Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Puchar na narodowym ! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3695 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 22:41
Trudno się spierać, które rozwiązanie jest lepsze. Gdyby były obie ekipy ze świetnymi oprawami i ekstra dopingiem to i tak by się o tym nie mówiło. Mówiło by się to samo, że było ok, fajna atmosfera. Jedynie piłkarze mogliby pochwalić kiboli.

A tak? Jedyne zwycięstwo PZPN to frekwencja. Jestem optymistą i wydaje mi się, że spora część tych ludzi, którzy byłi dziś odczuło brak te szczególnej, fanatycznej atmosfery. Trybuny były szare, zero flag, prawie zero dopingu. Nawet janusze to odczuwają i tak na prawdę wielu osobom tego brakowało. Tu jest mały + dla nas. A tym co mówią media chyba już od dawna się nie przejmujemy..

Za 2 dni nikt o tym finale nie będzie mówił, PZPN trochę zarobił i tyle. Wg mnie walka na linii ruch kibicowski - wladze/media nie zmieni swojego biegu ani charakteru po tym finale. Odbył się, przyszło dużo ludzi i tyle. Gra trwa nadal.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7248 dni

***




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 22:45

  EPSON napisał:  

  ManeS napisał:  
No i niestety o proteście nikt nie wspomni będzie tylko piękna atmosfera, dziesiątki tysięcy kulturalnych kibiców i finał marzenie...
Ale aż takiej frekwencji to się nie spodziewałem, chyba każdego przechodnia powijali na stadion



Cóż trzeba przyznać że Osuch obronił się na ten moment.Patrząc obiektywnie to nie było tak smutno i pusto na narodowym bo kwestia normalnego dopingu przesądzona była wcześniej.Z perspektywy tego co widac w Wawie dalej uważam ze lepiej było się zorganizować i pokazać na narodowym o co walczą kibice.Przegrana bitwa nie oznacza przegranej wojny.



Osuch się zbłaźnił wpychając się przed piłkarzy w kolejkę po medale, po ten lansowaniem się z pucharem...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7375 dni

****




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 23:06
Nie wiem w ogóle dlaczego ktoś rozkminia temat że kibolstwo przegrało itp.
Niech się chwalą frekwencją - tysiące darmowych biletów wraz z transportem. Pamiętajmy że piłka to komercja i nikt tego takimi akcjami nie ogarnie finansowo. Niech się szczycą tym że fajna atmosfera i w ogóle. Tak jak już gdzieś tam wspominali że kibice Zagłębia i Zawiszy chodzili między sobą. Nosz kurwa, wielka mi heca klubów których łączy zgoda.

Dla tych wszystkich oszołomów którzy chcą zrobić z tego widowisko i tak docelowo chodzi o kasę. A takim sposobem organizacji meczy tego nie załatwią.
Bardzo dobra decyzja Zawiszy i Zagłębia. Nikt nie powinien odbierać tego jako porażka bo tak naprawdę jak jest mecz polityków z gwiazdami tvn to frekwencja na takim meczu przebija praktycznie wszystkie na stadionach ligowych. No i co z tego? Niech wszyscy robią swoje.


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6193 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 23:07
Zawisza wygrywając Puchar Polski i zajmując teoretycznie na koniec sezonu 3 miejsce w lidze zwalnia miejsce w Europejskich Pucharach 4 drużynie tak?


PS 1948
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 23:37
tak


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 23:53

  KtoToTaki napisał:  

Niech się chwalą frekwencją - tysiące darmowych biletów wraz z transportem. Pamiętajmy że piłka to komercja i nikt tego takimi akcjami nie ogarnie finansowo. .


Kogo jak kogo ale pzpn stac na organizacje takiej deficytowej imprezy raz na jakis czas.


stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3695 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 03/05/2014 11:32
No tak, ale pytanie co na tym zyskują i czy im się to opłaca


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6933 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 03/05/2014 13:36
Obrazek jpg wstawiony na forum

Młotek


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7429 dni

*




Odp: Puchar na narodowym ! - 03/05/2014 16:29
Zawisza z Pucharem Świata - mundial jednak miesiąc wcześniej :D


 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005