Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5522 dni

****




Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 02/05/2016 20:54
Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum
sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5049 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 09:35
Dzień do meczu a tu zero postów w tym temacie ? Walczymy o puchary a tu taka cisza..


Tylko Pogoń !
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7441 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 10:11
Liczba uprawnionych do wejścia na mecz: 3524 mówi sama za siebie.
Ludzie wolą w taką pogodę wyjść na Błonia albo pojechać nad morze.
Wychodzi słaby marketing i rozreklamowanie meczu. Na mieście absolutne zero plakatów, informacji dotyczących meczu etc.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5049 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 10:22
Druga strefa zapełniona w 7 % to jest jakiś kurwa kabaret..


Tylko Pogoń !
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4258 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 11:09

  sebeq1948 napisał:  
Druga strefa zapełniona w 7 % to jest jakiś kurwa kabaret..



To też kwestia pogody i ...no własnie chyba wielu czynników.Bylem wczoraj na meczu Wilków.Play off,świetny przeciwnik, super ważny mecz po środowej sensacyjnej wygranej w kontekście awansu do półfinału,bilety po 12 zł....i garstak ludzi.
Dzsiaj jest mecz o MP piłkarek ręcznych....i pewnie tez hala nie pęknie w szwach.Ot...taki chyba mamy tu klimat.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5045 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 11:16

  EPSON napisał:  

Dzsiaj jest mecz o MP piłkarek ręcznych....i pewnie tez hala nie pęknie w szwach.Ot...taki chyba mamy tu klimat.



Akurat hale na mecz piłkarek ręcznych nie trudno będzie zapełnić skoro grają na Twardowskiego


  EPSON napisał:  


To też kwestia pogody .



Czyli zła pogoda mało ludzi, dobra pogoda jeszcze mniej :) Zaraz będą wymówki że Arkonia Szczecina kończy 70 lat i przyjeżdża z tej okazji reprezentacja artystów Polskich to pewnie dlatego na meczu z cracovią albo na wyjezdzie do Warszawy bedzie malo ludzi lol

Coraz śmieszniej się to czyta:-) Kto ma być to będzie i tyle. A plakaty na mieście są, przynajmniej ja od jakiegoś czasu widzę ich sporo przed każdym meczem. A jak narzekacie że ich jest mało to ruszyć dupe do jokera czy do fanshopu, wziać pare i rozkleić na dzielnicy...i bedzie wiecej.


Rebeliant1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 12:14
Nie pogoda jest zła nie ma mody na Pogoń stadion mamy jaki mamy ( a z nowym stadionem to i ludzi przybędzie i to już od nas zależny czy przybyłych zarazimy Pogonią) zacznijmy od siebie aby młyn wyglądał przyzwoicie fanatyczny doping i odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach.
tyle ode mnie


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3915 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 12:54

  Cytat:  
Czyli zła pogoda mało ludzi, dobra pogoda jeszcze mniej



1 miejsce


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7441 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 14:46

  Cytat:  
Coraz śmieszniej się to czyta:-) Kto ma być to będzie i tyle. A plakaty na mieście są, przynajmniej ja od jakiegoś czasu widzę ich sporo przed każdym meczem. A jak narzekacie że ich jest mało to ruszyć dupe do jokera czy do fanshopu, wziać pare i rozkleić na dzielnicy...i bedzie wiecej.

Gdzie je widzisz przykładowo w okolicach centrum? Bo ja codziennie wzdłuż i wszerz praktycznie przechodzę i nie widzę żadnego (może poza jakimiś starociami).
Najlepszy argument z możliwych - narzekasz to sam zrób, chuj że od tego jest marketing i klub, żeby rozreklamować i rozpropagować mecz - to im powinno zależeć bo z dni meczowych mają (albo powinni mieć) potencjalny zysk. Dla kibica to tylko miły dodatek jak stadion jest wypełniony.

Tu się nie ma co śmiać bo tak jest:
- zła pogoda - nie przyjdziemy bo nie chcemy zmarznąć;
- dobra pogoda - za ładnie, żeby gnić na stadionie, lepiej pojechać nad morze albo spić browara na działce na grillu.
Niestety taka polska/szczecińska mentalność i póki marketing nie podziała i nie wytworzy znowu mody na Pogoń to będziemy się niesmaczyć po kolejnym wyniku oscylującym w granicach 5000-6000 frekwencji.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4119 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 15:00
ja też nie widzę marketingu na mieście. I w głowie mi się nie mieści, że co mecz to roll-upy stoją halówki w netto, wszędzie plakaty, Chemik zaprasza na siatkę na bilbordach a o Dumie tego miasta cichutko. Gramy o medale to zamiast robić plakaty, billbordy, puścić jakiś samochód po mieście, żeby szczekał o tym to nic, zero. Oni myślą, że jak napiszą na fejsbuku że ładna pogoda i zapraszają na mecz to ludzie się rzucą. A potem płacz i lament, że mała frekwencja.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7441 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 15:04
O, dokładnie - trafiłeś w punkt.
Mecze Chemika, Pogoni 04 czy drużyn ręcznych są widoczne na mieście w postaci plakatów, dużych bilboardów. Naszej Pogoni niestety nie ma i to jest fakt.
Kiedyś to nawet przy okazji meczów w niższych klasach rozgrywkowych (4 lgia, A klasa) były plakaty, bilboardy, szczekaczki, Gryfus na Rodła z ulotkami - gdzie to wszystko się podziało?


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2978 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 15:15
Wczoraj byłem w Szczecinie, głównie Wyszyńskiego, dworzec, galeria itd.. I nic prócz grafu "Pogoń Szczecin" nie przypomniało mi o tym, że tu kibicuje się tej drużynie. Rzadko widać jakiś plakat, a o billboardzie to już nie wspomnę. Ciężko spotkać kogoś w barwach... chyba, że jest mecz. Można by tu wymieniać ale nie od tego jest ten temat. Nie narzekam, bo sam jeszcze dużo nie zrobiłem, ale jeśli ktoś ma wprowadzić modę, to KTO JAK NIE MY? Klub, to może poprawić frekwencję na prostej, resztą musimy zająć się my.


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4258 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 19:08

  Ad napisał:  

  EPSON napisał:  

Dzsiaj jest mecz o MP piłkarek ręcznych....i pewnie tez hala nie pęknie w szwach.Ot...taki chyba mamy tu klimat.



Akurat hale na mecz piłkarek ręcznych nie trudno będzie zapełnić skoro grają na Twardowskiego


  EPSON napisał:  


To też kwestia pogody .



Czyli zła pogoda mało ludzi, dobra pogoda jeszcze mniej :) Zaraz będą wymówki że Arkonia Szczecina kończy 70 lat i przyjeżdża z tej okazji reprezentacja artystów Polskich to pewnie dlatego na meczu z cracovią albo na wyjezdzie do Warszawy bedzie malo ludzi lol

Coraz śmieszniej się to czyta:-) Kto ma być to będzie i tyle. A plakaty na mieście są, przynajmniej ja od jakiegoś czasu widzę ich sporo przed każdym meczem. A jak narzekacie że ich jest mało to ruszyć dupe do jokera czy do fanshopu, wziać pare i rozkleić na dzielnicy...i bedzie wiecej.



Wyciełes z kontekstu i się pastwisz.Pogoda to jeden z kilku czynników.Chyba nie trzeba tłumaczyć o co chodzi z pogoda i pora rozgrywania mecz.Związek niestety jest.Moi znajomi co często chodzą nie ida...bo dzieci i zona chcą na grila pojechać.Takich sytuacja jest masa.
Przykład Wilków mówi tez ze frekwencja pomimo walki o coś spada wszędzie .Inna sprawa ze u nas spada do wstydliwego poziomu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7673 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 19:42
Weekend to nie tylko jeden dzień. Na grilla też można znaleźć czas. Mecz to tylko 2h.


Pogoń Szczecin MKS!
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5110 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 07/05/2016 22:22
to jest Szczecin i tutaj zawsze komuś coś nie pasuje i nie macie co strzępić jęzora bo to gadanie nic nie zmieni. Tu wiecznie komuś coś nie pasuje i tyle. Co by sie nie robiło, można całe miasto okleić plakatami i to i tak nic nie da..
swoją drogą marketing ogranicza sie tu tylko do tego ze jakiś janenk napisze posta na Fb. :/
śmie twierdzić, że 99% tych plakatów co wiszą to wieszają ludzie charytatywnie(sam też wieszam)


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6975 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 08/05/2016 09:23
Był taki czas, że billboardy wisiały przed każdym meczem w ogromnej ilości. Był taki czas, że plakaty wisiały przed każdym meczem w ogromnej ilości. Był też Gryfus na mieście, specjalne akcje informacyjne z udziałem trenera i piłkarzy. Darmowe zaproszenia na mecz też były. Nie wiele to dało, jeśli chodzi o poprawę frekwencji. Nowy stadion tego nie zmieni. Wystarczy spojrzeć na frekwencję na innych nowiutkich stadionach. (Lechia, Korona, Śląsk, Jaga itd.) Ale wiem, jak zapełnić nasz stary stadion do ostatniego krzesełka. Bez względu na pogodę, brak billboardow, plakatów, zniżek na bilety itp. Wystarczy, że zagra reprezentacja Polski, jakiś celebrytowy mecz charytatywny, lub jakaś europejska drużyna naszpikowana piłkarskim gwiazdami.


TYLKO POGOŃ!
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5359 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 08/05/2016 09:41

  lukas86 napisał:  
Był taki czas, że billboardy wisiały przed każdym meczem w ogromnej ilości. Był taki czas, że plakaty wisiały przed każdym meczem w ogromnej ilości. Był też Gryfus na mieście, specjalne akcje informacyjne z udziałem trenera i piłkarzy. Darmowe zaproszenia na mecz też były. Nie wiele to dało, jeśli chodzi o poprawę frekwencji. Nowy stadion tego nie zmieni. Wystarczy spojrzeć na frekwencję na innych nowiutkich stadionach. (Lechia, Korona, Śląsk, Jaga itd.) Ale wiem, jak zapełnić nasz stary stadion do ostatniego krzesełka. Bez względu na pogodę, brak billboardow, plakatów, zniżek na bilety itp. Wystarczy, że zagra reprezentacja Polski, jakiś celebrytowy mecz charytatywny, lub jakaś europejska drużyna naszpikowana piłkarskim gwiazdami.



Może i nie poprawi frekwencji ale to zostaje w świadomości ludzi że Pogoń ISTNIEJE. Tak samo jak pamiętasz plakaty chemika halówki czy wilków morskich a zapewne nie chodzisz.


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 08/05/2016 11:16
Kurwa co to w ogóle za gadanie że marketing ma wpływa na frekwencję na stadionie. Ja chodzę na Pogoń nie dlatego że widziałem na mieście Gryfusa lub plakat w tramwaju. To że ludzie odwracają się od Pogoni z nie wiadomych nam przyczyn to inna sprawa- na pewno nie jest to wina marketingu. Jeśli ktoś jest prawdziwym kibicem to zna inne sposoby na to żeby dowiedzieć się kiedy jest mecz (internet, gazety, znajomi).Zapewne zauważyliście w której strefie jest problem, a tam raczej siedzą osoby które potrafią posługiwać się komputerem i mają dostęp do internetu. U nas jest duży problem z niedzielnymi kibicami i w tym tkwi problem. Wybierają sobie co lepsze mecze i chodzą. Jakoś na meczu z Legią potrafiło przyjść ponad 14tys ludzi i nie przypominam sobie żeby był jakiś wzmożony ruch marketingowy.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4119 dni




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 08/05/2016 11:26

  POGOŃ 1948 napisał:  
Kurwa co to w ogóle za gadanie że marketing ma wpływa na frekwencję na stadionie. Ja chodzę na Pogoń nie dlatego że widziałem na mieście Gryfusa lub plakat w tramwaju. To że ludzie odwracają się od Pogoni z nie wiadomych nam przyczyn to inna sprawa- na pewno nie jest to wina marketingu. Jeśli ktoś jest prawdziwym kibicem to zna inne sposoby na to żeby dowiedzieć się kiedy jest mecz (internet, gazety, znajomi).Zapewne zauważyliście w której strefie jest problem, a tam raczej siedzą osoby które potrafią posługiwać się komputerem i mają dostęp do internetu. U nas jest duży problem z niedzielnymi kibicami i w tym tkwi problem. Wybierają sobie co lepsze mecze i chodzą. Jakoś na meczu z Legią potrafiło przyjść ponad 14tys ludzi i nie przypominam sobie żeby był jakiś wzmożony ruch marketingowy.



oczywiście, że ma. Ja też chodzę na mecze bez względu na wzzystko ale takich jak ja i Ty jest około 4-5 tysięcy. I oni też dzisiaj będą. Natomiast wiele osób raz pójdzie a raz nie. I właśnie te osoby na mecze musi nakręcać marketing. Musi przekonać je, że warto na mecz pójść zamiast siedzieć na grillu u cioci. Druga sprawa to terminy rozgrywania meczy. JAk wie tu każdy mamy sporo FC. I jeżeli gramy w sobotę jak z L o 18 to wiele osób moze sobie pozwolić na przyjazd na mecz i potem spokojnie wrócić do domu. A tak przy niedzieli to większość wybierze TV bo po co się tłuc 100km albo więcej a jutro rano do pracy....


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7441 dni

*




Odp: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin - 08/05/2016 11:29
Sam sobie zaprzeczasz w tym poście.
Takich ludzi jak Ty jest ~2500 w porywach 4000, którzy są na każdym meczu niezależnie od okoliczności. Podejrzewam, że to ok 85% tego forum więc nie ma co tutaj o tym pisać.
Prawda jest taka, że w obecnych czasach (przy pojemności 14 4000) 60% stadionu to kibice niedzielni, którzy bywają na meczu tylko jeśli okoliczności są sprzyjające - marketing powinien działać tak, żeby zachęcić ich do częstszego pojawiania się na meczu i zarażenia ich kibicowaniem, fanatyzmem.
Gadanie, że na stadionie powinien być komplet kiboli, którzy chodzą na mecze zawsze cokolwiek by się nie działo jest śmieszne - nie ma tak praktycznie nigdzie w Polsce i u nas też nie będzie.

http://imgur.com/J7FbnYC
Nie pojawić się na stadionie przy takich warunkach to powinno być karalne :)

PS. Mój post odnosi się do POGOŃ 1948, kosialdo wyprzedziłeś mnie z podobnymi spostrzeżeniami :)

Ostatnio edytowany przez: eF^, 8 maja 2016, 11:35 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005