Autor
Wiadomość
   Typowanie -> Widzew Łódż - POGOŃ Szczecin << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni




Widzew Łódż - POGOŃ Szczecin - 10/12/2023 10:42
Dramat co My gramy w obronie były czyste konta jakaś iskierka w tej mgle i nagle wracają stare demony, tracimy bramki hurtem. W lidze już nic nie zwojujemy, nawet jakbyśmy wbili do TOP3 to zaraz z niej wylaciMY, nie robię sobie nadzieji. Miejsce 4 to będzie sukces. Albo wygrywamy PP i będzie okej ( tylko tą Amicę u nich ograć ) biorę to w ciemno nawet zajmując 10 miejsce w lidze :D a co do typu optymizm opadł PORAŻKĘ czuję, ale serce wygrywa ostrożnie 1 - 1 ;)


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Widzew Łódż - POGOŃ Szczecin - 10/12/2023 15:34
Mój typ. Malec siądzie ten mecz na ławce rezerwowych po ostatnich błędach i Pogoń wygra. Przewidywany wynik 0:2 ;)


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Widzew Łódż - POGOŃ Szczecin - 11/12/2023 12:46
Mnie w sumie złość jeszcze trzyma po tym co wydarzyło się w piątek,ciężko być optymistą na ten ostatni mecz ale postawię 1:2 .


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6093 dni




Odp: Widzew Łódż - POGOŃ Szczecin - 17/12/2023 07:06

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Mnie w sumie złość jeszcze trzyma po tym co wydarzyło się w piątek,ciężko być optymistą na ten ostatni mecz ale postawię 1:2 .



Świetny typ. Brawo. Aż do początku rundy wiosennej nasz przechodni puchar zostaje u Ciebie 🏆😉


Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4889 dni




Odp: Widzew Łódż - POGOŃ Szczecin - 17/12/2023 11:23

  paula22szczecinpogoniara napisał:  
Mnie w sumie złość jeszcze trzyma po tym co wydarzyło się w piątek,ciężko być optymistą na ten ostatni mecz ale postawię 1:2 .



Gratki :) Puchar zachowujesz na długo :D WESOŁYCH ! :)


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Widzew Łódż - POGOŃ Szczecin - 17/12/2023 16:48
Dziękuję Panowie 🙂 Czas odpocząć od piłkarskich emocji ,myślę że nam się to przyda (ja osobiscie bylam juz psychicznie zmęczona tą rundą) ładujmy akumulatory ,by wrócić z nową mocą za 2 miesiące. Wszystkiego najlepszego wszystkim życzę,Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku.💙❤ niech w końcu szczęście będzie w 2024 roku po naszej stronie 🙂


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005