Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Seriale!!! :D << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7326 dni

*




Odp: Seriale!!! :D - 10/12/2006 14:09
po co sie meczyc - po torrentach polec - szybciej, sprawniej i bezbolesnie;)


100% PD
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Seriale!!! :D - 10/12/2006 14:51

  trib napisał:  
po co sie meczyc - po torrentach polec - szybciej, sprawniej i bezbolesnie;)



No racja, ale przy moim łączu było lepszym rozwiązaniem ściągać prosto ze strony, limity jak limity mogłem przeboleć (odczekać na kolejne ściąganie). W takim wypadku ciągło mi 30kilo, a z tymi starszymi odcinkami Prison breaka, na torrentach jest tak, że ma mało seedów. No i transfer z dobrego źródła nawet, był często o ponad połowe mniejszy. Jak dojde do 2 serii, zdecyduje sie na torrenty. A teraz ściągne poprostu od nowa cały odcinek z rapida.


FCB
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Seriale!!! :D - 10/12/2006 15:45
MAGDA M najlepsza! czasem przez nią wtorkowy mecz ligi mistrzow przegapie. Już końcówka i troche przedłuzaja ale to najlepszy serial !


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni

*




Odp: Seriale!!! :D - 10/12/2006 16:03
Jest odpowiedni temat na forum dot. Prison Break / Lost'a - tam masz linki i wszystko napisane.


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5441 dni

*




Odp: Seriale!!! :D - 09/03/2010 15:01
Ja osobiście polecam serial na Comedy Central ON Ona i Dzieciaki :) naprawde bąki zrywać :D


Obrazek gif wstawiony na forum
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Seriale!!! :D - 09/03/2010 15:15
Heheh na comedy dobrym serialem jest ten o tych głupkach informatykach :D
A z polskich seriali to bezkonkurencyjna Pierwsza Miłość !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Seriale!!! :D - 09/03/2010 15:20
ogolnie sporo serialow na CC jest dobrych - Scrubs, How i meet yr mother, Me, wife & kids czyli On ona i dzieciaki ale jakos mi nie wplywają na bąki :P
haha IT crowd ;d "probowala pani wylaczyc i wlaczyc?" dobre tez jest chlopaki z baraków
http://www.youtube.com/watch?v=6c_qSbI0hGo

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 9 marca 2010, 15:26 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7062 dni




Odp: Seriale!!! :D - 14/03/2010 18:12
jutro o 20.10 na hbo zaczyna sie serial "pacyfik" , chyba bedzie trzeba poszerzyc pakiet w cyfrowym polsacie :)


http://e-dieselservice.pl/
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5389 dni




Odp: Seriale!!! :D - 14/03/2010 19:06
Nie wiem, czy już ktoś mówił, ale ja od siebie polecę Sarah Silverman. Na Comedy Central w soboty o 23.40, ale jest jedno "ale".
Kobieta ma specyficzne poczucie humoru i albo ją polubisz, albo znienawidzisz ;)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni

**




Odp: Seriale!!! :D - 19/03/2010 12:35

  PSMKS napisał:  
A z polskich seriali to bezkonkurencyjna Pierwsza Miłość !



Obrazek jpg wstawiony na forum


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7705 dni

*




Odp: Seriale!!! :D - 19/03/2010 12:40

  eM napisał:  
[cytat=PSMKS]A z polskich seriali to bezkonkurencyjna Pierwsza Miłość !



Pierwsza miłość to gniot, only Plebania! :D


Babilon Team
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7546 dni

**




Odp: Seriale!!! :D - 19/03/2010 16:16
Pablo 3maj się!


Z daleka nie będzie widać.
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Seriale!!! :D - 19/03/2010 17:24

  Orło napisał:  

  eM napisał:  
[cytat=PSMKS]A z polskich seriali to bezkonkurencyjna Pierwsza Miłość !



Pierwsza miłość to gniot, only Plebania! :D



Tobie to mózg już do końca przepaliło :D

P.S. Majka dupodajka !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni

****




Odp: Seriale!!! :D - 19/03/2010 17:51
JM na 100% !!! :D

tekst z forum przyjaciół :D

  Numer napisał:  

Manuel - ze sprzętem nie jesteś dla nikogo wzorem! Jeśli walczysz - rób to z honorem!

:D

Ps. Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Fincz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5605 dni




Odp: Seriale!!! :D - 26/01/2011 18:16
Serial 'Persons unknown' naprawde wciąga, zawiła fabuła. Niestety ukazał sie tylko jeden sezon z braku funduszy.Amerykańce wolą ogladac powtorki CSI,niz cos nowego. 'Persons unknown' polecam ! :D


Red is bad
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni

*




Odp: Seriale!!! :D - 31/01/2011 17:50
Jestem po obejrzeniu 3 sezonu Breaking Bad - świetny!

Poleci ktoś coś podobnego?


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5819 dni




Odp: Seriale!!! :D - 03/03/2011 13:00
Przekopałem ile mogłem ale nie mogę znaleźć. Szukam serialu Czas Honoru 2 sezon odc. 9 oraz 10 do tej pory obejrzałem 21 odcinków online ale tu już się zatrzymałem bo nie mogę znaleźć tych dwóch żeby polecieć dalej może ktoś z was natknął się na nie bądź skieruje w miejsce gdzie mogę je obejrzeć.


zch
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7448 dni




Odp: Seriale!!! :D - 03/03/2011 14:38

  SL napisał:  
Przekopałem ile mogłem ale nie mogę znaleźć. Szukam serialu Czas Honoru 2 sezon odc. 9 oraz 10 do tej pory obejrzałem 21 odcinków online ale tu już się zatrzymałem bo nie mogę znaleźć tych dwóch żeby polecieć dalej może ktoś z was natknął się na nie bądź skieruje w miejsce gdzie mogę je obejrzeć.



Najlepiej załóż sobie konto tutaj. Wyślij SMS za 1,23zł a otrzymasz 1,5 GB transferu. Linki najprawdopodobniej znajdziesz tutaj.

edit: Osobiście nie ściągam więcej jak kilka GB na miesiąc, także dla mnie bez różnicy.

Ostatnio edytowany przez: Cypek, 3 marca 2011, 17:16 [1 raz(y)]


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5110 dni




Odp: Seriale!!! :D - 03/03/2011 17:05

  Cypek napisał:  

  SL napisał:  
Przekopałem ile mogłem ale nie mogę znaleźć. Szukam serialu Czas Honoru 2 sezon odc. 9 oraz 10 do tej pory obejrzałem 21 odcinków online ale tu już się zatrzymałem bo nie mogę znaleźć tych dwóch żeby polecieć dalej może ktoś z was natknął się na nie bądź skieruje w miejsce gdzie mogę je obejrzeć.



Najlepiej załóż sobie konto tutaj. Wyślij SMS za 1,23zł a otrzymasz 1,5 GB transferu. Linki najprawdopodobniej znajdziesz tutaj.



Nie lepiej sobie na allegro kupić premium na rapidshare za 6 zł na 50 dni z transferem 320 gb :) ?


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6942 dni

*




Odp: Seriale!!! :D - 03/03/2011 17:21

  SL napisał:  
Przekopałem ile mogłem ale nie mogę znaleźć. Szukam serialu Czas Honoru 2 sezon odc. 9 oraz 10 do tej pory obejrzałem 21 odcinków online ale tu już się zatrzymałem bo nie mogę znaleźć tych dwóch żeby polecieć dalej może ktoś z was natknął się na nie bądź skieruje w miejsce gdzie mogę je obejrzeć.



tu poszukaj


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005