Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ZBIÓRKA KONFETTI !! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6030 dni




Odp: Tniemy konfetti !! - 25/04/2009 18:37

  Ceasar napisał:  
Wpadłem na taki pomysł że może przy następnej takiej oprawie z konfetti, rzucić je po kolei tak jak byśmy robili fale :>



hehe, żeby takie coś przyniosło efekt każda trybuna musiała by być wypełniona w podobnym stopniu. Pomysł głupi nie jest, ale ludzie w jednym momencie nie potrafią wyrzucić papierków a co dopiero po kolei. No i zostaje mentalność, każdy zapowiada się, że przyniesie, a później przynosi 5-9 woreczków albo w ogóle go nie ma.


PS
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5919 dni




Odp: Tniemy konfetti !! - 25/04/2009 20:46
Przede wszystkim to nalezy wspomniec, ze juz drugi raz znalazla sie grupka ludzi, ktorym Bozia zapomniala przydzielic rozumek. Najpierw w meczu z Tychami, teraz w meczu z Rakowem za wczesnie rzucaja konfetti psujac przy tym efekt koncowy, mimo ze to jeden woreczek, ale zawsze cos.


Ceasar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5506 dni




Odp: Tniemy konfetti !! - 25/04/2009 20:48
Heh aż tak daleko to ja się nie zapędzałem nawet w myślach żeby każdy sektor miał konfetti :D To raczej niewykonalne (chyba że zbiórka trwała by aż do awansu i meczu inaugurującego :D to było by piękne tak rozpocząć I lige ;)) , ale nawet na samym młynie by to mogło fajnie wyjść :)


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Tniemy konfetti !! - 25/04/2009 21:27

  Przema napisał:  
Przede wszystkim to nalezy wspomniec, ze juz drugi raz znalazla sie grupka ludzi, ktorym Bozia zapomniala przydzielic rozumek. Najpierw w meczu z Tychami, teraz w meczu z Rakowem za wczesnie rzucaja konfetti psujac przy tym efekt koncowy, mimo ze to jeden woreczek, ale zawsze cos.



pewnie że zawsze coś, ale zawsze się baranek znajdzie, to samo tyczy się rzucania czego kolwiek na murawę podczas meczu...kretyni


zch
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6235 dni

*




Odp: Tniemy konfetti !! - 27/04/2009 13:54
może nie pod temat troche, ale znalazłem ostatnio zdjęcie z oprawy, gdzie cały sektor był wyposażony w zimne ognie i tak pomyślałem czy nie byłby to dobry pomysł. Race racami, ale 300-400 takich ogni na sektorze też może ciekawie wyglądać.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
MW_03
Młode Wilki
IP: zapisany
Na forum od 5512 dni

****




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 15:12
Do ligi jeszcze czas ale zaczynamy od dziś !! W krótce również inne informacje przed ekstraklasowe :)

Kontynuujemy akcję rozpoczętą dawno,dawno temu...Zapraszamy do akcji cięcia konfetti - jest to chyba najtańszy element oprawy meczu, bo nie kosztuje właściwie nic, oprócz poświęconego czasu. Wystarczą nożyczki i stare czasopisma / gazety. Dlatego zachęcamy wszystkich do cięcia...

Instrukcja Obsługi

stare czasopisma / gazet i inne papiery tniemy na kawałki o wymiarach mniej więcej 5x5 cm... po czym wrzucamy je do woreczka śniadaniowego i zawiązujemy - konfetti powino być tyle, żeby starczyło na dużą, pełną garść - po ułożeniu powinno tworzyć "kupkę" :) o wysokości ok. 5cm (patrz fotki poniżej) - woreczki pakujemy w reklamówki i tak przygotowane konfetti jest gotowe do odbioru...

Krótka Instrukcja Graficzna
tak powinno wyglądać pociete konfetti // a tak już po pocieciu i zapakowaniu
Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum

zbiórki będą organizowane co tydzień, może co dwa tygodnie - o terminach będziemy informować na bieżąco

jak wygląda efekt takiej akcji :
Obrazek jpg wstawiony na forum

Na zbiórkach też zbieramy serpentyny - nowe/rolki z paragonami fiskalnymi - każde.
MOŻE POBIJEMY DOTYCHCZASOWY REKORD WYRZUCONYCH SERPENTYN NA TWARDOWSKIEGO ??
Obrazek jpg wstawiony na forum
Jeszcze raz wszystkich zachęcamy do cięcia oraz zbierania serpentyn...
TNIEMY!!!


Obrazek png wstawiony na forum
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4518 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 15:28

  MW_03 napisał:  
MOŻE POBIJEMY DOTYCHCZASOWY REKORD WYRZUCONYCH SERPENTYN NA TWARDOWSKIEGO ??



Jestem na TAK ! Czasu sporo, damy rade.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni

*




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 15:48
Dobra akcja!

Pytanko, czy z niszczarki do dokumentów te resztki też można pod to podpiąć? (paski długość ok. 2 cm szerokość 0,5-1 cm)


SMN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4463 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 15:50
Mam ok. 30 serpentyn do oddania piszcie jak podrzucić


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć
Szymczasty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4816 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 15:54
Gazetyi nie Emo, same się nie potną!!!


' Bo dla mnie człowieku, żyć bez marzeń nie warto...'
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4518 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 15:57

  eF^ napisał:  
Dobra akcja!

Pytanko, czy z niszczarki do dokumentów te resztki też można pod to podpiąć? (paski długość ok. 2 cm szerokość 0,5-1 cm)



Podbijam, bo mam możliwość skąbinowania kilku kartonów.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4522 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 16:10
"Metro" rozdawane rano w końcu na coś się przyda.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Międzyzdroje
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4514 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 16:27

  Precelek napisał:  

  eF^ napisał:  
Dobra akcja!

Pytanko, czy z niszczarki do dokumentów te resztki też można pod to podpiąć? (paski długość ok. 2 cm szerokość 0,5-1 cm)



Podbijam, bo mam możliwość skąbinowania kilku kartonów.




Ja podobnie bo u siebie niszczę sporo pierdół a w ciągu ponad dwóch miesięcy trochę się tego uzbiera...


Zaczęło się 28 sierpnia 1993 i tak jest do dzisiaj!
MW_03
Młode Wilki
IP: zapisany
Na forum od 5512 dni

****




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 16:59
Jeżeli chodzi o odpady z niszcarek - również się przydadzą - PROSIMY TYLKO O Popakowanie na porcje w woreczki jednorazowe.


Obrazek png wstawiony na forum
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5461 dni

*




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 17:47
Brać metro poranne, w końcu się na coś przyda


Liberta' Per Gli Ultras
Konrad.Pogoń
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5642 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 19:39
Moze na lechie? Wiecej czasu a i rywal lepszy , ciekawszy:)


POGON SZCZECINSKA
GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5295 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 20:16
Jak na inauguracje to na inauguracje. Zagłębie nie jest jakieś słabe, tak mi się wydaje.

Ale to temat na inne dni. Razem zbieramy i pobijamy rekord! A czemu by nie! Wracamy na salony, wejdźmy tak jak przystało!
Nie bez powodu zdobywaliśmy nagrody extraklasy wcześniej za oprawy i styl kibicowania! RAZEM WSZYSCY!

Ostatnio edytowany przez: GBvW, 4 czerwca 2012, 21:05 [1 raz(y)]


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
Fiołek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5488 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 21:27
Uderzcie do netto w końcu to sponsor Pogoni oni przechowują rolki 5 lat, potem recykling, myślę że jakby ktoś oficjalnie odezwał się to nie było by problemu z rolkami o ile jeszcze nie wyrzucili ich. adres [email protected] tel:914699996


Pogoń Szczecin!!! I wszystko jasne.
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 04/06/2012 23:44
Popytam się ludzi z Biedronki i carrefour... trzeba pobić stary rekord i pokazać Polsce kto wrócił na swoje miejsce ;)


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

*




Odp: ZBIÓRKA KONFETTI I SERPENTYN PRZED EKSTRAKLASĄ !! - 05/06/2012 03:54
jesli chodzi o netto to trzeba do Motanca dzwonic na ich glowny magazyn.tam tego maja od zajeb...


,,Vi är överallt,,- POGON
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005