Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 09/03/2019 02:05
Coś pięknego, tym bardziej mając w pamięci naszą degradację do IV ligi. Brawa dla każdego za cegiełkę w tej budowie i powrocie z piłkarskiego dna. Wierzę że nadchodzą dobre lata dla naszej Pogoni.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7876 dni

**




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 09/03/2019 13:28
Mysle, że ktoś kto ma dojście móglby pogadać zeby tak z pol godziny przed meczem ni puszczali juz muzyki.. Kilka razy bylo juz tak ze grubo przed gwizdkiem młyn jechał z dopingiem, reszta sie nieśmiało podłączała a wszystko zagłuszał ten syf z głośników..
W takim dniu jak jutro moznaby sobie oszczędzić tego i wbić sie w atmosferę juz przed meczem..


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 09/03/2019 14:26
Pan Adam Wosik czyta vałke i się tam wypowiada, więc może tutaj też zagląda ;)


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 09/03/2019 23:53
Dawno się tak przed meczem nie czułem. Nie wiem jak to nazwać. Po prostu jest świadomość, że coś ważnego się wydarzy. Nie tylko pożegnamy stadion na którym tyle przeżyliśmy, ale tym samym zacznie się droga do mam nadzieję najlepszych czasów w historii klubu. Kurwa, ale będzie pięknie. I wszyscy wcześniej w młynie, na stadionie - jak kiedyś, z dopingiem który słychać w całym mieście. Razem wszyscy !

Wychowani na Twardowskiego !
Forza Pogoń !

Ostatnio edytowany przez: Forza Pogoń !, 10 marca 2019, 00:07 [2 raz(y)]


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4510 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 00:12
Jak ja Wam zazdroszczę!!! dobrej zabawy jutro, ogień i 3pkt zostają tam gdzie ich miejsce :]


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 09:59
To już dziś!


netoper
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4510 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 17:29
No i ch*j...


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 18:10
Na gorąco po meczu... je*ać tych niedzielnych kibiców sukcesu, których widziało się na sektorze (kryta) pierwszy raz w życiu i jeszcze zanim poszło info o ściągnięciu sektorówki w dół to już swoją bandą darli japy żeby ściągnąć "tą szmate", mam nadzieję, że ci co im wyjaśnili, że to nie jest szmata nie dostaną zakazów.

~15300 kibiców... gdzie te 700 osób? Naprawdę chociaż połowa z nich nie mogła zwrócić biletu? Tyle osób było chętnych a na stadionie jeszcze było baaaardzo dużo wolnych miejsc.

Nie byłem na młynie, ale tam też była masa osób z przypadku? Bo jak na taką liczbę to doping praktycznie niczym się nie różnił jeżeli chodzi o decybele niż w naszym ostatnim domowym meczu, gdzie było was mniej, ale był ten kto miał być.


A co do spotkania... no cóż, czasami zdarza się takie spotkanie gdzie kompletnie nic nie wychodzi, przeciwnik jest szybszy i dokładniejszy, nie wyszło...głowa do góry, pozostaje wierzyć że będzie lepiej i olać internetowe dzienniki przez pare dni i żale "Dla jakiej drużyny ma być ten stadion jak Pogoń nic nie gra" ;)


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5703 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 19:21

  netoper napisał:  
No i ch*j...



bombki strzeliłł !

:-(


BiQ1234
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1873 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 19:40
Swoją drogą abstrachując już od wyniku meczu, to poziom naszego dopingu jest żenujący. Takie święto, w końcu budują nam nowy stadion, tyle świetnych informacji w ostatnich tygodniach, a gniazdowy zarzuca w kółko jakimiś smutami. Dodatkowo po co dawać te dłuższe mniej znane przyśpiewki skoro wiadomo, że połowa młyna na dzisiejszym meczu to będą jacyś nowi ludzie, którzy takich przyśpiewek nie znają. Przeciąganie tych wolnych zamulających przyśpiewek, które nijak się mają do atmosfery świętowania jaka panowała na dzisiejszym meczu. Doping dziś bardzo słaby, obyśmy na nowym stadionie i tą rzecz zmienili na lepsze, myślę, że na to wszyscy razem liczymy. Pogoń!


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 19:51
Jeszcze jedno czy ludzie wstydzą się słowa "alleluja"? "W wolnym mieście Szczecin, gdzie gryf herbem miasta jest..." wychodzi spoko, aż do refrenu, gdzie tylko słychać było jakieś mruczenie. No niestety, ale po Górniku teraz Zagłębie jest kolejną ekipą, która nas przekrzykuje.


A bo bym zapomniał, 80 minuta, przegrywamy 0:3 i leci "Już za momencik, już za chwileczkę, Pogoń wam strzeli pierwszą brameczkę" wzbudziło to tylko uśmiech politowania.

Ostatnio edytowany przez: Owczarek, 10 marca 2019, 20:34 [1 raz(y)]


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 20:22
Żenada pod każdym względem.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 20:53
Jeśli chodzi o doping to dla mnie żadne zaskoczenie, bo tak jest zawsze przy takim spedzie niedzielnych kibiców. Ci wychodzący w 80 minucie standardowo - niech spierdalaja i nie wracają. Kibicowsko przy takim potencjale jak zazwyczaj bieda.

Pilkarsko dzisiaj słabo i dziwiła mnie ta nonszalancja i głupie zabawy z piłką w okolicy własnego pola karnego. Szkoda, ale cały czas walczymy.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 20:57
Szkoda, wielka szkoda. Przeogromny hajp na ten mecz spowodował, że 15 tysięcy osób zobaczyło NAJGORSZY występ tej drużyny od wielu miesięcy. Takiej masakry nie widziałem nawet na starcie sezonu. Dzisiaj nie mieliśmy podejścia do gry Zagłębia w żadnym aspekcie, stałe fragmenty nie działały, skrzydła gasły z każdą minutą, atak nie istniał, a defensywa rozdawała prezenty (Malec, Nunes, Bartkowski - każdy z nich zaliczył dzisiaj występ na poziomie 1/10).

Nie zdziwię się, jeżeli w piątek okażemy się po raz kolejny najlepiej grającą drużyną ligi, ale dzisiaj bliżej nam było do Arki lub Sosnowca. Oby nie był to jakiś sygnał ostrzegawczy, a może lepiej, aby był bo dzisiaj wszyscy zagrali poniżej krytyki.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

**




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 21:27
Bardzo dobre pożegnanie stadionu - i piszę to bez żadnej ironii. Idealne podsumowanie mojej prawie 30-letniej przygody z tym stadionem. Tylko deszcz się trochę spóźnił. Powinien zacząć padać około godz. 15. No i rac zabrakło na pożegnanie. Dla mnie ten stadion to porażki, race i deszcz :) A teraz zaorać bez żalu i zaczynamy nowy rozdział.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2494 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 10/03/2019 21:42
Mecz - najgorszy jaki widziałem za trenera Kosty.
Nunes - nie przedłużaj kontraktu i zwolnij miejsce.
Doping - dramat.
Co do ludzi na młynie (sam w nim byłem), tam przyszłoby 20% z tych którzy byli gdyby były inne bilety dostępne. Tak to na dzień dzisiejszy wygląda.
Szkoda, że nie było żadnych rac, ani fajerwerków itd. Klasyczne sektorówki powtarzane 1948 razy. Baloniki fajne i na wysokiej wyglądało to świetnie.
Mecz do zapomnienia, stadion do zapomnienia (nie umniejszając historii itd. które tu się wydarzyły) Trzeba dużo zmienić, a na Nowym Stadionie - Nowy Rozdział.


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5703 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 11/03/2019 00:27
Z Sektorówką wyraźnie brak było przepływu informacji, jak długo miała byc, czy ściagana w dól, bo były też wezwania w górę, spiker mógł cos zapodać, bo trochechaosu było, a szkoda


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6545 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 11/03/2019 17:52
* Dramatyczny mecz
* Zagłębie Nas ZMASAKROWAŁO od samego początku, świetnie zagrali presingiem
* Niefart że akurat na takie święto piłkarze zagrali najgorszy mecz od dawna. Trudno.
* Masa ludzi z przypadku to standard, nowych z pewnością wczorajszy meczu nie przyciągnie gra Pogoni. Gdy wracasz po "latach" i jesteś napompowany na święto i widzisz taki dramat to skutecznie odstrasza na długo
* Nie ma w sumie co tragizować bo jak zrobią stadion to i tak Janki przyjdą, bo nowy stadion.
* Piłkarze zepsuli święto bez dwóch zdań, pomimo to każdemu może zdarzyć się zniżka formy więc trzeba jechać dalej i zapomnieć o słabym meczu
* Piosenka "marsz, marsz... " powinna być zdelegalizowana. Ani razu dobrze nie wyszła. Ani razu. Te jęczenie to dramat. Jest kilka takich przyśpiewek które kompletnie Nam nie wychodzą. Może kiedyś w Łodzi wyszło to prawidłowo po awansie do 1ligi ale to inny materiał
* Gniazdowy, pomimo mojemu szacunku że mu sie chce, ciągle ma swój świat, nie ma reakcji na to co się dzieje np. na boisku, pieśni grobowe, czasem jest tak że jak nie idzie wydłużanie/ciągnięcie pieśni to trzeba krótko śpiewać, pojechać po przeciwniku.
* Często kompletnie nie trafione przyśpiewki co do tego co się dzieje wokoło. Kiedyś L, P, czy M. mieli większe wyczucie na to co się dzieje wokoło. Nawet jak doping kiepski to się jechało po przyjezdnych i wracało do normy.
* 3x (!) hymn poszedł tragicznie, te beczenie
* Za stadionem nie będę płakał, bo bez zmian klub sie nie rozwinie, trzeba cieszyć się że będzie nowy dom.
* Jeśli Pogoń zacznie grać słabiej to trzeba zaufac trenerowi i nie kwiczeć. Na kogoś w końcu trzeba postawić, wierze że lepiej trafić nie można było. Kto inny przyjdzie do Szczecina? Czesiu M? Dajmy mu zaufanie, zaufanie większe niż piłkarzom


Najważniejsze: Docieńcie Mroczka. Naprawdę. Patrząc na historię klubu, jakich mieliśmy właścicieli to ten człowiek postawił Pogoń w kierunku który daje nam komfort stabilnego zarządzania. Jest lepiej, jest gorzej ale człowiek wie że Pogoń nie skończy w IV lidze bez funduszy. Nie zawsze można się zgadzać ale trzeba docecić sposób w jaki prowadzi klub.


Amat victoria curam
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 11/03/2019 18:20
Co do sposobu prowadzenia dopingu to nie mnie to oceniać, ale dobrym pomysłem (szkoda że na krótko) było oprócz gniazda prowadzić doping z barierek między 10 a 11 - tak jak wczoraj na chwilę zrobił to S. Inna sprawa, że widząc towarzystwo na 10 to ja też bym zwątpił.

Jakości w młynie niestety było mało. Ludziom przeszkadzało że się stoi albo macha szalem a co dopiero zachęcić takich do dopingu. Stadion przy takim wyniku i grze też ciężko poderwać.


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6545 dni




Odp: PEŁNY STADION, 10.03.2019, godz. 15.30 ! - 11/03/2019 19:43

  Forza Pogoń ! napisał:  
Co do sposobu prowadzenia dopingu to nie mnie to oceniać, ale dobrym pomysłem (szkoda że na krótko) było oprócz gniazda prowadzić doping z barierek między 10 a 11 - tak jak wczoraj na chwilę zrobił to S. Inna sprawa, że widząc towarzystwo na 10 to ja też bym zwątpił.

Jakości w młynie niestety było mało. Ludziom przeszkadzało że się stoi albo macha szalem a co dopiero zachęcić takich do dopingu. Stadion przy takim wyniku i grze też ciężko poderwać.



To fakt.
Przecież to było widać że przyszło dużo osób przypadkowych. Tak jest zawsze jak jest gdy jest spęd ciekawych meczu czy jubileuszu. Kupują jaki bilet dostępny.
Może jest jakaś możliwość dogadania z klubem żeby poprzez grupy kibicowskie były sprzedawane bilety (w co mocno wątpie). Chociaż na niektóre mecze.


Amat victoria curam
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005