Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Szukam kontaktu... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
StoProcent
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5389 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 25/07/2009 21:35
Ktos z Osiedla Przyjaźni jest ?


Bombel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5457 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 30/07/2009 20:14
Ponawiam pytanie jedzie ktoś na mecz z gieksą z Nowogardu? Potrzeba 2 miejsca.


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 31/07/2009 13:41

  portowiec16 napisał:  
Ponawiam pytanie jedzie ktoś na mecz z gieksą z Nowogardu? Potrzeba 2 miejsca.



Informacja Dla Kibiców udających sie z miejscowości Gryfice Płoty Nowogard Goleniów : z racji tego że po meczu nie ma bezpośredniego powrotu do domu FC Gryfice porozumiało się z PKS Gryfice w celu przełożenia godziny odjazdu ostaniego autobusu do Gryfic przez wyżej wymienione miejścowości. Żeby było wygodniej autobus ten odjeżdzał będzie spod marketu Biedronka (zaraz za wiaduktem obok przystanku lini 75 przystanek turzyn) planowany odjazd o godzinie 22:40. Bilety na autobus będą w normalnych cenach np. do Gryfic 13 zł ulgowy 9/10 zł



Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5945 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 03/08/2009 23:55
Zna ktos moze jeszcze osoby ktorzy regularnie sie wybieraja na mecze Pogoni z Berlina?


lilripsta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 04/08/2009 21:37
Czemu ktoś skasował mojego posta odnośnie wyjazdu na Gorzów kogoś z Poznania?
Jezeli ktoś kibicuje Pogoni a mieszka w Poznaniu niech pisze ja będe jechał swoim autem 4018733


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 05/08/2009 00:34

  lilripsta napisał:  
Czemu ktoś skasował mojego posta odnośnie wyjazdu na Gorzów kogoś z Poznania?
Jezeli ktoś kibicuje Pogoni a mieszka w Poznaniu niech pisze ja będe jechał swoim autem 4018733



Pewnie dlatego ze internet bywa niebezpieczny i zgubny, a takie kontaty zawiera sie na stadionie a nie na necie.


lilripsta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 05/08/2009 07:13

  PL napisał:  

  lilripsta napisał:  
Czemu ktoś skasował mojego posta odnośnie wyjazdu na Gorzów kogoś z Poznania?
Jezeli ktoś kibicuje Pogoni a mieszka w Poznaniu niech pisze ja będe jechał swoim autem 4018733



Pewnie dlatego ze internet bywa niebezpieczny i zgubny, a takie kontaty zawiera sie na stadionie a nie na necie.



A ten temat jaką ma nazwę ? szukam kontaktu chyba, że nie potrafię czytać??
Poza tym swoje znajomości posiadam lecz są one tylko w Szczecinie i Stargardzie.... a chyba nie masz mi za złe, ze chcę mieć jakąś bratnia dusze w Pyrandi, z która mogę sie wybrac na mecz prosto z Poznania...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Szukam kontaktu... - 05/08/2009 12:38

  lilripsta napisał:  

  PL napisał:  

  lilripsta napisał:  
Czemu ktoś skasował mojego posta odnośnie wyjazdu na Gorzów kogoś z Poznania?
Jezeli ktoś kibicuje Pogoni a mieszka w Poznaniu niech pisze ja będe jechał swoim autem 4018733



Pewnie dlatego ze internet bywa niebezpieczny i zgubny, a takie kontaty zawiera sie na stadionie a nie na necie.



A ten temat jaką ma nazwę ? szukam kontaktu chyba, że nie potrafię czytać??
Poza tym swoje znajomości posiadam lecz są one tylko w Szczecinie i Stargardzie.... a chyba nie masz mi za złe, ze chcę mieć jakąś bratnia dusze w Pyrandi, z która mogę sie wybrac na mecz prosto z Poznania...



żebyś później kolego nie miał pretensji, że w umówione miejsce nie przyjdzie kibic Pogoni tylko paru fanów Amicii...


Jacck
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6655 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 05/08/2009 14:10

  kiko napisał:  

  lilripsta napisał:  

  PL napisał:  

  lilripsta napisał:  
Czemu ktoś skasował mojego posta odnośnie wyjazdu na Gorzów kogoś z Poznania?
Jezeli ktoś kibicuje Pogoni a mieszka w Poznaniu niech pisze ja będe jechał swoim autem 4018733



Pewnie dlatego ze internet bywa niebezpieczny i zgubny, a takie kontaty zawiera sie na stadionie a nie na necie.



A ten temat jaką ma nazwę ? szukam kontaktu chyba, że nie potrafię czytać??
Poza tym swoje znajomości posiadam lecz są one tylko w Szczecinie i Stargardzie.... a chyba nie masz mi za złe, ze chcę mieć jakąś bratnia dusze w Pyrandi, z która mogę sie wybrac na mecz prosto z Poznania...



żebyś później kolego nie miał pretensji, że w umówione miejsce nie przyjdzie kibic Pogoni tylko paru fanów Amicii...


Nie no przesadzacie z tą " konspiracją":P , hehe......to może ustalmy ,że Fan Cluby z Pyrlandii, zbiórka na parkingu na Bułgarskiej o 13.00:) , wyjazd kolumny koniecznie z barwami w oknach i w dachu hehe. A tak na poważnie, to podaj może maila na forum ,a ktoś odezwie się jak będzie chciał. pozdroo.


Wielkopolska zawsze wierna Pogoni....
Rilz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5378 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 05/08/2009 21:13
Jest Ktos z Szafera ? kontakt GG - 5246319


Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6020 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 05/08/2009 22:11

  Rilz napisał:  
Jest Ktos z Szafera ? kontakt GG - 5246319



Nie, pewnie tylko Ty jeździsz na Pogoń z Szafera...


PS !
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 06/08/2009 00:33

  lilripsta napisał:  

  PL napisał:  

  lilripsta napisał:  
Czemu ktoś skasował mojego posta odnośnie wyjazdu na Gorzów kogoś z Poznania?
Jezeli ktoś kibicuje Pogoni a mieszka w Poznaniu niech pisze ja będe jechał swoim autem 4018733



Pewnie dlatego ze internet bywa niebezpieczny i zgubny, a takie kontaty zawiera sie na stadionie a nie na necie.



A ten temat jaką ma nazwę ? szukam kontaktu chyba, że nie potrafię czytać??
Poza tym swoje znajomości posiadam lecz są one tylko w Szczecinie i Stargardzie.... a chyba nie masz mi za złe, ze chcę mieć jakąś bratnia dusze w Pyrandi, z która mogę sie wybrac na mecz prosto z Poznania...



Oczywiscie ze nie mam za zle;) ale chyba slabo jezdziles na Pogon skoro nie znalazlej tej "bratniej duszy". Pozatym takie znajomosci zawierac na stadionie np. ustawiajac sie na dany mecz niz ustawiajac sie w Poznaniu.


WWP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5831 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 06/08/2009 21:04
Osoby chętne na wyjazd do Gorzowa z Wałcza i okolic (Człopa, Trzcianka, Piła, Mirosławiec, Tuczno itd itp) odzywać się na gg6067738


zPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5681 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 20/08/2009 23:48
Ma ktoś w samochodzie jedno miejsce wolne do Świnoujścia? Dorzuce się na wahe... ;) GG- 1692983

Nieaktualne

Ostatnio edytowany przez: zPS, 21 sierpnia 2009, 23:28 [1 raz(y)]


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5767 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 29/08/2009 09:43

  PS-Berolina napisał:  
Zna ktos moze jeszcze osoby ktorzy regularnie sie wybieraja na mecze Pogoni z Berlina?



Aeja oooo bebniarz :D

Ostatnio edytowany przez: Q., 16 lutego 2010, 14:32 [1 raz(y)]


abstrakcja!
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

**




Odp: Szukam kontaktu... - 15/03/2010 16:24
.

Ostatnio edytowany przez: M_, 3 maja 2010, 15:37 [2 raz(y)]


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5484 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 19/04/2010 11:10
Forumowiczów z osiedla Bukowego proszę o podbicie na gg (w profilu, niewidoczny zawsze). Temat do obgadania ;)


Marecky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6427 dni




Odp: Szukam kontaktu... - 22/04/2010 17:44
OGŁOSZENIE: FC Chojna szuka kontaktu do wszystkich kibiców Pogoni z południowych rejonów woj. zachodniopomorskiego (szczególnie rejon Ziemi Chojeńskiej) oraz z okolic trasy Dębno - Chojna - Gryfino - Szczecin, do wspólnych wyjazdów na mecze Pogoni autobusem. Prosimy o kontakt zainteresowane osoby podczas meczy Pogoni na sektorze 12 lub pod nr tel. 698407384


" Tylko to co najlepsze jest wystarczająco dobre "
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni

*




Odp: Szukam kontaktu... - 03/05/2010 00:16
Jeździ ktoś regularnie na Pogoń z Barlinka i okolic? Pełczyce? Recz? Drawno? Kiedyś jeździli chłopaki z Drawna na Pogoń i pamiętam że przywozili konfetti z nalepek na butelki wody ;)


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5584 dni

*




Odp: Szukam kontaktu... - 03/05/2010 00:36

  ToMeK MKS napisał:  
Jeździ ktoś regularnie na Pogoń z Barlinka i okolic? Pełczyce? Recz? Drawno? Kiedyś jeździli chłopaki z Drawna na Pogoń i pamiętam że przywozili konfetti z nalepek na butelki wody ;)



podbij na ten nr gg: 8645093


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005