Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Piwo Bosman << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: Piwo Bosman - 10/01/2011 12:06
Tak przy okazji na gazeta.pl powitał mnie dziś taki banerek:

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: Piwo Bosman - 02/02/2011 20:52
"Dla smakoszy piwa Bosman niepasteryzowany zła wiadomość. Od jutra wchodzi na rynek najprawdopodobniej ostatnia partia tego lokalnego trunku. Decyzja podyktowana jest produkcją bliźniaczej marki Kasztelan niepasteryzowany. W zeszłym roku sprzedało się u Nas 100 tyś. butelek tegoż piwa, Kasztelana zaś 500 tyś :-("


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Piwo Bosman - 02/02/2011 21:33
chujowo :( bosman niepasteryzowany jest zajebisty, kasztelan gorszy moim zdaniem


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7971 dni

***




Odp: Piwo Bosman - 03/02/2011 10:49

  malcoolm napisał:  
"Dla smakoszy piwa Bosman niepasteryzowany zła wiadomość. Od jutra wchodzi na rynek najprawdopodobniej ostatnia partia tego lokalnego trunku. Decyzja podyktowana jest produkcją bliźniaczej marki Kasztelan niepasteryzowany. W zeszłym roku sprzedało się u Nas 100 tyś. butelek tegoż piwa, Kasztelana zaś 500 tyś :-("



Szkoda wielka. Niestety polityka jest taka, że Bosmana poza naszym województwem ciężko dostać, a kasztelan był w ostatnich paru miesiącach w ogólnoposlkich ofertach sklepów wielkopowierzchniowych, stąd ta różnica.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Piwo Bosman - 03/02/2011 11:55

  chrisxx napisał:  

  malcoolm napisał:  
"Dla smakoszy piwa Bosman niepasteryzowany zła wiadomość. Od jutra wchodzi na rynek najprawdopodobniej ostatnia partia tego lokalnego trunku. Decyzja podyktowana jest produkcją bliźniaczej marki Kasztelan niepasteryzowany. W zeszłym roku sprzedało się u Nas 100 tyś. butelek tegoż piwa, Kasztelana zaś 500 tyś :-("



Szkoda wielka. Niestety polityka jest taka, że Bosmana poza naszym województwem ciężko dostać, a kasztelan był w ostatnich paru miesiącach w ogólnoposlkich ofertach sklepów wielkopowierzchniowych, stąd ta różnica.



i to jest główny powód takiego stanu rzeczy:/ Kasztelan niepasteryzowany wszedł stosunkowo niedawno do sprzedaży, była kampania telewizyjna, w Warszawie w każdym sklepie jest dostępny, natomiast Bosmana mogę tutaj dostać w bardzo niewielkiej ilości sklepów i w okrojonym asortymencie(sklepy Piotr i Paweł - mają ledwo co puszki czerwonego i zielonego, szkła brak).


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6591 dni




Odp: Piwo Bosman - 03/02/2011 15:39

  chrisxx napisał:  

  malcoolm napisał:  
"Dla smakoszy piwa Bosman niepasteryzowany zła wiadomość. Od jutra wchodzi na rynek najprawdopodobniej ostatnia partia tego lokalnego trunku. Decyzja podyktowana jest produkcją bliźniaczej marki Kasztelan niepasteryzowany. W zeszłym roku sprzedało się u Nas 100 tyś. butelek tegoż piwa, Kasztelana zaś 500 tyś :-("



Szkoda wielka. Niestety polityka jest taka, że Bosmana poza naszym województwem ciężko dostać, a kasztelan był w ostatnich paru miesiącach w ogólnoposlkich ofertach sklepów wielkopowierzchniowych, stąd ta różnica.



Bosmana nie ma po za naszym województwem dlatego ,ze Bosman jest tylko i wyłącznie piwem regionalnym i do pewnego czasu to samo było z Kasztelanem. Dopiero od jakiegoś czasu (pare miesięcy) Kasztelan został przekwalifikowany na piwo ogólnopolskie. Jedynym pocieszeniem jest to,że Kasztelana Niepasteryzowanego produkuje się tylko w Szczecinie:)


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4884 dni




Odp: Piwo Bosman - 03/02/2011 23:53
Ja mam takie pytanie- czy tam, gdzie produkuje się Bosmana (bodajże Smolańska) można kupić go taniej, hurtem?


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6189 dni




Odp: Piwo Bosman - 04/02/2011 01:25

  Luk_225 napisał:  
Ja mam takie pytanie- czy tam, gdzie produkuje się Bosmana (bodajże Smolańska) można kupić go taniej, hurtem?


Chmielewskiego, nie mozna.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
.Wojtas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4808 dni




Odp: Piwo Bosman - 04/03/2011 17:12
Minus dla Bosmana za akcje ze zmianą unikatowej butelki...


Tylko Pogoń!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7475 dni




Odp: Piwo Bosman - 04/03/2011 18:38

  .Wojtas napisał:  
Minus dla Bosmana za akcje ze zmianą unikatowej butelki...



co masz na mysli...?



  Jaro07 napisał:  
A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jest to browar Carlsberga, a samego Carlsberga nie produkuje :D



szczecinski browar swego czasu produkowal Carlsberga... w puszce oczywiscie... ;) byla rowniez partia na rynek brytyjski (male butelki 0,33 l)
w tej chwili Carlsberg produkowany jest w Brzesku


INDIOS BRAVOS
.Wojtas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4808 dni




Odp: Piwo Bosman - 04/03/2011 18:47

  tm_tomcio napisał:  
[cytat=.Wojtas]Minus dla Bosmana za akcje ze zmianą unikatowej butelki...



co masz na mysli...?


Mam na myśli to, że nie ma już Bosmana w charakterystycznych butelkach

Obrazek jpg wstawiony na forum
teraz są w takich jak np. w Harnasiu
Obrazek jpg wstawiony na forum

Butelka Bosmana była najwyższa butelką piwa w Polsce ;)


Tylko Pogoń!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7475 dni




Odp: Piwo Bosman - 04/03/2011 18:59

  Cytat:  
Butelka Bosmana była najwyższa butelką piwa w Polsce ;)



to akurat wiem :)
rzeczywiscie szkoda tej smuklej buteleczki. prezentowala sie bardzo fajnie... ale zmiana podyktowana jest pewnie wzgledami ekonomicznymi...
oby tylko nowa butelka nie wplynela negatywnie na smak Bosmana...


INDIOS BRAVOS
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Piwo Bosman - 04/03/2011 19:04
wielka szkoda, do tej pory bez problemu mozna bylo w nocy, po ciemku, po pijaku bosmana zweryfikowac, teraz bedzie problem:)


100% PD
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Piwo Bosman - 05/03/2011 02:31
w ogóle ostatnio jak u kolegi stały na półce butelki po bosmanach samych czerwonych, to jedne były niższe od drugich, nie które z tą wypukłą szyjką - nie do rozpoznania po pijaku :P


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Piwo Bosman - 20/03/2011 14:15

  ManeS napisał:  
w ogóle ostatnio jak u kolegi stały na półce butelki po bosmanach samych czerwonych, to jedne były niższe od drugich, nie które z tą wypukłą szyjką - nie do rozpoznania po pijaku :P



eee to nic jak pracowałem w hurtowni to trafiłem butelkę Tatry z butelce po harnasiu kiedyś okocimie teraz bosmanie różnią się tym ze harnaś jest przy szyjce wypukły a warka tatra królewskie nie ktoś ładnego babola zrobił


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6189 dni




Odp: Piwo Bosman - 25/03/2015 02:40
Wchodzi nowy Bosman - Niefiltrowane - mętne. 5,8%


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005