Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8137 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 24/01/2004 23:48
Ja bylem w warszawie na Pogon-Polonia za czasow Bekdasa , Pogon wygrala wtedy 2:! bramki strzelili brasilia i chyab gesior !! Byl to moj pierwszy i do tej pory jedyny wyjazd !!


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7697 dni

**




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 00:07
> Boberek - ale mi chodzilo o dokladne mecze najlepiej z data... np :

3.02.02r
> - GKS Katowice - Pogon 3:4

tego nie bylo sprecyzwoanego w twoim poscie ;P proponuje ci wejsc na znana stronke : www.90mi.......pl i tam w wyszukiwarce wpisac Pogoń i bedziesz mial tam wszystkie sezony daty meczy wynik wogole mnostwo statystyk .polecam
p.s mi sie nie chailo tego az tak drobiazgowo wpisywac wiec zostawiam to tobie


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8002 dni

**




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 01:36
pierwszy to Amica-Pogon '01 [ale qrwa glupi jestem]

Ostatnio edytowany przez: U-96, 12 kwietnia 2006, 00:04 [1 raz(y)]


Szlugi, wóda, gołe baby !
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7828 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 08:54
Zacząłem od GKP Gorzów - Pogoń w Pucharze Polski w... nie pamiętam kiedy ale daaaawno temu. Potem Groclin - Pogoń już za Bekdasa dostaliśmy 2-1 po słabym meczu, bramka Brasilli. W kolejnym sezonie byłem we Wronkach, tam było 1:1 po bramce Stolara. Jeszcze byłem na ostatnim meczu Pogoni "Bekdasowej" w Wodzislawiu, gdyz akruat tam w tym czasie przejazdem byłem... 1-1 strzelał Kosmal. Mam nadzieje że nic nie zapomniałem


Obrazek gif wstawiony na forum
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7564 dni

****




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 12:07
Ja to piepsze i nie licze. Pierwszy był na Śląsk-Pogoń (wrzesień 1995r i... awantura) i tak sie zaczeło. [Ostatnio edytowane przez mksbart: 2004-01-25 12:08]


KEDZIOR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7822 dni

**




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 13:35
Pierwszy wyjazd oczywiscie byl do Wronek!


Przemek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 14:44
pierwszy wyjazd bedzie w tym roku do stargardu !! hehe


PS
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7786 dni

****




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 15:16
ach wyjazdy wyjazdy nasz chleb powszechni kiedy to było pierwszy raz niech sobie przypomne juz wiem nie bede orginalny ale to był mecz amica-pogon chyba kazdy wiekszosc tak zaczyna to był rok 96 i Pogoń zremisowała 2:2 i pamietam bramke z wolnego mandrysza cieszyem sie wtedy jak głupi z tego remisu.Aktualnie wyjazdów mam 49 na Pogoń 2 na legie i łotwa-Polska łącznie 52 a bedzie jeszcze lepiej musi być


Surowi rodzice
KIJEK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 16:35
Dla Kawka,Kozucha i Harlema ten temat chca zbanowac bo chyba nie byli jeszcze na wyjezdzie.Wescie sie nie osmieszajcie z tym banowaniem kazdego tematu.Pozdrawiam was chlopaki i zycze wam jakiegos w koncu wyjazdu.Wtedy bedziecie mogli zabrac glos w tym temacie.A moj pierwszy wyjazd to byly Police i mecz z Chemikiem.


Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest!!!
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7573 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 16:48
> pierwszy to Amica-Pogon '01 apote jakos poszlo i sie uzbieralo 19 czyli na
> wiosne mam nadzieje peknie oczko czyli 21 ;)

to był też mój pierwszy wyjazd , było chyba 1:1 , a bramkę dla Pogoni zdobył Stolarczyk


Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 17:07
Trzy lata temu chyba to bylo. Puchary Amica - Pogon 2:2
Trzymali nas na komisarjacie do 2 w nocy a Z wyjazdu wrocilislmy kompletnie zdemolowanym samochodem z zajebista obstawa ;psow. hehe bylo cienzko, ale dwa tygodnie potem odbilismy sobie na meczu ligowym :):D

pozdro dla wszystkich ziomkow z pamietnego komisariatu


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
F G
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7593 dni

***




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 18:49
Moj pierwszy to był Zagłebie - Pogon 2:0. To bylo chyba 98' ale nie pamietam dokladnie juz


Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7573 dni

****




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 19:03
> Dla Kawka,Kozucha i Harlema ten temat chca zbanowac bo chyba nie byli jeszcze na
> wyjezdzie.Wescie sie nie osmieszajcie z tym banowaniem kazdego tematu.Pozdrawiam
> was chlopaki i zycze wam jakiegos w koncu wyjazdu.Wtedy bedziecie mogli zabrac
> glos w tym temacie.A moj pierwszy wyjazd to byly Police i mecz z Chemikiem.

Moj pierwszy wyjazd to byl Belchatow, jesli nie wierzysz chetnie podesle jakies fotki, a po rundzie wiosennej mam nadzieje, ze dojdzie ich jeszcze kilka, poza tym nie banuje kazdego tematu, w tym temacie to byl moj pierwszy glos w takiej sprawie, pozdro


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8104 dni

****




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 19:12
IFK Geteborg-Legia Warszawa 95 eleminacje do ligi mistrzow(awans Legii:))
pozdro.


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
mietus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 19:37
to ja też... jesień 94' na Olimpie Poznań, liga nie pamiętny pucharowy, który był kilka dni później. nas niecała setka.
zresztę tamtej jesieni były 4 wyjazdy do Poznania.
Bart a pamiętasz, co dostałeś w domu przed wyjazdem do Wrocka?


Forever Young
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7562 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 25/01/2004 19:38
Ja pamiętam swój pierwszy wyjazd hm...było zimno i dosyć ciemno było to około 2 lata temu jechalismy samochodem ja jechałem w bagażniku :] potem kazali mi pływać na dziewokliczu i wracać na piechte do domu w samuch gaciach ... :D hehe a tak poważnie to mój pierwszy wyjazd to był Przegrany mecz z Polonią 1:2 i jak narazie jedyny


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7564 dni

****




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 26/01/2004 22:53

Bart a pamiętasz, co dostałeś w domu przed wyjazdem do Wrocka?

Hehe to było zajebiste:))) Moja Kochana mama dała synowi na jego pierwszy wyjazd niemiecki nielegalny gaz paraliżujący żeby nic mu sie nie stało. W pociągu miałem trzepanie brzez wielkiego kundla (grubas z V-kp A.C.A.B) i nie wytrzepał mi gazu z kieszeni (prostak) Pamietam że jak wyszedłem z przedziału w którym on trzepał ludzi to gaz później trzymałem całą drogę w majtach. Aha to nie mój gaz wtedy był rzucony pod sektor nie myślcie sobie. POZdro wszystkim co byli wtedy we Wrocku.


KIJEK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 26/01/2004 23:31
> > Dla Kawka,Kozucha i Harlema ten temat chca zbanowac bo chyba nie byli jeszcze
> na
> wyjezdzie.Wescie sie nie osmieszajcie z tym banowaniem kazdego
> tematu.Pozdrawiam
> was chlopaki i zycze wam jakiegos w koncu wyjazdu.Wtedy bedziecie mogli zabrac
> glos w tym temacie.A moj pierwszy wyjazd to byly Police i mecz z
> Chemikiem.

Moj pierwszy wyjazd to byl Belchatow, jesli nie wierzysz chetnie
> podesle jakies fotki, a po rundzie wiosennej mam nadzieje, ze dojdzie ich
> jeszcze kilka, poza tym nie banuje kazdego tematu, w tym temacie to byl moj
> pierwszy glos w takiej sprawie, pozdro


Wieze!!!Tu nie ma sie co wyklucac kto jest lepszy,kto ma wiecej wyjazdow.Chodzi o to zeby kurwa nie banowac kazdego nowego tematu!!!Pozdrawiam


Nasza Pogoń najlepsza w Polsce jest!!!
krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 31/01/2004 19:46
moj to Legia Pogoń(3:2)


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
m@niac!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7673 dni

*




Odp: Mój pierwszy wyjazd!!!!!a twój????? - 01/02/2004 00:46
Nie wiem czy ktos juz to pisal bo mie sie czytac tego nie chce, ale przeniescie to do Hyde, temat bardziej tam pasuje


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005