Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Brawo juniorzy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8331 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 26/06/2012 13:30
1/2 finału Mistrzostw Polski juniorów – drugi mecz (wynik pierwszego: 1:0 dla Pogoni)
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Czas: 28 czerwca, czwartek, g. 11
Miejsce: Boisko nr 2 na obiektach Pogoni


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6333 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 26/06/2012 15:41
Szkoda, że tak wcześnie... Mogli grać o 09:00...


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 28/06/2012 13:19
Pogoń Szczecin 2:0 Jagiellonia Białystok

Brawo dla chłopaków teraz jadą na finał do Gdynii

PUCHAR JEST NASZ!!!

Jak ktoś mimo wczesnej pory był na Twardowskiego niech powie jak Portowcy wyglądali na tle ubiegłorocznych zwycięzców Mistrzostw Polski juniorów.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 28 czerwca 2012, 13:32 [1 raz(y)]


PS 1948
Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5523 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 28/06/2012 14:05
W pierwszej połowie raz tylko zagotowało się pod naszą bramką, takto spokój z tyłu, graliśmy z kontry, ale nic z tego nie wynikało. W drugiej połowie znaczna przewaga nasza, 2 bramki, były nawet szanse na kolejne 2 gole.


Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5954 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 28/06/2012 16:59
Czemu nie gral Zwolinski? jakas kontuzja po ostatnim meczu?


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5029 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 28/06/2012 17:54
tak kontuzja, niegroźna ale nie chcieli ryzykować


piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4519 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 28/06/2012 20:03

  Rolo napisał:  
Czemu nie gral Zwolinski? jakas kontuzja po ostatnim meczu?



Ponoć Biela ze Skowronkiem się umówili, żeby nie grał i nie nabawił się kontuzji bardziej groźniejszej :)


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5464 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 28/06/2012 21:41
Podoba mi się to, że Skowronek był na tym meczu. Mógł wyłożyć lachę, a przyszedł, popatrzył i może kogoś wciągnie do 1. W Radzionkowie nie miał problemów z graniem młodymi.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 04/07/2012 14:04

  Cytat:  
Drugi mecz pierwszej kolejki zostanie rozegrany dziś o g. 17. Pogoń Szczecin zmierzy się z Lechem Poznań.

!!!


abstrakcja!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 04/07/2012 17:21
Od 17.30 relacja live na oficjalce z meczu Mistrzostw Polski Juniorów Lech Poznań - Pogoń Szczecin.

Szkoda że nie ma w składzie na ten mecz Zwolińskiego bo Lech chyba w najsilniejszym składzie gra :(


SZOK 0-4 Pogoń dostaje w pierwszej połowie od poznaniaków. Niestety ale tą młodzież czeka jeszcze multum pracy aby myśleć o miejscu w kadrze na Ekstraklasę. Albo się chłopaki spalili psychicznie albo Lech tak wymiata niestety.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 4 lipca 2012, 18:21 [1 raz(y)]


PS 1948
stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5026 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 04/07/2012 18:44
Nie widziałem meczu ale z relacji wynika ze bramkarz ma dziś słaby dzień a swoja droga rozgrywki juniorów żądza się swoimi prawami dziś jest 4-0 dla Lecha jutro ze Zwolinskim składzie mogłoby być 4-0 dla Pogoni...takie moje zdanie


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 04/07/2012 18:53
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2:5 dla juniorów Kolejorza. Być może po zwycięstwie nad Jagiellonią młodzi Portowcy poczuli się zbyt pewnie i myśleli że wygrana przyjdzie sama a tu taki blamaż ze słowikami.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 4 lipca 2012, 19:24 [3 raz(y)]


PS 1948
stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5026 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 04/07/2012 20:06
Rozumiem że opcja że poprostu byli słabsi nie wchodzi w gre?

  zach-pom napisał:  
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2:5 dla juniorów Kolejorza. Być może po zwycięstwie nad Jagiellonią młodzi Portowcy poczuli się zbyt pewnie i myśleli że wygrana przyjdzie sama a tu taki blamaż ze słowikami.



zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 04/07/2012 20:37

  stevens napisał:  
Rozumiem że opcja że poprostu byli słabsi nie wchodzi w gre?



Z wyniku wychodzi że byli słabsi , ale jak się przeanalizuje transmisje live to wynika że 2 bramki to samobóje no i ten faul na rzut karny to mi to świadczy o presji której poprostu nie wytrzymali. Wyróżniający się na tyle że otrzymał prawo treningów z Ekstraklasową drużyną Kajetan Pogorzelczyk zostaje zdjęty po 45 minutach to mi to wygląda , że chłopak był rozkojarzony tym że dostał szansę pokazania się trenerowi Skowronkowi i nie był głową obecny na tym meczu ale np. na sparingu z Omonią Nikozja

Być może wnioski wysnute z palca ale ja to bynajmniej tak odebrałem


PS 1948
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6040 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 04/07/2012 22:00
Nie robiłbym z tego tragedii. Nie wyszedł im mecz. Kto wie, może ze Zwolińskim wynik byłby bardziej wyrównany.


stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5026 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 05/07/2012 13:14
Dobra odwołuje to co powiedziałem i przyznaje wam racje na usta ciśnie mi się jedno słowo:ŻENADA 4 bramki to indywidualne błedy bramkarza!!!!Właściciwe przy pierwszy 3 go nie było kompletnie tak jakby pusta bramka,karny z dupy a przy 5 bramce to była kwitesencja jego występu czyli praktycznie szczelenie sobie samobója szkoda bo może jakby mili bramkarza to by powalczyli.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 05/07/2012 15:44
szczelenie? :) powiedz mi które 4 bramki to jego błędy indywidualne? przy pierwszych dwóch przy słupku wielkich szans nie miał, przy karnym też, zjebał przy rożnym a w jednej błąd w komunikacji z obrońcą

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 5 lipca 2012, 15:49 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
EeeeeMKaeeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4513 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 05/07/2012 15:47
Lewandowski młody ładnie szarżował obronocami Lecha ! mam nadzieje, ze dostanie szanse gry w ekstraklasie, chociaz pare minut w meczu...

Bramki to wina ewidentna bramkarza... 2-3 pilki powinien łatwo obronic, wynik bylby z pewnoscia inny , gdyby to obronil, a tak...

Ostatnio edytowany przez: EeeeeMKaeeS, 5 lipca 2012, 19:41 [1 raz(y)]


stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5026 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 06/07/2012 16:01
Jak ktoś nazywa dwie pierwsze brakin dla Lech strzałem życia to ogarnia mnie pusty śmiech takie strzały muszą być obronione przez bramkarza,zauważ że ta piłka leci półmetra od jego ręki

  ManeS napisał:  
szczelenie? :) powiedz mi które 4 bramki to jego błędy indywidualne? przy pierwszych dwóch przy słupku wielkich szans nie miał, przy karnym też, zjebał przy rożnym a w jednej błąd w komunikacji z obrońcą



kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 5436 dni




Odp: Brawo juniorzy!!! - 06/07/2012 18:02
Po I połowie prowadzimy z Zagłębiem 1:0 po golu Lewandowskiego, asysta Zwoliński :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005