Autor
Wiadomość
   Pamiątki Pogoni i SKPS Portowcy -> Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5490 dni

****




Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 17/04/2009 17:54
Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Kibiców „ Pogoni Szczecin ” – Portowcy podpisało umowę licencyjną na produkcję pamiątek ze Stowarzyszeniem Morskiego Klubu Sportowego, będącego właścicielem praw do herbu i nazwy klubu.

Dzięki temu SKPS Portowcy uzyskało możliwość produkowania własnych pamiątek związanych z Pogonią. I tak już od piątku 9 kwietnia w dwóch punktach handlowych na terenie Szczecina w sprzedaży pojawią się pierwsze gadżety przygotowane przez kibiców dla kibiców. Co warte podkreślenia całkowity zysk Stowarzyszenia Portowcy ze sprzedaży pamiątek zostanie przeznaczony na statutowe działania (organizację opraw meczowych, dopingu, wyjazdów czy akcji propagujących pozytywny wizerunek kibiców Pogoni) oraz na poszerzenie dotychczasowego zestawu pamiątek. Szczegółowy asortyment produktów oraz ich ceny zostały zaprezentowane w katalogu, który można ściągnąć poniżej.


Katalalog pamiątek SKPS Portowcy

Zapraszamy do zakupów!


Obrazek jpg wstawiony na forum
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5490 dni

****




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 23/10/2009 00:32
Pamiątki kibiców Pogoni – nowe otwarcie!

Stowarzyszenie Kibiców „ Pogoni Szczecin” – Portowcy ma przyjemność zaprezentować uaktualnioną wersję katalogu z pamiątkami kibiców Pogoni. Oprócz nowych produktów uruchamiamy także sklep internetowy pod adresem www.sklep.portowcy.org, by umożliwić zakupy drogą wysyłkową.
Oferta pamiątek została poszerzona o nowe gadżety takie jak bluzy, t-shirty, koszulki damskie, auto szale, kubki, pokale do piwa, kieliszki, miśki, mini koszulki, smycze i zapalniczki. Już wkrótce nasz asortyment zostanie poszerzony o kolejne produkty, w tym odzież zimową taką jak czapki, szale i rękawiczki.
Nasze pamiątki cechuje wysoka jakość wykonania i niska cena, gdyż za cel postawiliśmy sobie poszerzenie ubogiego jak dotąd asortymentu gadżetów Dumy Pomorza i możliwość ich nabycia przez wszystkich kibiców Pogoni niezależnie od posiadanych środków finansowych. Dostępne są one w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie Szczecina i Stargardu oraz poprzez właśnie uruchomiony sklep internetowy.
Przypomnijmy, że na mocy umowy licencyjnej SKPS Portowcy jest pełnoprawnym podmiotem uprawnionym do produkcji i dystrybucji gadżetów granatowo-bordowych. Co warte podkreślenia całkowity zysk Stowarzyszenia Portowcy ze sprzedaży pamiątek zostanie przeznaczony na statutowe działania (organizację opraw meczowych, dopingu, wyjazdów czy akcji propagujących pozytywny wizerunek kibiców Pogoni) oraz na poszerzenie dotychczasowego zestawu pamiątek. Jednocześnie staramy się eliminować z rynku podrabiane pamiątki nieposiadające licencji, z których zyski czerpią wyłącznie ich sprzedawcy.
Szczegółowy asortyment produktów oraz ich ceny zostały zaprezentowane niniejszym katalogu. Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres mailowy [email protected] do zakupów! Od kibiców dla kibiców!

ZAPRASZAMY !!!

Katalog Gadżetów


Obrazek jpg wstawiony na forum
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5490 dni

****




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 23/10/2009 00:38
Forumowy dział Pamiątek zostaje odblokowany, przeniesiony zostaje tutaj rowniez temat pt. "wiecej gadzetow"

Wszystkie pytania dotyczace gadzetow oraz pytania mile widziane.

Przypominamy tylko, ze propozycje dotyczace nowych gadzetow skladamy droga mailowa na adres [email protected]


Obrazek jpg wstawiony na forum
Spidi.G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5464 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 29/07/2010 22:44
Witam czy w sobote Funshop bedzie otwarty?jak tak to w jakich godzinach.pozdro


Albo grubo,albo wcale....
A. ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5126 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 21/08/2010 10:27
Czy sklepik fana, w budynku vip jest otwarty w soboty? W jakich godzinach? ...Ewentualnie gdzie w Szczecinie mogę kupić taką koszulkę....http://www.sklep.portowcy.org/sklep/produkt.php?id=19 ???:)


Wozi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5439 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 28/08/2010 00:39

  Metanabol napisał:  
Czy sklepik fana, w budynku vip jest otwarty w soboty? W jakich godzinach? ...Ewentualnie gdzie w Szczecinie mogę kupić taką koszulkę....http://www.sklep.portowcy.org/sklep/produkt.php?id=19 ???:)



podejdź do fali na stanowisko z odżywkami tam możliwe że taką koszulkę dostaniesz...


Gdybym miał wybrać raz jeszcze to tylko Pogoń i tylko Szczecin....
AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6139 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 23/09/2010 21:42
Chyba wybrałem dobry temat.
Prawie 2 tygodnie temu zamówiłem bluzę z sklepie portowców i nadal jej nie dostałem.Nie pisał bym na forum, gdyby nie to, że na maila też nikt mi nie odpisał.Mogę wiedzieć co się dzieje??!


AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6139 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 25/09/2010 10:21
Czy może ktoś w końcu się odezwać i odpowiedzieć co się dzieję lub zwrócić mi pieniądze?


Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7565 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 25/09/2010 11:01
.
nieaktualne

Ostatnio edytowany przez: Petar, 12 października 2010, 09:54 [1 raz(y)]


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6576 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 25/09/2010 22:54
Podbijcie na maila [email protected] lub [email protected]


AntPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6139 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 12/12/2010 16:17
Mogę prosić o jakiś kontakt z kimś ze sklepu w sprawie tej zaległej bluzy?? Pisałem na gadu i na mail'a i bez odzewu niestety...


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7394 dni

****




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 02/01/2011 20:58

  Darkstar napisał:  
Mogę prosić o jakiś kontakt z kimś ze sklepu w sprawie tej zaległej bluzy?? Pisałem na gadu i na mail'a i bez odzewu niestety...



Jakiego maila ? - [email protected] Podbij w temacie ksywe i opisz o co chodziło.


MW'03
Antt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5332 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 06/01/2011 09:53
Sprawa już rozwiązana.Prosze o usunięcie postów. Dzięki


Laba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5269 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 11/02/2011 16:09
Nie wiem czy to dobry temat ale chcialem sie zapytac gdzie moge znalezc jakies pamiatki "West Side" . Gdzies widzialem takie smyczki do kluczy ,ktore mi sie spodobały ale nie wiem gdzie mozna jest zakupic. Z gory dziekowka za pomoc ;)


Pytasz się, synu, gdzie jest i jaka?
W niewymierzonej krainie leży.
Jest w każdym wiernym sercu Polaka,
Co o nią walczył, cierpiał i wierzył.

POGOŃ SZCZECIN
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6576 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 11/02/2011 21:11

  Laba napisał:  
Nie wiem czy to dobry temat ale chcialem sie zapytac gdzie moge znalezc jakies pamiatki "West Side" . Gdzies widzialem takie smyczki do kluczy ,ktore mi sie spodobały ale nie wiem gdzie mozna jest zakupic. Z gory dziekowka za pomoc ;)



Napisz w temacie dzielnic. Ogólnie gadżety West Side to dzielnicówki ogarniane wśród swoich, ale więcej napiszą Ci odpowiednie osoby z Side.


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni

**




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 15/06/2011 16:42
Mam pytanko. Jako ze za miesiac rodzina przyjezdza do mnie w odwiedziny postanowilem skorzystac z okazji i kupic sobie pare rzeczy ze sklepu. Zlozylem przed chwila zamowienie na dwie bluzy koszulke polo opaske i tshirta. Rozumiem ze teraz mam czekac na maila potwierdzajacego, nastepnie po otrzymaniu maila robie przelew na konto i wtedy siostra moze cisnac do sklepu po odbior towarow? Czy siostra moze zaplacic gotowką na miejscu?

Z gory dzieki za pomoc


POGOŃ SZCZECIN!
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5490 dni

****




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 15/06/2011 17:15

  B-B napisał:  
Mam pytanko. Jako ze za miesiac rodzina przyjezdza do mnie w odwiedziny postanowilem skorzystac z okazji i kupic sobie pare rzeczy ze sklepu. Zlozylem przed chwila zamowienie na dwie bluzy koszulke polo opaske i tshirta. Rozumiem ze teraz mam czekac na maila potwierdzajacego, nastepnie po otrzymaniu maila robie przelew na konto i wtedy siostra moze cisnac do sklepu po odbior towarow? Czy siostra moze zaplacic gotowką na miejscu?

Z gory dzieki za pomoc



Mail potwierdzający otrzymanie zamówienia już poszedł (zamówienie przyjęte). Następnie po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie pójdzie "w trakcie realizacji" i śmiało można przyjść odebrać towar. Odbierać można w dni robocze od godziny 9 do 16- ale lepiej umówić się na dokładny termin poprzez maila [email protected] lub [email protected]

Pozdrawiamy


Obrazek jpg wstawiony na forum
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni

**




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 15/06/2011 17:18
A i pytanie co do rozmiaru. Mam 188cm czy XL da rade?


POGOŃ SZCZECIN!
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5490 dni

****




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 15/06/2011 17:21

  B-B napisał:  
A i pytanie co do rozmiaru. Mam 188cm czy XL da rade?



A nie wiem:) Najlepiej jak przyjdzie siostra i oceni, bo każdy oprócz wzrostu jest inaczej zbudowany ( krępy, chudy itd) z tego co pamiętam to raczej masę miałeś:D

Na sklepie jest podana rozmiarówka - dobrze byłoby tak sprawdzić na sucho bo każda z bluz jest inna


Obrazek jpg wstawiony na forum
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5819 dni




Odp: Oficjalne pamiątki kibiców Pogoni! - 10/07/2011 17:50
mam pytanko. Chcem sobie kupić na sklep.portowcy.org czarną bluzę Szczecińska Pogoń. Czy muszę ją wcześniej zamówić przez internet czy mogę na miejscu w szczecinie przyjść, przymieżyć i kupić.
Proszę o info


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005