Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4107 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 17:29
Jak mamy dwie równorzędne jedenastki a ta gra dno to wpuśćmy drugą może będzie lepiej. Pani Mroczek zrób Pan wkońcu porządek kurwa. Nie mamy ani dyrektora sportowego, ani trenera, abi ławki rezerwowych, abi marketingu, ani napastnika.
Jak kurwa chcemy walczyć o coś więcej to nie zatrudniajmy trenera zagadki kurwa. Przecież oni nie wiedzą jak mają grać. Jak piłkarze Górnika mówią że zagrali fatalnie to ja się pytam jak my graliśmy.
Mroczek zajmij się wkońcu porządkiem w tym klubie ze wszystkim bo się spierdolimy do I ligi!
Jakieś kurwa Korty wychowankowie czy Zwolińskie a wyjebać i kupić 11 takich jak Rapa i będzie o wiele lepiej.

10 miejsce na chwile obecną a może po kolejce być chyba 15 czyli czeka nas walka o utrzymanie chyba że Mroczek zaczbie robić w klubie porządek.

Trener w 10 meczach testuje 3 bramkarzy co to kurwa ma być?

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 24 września 2016, 17:35 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3699 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 17:31
W czarnej dupie jesteśmy.Tu nie ma pomysłu na grę, brak zgrania, brak taktyki, miotanie się ze składem od lewa do prawa. Kadra nie najgorsza przecież a gramy jak A-klasa. Wcześniej czy później niestety zmiana trenera to chyba jedyne wyjście z tej sytuacji...


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7659 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 17:33
Bez napastnika na prawdę możemy spaść. To już nie są żarty.


Pogoń Szczecin MKS!
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5926 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 17:47
karta Kijewski Jakub znaleziona


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3901 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 18:04
Przykro się patrzy na Zwolińskiego. Oglądając go, miałem wrażenie, że dla przeciwników służy jedynie jako treningowy pachołek do wymijania.


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5837 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 18:14

  netoper napisał:  
Co by nie mówić o Zwolińskim, to gwizdy na wejściu to jakiś kiepski żart.



a co sądzisz że ludzie powinni przywitać go brawami po tej padlinie co gra od 1,5 roku. A po tym co pokazał w Poznaniu to już nie ma sensu mówić. Szczerze mam w huju że jest wychowankiem ile można go głaskać po głowie. Nie dość że w każdym meczu gramy w 10 to teraz graliśmy w 9. Do 70 minuty nie zauważyłem wogóle żeby Frączczak wogóle był na boisku a później wszedł ten paralityk to sie zrobiło 9. O bramkarzu nawet nie wspomnę


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

**




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 18:24
Po meczu w Płocku wydawało się, że z tego Hengera będą ludzię, jednakże z bólem serca muszę stwierdzić, że z trójki naszych bramkarskich imitatorów najwyższy poziom reprezentuje Słowik.

Szkoda wygranego meczu. Kolejny raz zawodzi skuteczność i jeśli w końcu nie sprowadzą napastnika, to czeka nas gra w drugiej ósemce.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3982 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 18:27
Beznadziejnie to dzisiaj wyglądało z naszej strony. Murawski słaby, Matras jak na niego bardzo słaby, nad bramkarzem nie będę się znęcał. To nie czas na eksperymenty niech wraca ten Słowik do bramki, może wyczyścił głowę, bo on jako jedyny w klubie potrafi bronić. Oczywiście pamiętam jak to wyglądało na początku sezonu, lecz nie ma w tej chwili lepszej opcji. Po Rapie można się spodziewać, że będzie wzmocnieniem, ale widać, że jest jeszcze nieograny. Inna sprawa, że dzisiaj Łęczna nie atakowała prawie przez cały mecz, więc ciężko oceniać pracę obrońców. Teraz Białystok, Legia u siebie i wyjazd na Arkę. Ciężko będzie o jakiekolwiek punkty.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3699 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 18:36
Tu nie o brak napastnika rzecz się rozbija. Wiadomo jest to problem ale większym jest to dlaczego oni wogóle przeszli koło pierwszych 45 minut i grali nieźle od 46 do ok. 70 minuty.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 18:46
Zespoł jest wyraźnie pod forma i mentalnie wygląda źle.Skoro Goursco po raz kolejny jest jedynym graczem którego można pochwalić to
ciężko by było inaczej.Łeczna lepsza dzisiaj jako zespół.Młodziez mamy beznadziejna...i trzeba to powiedzieć głośno.Nie zaciemni tego obrazu wystepy MLJ etc.Kort jako rozgywający beznadzieje.Henger na dzisiaj katastrofalne umiejętności i brak ogrania,młody wiek etc nie ma tu nic do rzeczy.Zgadzam się ze Słowik to jedyny bramkarz który musi bronić, pomimo ze nogami gra na poziomie Hengera.Zwolak wiadomo.Może Frączczak na bramce?
Tego gościa można przecież wystawić wszędzie.Wszędzie jest tak samo dobry.Martwi trójkąt Matras-Murawski-Drygas.Dzisiaj zagrali beznadziejnie.Na dzisiaj to w środe kończymy przygodę z PP pomimo ze autostrada bez opłat jest do półfinału...a potem Lechia zwolni nam trenera.Bałagan w tym klubie jest juz dosłownie wszedzie i to widać ze cos niedobrego dzieje się nie tylko na boisku.
OCENY:

NA PLUS
Goursco
W MIARĘ
Nunes,Fojut,
PRZECIĘTNIE
Matras,Murawski,Rudol,Rapa,Delev
SŁABO
Drygas,Fraczczak,Zwoliński
B.SLABO
Henger,Kort


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 18:58

  eM napisał:  
Po meczu w Płocku wydawało się, że z tego Hengera będą ludzię, jednakże z bólem serca muszę stwierdzić, że z trójki naszych bramkarskich imitatorów najwyższy poziom reprezentuje Słowik.

Szkoda wygranego meczu. Kolejny raz zawodzi skuteczność i jeśli w końcu nie sprowadzą napastnika, to czeka nas gra w drugiej ósemce.



Z całym szacunkiem dla Hengera bo jest młody , uczy się ale on się jeszcze nie nadaje na Ekstraklase, po tych jego interwencjach można było dostać zawału,mam nadzieję ,że na Jagę Kudła lub Słowik wrócą.


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:07
Tragiczny mecz. Nawet nie ma kogo jakoś specjalnie zganić z zawodników za ten mecz, oni po prostu jako drużyna grają beznadziejnie. Nie ma kompletnie pomysłu na rozegranie akcji - jedynie błysk skrzydłowych tworzy zagrożenie. Nie ma żadnej współpracy w środku pola, nie ma współpracy z napastnikiem. Rozegranie od tyłu jest tak wolne, że każdy przed tym się obroni. Piłka po podaniach płacze i krwawi jak turla się z niesamowitą prędkością.
Ilu jeszcze trzeba przeżyć trenerów którzy chcą grać ładnie dla oka aby mądre głowy u sterów klubu zrozumiały, że nie mamy jakości aby tak grać! To jest tak oczywiste, że przykro patrzeć jak marnujemy czas. Do tego składu najlepszym trenerem był Michniewicz i jestem przekonany, że z tym zespołem bylibyśmy teraz w czołówce. Co nam z 600 podań i posiadania większego niż 60% jak Łęczna robiąc 3 kontry mogła ten mecz wygrać. Jak chcemy grać ładnie dla oka potrzebujemy: napastnika!, 10stki z prawdziwego zdarzenia, obrońców płynnie i szybko wyprowadzających piłki, bramkarza bardzo dobrze grającego nogami. Bez tego możemy sobie podawać między stoperami i czekać aż skrzydłowy coś wymyśli lub Muraś ruszy (a to już robi coraz rzadziej).


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:11
Szczerze, to był kolejny już mecz, w którym byliśmy lepsi od rywali a punkty zgubione. Oni potrzebują jakiegoś specjalistycznego treningu strzeleckiego (i sprowadzenia napastnika). Przecież prawie w każdym meczu mamy więcej klarownych sytuacji od rywali a bramek z tego za bardzo nie ma...


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:16

  kiko napisał:  
Tragiczny mecz. Nawet nie ma kogo jakoś specjalnie zganić z zawodników za ten mecz, oni po prostu jako drużyna grają beznadziejnie. Nie ma kompletnie pomysłu na rozegranie akcji - jedynie błysk skrzydłowych tworzy zagrożenie. Nie ma żadnej współpracy w środku pola, nie ma współpracy z napastnikiem. Rozegranie od tyłu jest tak wolne, że każdy przed tym się obroni. Piłka po podaniach płacze i krwawi jak turla się z niesamowitą prędkością.
Ilu jeszcze trzeba przeżyć trenerów którzy chcą grać ładnie dla oka aby mądre głowy u sterów klubu zrozumiały, że nie mamy jakości aby tak grać! To jest tak oczywiste, że przykro patrzeć jak marnujemy czas. Do tego składu najlepszym trenerem był Michniewicz i jestem przekonany, że z tym zespołem bylibyśmy teraz w czołówce. Co nam z 600 podań i posiadania większego niż 60% jak Łęczna robiąc 3 kontry mogła ten mecz wygrać. Jak chcemy grać ładnie dla oka potrzebujemy: napastnika!, 10stki z prawdziwego zdarzenia, obrońców płynnie i szybko wyprowadzających piłki, bramkarza bardzo dobrze grającego nogami. Bez tego możemy sobie podawać między stoperami i czekać aż skrzydłowy coś wymyśli lub Muraś ruszy (a to już robi coraz rzadziej).



Wytłumacz to Kiko Stolarczykowi czy Adamczukowi którzy w swojej karierze byli przykładami bez talencia piłkarskiego.Oni decyduja w tym klubie o kadrze.Z cała reszta argumentów sie zgadzam w 100%.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5286 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:18
Szkoda mi Gurcso, widać chłop zapierdala i mu zależy. Pewnie nie to mu obiecywali przy podpisywaniu umowy.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:24

  wamude napisał:  
Szkoda mi Gurcso, widać chłop zapierdala i mu zależy. Pewnie nie to mu obiecywali przy podpisywaniu umowy.



Dzisiaj to akurat największe pretensje może mieć do siebie. Miał dwie setki. Mimo wszystko jego występ i tak oceniam na dobry.

Frączczak prezentował się najlepiej z naszych napastników. Może i bramki nie strzelił, ale brał udział w meczu. Fajnie przepuścił piłkę do Gyuorcso przy jego drugiej setce. Dobrze działało lewe skrzydło, gdzie węgier dobrze współpracował z Nunesem. Delev dzisiaj trochę gorzej niż zwykle. Rapa ma potencjał, grał nieźle.

Ta drużyna jeszcze zacznie dobrze punktować. Sytuacje są, brakuje wykończenia. Absolutnie nie ruszać trenera. Jeszcze nie teraz. Póki co, to zawodnicy nie wykorzystują klarownych sytuacji które zespół wypracowuje, a na to nie ma wielkiego wpływu jako trener.

Ostatnio edytowany przez: Prawy jegomość, 24 września 2016, 19:36 [2 raz(y)]


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4107 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:27
Nie no jak Ty wychwalasz Michniewicza to ja nie mam pytań. Nasza gra za jego kadencji wyglądała tragicznie. I wiesz co Tobie powiem? Właśnie od Michniewicza na trybunach mamy taka bryndzę, teraz dalej tak jest za Moskala bo facet się poprostu bie nadaje. Ludzie wrócą na stadion teraz dopiero wtedy gdy będziemy odnosić sukcesy gdy o Pogoni będzie głośno. Zgodzę się że powinniśmy wkońcu ściągnąć prawdziwego trenera. Ale trenera a nie kolegę czy imitację trenera!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:33

  Mazii napisał:  
Nie no jak Ty wychwalasz Michniewicza to ja nie mam pytań. Nasza gra za jego kadencji wyglądała tragicznie. I wiesz co Tobie powiem? Właśnie od Michniewicza na trybunach mamy taka bryndzę, teraz dalej tak jest za Moskala bo facet się poprostu bie nadaje. Ludzie wrócą na stadion teraz dopiero wtedy gdy będziemy odnosić sukcesy gdy o Pogoni będzie głośno. Zgodzę się że powinniśmy wkońcu ściągnąć prawdziwego trenera. Ale trenera a nie kolegę czy imitację trenera!



Za dużo lata chodzę na Pogoń by oczekiwać tylko pięknej gry. Chcę trofeów, a patrząc na to co od kilku lat dzieje się w tej lidze i kto podnosił puchary jestem przekonany, że nawet z tą kadrą trener który umie się dostosować do jej realiów mógłby zrobić wynik. Michniewicz takim trenerem jest i udowadnia to w Niecieczy. Mi gra za jego kadencji nie przeszkadzała o czym wielokrotnie tutaj pisałem, wyniki mi to rekompensowały. A teraz mając Deleva, Drygasa, przystosowanego Gyurcso, Rape mogłoby być jeszcze lepiej. Michniewicz wygonił kibiców ze stadionu? Dobre :) Taki stan trwa od kilku lat, a nie od roku. Kibice wrócą tylko jak będzie nowy stadion lub/i jak będą wyniki i gra o jakieś cele.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3982 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:36
Niestety w polskiej piłce jeszcze przez wiele lat nie będzie dobrze. Mogą przychodzić coraz lepsi zawodnicy, a i tak niewiele to zmieni. Na przykładzie Pogoni widać doskonale, że osoby zarządzające klubem nie mają o tym żadnego pojęcia. Ja nie jestem zwolennikiem Michniewicza, chociaż uważam, że jak na nasze warunki ligowe to dobry trener, ale niestety również bufon. Przyszedł Moskal, którego kontrakt jest sporo niższy niż ten, którego w wypadku przedłużenia oczekiwał Michniewicz. Zastosowano wariant oszczędnościowy. Niestety w klubie nie ma żadnej spójnej wizji. Niby zatrudniani są coraz lepsi piłkarze, ale dyrektor sportowy jest tymczasowy, trenera bramkarzy praktycznie nie ma, na głównym szkoleniowcu się maksymalnie oszczędza. Legendarny już dział marketingu nie działa, bo tego głównym wyznacznikiem jest frekwencja na meczach. Możemy zatrudniać dobrych piłkarzy, ale ich gra jest tam gdzieś dopiero na końcu. Podstawą jest stworzenie jakiejś wizji rozwoju i dalsza jej realizacja. Niestety w Pogoni w wielu aspektach widać straszną prowizorkę. Pewnie niedługo poleci Moskal i co dalej? Przyjdzie znowu ktoś losowy, bo przecież żadnej wizji nie ma w klubie i dalej będzie to samo. Jedyne co nas ratuje to to, ze wszystkie kluby w naszej lidze tak funkcjonują.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4107 dni




Odp: Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna / 24 września 2016 godzina 15:30 - 24/09/2016 19:37
Masz swoje zdanie i ja to szanuje. Ale nie zgodzę się aby Michniewicz osiągnął tutaj coś wielkiego. I zobaczysz że jego Termalica nie wejdzie do Top 8 a jak wejdzie to na farcie i nie odegra tam znaczącej roli.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005