Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 14/02/2011 16:41
W dniu 17 lutego br. (czwartek) – w 3. rocznicę oderwania od Serbii Kosowa – na Placu Grunwaldzkim w Szczecinie o godz. 17.00 odbędzie się manifestacja solidarności z Narodem Serbskim.

!Obrazek jpg wstawiony na forum

Wobec pogwałcenia prawa naszych braci – Serbów do swojej ziemi wyjdziemy na ulice Szczecina, aby wspólnie demonstrować przeciwko zbrodniczej działalności rządu „kosowskiego”, a także jego zachodnich sojuszników. Niech to będzie także sprzeciw wobec działań Ruchu Autonomii Śląska na rzecz oderwania od Polski naszego polskiego Kosowa – Śląska.

Szczecin – Pl. Grunwaldzki, 17.02.2011, godz. 17.00. Zapraszamy

Wśród środowisk kibicowskich bardzo często było słychać głosy poparcia dla Serbów.
Dlatego teraz w Szczecinie nadarza się okazja by te poparcie pokazać.

Ostatnio edytowany przez: KtoToTaki, 14 lutego 2011, 17:18 [2 raz(y)]


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 15/02/2011 10:37
Idziemy w szalikach ?


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 15/02/2011 10:45
:D
Jak masz ochotę być w szaliku - czemu nie! ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4880 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 00:49
http://www.youtube.com/watch?v=ssPi2SWNrXc


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 15:56
Rozjebała mnie głupota kolegi ( z Pogoni ) na gg . Pisze do niego dawaj na manifestację a on " ja mam inne poglady , kosowo ma prawo do niepodleglosci , tak jak my kiedys od rosjan " I jak takiemu coś wytłumaczyć ?


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5376 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 16:48

  Bulin napisał:  
Rozjebała mnie głupota kolegi ( z Pogoni ) na gg . Pisze do niego dawaj na manifestację a on " ja mam inne poglady , kosowo ma prawo do niepodleglosci , tak jak my kiedys od rosjan " I jak takiemu coś wytłumaczyć ?



Wytłumacz mu, że my jesteśmy narodem, a narody mają prawo do własnego państwa. Nie ma natomiast takiego narodu jak Kosowianie, Kosowczycy czy chuj wie jak by to się zwało. Tam żyją Albańczycy i Serbowie, na etnicznie i historycznie serbskiej ziemi. Kolega się może nie orientować w geografii, więc powiedz mu że już jest taki kraj jak Albania i tam mogą sobie ci Albańczycy z Kosowa ładnie wypierdalać. Spytaj się jeszcze kolegi czy jest też tak za niepodległością Abchazji, Osetii, Kraju Basków, Katalonii czy nawet śmierdzącego hanysowa, skoro ma takie "niepodległościowe" poglądy.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5089 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 18:55
Tłumaczenie nic nie dało :) Dalej stoi przy swoim .


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6711 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 21:41
A mnie rozpierdala manifestowanie czegoś, co juz jest historią. Mimo, ze to tylko, a moze juz 3 lata.


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 22:02
No to niech Cie rozpierdala dalej


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6711 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 22:10
Głębokie.


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7291 dni

**




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 22:47
Moze nie do konca adekwatne bo nie zadales pytania ale "Jakie pytanie taka odpowiedz"


POGOŃ SZCZECIN!
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6711 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 22:52
Nie rozumiem tej mody, wśród kibicowskiej braci, na Serbie.
To jacyś, nasi historyczni ziomkowie?
Pomagali nam w powstaniach, wojnach, obalaniu komunizmu?
Dlaczego mam ich popierać?


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5376 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 22:56
a kto Ci każe ich popierać? Nie interesuje Cie to, to nie wchodź w temat...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7291 dni

**




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 23:05
Nalezymy do jednej rodziny Słowian. Dla mnie to wystarczajacy powod. Jesli ten ci nie wystarczy to moze zwykla sprawiedliwosc. Zreszta nikt nie ma zamiaru cie przekonywac, temat jest informacyjny a nie do rozwazania czy manifestacja jest sluszna czy nie. Chcesz to miej swoje zdanie - ja je rowniez posiadam w tej sprawie.


POGOŃ SZCZECIN!
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6711 dni




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 17/02/2011 23:26
Rosja tez do tej rodziny nalezy.
Skoro to temat informacyjny, to juz odpuszczam.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6731 dni

**




Odp: Manifestacja poparcia dla serbskiego Kosowa w Szczecinie ( Czwartek 17:00) - 06/03/2011 10:24
Dla tych którzy mieli jeszcze jakieś wątpliwości w kwestii poparcia dla serbskiego Kosova. Crvena Zvezda Belgrad:

Obrazek jpg wstawiony na forum


 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005