Autor
Wiadomość
   Kibice -> Kibice w naszym województwie. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

****




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 23:06
BzM wyczerpał temat. Możecie robić na podstawie jego posta - mapę ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5583 dni

*




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 23:10
w Wolinie działał dosyć dosyć FC Floty , później załapali zadyszkę i obniżyli loty, Jest tam kilku kibiców Pogoni. Golczewo widziałem w chyba 3 osoby na finale w Bydgoszczy i to wszystko ( jeździł z Nami jeszcze jeden kolega , ale niestety już Go nie ma wśród Nas)


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

****




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 23:11
Jeżeli jakaś miejscowość ma potencjał na 1-2 osoby - darujmy sobie jej wymienianie ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
lpw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 07/02/2012 16:09
Nas w Barwicach jest 10-15osób , działamy na Wielimiu przede wszystkim ,ale oprócz tego bywamy często na Twardowskiego jak i na wyjazdach Pogoni , Regularnie odwiedzamy też Ł3 w 2-3 osoby , Przejezdzając przez Barwice na pewno zauważycie napisy sławiące Legię Pogoń i Wielim . Pozdrówki


POGOŃ & LEGIA !
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 07/02/2012 16:43
Ja bym proponował zrobić przez stowarzyszenie taki konkurs, który z Fan Clubów stawi się na młynie w jak największą liczbię. Jak to miało na Legii w kosza ;)


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5915 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 07/02/2012 17:26

  lpw napisał:  
Nas w Barwicach jest 10-15osób , działamy na Wielimiu przede wszystkim ,ale oprócz tego bywamy często na Twardowskiego jak i na wyjazdach Pogoni , Regularnie odwiedzamy też Ł3 w 2-3 osoby , Przejezdzając przez Barwice na pewno zauważycie napisy sławiące Legię Pogoń i Wielim . Pozdrówki



No to się poprawiło bo kiedyś tam za Pogoń w dziób dostałem. nie pamiętam na 1oo% z kim się utożsamiali agresorzy, zdaje się za Lechem byli, choć stadion widzieli pewnie tylko w tv. Takie czasy, każdy "za kimś" był. Dawno to było.
Będę tam wkrótce to "skontroluje" ;)


lpw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 07/02/2012 19:23

  MTS. napisał:  

  lpw napisał:  
Nas w Barwicach jest 10-15osób , działamy na Wielimiu przede wszystkim ,ale oprócz tego bywamy często na Twardowskiego jak i na wyjazdach Pogoni , Regularnie odwiedzamy też Ł3 w 2-3 osoby , Przejezdzając przez Barwice na pewno zauważycie napisy sławiące Legię Pogoń i Wielim . Pozdrówki



No to się poprawiło bo kiedyś tam za Pogoń w dziób dostałem. nie pamiętam na 1oo% z kim się utożsamiali agresorzy, zdaje się za Lechem byli, choć stadion widzieli pewnie tylko w tv. Takie czasy, każdy "za kimś" był. Dawno to było.
Będę tam wkrótce to "skontroluje" ;)



Oczywiście że sie poprawiło ;) Odezwij się do mnie jak by był jakiś problem .


POGOŃ & LEGIA !
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5279 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 10/02/2012 17:32
W związku z tym, że 2-3 razy w miesiącu jeżdżę do Mirosławca to jestem w miarę na bieżąco, więc mogę zrelacjonować.
Ogólnie prawie cały Mirosławiec to Legia - Pogoń od wielu lat. Kilka (ale naprawdę kilka) razy w rundzie pojawia się kilka (-naście) osób (max do 10-15) z Mirosławca na meczach w Szczecinie. Głównie na meczach ze "znanymi" drużynami.
Odnośnie pobliskich miejscowości to tak:
- Kalisz Pomorski - też nie wiem co się tam dzieje, ale od ładnych kilku lat przy krajowej 10 (wjazd od strony Szczecina) widnieje herb Legii - nienaruszony; ja ostatnio często jeżdżę stamtąd z/do Szczecina w barwach Pogoni i póki co nic się nie "wydarzyło";
- Tuczno - z tego co koleżka mówił ( jego żona stamtąd pochodzi więc często bywa ) to pro Lech; poznaniaki upodobały sobie to miejsce na wakacje;
- Wałcz - wiadomo FC, ale, mój brat teraz zaczął chodzić do ogólniaka tam i są ludzie, którzy biegają z szalikami Lecha do szkoły;


Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7502 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 10/02/2012 18:12

  Lemon napisał:  
...
- Kalisz Pomorski - też nie wiem co się tam dzieje, ale od ładnych kilku lat przy krajowej 10 (wjazd od strony Szczecina) widnieje herb Legii - nienaruszony...;



jak się przypatrzysz to zauważysz wyryte kamieniem lub czymś ostrym kurwa


  Lemon napisał:  
...
- Wałcz - wiadomo FC, ale, mój brat teraz zaczął chodzić do ogólniaka tam i są ludzie, którzy biegają z szalikami Lecha do szkoły;



W Wałczu da się także zauważyć wrzuty Widzewa na ścianach


M.E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5247 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 27/02/2012 11:24
Do jakiej ekipy nalezy ta czarna- zolta flaga ze zdjecia?

Obrazek jpg wstawiony na forum


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5915 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 27/02/2012 11:51
Energetyk Gryfino


M.E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5247 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 27/02/2012 14:22
Móglby mi ktos wytlumaczyc Polonia Gryfino? w 1975 roku Polonia zamienila sie w Energetyk Gryfino. Jak sie nie myle to istniala zgoda miedzy Polonia a Chemikiem Police.
Sa dwa stadiony w Gryfinie, ul. Sportowa i Górny Taras. Kto uzywal Górnego Tarasu ?


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5767 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 08/03/2012 14:22
WM - jak tam mapa ?


abstrakcja!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7560 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 31/03/2012 13:45
Na meczu Widzew-Ruch wisi flaga w widziewskich barwach - "Zachodniopomorskie Wałcz&Człopa".


PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4880 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 31/03/2012 14:03
przecież widzew ma wszędzie fan cluby,powinni zrobić fan club Polska


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5797 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 31/03/2012 15:04
Dobrze ze nie FC Szczecin:] hehe 5 osob i juz FC


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 31/03/2012 15:31

  Bralin napisał:  
WM - jak tam mapa ?



narazie musze odpuscic bo mam problem ze sprzętem
Jak bede miał możliwość i chwile to uzupełnie


Amat victoria curam
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6189 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 31/03/2012 22:06

  Grc. napisał:  
Na meczu Widzew-Ruch wisi flaga w widziewskich barwach - "Zachodniopomorskie Wałcz&Człopa".



Tzw. niewidzialni:D


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6267 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 03/04/2012 13:42
Kotwa po rozstaniu z Bałtykiem ostro rusza w teren , pierwszy wyjazd mają w sobotę do Drawska :D
zapowiedź wyjazdu


=ZDR=
rdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Kibice w naszym województwie. - 03/04/2012 14:51
macie wodny dostep do morza,ze obieraja podroz wodna?? ;)


FCh'92
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
paula22szczecinpogoniara

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.27 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005