Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Dostawcy internetowi ... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 03/09/2013 09:33

  prts napisał:  
Dzięki za rozjaśnienie tematu. To faktycznie niezła padaka z tym netem. Radiówka odpada, więc pozostaje mi do wyboru opcja neostrady lub netii. Ciekaw jestem tylko jak się ma u jednych i drugich prędkość oferowana do gwarantowanej.



Jak dla mnie Netia jest lepszym wyborem :) Nie dosc ze tansza to i sa bardzo aktywni na rynku jesli chodzi o kladzenie swiatlowodow - ciagle sie rozwijaja.


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 03/09/2013 12:28
Sory za off top, ale muszę :)

LeOnik jaki tytuł miała ta komedia z gościem którego masz w avku? Potem nie potrzebne posty można skasować :)


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 03/09/2013 14:18

  xxjarek05xx napisał:  
Sory za off top, ale muszę :)

LeOnik jaki tytuł miała ta komedia z gościem którego masz w avku? Potem nie potrzebne posty można skasować :)



Jay i Cichy Bob kontratakują


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 03/09/2013 14:31
Hah, dzięki ;) więc do kasacji :)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7811 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 03/09/2013 15:27

  jmk napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Sory za off top, ale muszę :)

LeOnik jaki tytuł miała ta komedia z gościem którego masz w avku? Potem nie potrzebne posty można skasować :)



Jay i Cichy Bob kontratakują



Generalnie pierwszym filmem było Mallrats (szczury z supermarketu); a małe role mieli jeszcze w Dogmie i Clerks (tych jestem pewny ;p)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 03/09/2013 15:45
Dzięki wielkie ;) O sprzedawców 2 mi chodziło. Teraz jak napisałeś to mi się przypomniało.

Ostatnio edytowany przez: Porcja Piwa, 3 września 2013, 15:50 [1 raz(y)]


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 24/02/2014 18:43
Siemano Bracia! Mam taki problem. W budynku w którym mieści się mieszkanie do którego niebawem wprowadzę się z familią, nie ma okablowania żadnej telewizji kablowej. Jedynym rozwiązaniem jest oczywiście neostrada, ale koszt utrzymania linii plus abonament za net to prawie 100zł i nie ukrywam że jest to moim zdaniem dużo...Mieszkanie znajduje się w mierzynie i chciałbym zapytać czy może ktoś mieszka w okolicy i może mi polecić jakąś alternatywę dla neostrady...Z góry dziękówa za każde w miare szybkie info. Piona!

Edit.

Czy słyszeliście coś o firmie "Lantech"??


No One Like Us....We don't Care...
LeOnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 26/02/2014 09:52

  BadBoy napisał:  
Siemano Bracia! Mam taki problem. W budynku w którym mieści się mieszkanie do którego niebawem wprowadzę się z familią, nie ma okablowania żadnej telewizji kablowej. Jedynym rozwiązaniem jest oczywiście neostrada, ale koszt utrzymania linii plus abonament za net to prawie 100zł i nie ukrywam że jest to moim zdaniem dużo...Mieszkanie znajduje się w mierzynie i chciałbym zapytać czy może ktoś mieszka w okolicy i może mi polecić jakąś alternatywę dla neostrady...Z góry dziękówa za każde w miare szybkie info. Piona!

Edit.

Czy słyszeliście coś o firmie "Lantech"??



Spoko firma, bo wspolpracuje z nimi przy klientach biznesowych. Moge jedynie powiedziec ze jak jest awaria ( co rzadko sie zdarza a kazdemu sie zdarza ) to szybko naprawiaja usterki - jak jakies urzadzenie w ich sieci padlo to od razu technicy maja zgloszenie na SMS i od razu naprawiaja.

Wezel internetowy maja najwyzszej klasy.

Ale bardzo tani tez nie sa bo za jakosc tez trzeba placic niestety zwlaszcza za instalacje.

CENNIK LANTECH

Pozdrawiam ;)


Veni, vidi, vici
U84%
RM
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 28/03/2014 15:47
pogodno, konkretnie Traugutta, netia czy neostrada? bo mam neostrade do 10 mb i teraz od tygodnia mam tylko 2mb i już mnie coś strzela, nie wiem czy się przenosić


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 29/03/2014 00:10

  Owczarek napisał:  
pogodno, konkretnie Traugutta, netia czy neostrada? bo mam neostrade do 10 mb i teraz od tygodnia mam tylko 2mb i już mnie coś strzela, nie wiem czy się przenosić



ja w mierzynie zdecydowałem się, bo w sumie nie miałem wyjścia :) na neostrade 80 mb za 69 zł i jestem zadowolony. przez ruter wifi ściąga tak koło 5,6 mb/s. na kablu nie sprawdzalem...Jeśli netia nie ma swoich kabli u ciebie w klatce to i tak dadzą ci net po linii tpsa. ogólnie ja jestem zadowolony po miesiącu użytkowania.pozdro.


No One Like Us....We don't Care...
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni

***




Odp: Dostawcy internetowi ... - 29/03/2014 01:24
Jakby ktoś z Was planował kupić jakieś usługi w Orange to niech podbije na gadu - 4018917 ;)


Against modern wszystko!
sernis002
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1375 dni




Odp: Dostawcy internetowi ... - 23/06/2020 13:32
Multimedia ma całkiem spoko ten internet, no i nie wychodzi za drogo. Zobacz tylko czy jesteś w ich zasięgu


Praca Opieka Niemcy - sprawdź aktualne oferty pracy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005