Autor
Wiadomość
   Typowanie -> POGOŃ Szczecin - Ruch Chorzów << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni




POGOŃ Szczecin - Ruch Chorzów - 09/04/2024 11:05
Nikt nie trafił niestety, to pozwolę sobie zacząć :) Nie ma innego wyjścia jak wygrać z Ruchem, o co by Oni nie grali i jak się nie spinali. Przyjeżdżają do Nas i łapią oklep i walczymy o TOP 3 ;) bo górnik blisko, płasko się robi stawiam 3 - 1

P.s. Jak zdobędzieMY Puchar Polski wtedy w lidze możemy zająć i 10 miejsce mi ten puchar wszystko wynagrodzi :)


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: POGOŃ Szczecin - Ruch Chorzów - 09/04/2024 16:38
Ja mam tak samo dla mnie najwazniejszym meczem, jest ten 2 maja jesli wygramy, to on da nam pierwsze trofeum ,europejskie puchary,zapisanie sie w historii ,sławę i nieśmiertelność to będzie mecz o wszystko, mecz który dla wszystkich kibiców Pogoni będzie najwazniejszy w życiu , jak i najważniejszy w historii naszego klubu i wtedy to które miejsce zajmiemy w lidze nie będzie mialo znaczenia. Mamy jednak teraz dwa mecze u siebie ktore fajnie bylo by wygrać i co najważniejsze, oby bez wiekszej ilosci kontuzji bo juz nam Rafał wypadł 😕 5:0 a co tam.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5804 dni




Odp: POGOŃ Szczecin - Ruch Chorzów - 09/04/2024 17:15
3:0


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni




Odp: POGOŃ Szczecin - Ruch Chorzów - 12/04/2024 23:34

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Ja mam tak samo dla mnie najwazniejszym meczem, jest ten 2 maja jesli wygramy, to on da nam pierwsze trofeum ,europejskie puchary,zapisanie sie w historii ,sławę i nieśmiertelność to będzie mecz o wszystko, mecz który dla wszystkich kibiców Pogoni będzie najwazniejszy w życiu , jak i najważniejszy w historii naszego klubu i wtedy to które miejsce zajmiemy w lidze nie będzie mialo znaczenia. Mamy jednak teraz dwa mecze u siebie ktore fajnie bylo by wygrać i co najważniejsze, oby bez wiekszej ilosci kontuzji bo juz nam Rafał wypadł 😕 5:0 a co tam.



No to dałaś 😁 taki wynik trafić ;) gratulacje ! Zaczynasz następna kolejkę ;)


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: POGOŃ Szczecin - Ruch Chorzów - 13/04/2024 20:11

  Heineken napisał:  

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Ja mam tak samo dla mnie najwazniejszym meczem, jest ten 2 maja jesli wygramy, to on da nam pierwsze trofeum ,europejskie puchary,zapisanie sie w historii ,sławę i nieśmiertelność to będzie mecz o wszystko, mecz który dla wszystkich kibiców Pogoni będzie najwazniejszy w życiu , jak i najważniejszy w historii naszego klubu i wtedy to które miejsce zajmiemy w lidze nie będzie mialo znaczenia. Mamy jednak teraz dwa mecze u siebie ktore fajnie bylo by wygrać i co najważniejsze, oby bez wiekszej ilosci kontuzji bo juz nam Rafał wypadł 😕 5:0 a co tam.



No to dałaś 😁 taki wynik trafić ;) gratulacje ! Zaczynasz następna kolejkę ;)



Dzieki 😁


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: POGOŃ Szczecin - Ruch Chorzów - 14/04/2024 00:23

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Ja mam tak samo dla mnie najwazniejszym meczem, jest ten 2 maja jesli wygramy, to on da nam pierwsze trofeum ,europejskie puchary,zapisanie sie w historii ,sławę i nieśmiertelność to będzie mecz o wszystko, mecz który dla wszystkich kibiców Pogoni będzie najwazniejszy w życiu , jak i najważniejszy w historii naszego klubu i wtedy to które miejsce zajmiemy w lidze nie będzie mialo znaczenia. Mamy jednak teraz dwa mecze u siebie ktore fajnie bylo by wygrać i co najważniejsze, oby bez wiekszej ilosci kontuzji bo juz nam Rafał wypadł 😕 5:0 a co tam.


To wyczyn taki niespodziewany wynik trafić. Brawo. Inne wyniki czołówki w tej kolejce korzystne też dla Pogoni. Więc tym bardziej zacznij kolejny mecz z takim pięknym celnym typem. ;)


 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005