Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 22/07/2016 23:28

  Taktyk napisał:  

  Ad napisał:  
W przypadku gdy po skrzydle biega drewno z Węgier a z przodu coś próbuję nieudolnie grubas z Bułgarii czepianie się Adama jest co najmniej dziwne.

Dziś zagrali Rudol, Kort, Frączczak, Zwoliński. Ludzie związani od najmłodszych lat z miastem/klubem. Oprócz Korta szału dziś nie zrobili (bramka miesiąca) ale gdy koszulkę z herbem Pogoni zakłada Fraczczak to mam pewność że oglądam chłopaka od dziecka, z pokolenia na pokolenie związanego z Pogonią który zapierdala od 1 do 90 minuty. I tak, to mi wystarcza. Płacę za bilet żeby oglądać przede wszystkim zaangażowanie, trud włożony w to, żeby dać kibicom radość. Frączczak od lat mi to dostarcza i to takich piłkarzy najlepiej się ogląda. Była sytuacja, że Drygas piłkę lecącą gdzieś w pizdu wybił na aut, choć to nie miało kompletnie żadnego znaczenia dla przebiegu meczu. Może znikome. (to była 1 połowa). tymczasem on zapierdalał do końca i dostał za to gromkie brawa. O to mniej więcej w tym wszystkim chodzi, a wyniki przyjdą później. Sezon jest długi, a ta liga tak nielogiczna, że pewnie wygramy z lubinkami 5-2

Weźcie się odpierdolcie od ludzi którym zależy na tym klubie i którzy robią wszystko by był jak najwyżej. Ok, można krytykować, oceniać, sam przecież w poście wyżej zaproponowałem żeby Zwolak odpoczął od Ekstraklasy, bo tu ewidentnie coś nie gra. Ale gdy znowu całe zło tego klubu sprowadza się na Frączczaka, to mnie kurwa krew zalewa i się zastanawiam z kim mam tutaj do czynienia...


Ale ja Ci powiem dlaczego tak jest.
bo Adaś nie wraca sprintem do defensywy jak trzeba jak to co poniektórzy myślą. Bo Adaś nie ma umiejętności podania na 5m do nogi parnera z zespołu. Bo Adaś jak ma 3 opcje do wyboru to wyjebie w aut, albo nie przyjmie wcale i aut. I to każdy widzi. Słabym jest piłkarzem. Statystyki? Stary spójrz na jego asystę z meczu z Wisłą i będziesz miał odpowiedź. Tylko mi nie mów że podawał. Jednym wystarczy, że biega, drugi woli jak piłkarz stoi ale umie podać itd.
Obrona z Adamem to podejrzewam najsłabsza obrona w lidze. Taka jest prawda i każdy przeciwnik to wie. Ale od razu dodaje, że ja nic do niego nie mam. Ogólnie jakoś ciężko się utożsamiać z tym zespołem. Zwolak, niby stąd, a myślami chyba w tym tureckim gównie i stanie konta.
Kort gra bo hajs z nowego systemu premiowania. Brawo za bramkę i widać już nie po raz pierwszy że bramkostrzelny to On jest.
Trenera bym nie zwalniał. Im gorzej im idzie tym jestem pewien że większy wycisk dostają na treningach. I to mnie cieszy.



to moze kolega sie pofatyguje i zerknie jakie statystyki mial af9 za ostatnie 4 lata grajac u nas w wiekszosci jako prawy obronca ! naprawde ta nagonka przez niektorych jest mega zalosna.wyglada to jakby af9 zrobil tu niektorym krzywde w szkole i teraz biedacy krzycza w nieboglosy.


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 00:09
Wiecie co jest najgorsze, że nie ma żadnej różnicy w stylu gry między Pogonią prowadzoną przez Michniewicza, a Moskala. Zmiana trenera miała na celu poprawienie stylu gry na widowiskowy i ofensywny. W zamian dostaliśmy padake do sześcianu. Dla mnie chujowo grali grali już w Krakowie ( Wisła bez kilku podstawowych graczy), ale większość znawców twierdziło, że coś się ruszyło :) No to ruszyło się zajebiście w dziesiejszym meczu. Od samego oglądania meczu z Koroną bolały oczy. Zero koncepcji w ataku, zawodnicy poruszający się jak muchy w smole. Nie widziałem w ogóle zaangażowania w grę. Brak było sportowej złości. Pytam się, co robił Moskal w okresie przygotowawczym, że zawodnicy wyglądali jak by spotkali się pierwszy raz? W bramce mamy parodystę Słowika, którego zafundował nam głupi Grubas. Czy ten Moskal ma oczy w dupie, że nie widzi co Słowik odpierdala ? Kolejna sprawa, ktoś napisał - poczekajmy, dajmy czas trenerowi. Kurwa jaki czas ? To co on robił z zespołem cały okres przygotowawczy jak nie pracował ? Zespół prawie się nie zmienił, nie musiał ich zgrywać itd. Mamy 2 warianty, albo Moskal jest chujowy, albo zawodnicy są chujowi i nie nadają się do ładnej ofensywnej gry. Który wariant jest prawdziwy? Może oba :) Wydaje mi się, ze zabrakło solidnego przewietrzenia szatni. Po co trzymamy słabego Akę, Lewandowskiego i kilku innych anansów ? Biorą hajs za nic. Nasza zjebaną ligę można wygrać samym wybieganiem i kondycją. Wystarczy zapierdalać i grać pressingiem. Wymagam tylko zostawienia serca na murawie i walki nic więcej. W dwóch meczach nie widziałem niczego. Zaznaczam, żeby ktoś źle nie odczytał, iż nie tęsknię za Michniewiczem, bo gry Pogoni za jego kadencji tez nie dało się oglądać. Na obecną chwilę dla mnie Moskal słaby trener. Tak po 2 meczach mam prawo to napisać, bo Pogon gra tragicznie. Mam w dupie krótki okres przygotowawczy i jakieś pierdolenie o łapaniu swieżości.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5437 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 00:24

  Owczarek napisał:  
Fajnie, że było oświadczenie od SKPS, że na dole starszyzna i ultrasi, bo ja dziś z wysokości 4 sektora widziałem na dolnych rzędach, bodajże 3 od dołu 2 nastolatki z oczoje*nymi różowymi butami i małolatów, ale nie było źle więc szacunek, fajnie, że gniazdowy chce ciągnąć przyśpiewki a nie śpiewać je szybko. Natomiast na innych sektorach gniazdowy nie jest za bardzo szanowany, niestety słyszałem od kilku kibiców przedrzeźnianie S. ponieważ seplenił i ciężko było go zrozumieć z wysokości krytej, moim zdaniem mimo wszystko powinniśmy zapiedzielać niezależnie od gniazdowego, a dla S. szacunek za to jak mocno wkłada w to wszystko serducho



Szkoda, że ci inni kibice potrafią tylko pierdolić za plecami, a sami pewnie nie biorą udziału w dopingu. Przecież mogli podejść i powiedzieć, że coś im się nie podoba, choć pewnie część z nich to ci którzy opuścili stadion w 88 minucie. Doping momentami niezły, fajnie, że coś się dzieje na młynie.

Co do meczu, myślę że remis sprawiedliwy. Pierwsza połowa wyrównana, w drugiej owszem więcej gry piłką po naszej stronie, ale bez sytuacji. Jak niektórzy wyżej uważam, że Moskalowi należy się chwila spokoju.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3980 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 03:34
Frączczak to solidny piłkarz jak na naszą ligę, a swoje słabości zawsze nadrabia pełnym zaangażowaniem - przez to mimo iż kolejni piłkarze przychodzą do klubu to na dłuższą metę nikt nie potrafi go przebić w całokształcie. Fajnie by było, gdyby jednak w końcu to nastąpiło - żebyśmy mieli wzmocnienia, które będą podnosić wartość zespołu. Podejrzewam, że o to Epsonowi chodziło, nie wiem po co ostrzycie kosy w momencie w którym tak bardzo potrzebna jest nam jedność.


  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Porównanie do Lubina jak najbardziej adekwatne - tam nie wyjebali Stokowca po spadku tylko dali mu spokój i czas i nie mając nic zrobił coś.



Popraw mnie jeśli się mylę, aczkolwiek o ile dobrze pamiętam Stokowiec został w Lubinie zatrudniony pod koniec sezonu spadkowego, więc to nie do końca tak że spokojnie sobie pracował mimo słabych wyników. Wiem jednak co masz na myśli i również daleki jestem od wyciągania daleko idących wniosków po kilku meczach. Zwłaszcza, że aż tak tragicznie to póki co nie jest.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 03:59
Aż morda mi się cieszyła , gdy przed meczem zobaczyłem że Lewy na ławce.. Pomyślałem że Moskal ma oczy , i wyciągnął wnioski po ostatnim meczu. Jednak nie ma oczu i po ostatnim gwizdku , ręce opadły... To co dzisiaj zobaczyłem , przyprawiło mnie o dreszcze i przypomniało brazylijską Pogoń za Ptaka.. Wnioski:
- cyrkowiec w bramce , a porządny bramkarz w rezerwach
- Zwolak na ławę , Węgier na szpicę ..
- Rudol pierwsza 11 , Adam Frączczak na skrzydło..
- Drygas a kto to jest? I jakim prawem zajmuje miejsce Matrixowi..
- Nie dziwię się że kibice poprzedniego klubu Deleva nie dawali mu spokoju.. Kompletne zero..
Jest bardzo dużo możliwości na ustawienie drużyny ...
Moskal swoim stylem bycia , przypomina "ciepłe kluchy" Skowronka.. Tu trzeba pierdolnąć pięścią w stół , trzeba trenera z jajami..

I tak już poza tematem , ze względu na to że pracuję tylko w nocy , stwierdzam że Węgier coraz częściej jest gościem Deptaku Bogusława..


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5029 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 06:54

  M.K 74 napisał:  
- Nie dziwię się że kibice poprzedniego klubu Deleva nie dawali mu spokoju.. Kompletne zero..



Może jeszcze za wcześnie na jego ocenę, ale na jakiej podstawie podpisano z nim aż trzy letni kontrakt, to nie wiem...


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 08:36

  Marudnicki napisał:  
Frączczak to solidny piłkarz jak na naszą ligę, a swoje słabości zawsze nadrabia pełnym zaangażowaniem - przez to mimo iż kolejni piłkarze przychodzą do klubu to na dłuższą metę nikt nie potrafi go przebić w całokształcie. Fajnie by było, gdyby jednak w końcu to nastąpiło - żebyśmy mieli wzmocnienia, które będą podnosić wartość zespołu. Podejrzewam, że o to Epsonowi chodziło, nie wiem po co ostrzycie kosy w momencie w którym tak bardzo potrzebna jest nam jedność.


  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Porównanie do Lubina jak najbardziej adekwatne - tam nie wyjebali Stokowca po spadku tylko dali mu spokój i czas i nie mając nic zrobił coś.



Popraw mnie jeśli się mylę, aczkolwiek o ile dobrze pamiętam Stokowiec został w Lubinie zatrudniony pod koniec sezonu spadkowego, więc to nie do końca tak że spokojnie sobie pracował mimo słabych wyników. Wiem jednak co masz na myśli i również daleki jestem od wyciągania daleko idących wniosków po kilku meczach. Zwłaszcza, że aż tak tragicznie to póki co nie jest.



Dla nie których prosty przekaz jak widzisz prosty nie jest dlatego ciężko im zrozumieć żę Adam to symbol nie tylko nowych kolekcji ale i jakości tej drużyny.Jeśli Zarząd dość odważnie stawia cele walki o miejsca 1-5 to realizacja tego z Fraczczakiem na obronie czy Zwolińskim w ataku przez kilka sezonów będzie misją raczej science fiction.Mieszanie kwesti wychowanka z najemnikiem w ocenie czysto piłkarskich atrybutów nie ma sensu.Przytaczanie statystyk Adama tymbardziej skoro cała liga gra jego stroną widząc tam autostradę.Zostawiam już ten temat zanim znowu zagotuje się jakiś miłośnik przecietnych graczy który sądzi że w wieku pod 30-tkę przeskocza nagle na wyzszy level bo przecież to ten nastepny trener wybudzi ich piłkarsko..
Szkodliwe jest natomiast pompowanie balona przez Mroczka (nie mówię juz o Prezesie Azotów bo to dyletant i MP to on sobie może zdobyć jak wyłoży 30 mln. na transfery).To powoduje żę kibice gwiżdzą,frekwencja spada i atmosfera robi się gęsta.
Swoja droga medialnie sprowadzonie Deleva i Goursco określono jako hity transferowe a takaKorona po cichu bez kasy w tym czasie sprowadziła Diowa i Cabrere .Obaj pewnie zrobili by różnice większa niż nasze zagraniczne skrzydła.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 09:00

  Pes2009 napisał:  
Ale katastrofa będzie z frekwencją...

Jak dobijemy do 6 tyś to będzie dobrze


Czyli jest dobrze było 6200....


gryfus1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4890 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 09:02
Wyjebali dwóch dobrych trenerów Wdowczyk i Michniewicz a przyjęli pajaca Moskala który chuja zna się na trenerce tak jak Słowik na bronieniu.


Pogoń To My
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7852 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 09:29

  londoner napisał:  

  M.K 74 napisał:  
- Nie dziwię się że kibice poprzedniego klubu Deleva nie dawali mu spokoju.. Kompletne zero..



Może jeszcze za wcześnie na jego ocenę, ale na jakiej podstawie podpisano z nim aż trzy letni kontrakt, to nie wiem...



Na takiej samej zasadzie jak za Słowika dali 100 tys złotych, bo świetnie gra nogami.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 09:35
Z oceną Moskala bym jednak poczekał, chociaż może być i tak, że on nadaje się tylko do Wisły, jak Małecki. Z drugiej strony tam gdzie trenował pokazywał, że zna się na robocie. Co do charakteru to w jakimś wywiadzie sam przyznawał, że nie jest typem choleryka co nie jest wadą ale u nas może być z tym różnie, zobaczymy.Ja jednak mam nadzieję, że to będzie wszystko jednak żarło już za chwilę. Na konferencji Moskal wziąl ten wynik na siebie, to mu się chwali.

Epson ja już dawno pisałem - zgarnąć jakiś hiszpańskich 2-3 ligowców w liczbie kilku sztuk dodać o co mamy i jedziemy. Przecież ten gość co przychodzi teraz do Korony to nie jest jakiś finansowy top skoro tam trafia.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6967 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 10:28

  Olaf napisał:  
Na takiej samej zasadzie jak za Słowika dali 100 tys złotych, bo świetnie gra nogami.



Dali 30 tysięcy PLN


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 10:40

  Cytat:  

Epson ja już dawno pisałem - zgarnąć jakiś hiszpańskich 2-3 ligowców w liczbie kilku sztuk dodać o co mamy i jedziemy. Przecież ten gość co przychodzi teraz do Korony to nie jest jakiś finansowy top skoro tam trafia.



Dokładnie.Nam brakuje zawodników o technice i umiejętnościach wejścia w drybling.Liczyłem na tego Traore ale tradycyjnie klub zachował sie nieprofesjonalnie niesprawdzająca jego statusu kontraktowego.Zdecydowanie lepszy kierunek niz Bułgaria skoro twierdzą że Delev nigdy tak nie trenował i musi sie oswoić to o czym my mówimy.Nawet taki Badii dałby trochę piłki w tej bezwładnej kopaninie niedoszkolonych kołków.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 12:11
Wiadomo dlaczego Matras zaczął na ławce?
Tak wychwalany pod niebiosa Drygas póki co drugi mecz i drugi mecz zagrał bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo - wolny, dużo fauluje, kiepsko się ustawia.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7195 dni

****




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 12:18

  eF^ napisał:  
Wiadomo dlaczego Matras zaczął na ławce?
Tak wychwalany pod niebiosa Drygas póki co drugi mecz i drugi mecz zagrał bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo - wolny, dużo fauluje, kiepsko się ustawia.



Bo Drygas w pierwszym... :) już po konfie sądziłem, że Matrix na ławie... nie ma logicznego wytłumaczenia Matrixa na ławie, gdzie w polu lata jak zaginione dziecko Drygas.

Na mecz ze Śląskiem nie wyobrażam sobie Drygasa w pierwszym.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7852 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 12:41

  Grzesiuk napisał:  

  Olaf napisał:  
Na takiej samej zasadzie jak za Słowika dali 100 tys złotych, bo świetnie gra nogami.



Dali 30 tysięcy PLN



Jak dali nawet 30 tys to i tak o całe 30 tys za dużo.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4256 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 12:44

  j27 napisał:  

  Pes2009 napisał:  
Ale katastrofa będzie z frekwencją...

Jak dobijemy do 6 tyś to będzie dobrze


Czyli jest dobrze było 6200....



dobrze, że chociaż te 2tyś się biletów sprzedało w piątek ale ogólnie wiadomo,że chujnia
8 powinno być minimum zawsze!

Ale zobaczymy co będzie na Śląsku w poniedziałek po takiej chujni jak zagrali


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3899 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 12:57

  Grzesiuk napisał:  

  Olaf napisał:  
Na takiej samej zasadzie jak za Słowika dali 100 tys złotych, bo świetnie gra nogami.



Dali 30 tysięcy PLN



Skąd informacja ?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6409 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 14:14
Jedyny plus z tego meczu to słowa Moskala na konferencji. Nie ma Michniewiczowej papki tylko proste słowa, że zagrali słabo i trener bierze to na siebie. Dopiero drugi mecz, nie ma co go oceniać, trzeba dać czas.
Raził brak pomysłu na atak pozycyjny, mało ruchu, dynamiki, wszystko jak na sparingu. Można było się ostro zanudzić. Trudno kogoś wyróżnić - dobrze to wyglądało do momentu strzelenia gola, a później gra strasznie siadła. W meczu z Wisłą, mimo porażki wyglądało to dużo lepiej - głównie przez nastawienie i ustawienie gospodarzy. Nasi mieli więcej miejsca (głównie na bokach) to jakieś akcje tworzyli. Wczoraj przy cofniętym rywalu nie potrafili zrobić nic. Widział ktoś jakiś udany drybling naszego zawodnika? Grając bez ryzyka i odwagi nie ma szans przebijać się przez defensywnie nastawione zespoły.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Korona Kielce (22.07.16, godz. 18.00) - 23/07/2016 15:16

  eF^ napisał:  
Wiadomo dlaczego Matras zaczął na ławce?
Tak wychwalany pod niebiosa Drygas póki co drugi mecz i drugi mecz zagrał bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo - wolny, dużo fauluje, kiepsko się ustawia.



Być może Kazik liczył na jego ofensywne talenty, które pokazywał w Bydgoszczy? Ale to tylko moje przypuszczenia. Ogólnie wyjściowa 11 była ofensywna.

Przed Drygasem jeszcze sporo nauki, na dziś niech terminuje u Matrixa i Murasia.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005