Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> O wszystkim << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Fresh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5351 dni




Odp: O wszystkim - 28/12/2011 23:56
Jak coś to używaj opcji edytuj. Nie musisz robić posta pod postem.


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6785 dni




Odp: O wszystkim - 29/12/2011 02:53
Podobno tylko w wigilię cuda się zdarzają.
Nie wiem po co i dlaczego upawiałes kilka lat tą propagandę. Każdy z nas wiele razy jest wkurzony, ale nie bluzga innych we wszystkich możliwych miejscach.
Piszesz, że wkurzyła cię sprawa z Drzymałą (nie łatwiej było porozmawiać), może to i prawda, ale już wczesniej uprawiałeś czarny PR - co cię wtedy wkurzyło ?
Każdy z nas wiedział gdzie siedzisz (czy mieszkasz)i Rafał też wiedział i co mialiśmy się bawić w taką zabawę jak ty zaproponowałeś tzn. co mecz ci przypominać, że wiemy. Czy "namawiać" do nie chodzenia na mecze. Doszlismy do tego, że są sytuacje gdzie rozmowa nic nie da, a przynajmniej nie bez obecności specjalisty.
Pytasz co można teraz zrobić. Oczywiście przeprosić możesz, ale nie zdziw się jak nie wszyscy te przeprosiny przyjmą. Jak kilka lat ubliżałeś; to może i kilka lat przeprosin nie wystarczyć.
Jednak sam fakt, że to (może) zrozumiałeś jest dobry i nie dla nas tylko dla ciebie.


Michał ( L )
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: O wszystkim - 29/12/2011 15:25
ale wy też do końca niebyliście okej niektóre sprawy były kontrowersyjne troche sie tego nazbierało naprzykład protest za ptaka ''szczecinska albo żadna morda w kubeł nie śpiewamy'' słynna złotówka z biletu albo sama sprawa z drzymałą co ludzie mogli sobie pomyśleć jak opisywali was ze przychodzicie na rozmowy z poważnym biznesmenem z podobno ''ludzmi którzy większość czasu spędzają na siłowni'' po tym we mnie siedziała taka złość że musiałem sie wyładować wiem to głupie wypisywanie na innych trzeba było sie spotkać i porozmawiać


gdybym miał wybrać raz jeszcze to tylko Pogoń i tylko Szczecin
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

****




Odp: O wszystkim - 30/12/2011 01:15
gupi


Fresh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5351 dni




Odp: O wszystkim - 30/12/2011 01:29

  Michał L napisał:  
ale wy też do końca niebyliście okej



Odwołam się tylko do tego cytatu. A Ty byłeś okej prze te ostatnie 3-4 lata? I to warto komuś wypominać coś, co Ty jeszcze gorsze rzeczy robiłeś? Czasami lepiej przemilczeć pewne sprawy.

Bez odbioru.


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6785 dni




Odp: O wszystkim - 30/12/2011 01:41
Nie wiem co ci napisać jak ty nadal wieżysz w to co piszesz to chyba nie ma sensu.
Może jednak ostatni raz spróbuje tak "łopatologicznie".

Rożne rzeczy piszą w gazetach. W ostatnim roku czytałem o tym, że będzie koniec świata, już kilka razy, że na Marsie odkryto życie. Czytałem też, że wszyscy w szalikach to bandyci, blondynki to idiotki, a kierowcy to mordercy i tak dalej. Po roku czytania już wiem, że na ziemi żyją albo bandyci, albo potencjalni bandyci albo ci którzy chcieliby być bandytami tylko choroby im nie pozwalają.
Możesz tez przeczytać, że jedzenie masła skraca życie o 5 lat, margaryny o 4, chleba o 6 itd. Czyli jedząc wszystko powinieneś umrzeć w dniu urodzin. Jak żyjesz to znaczy, ze albo coś z tobą jest nie tak albo z tym co czytasz- wybór należy do ciebie.


Michał ( L )
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: O wszystkim - 30/12/2011 14:08

  PS4ever napisał:  

  Michał L napisał:  
ale wy też do końca niebyliście okej



Odwołam się tylko do tego cytatu. A Ty byłeś okej prze te ostatnie 3-4 lata? I to warto komuś wypominać coś, co Ty jeszcze gorsze rzeczy robiłeś? Czasami lepiej przemilczeć pewne sprawy.

Bez odbioru.



kolego wymieniłem to co mnie bolało po to jest ten temat żeby podyskutować o wszystkim przemilczeć pewne sprawy? no chyba nikt niema nic do ukrycia? wiem że moja wina jest ale uważam że pewne decyzje mogły być lepiej przemyślane z waszej strony i nie byłoby konfliktów gazety nie opisywały by że grupa 15 kiboli rządzi w Pogoni nie po to jestem na forum żeby was znowu atakować czy obrażać ale jak rozmawiamy to rozmawiajmy o wszystkim


gdybym miał wybrać raz jeszcze to tylko Pogoń i tylko Szczecin
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: O wszystkim - 30/12/2011 17:17

  Michał L napisał:  

  PS4ever napisał:  

  Michał L napisał:  
ale wy też do końca niebyliście okej



Odwołam się tylko do tego cytatu. A Ty byłeś okej prze te ostatnie 3-4 lata? I to warto komuś wypominać coś, co Ty jeszcze gorsze rzeczy robiłeś? Czasami lepiej przemilczeć pewne sprawy.

Bez odbioru.



kolego wymieniłem to co mnie bolało po to jest ten temat żeby podyskutować o wszystkim przemilczeć pewne sprawy? no chyba nikt niema nic do ukrycia? wiem że moja wina jest ale uważam że pewne decyzje mogły być lepiej przemyślane z waszej strony i nie byłoby konfliktów gazety nie opisywały by że grupa 15 kiboli rządzi w Pogoni nie po to jestem na forum żeby was znowu atakować czy obrażać ale jak rozmawiamy to rozmawiajmy o wszystkim



zdać sobie należy w tym przypadku pytanie a kto ty jestes zeby o takie rzeczy pytac? z tego co sobie przypominam to nie raz SKPS wysyłał zaproszenia do ludzi w celu dyskusji w sprawie IV ligowej Pogoni i pana Drzymały
a kto ty jestes zeby oceniac kto mial co do ukrycia, kogo byla wina a kogo nie i w końcu jakie decyzje miały byc dobrze przemyslane?
czemu wtedy nikt sie nie zglosil a jakis zakompleksiony nastoletni szczun obrazal na okraglo członków SKPS przez maile, przez gadu gadu, przez komentarze na stronach Pogon i gazet, przez te forum, czy nawet przez nasza klase
zaznacze oprocz wyzwisk debilowate zakładanie kont i tematow na forum
a jakie to gazety opisywały tych kiboli?, sensacyjny super express z redaktorem chwalkiem na czele, ktorego tam nie bylo i przedstawil to w kolorowych klimatach, poza tym z tego co wszyscy wiedza w branży, jego serdecznym kolega byl i pewno jest kto? oczywiscie ze pan Drzymała, u którego w Grodzisku bywal wiecej niz wielokrotnie
wiec proponuje ci nie zadawac dziwnych pytan, ludzie z porzedniego zarzadu SKPS nie sa anonimowi, z obecnego rowniez, podejmij meska decyzje i napisz, ze chcesz sie spotkac i wyjasnic pewne sprawy, choc po tych 3 latach jak ktos wspomnial i dzialaniach kogos tam, z takim typem nie chcialbym miec nic wspolnego, w lagodny i delikatny sposob to ujmujac, bo kogos reakcja moglaby byc odmiennie inna


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: O wszystkim - 31/12/2011 23:12
Ta nagla zmiana tonu wypowiedzi zapewne wynika z tego, ze osobnik ten zostal przypalony... Ja tam nie wierze w takie nagle metamorfozy... Az niesmak mam jak te slodkosci czytam, bo mam przed oczami wiele wypowiedzi, ktore zatruwaly nam powietrze...


1948
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5834 dni

*




Odp: O wszystkim - 03/01/2012 13:42
jebać lewsze. kurwa kurwą na zawsze pozostanie.


Michał ( L )
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: O wszystkim - 03/01/2012 18:55

  Pirotechnik amator napisał:  
jebać lewsze. kurwa kurwą na zawsze pozostanie.



zabłysnąłeś że hoho powiedział co wiedział hehe


gdybym miał wybrać raz jeszcze to tylko Pogoń i tylko Szczecin
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: O wszystkim - 07/01/2012 19:07

  Michał L napisał:  

  Pirotechnik amator napisał:  
jebać lewsze. kurwa kurwą na zawsze pozostanie.



zabłysnąłeś że hoho powiedział co wiedział hehe



no i co z twoją dalszą działalnością na tym forum?
jeśli podajesz się za tą postać, która robiła tu syf od kilku lat i teraz ma dostęp do "normalnego" konta to specjalnie nie błyszczysz
jakieś dziwne pytania, dziwna wola pogodzenia się z ludźmi, których przez 4 lata obrzucało się błotem, a teraz nagle cisza
czy szansą na twoją aktywność jest ponowne otworzenie rejestracji na forum? żebyś się mógł wykazać


Michał ( L )
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: O wszystkim - 09/01/2012 19:40
ja jestem zawsze gotowy do spotkania na żywo i wyjaśnienia wszystkich spraw między sobą pytanie tylko czy po tym wszystkim ktoś będzie chciał sie spotkać namiary moge zostawić sprawe traktuje bardzo poważnie


gdybym miał wybrać raz jeszcze to tylko Pogoń i tylko Szczecin
Fresh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5351 dni




Odp: O wszystkim - 09/01/2012 19:42

  Michał L napisał:  
ja jestem zawsze gotowy do spotkania na żywo i wyjaśnienia wszystkich spraw między sobą pytanie tylko czy po tym wszystkim ktoś będzie chciał sie spotkać namiary moge zostawić sprawe traktuje bardzo poważnie



Zawsze? Zawsze od 12 dni przypuszczam. Wcześniej nie wychodziłeś z taką inicjatywą z tego co mi wiadomo.


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: O wszystkim - 04/03/2012 19:51
Znowu szmaciarzu wyzywałeś i spamowałeś forum?


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Michał ( L )
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: O wszystkim - 04/03/2012 20:50
nie spamowałem forum nie wiem wogóle oco kaman nie było mnie przez jakiś czas


gdybym miał wybrać raz jeszcze to tylko Pogoń i tylko Szczecin
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: O wszystkim - 14/03/2012 21:26
Zauważyłem dzisiaj, że po wejściu na forum przez operę (na androidzie) z włączoną opcją "Opera Turbo" jest ono zablokowane (wyświetla się komunikat o zbanowaniu). Chyba zbanowaliście ten ich serwer proxy. Może warto by to odblokować?

<edit>
No już git jest. Działa normalnie.

Ostatnio edytowany przez: Cywil, 20 marca 2012, 00:42 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.31 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005