Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 20:08

  anathema napisał:  
co powiedziała Szewińska Insimbajewej podczas ceremoni wręczania medali,że tak tak ostro sie poryczała? :D



Powiedziała, że próbki moczu już są w laboratorium :D


venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5771 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 06:46
głos ze studia "niepokoi mnie gra Polaków.." hehe-pisałem by nie jarać sie siatkarzami...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 08:24
no i specjaliści od pieknych porażek jak zwykle dokonali cudu. i dobrze może niektóry spojrzą na oczy że nie warto na nich stawiać. ile was będą jeszcze cieszyć "cudne" zwycięstwa o nic jak z Rosją?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5771 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 08:38
"..dziekujemy za wszystko,za pokonanie rosjan.." kurwa ale tania propaganda :D ręczni też polecą,słabiutko grają


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7295 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 08:47

  nowa od nowa napisał:  
no i specjaliści od pieknych porażek jak zwykle dokonali cudu. i dobrze może niektóry spojrzą na oczy że nie warto na nich stawiać. ile was będą jeszcze cieszyć "cudne" zwycięstwa o nic jak z Rosją?



jak ja kocham takie lamenty. idz sam grac jak taki kozak jestes...


100% PD
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 08:54

  tribu napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
no i specjaliści od pieknych porażek jak zwykle dokonali cudu. i dobrze może niektóry spojrzą na oczy że nie warto na nich stawiać. ile was będą jeszcze cieszyć "cudne" zwycięstwa o nic jak z Rosją?



jak ja kocham takie lamenty. idz sam grac jak taki kozak jestes...



dokładnie kurwa, tylko narzekać potrafi...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 08:57

  tribu napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
no i specjaliści od pieknych porażek jak zwykle dokonali cudu. i dobrze może niektóry spojrzą na oczy że nie warto na nich stawiać. ile was będą jeszcze cieszyć "cudne" zwycięstwa o nic jak z Rosją?



jak ja kocham takie lamenty. idz sam grac jak taki kozak jestes...



no tak-my już przywyklismy to tego. ja mam grać? a to mój zawód? kto ich kreował juz na medalistów? to ich zawód i tyle-czas na zmiany pokoloeniowe,zauwazy ktoś to wreszcie?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 08:58

  Mi$iek napisał:  

  tribu napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
no i specjaliści od pieknych porażek jak zwykle dokonali cudu. i dobrze może niektóry spojrzą na oczy że nie warto na nich stawiać. ile was będą jeszcze cieszyć "cudne" zwycięstwa o nic jak z Rosją?



jak ja kocham takie lamenty. idz sam grac jak taki kozak jestes...



dokładnie kurwa, tylko narzekać potrafi...



a ty misiek tak sie jarałes-jak tam ręczni?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 09:02
przegrywają, ale kurwa nie narzekam na nich.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5894 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 09:04
jak ktos chce recznych z komentarzem obejrzec to eurosport transmituje. mam nadzieje ze wlosi szmaciarze zadnego medalu nie zdobeda, aktorzy pier***ni.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 09:10

  Mi$iek napisał:  
przegrywają, ale kurwa nie narzekam na nich.



syndrom przegranego. no coż-ja wymagam,chwale kiedy sie należy i ganie również. i nie mam różowych okularów,bo ja od razu pisałem że zapomnijcie o medalach w grach zespołowych,ale nie-typowe polskie zachowanie,szabelka i huzia,złoimy wszystkich,a później ręka w nocniku. Jedyny pozytyw z tej olimpiady mamy taki-że racjonalnie patrzący na świat ,widzą w jakim stanie jest polski sport.Gdyby nie ludzie z cienia jak Majewski, można było by mówić tylko o honorowych porażkach,zresztą to już chyba typowe. i te 7 i 8 miejsca,coś z tym trzeba zrobić-nie dawać pieniedzy za to aby zmotywować do lepszej gry


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 09:44
ale chujowy poranek


Ko nie pije,ten kapuje
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 10:01
Po pierwszej połowie wydawało się że powtórzymy wynik z Chińczykami, ale w drugiej części meczu Islandczycy zaczeli łapac głupie faule i kary. Szkoda tylko tych wszystkich niecelnych rzutów, do tego Bielecki bez formy i Tkaczyk zmienny jak sinusoida. Więcej spokoju i moglibyśmy grą w przewadze odrobić znacznie więcej punktów... ale ten Gustavsson - jebany momentami niezle bronił, to mu trzeba oddać


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5771 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 10:05
"stracilismy niepowtarzalna,olbrzymia szanse-no ale mamy jeszcze szanse walczyc o 5 miejsce" haha..o w morde :D no ale nasi wspaniali piłkarze nożni zagraja mecz o pietruche dzis,moze wygramy bo my sie specjalizujemy w meczach o pietruche..ile razy jeszcze polscy kibice dostaną wrzątkiem po jajach?


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5894 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 10:06
islandia miala dobra taktyke. przycisnela na poczatku, a pozniej tylko wszystko kontrolowala. szkoda bo szansa byla, zwlaszcza w drugiej polowie...


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6992 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 11:20
Kusznierewicz z Rzyckim też już raczej szans na medal nie mają..obawiam się że dorobek medalowy będzie jeszcze gorszy niż w Atenach:(


POGOŃ 100% SZCZECIN
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7439 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 11:30

  YAKIN napisał:  
Kusznierewicz z Rzyckim też już raczej szans na medal nie mają..obawiam się że dorobek medalowy będzie jeszcze gorszy niż w Atenach:(


Szef PKOLu mówił, że jeżeli PL zdobędzie mniej medali niż w Atenach to odchodzi.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 11:31

  nowa od nowa napisał:  
syndrom przegranego. no coż-ja wymagam,chwale kiedy sie należy i ganie również. i nie mam różowych okularów,bo ja od razu pisałem że zapomnijcie o medalach w grach zespołowych,ale nie-typowe polskie zachowanie,szabelka i huzia,złoimy wszystkich,a później ręka w nocniku. Jedyny pozytyw z tej olimpiady mamy taki-że racjonalnie patrzący na świat ,widzą w jakim stanie jest polski sport.Gdyby nie ludzie z cienia jak Majewski, można było by mówić tylko o honorowych porażkach,zresztą to już chyba typowe.



No, tak - wymagam! Wymagam 25 złotych medali, 10 srebrnych i może tak z 15 brązowych.
A co mają powiedzieć np. Niemcy (faworyci do medalu w ręcznej), co ma powiedzieć Brazylia w nożnej i masa innych faworytów, choćby lekkoatleci USA? Przecież to jest sport i nie da się wygrywać zawsze kiedy się chce. Dla mnie liczy się to, że walczyli i godnie reprezentowali Polskę - w przeciwieństwie do innych "olimpijczyków", którzy przylecieli sobie do Pekinu tylko na wycieczkę.
I nie wal tutaj jakimiś sloganami typu "z szabelką i do przodu" bo nikt balonika na tym forum nie pompował.


Z jednym się zgadzam - potrzeba radykalnych zmian w polskim sporcie.


  nowa od nowa napisał:  
no tak-my już przywyklismy to tego. ja mam grać? a to mój zawód? kto ich kreował juz na medalistów? to ich zawód i tyle-czas na zmiany pokoloeniowe,zauwazy ktoś to wreszcie?



Nawet jak ktoś kreował ich na medalistów, to źle? Ma takie prawo i może tak uważać na jakiejś tam podstawie. A może to wina kibiców, że przegrali?!


  nowa od nowa napisał:  
no i specjaliści od pieknych porażek jak zwykle dokonali cudu. i dobrze może niektóry spojrzą na oczy że nie warto na nich stawiać. ile was będą jeszcze cieszyć "cudne" zwycięstwa o nic jak z Rosją?



Rzeczywiście w uj i jeszcze trochę było tych "pięknych porażek". Dziwnym trafem nie mogę sobie jakoś żadnej przypomnieć...


  nowa od nowa napisał:  
i te 7 i 8 miejsca,coś z tym trzeba zrobić-nie dawać pieniedzy za to aby zmotywować do lepszej gry



Nagrody finansowe są tylko za podium.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7072 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 11:59
Tego naszego zapasnika powinni zostawic w Pekinie niech wraca na wlasny koszt. Takiej glupoty dawno nie widzialem . Ma zapiac klamre i dostaje ostrzezenie, zapina drugi raz dostaje drugie ostrzezenie , przez co traci punkt i odpada. On wygladal jakby nie wiedzial jak to ma wygladac.
Reczni zrobili to co mogli . Jezeli 2 kluczowych graczy jest bez formy , nie da sie wygrac . Tym bardziej , ze stawka jest tak wyrownana.
Siatkarze wstydu tez nie przyniesli. Chociaz mozna sie bylo zalamac ogladajac 5 seta . Na 20 atakow pewnie 19 wykonal Wlazly. Zagumny powinien grac czesciej do innych zawodnikow. Mimo , ze Wlazly byl w gazie. Ale to bylo juz zbyt czytelne.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 20/08/2008 13:10

  jankos napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
syndrom przegranego. no coż-ja wymagam,chwale kiedy sie należy i ganie również. i nie mam różowych okularów,bo ja od razu pisałem że zapomnijcie o medalach w grach zespołowych,ale nie-typowe polskie zachowanie,szabelka i huzia,złoimy wszystkich,a później ręka w nocniku. Jedyny pozytyw z tej olimpiady mamy taki-że racjonalnie patrzący na świat ,widzą w jakim stanie jest polski sport.Gdyby nie ludzie z cienia jak Majewski, można było by mówić tylko o honorowych porażkach,zresztą to już chyba typowe.



No, tak - wymagam! Wymagam 25 złotych medali, 10 srebrnych i może tak z 15 brązowych.
A co mają powiedzieć np. Niemcy (faworyci do medalu w ręcznej), co ma powiedzieć Brazylia w nożnej i masa innych faworytów, choćby lekkoatleci USA? Przecież to jest sport i nie da się wygrywać zawsze kiedy się chce. Dla mnie liczy się to, że walczyli i godnie reprezentowali Polskę - w przeciwieństwie do innych "olimpijczyków", którzy przylecieli sobie do Pekinu tylko na wycieczkę.
I nie wal tutaj jakimiś sloganami typu "z szabelką i do przodu" bo nikt balonika na tym forum nie pompował.


Z jednym się zgadzam - potrzeba radykalnych zmian w polskim sporcie.


  nowa od nowa napisał:  
no tak-my już przywyklismy to tego. ja mam grać? a to mój zawód? kto ich kreował juz na medalistów? to ich zawód i tyle-czas na zmiany pokoloeniowe,zauwazy ktoś to wreszcie?



Nawet jak ktoś kreował ich na medalistów, to źle? Ma takie prawo i może tak uważać na jakiejś tam podstawie. A może to wina kibiców, że przegrali?!


  nowa od nowa napisał:  
no i specjaliści od pieknych porażek jak zwykle dokonali cudu. i dobrze może niektóry spojrzą na oczy że nie warto na nich stawiać. ile was będą jeszcze cieszyć "cudne" zwycięstwa o nic jak z Rosją?



Rzeczywiście w uj i jeszcze trochę było tych "pięknych porażek". Dziwnym trafem nie mogę sobie jakoś żadnej przypomnieć...


  nowa od nowa napisał:  
i te 7 i 8 miejsca,coś z tym trzeba zrobić-nie dawać pieniedzy za to aby zmotywować do lepszej gry



Nagrody finansowe są tylko za podium.



jankos-to ja z uporem maniaka-ile byśmy mieli medali gdyby nie ludzie z cienia?? już pisałem,jestem kibicem,nie widzem,jeśli byłbym tym drugim to cieszyły by mnie tylko zwycięztwa,a porażki by wisiały wielkim kalafiorem. i napewno bym tego nie przeżywał,ot kilka piw,paczke chipsów i heja. życiowe szanse,takie jakie mieli piłkarze ręczni czy siatkarze długo sie nie powtórzą. słucham przed meczem takiego Możdzonka i co słysze? obojętne jest dla niego z kim zagramy bo i tak wygramy... no halo-coś nie tak-albo brak szacunku dla przeciwnika,albo ktoś tu kogoś robi w jajo. takie wypowiedzi tylko podgrzewają po niepowodzeniach cisnienie. prawdą jest to że dla wielu to już powinien być koniec repr kariery bo co jeszcze mogą osiągnąć taki zagumny,świderski czy ignatczak? i tu mozna pisać o wielu innych naszych sportowcach. ale ide o zakład że skończy sie tak jak w naszym futbolu-po klęsce na euro kariere zakonczy bąk,a że mit jest taki że nie ma lepszych znów będziemy oglądać przysłowiowych żurawskich czy krzynówków i zamiast iść do przodu będziemy stać w miejscu. i kończąc wątek najbardziej irytuje mnie brak charakteru u naszych,mentalności zwyciężców..poprostu mam już dość wygrywania meczy o prestiż jak ten z rosją czy pieknych porażek jak te dziś. pojechali tam po medal,nie kryli sie z tym,wiec czemu mam nie wymagać? czy rola polskiego kibica ma sie ograniczać do tępego patrzenia sie w tv i brak poglądów na sytuacje? ja jestem zły i nie mam zamiaru tego kryć.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005