Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Puchar na narodowym ! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni




Puchar na narodowym ! - 01/05/2014 16:48
Tak jak w temacie jedziemy wspierać Polski futbol !
W kilku wątkach ten temat był poruszany a nikt nie podjął inicjatywy.. Nie rozumiem przecież Boniek jasno powiedział że na finale będzie świetna atmosfera.. ! Słyszałem że na dzielnicach pełna mobilizacja.. Zapisy tylko w tym temacie podajemy nick z forum i numer buta

Co do spraw organizacyjnych to:
- do Warszawy udajemy sie promem
- doping będziemy prowadzić dla obu drużyn ! A doping prowadzi Zygmunt Hajzer info potwierdzone !
- na narodowym pojawią się ekipy z różnych krajów więc uważajcie !

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły co do finału niech pisze w tym temacie !

Lista wyjazdowa :
1. sebeq1948 numer buta 41


Tylko Pogoń !
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

**




Odp: Puchar na narodowym ! - 01/05/2014 19:37
Lista wyjazdowa :
1. sebeq1948 numer buta 41
2. B-B nr buta 47 - myśle że jako Pogoń powinnismy zrobić jakąś oprawę, to może zostały jakieś sreberka z ostatniego meczu?


POGOŃ SZCZECIN!
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 01/05/2014 20:23
Lista wyjazdowa :
1. sebeq1948 numer buta 41
2. B-B nr buta 47 - myśle że jako Pogoń powinnismy zrobić jakąś oprawę, to może zostały jakieś sreberka z ostatniego meczu?
3. Pani Halina z mięsnego łapa na zimno z 50 cm, sam nie mogę jechać to namawiam w pracy, osiedlu, a nawet w sklepie


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 01/05/2014 20:56
Dzwonił wojewoda Kozłowski i przesyła hicior !

Jacek Kozłowski

Info potwierdzone Jacek pojawi się w przerwie i będzie rozdawał piłki najki czy riboka.

Bracia nie spać tylko sie zapisywać !
Co do oprawy hmm może kolega co bawi się w ultraslego ma jakiś ciekawy wolny pomysł ?


Tylko Pogoń !
PSc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3834 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 00:46
Lista wyjazdowa :
1. sebeq1948 numer buta 41
2. B-B nr buta 47 - myśle że jako Pogoń powinnismy zrobić jakąś oprawę, to może zostały jakieś sreberka z ostatniego meczu?
3. Pani Halina z mięsnego łapa na zimno z 50 cm, sam nie mogę jechać to namawiam w pracy, osiedlu, a nawet w sklepie
4. CinekPS nr buta 42 - Biorę piłkę plażową pogramy sobie trochę na trybunach. Fajnie będzie!


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 14:11
Panowie niestety wyjazd odwołany... W piątke to nie ma co jechać za dużo sportowych ekip jedzie i ja sie troche peniam.. :( Zawisza w 10 autokarów samych sportowców.. PAOK ma być, Partizan, no i Ksp w ponad 10 000 głów przed tv więc nie ma co świrować..


Tylko Pogoń !
PSc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3834 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 14:45
Ehh.. wielka szkoda. Chciałem sobie kupić szalik Zagłębie % Zawisza % Legia % Polonia na pamiątkę.. bo słyszałem , że przed meczem jakaś młoda para ma sprzedawać takie cudeńka :(


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 16:28
Co ja poradze... Ja tam bardzo chciałem zobaczyć Kozłowskiego ale nie wiadomo czy on czasem stadionu nie zamknie..


Tylko Pogoń !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:02
Młynowy narodowego dobrze słyszalny z perspektywy tv. Ile osób jest bo dopiero włączyłem?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7430 dni

*




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:02
Abstrahując od sedna tematu.

Na Narodowym całkiem dużo ludzi (według komentatorów ~37 tys.) - przez większość meczu cisza jak makiem zasiał. Najśmieszniejsze momenty to jak spiker rozkręca doping/falę - leśne dziady z PZPN potem pewnie stwierdzą, że przez to atmosfera na stadionie była nieziemska ...

Co do samego meczu to O DZIWO, całkiem ciekawe widowisko - akcja za akcję, sporo sytuacji bramkowych.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:07
A kto losował drużyny do tego finału ?


Tylko Pogoń !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:16
Niektórzy kibice Zagłębia szli na mecz razem z kibicami Zawiszy - info telewizoryjne.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4517 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:27
"- oo i mamy meksykkańską falę na stadionie narodowym!
- Zatrzymała się..."


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3824 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:30
Trafiła na sektor, gdzie do biletu dodawano talon na popcorn i kibice bali się, że się wysypie ://


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4517 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:31
Zamkną narodowy za piro? :D


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:41
Petasz zbił czwórke szalony karateka.. Ten pisk dzieciaków... My chcemy gola !


Tylko Pogoń !
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7430 dni

*




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:55
37 120 widzów - oficjalnie podane przez spikera - wywołało to burzliwe oklaski ;)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 19:57
No i niestety o proteście nikt nie wspomni będzie tylko piękna atmosfera, dziesiątki tysięcy kulturalnych kibiców i finał marzenie...
Ale aż takiej frekwencji to się nie spodziewałem, chyba każdego przechodnia powijali na stadion


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 21:30

  ManeS napisał:  
No i niestety o proteście nikt nie wspomni będzie tylko piękna atmosfera, dziesiątki tysięcy kulturalnych kibiców i finał marzenie...
Ale aż takiej frekwencji to się nie spodziewałem, chyba każdego przechodnia powijali na stadion



Cóż trzeba przyznać że Osuch obronił się na ten moment.Patrząc obiektywnie to nie było tak smutno i pusto na narodowym bo kwestia normalnego dopingu przesądzona była wcześniej.Z perspektywy tego co widac w Wawie dalej uważam ze lepiej było się zorganizować i pokazać na narodowym o co walczą kibice.Przegrana bitwa nie oznacza przegranej wojny.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7430 dni

*




Odp: Puchar na narodowym ! - 02/05/2014 21:40
Ale co to dało? Poza grupami kibicowskimi i osobami, które jako tako coś wiedzą na temat polskiej sceny kibicowskiej ten protest nie trafi do absolutnie nikogo. Postronni obserwatorzy, działacze czy tak jak wyżej pisałem osoby spoza grona kibiców nawet nie zauważą, że taki protest miał miejsce.

Idea może i słuszna, ale wykonanie średnie, uderzyło tylko w kibiców obu drużyn.


 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005