Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7095 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 15:03
Wielkie brawa dla Blanika, należało mu się!

Natomiast szok jeśli chodzi o Dołęgę. Kacapy zrobiły go w uj - gorzej być nie mogło. Jedyne pocieszenie to wpierdol Ruskim na śniadanie.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 15:14
kolejni "murowani faworyci" do medalu,bez medalu-dołęga i pyrek. chyba trzeba liczyć na tych z "drugiego planu" jak małachowski


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 15:52
z tym Małachowskim to spokojnie. Niby Blanik zdobył złoto (brawo!!!!) ale nie jestem zadowolony z dzisiejszego dnia :/ Dołęga rozczarował niesamowicie, a Pyrek już od chyba 7 lat stoi na jednym poziomie i 4,70 juz nie wystarczy do podium :/ szkoda bo bardzo chcialem zeby zdobyla ten medal :/


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7095 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 16:39
Niemcy za burtą (w ręcznej) Cool


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 21:50

  mastah86 napisał:  
no i prosze gruchała z kolezankami daly ciala, ale juz sie usprawiedliwily i jest cacy...faktycznie wynika, ze w polskim zwiazku nie dzieje sie za dobrze, ale to nie trener ani prezes przegrali jedna z walk w 1/4 z usa 0:7 i to nie oni osmieszyli sie w turnieju indywidualnym...



Przecież Gruchała jasno powiedziała, że to one przegrały walkę i nie szukają winnych ani usprawiedliwienia. Po prostu dziewczyna obiecała sobie, że na tym turnieju niezależnie od osiągniętego wyniku wyrzuci z siebie to co juz dawno powinna zrobic. Dzieki temu jest jeszcze czas aby uzdrowic tą piękną dycyplinę. Dalsza praca w takich warunkach jakie stwarzają dziś władze związku jest dla wielu zdolnych szermierzy kolejnym argumentem do tzw. "dania sobie spokoju ze sportem". Poczytaj sobie troche wywiadów z naszymi florecistkami, zerknij na szczegóły takie jak metodologia pracy trenera kadry i jego "widzi-mi-się", do tego dodaj "wsparcie i zaangażowanie finansowe" związku a zrozumiesz że walka na igrzyskach nie była tak wyrównana, jak to na ekranie sie nam wydawało. Przecież tam jest jeszcze gorzej niż w strukturach PZPN. Szermierka to sport niszowy - nie ma tam takiej presji opinii społecznej jak w polskim futbolu, dlatego ten komunistyczny kurwiszon Lisewski siedzi tam już od prawie 30 lat i nikt mu się jeszcze do dupy nie dobrał. Nie dziw się że kilku doświadczonych zawodników obecna sytuacja juz po prostu przestała męczyć a zaczęła irytować


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 23:23
siatkarze, szczypiorniści, Kusznierewicz i Życki, ktoś jeszcze waszym zdaniem ma realne szanse na medal??


POGOŃ 100% SZCZECIN
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 10:55
Ręczni grają z Islandią, bardzo ciężki rywal. W grupie pokonali i Niemców i Rusków. Ale myślę, że Wenta ogarnie ekipę i powalczą o półfinał :)


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 13:14
@Sampaio dzis w tvpinfo byl wywiad z Drzewieckim, ktory skrytykowal Gruchale i inne zawodniczki. (Krytykowal tez zwiazek) Powiedzial, ze sportowiec powinien walczyc a nie caly czas pojawiac sie na bilboardach. A takze, ze nasze florecistki juz kupe czasu trenuja z tymi konkretnymi ludzmi i nagle teraz sie zorientowaly, ze cos jest nie tak? Ok jesli faktycznie cos nie gra to niech to mowia na glos, ale mi sie wydaje, ze one po prostu chcialy zrobic show dla mediow i dziennikarzy. Wygladalo to jak jedna z konferencji prasowych Ziobry.

a co do dzisiejszego dnia na IO to nuuuuuuuuudy :/ Maszczyk zaraz przegra.....
EDIT i juz 5-11


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 13:33

  YAKIN napisał:  
siatkarze, szczypiorniści, Kusznierewicz i Życki, ktoś jeszcze waszym zdaniem ma realne szanse na medal??



obawiam sie że z tego co wymieniłeś to nikt,ja sądze że to już chyba koniec medali,noo poza kajakarzami


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 15:22
co powiedziała Szewińska Insimbajewej podczas ceremoni wręczania medali,że tak tak ostro sie poryczała? :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 16:52
Brazylia - Argentyna 0:3 ...

Ale za to mamy srebro :D :D :D :D


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 16:56

  mastah86 napisał:  
Brazylia - Argentyna 0:3 ...

Ale za to mamy srebro :D :D :D :D



no i Brazylijczycy kolejny raz nie zdobędą złota...
a my co jeszcze? no na stówe kajakarze i czekamy na jeszcze jakąś niespodzianke


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

**




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 17:19
Ja liczę na medal Kusznierewicza, jakiś medal kajakarzy i medal w Piłce Ręcznej. Ale może powalczą siatkarze, Czapiewski i Maja Włoszczowska...no honoru kobiet musi bronić bo na razie tylko jeden brąz a przecież wcześniej mieliśmy multimedalistki Otylię i Renatę Mauer.
Została jeszcze Kamila Skolimowska i inna polka w rzucie oszczepem ale tam będzie raczej ciężko.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7176 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 17:30

  venom napisał:  

  YAKIN napisał:  
siatkarze, szczypiorniści, Kusznierewicz i Życki, ktoś jeszcze waszym zdaniem ma realne szanse na medal??



obawiam sie że z tego co wymieniłeś to nikt,ja sądze że to już chyba koniec medali,noo poza kajakarzami



nie kracz..chyba ze nie ogladales siatkarzy i szczypiornistow i nie wiesz co sie dzieje, jak nic zlego sie nie zdazy to medale sie posypią


Ko nie pije,ten kapuje
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 18:14

  bo(L)ek napisał:  

  venom napisał:  

  YAKIN napisał:  
siatkarze, szczypiorniści, Kusznierewicz i Życki, ktoś jeszcze waszym zdaniem ma realne szanse na medal??



obawiam sie że z tego co wymieniłeś to nikt,ja sądze że to już chyba koniec medali,noo poza kajakarzami



nie kracz..chyba ze nie ogladales siatkarzy i szczypiornistow i nie wiesz co sie dzieje, jak nic zlego sie nie zdazy to medale sie posypią



oglądałem,i chyba troche "zo dobrze" im idzie,pozatym balonik jak zwykle dmuchany z rozmachem. dlatego wole nie mówić o nich jako faworyci do medalu bo tak nie jest,szanse mają i to sporą,ale wole jutro koło 11,00 być miło oczarowanym niż rozczarowanym. wiadomo jak spisują sie na tej olimpiadzie nasze "setki" do medalu (Radwańska,Pyrek,Rogowska,Jędrzejczak,Korzeniowski etc.)

http://www.pekin.wp.pl/kat,1018125,title,Polska-kontra-najdziwniejszy-kraj,wid,10272083,wiadomosc.html


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7764 dni

**




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 19:47
Rogowska to chyba akurat nie była brana pod uwagę jeśli chodzi o medale ale generalnie masz rację. Faworyci zawodzą a mila zaskakuj nas inni(Zapaśniczka, 4-bez sternika czy dzisiaj Dyskobol)


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6012 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 19:47

  qbajag napisał:  

Została jeszcze Kamila Skolimowska i inna polka w rzucie oszczepem ale tam będzie raczej ciężko.



Jeśli chodzi o nasze szanse w rzutach (młot i oszczep), to będzie ciężko i to obu zawodniczkom. Skolimowska w tym roku jest 16. na świecie z wynikiem 73,50. Do tego dochodzą problemy zdrowotne (kuracja antybiotykowai). W tej konkurencji mamy jeszcze drugą zawodniczkę Anitę Włodarczyk. Ona jest 18. na świecie w tym roku (wynik 72,80 - więc nie dużo gorszy od Skolimowskiej). Wg mnie w przypadku Skolimowskiej działa trochę magia nazwiska. W końcu mistrzyni olimpijska z Sydney zawsze musi być wymieniana w gronie faworytów. Szczerze mówiąc nie liczę na niespopdziankę z jej strony. Powiem przekornie: bardziej liczę na niespodziankę ze strony Włodarczyk. Do finału dostała się już po pierwszym rzucie, więc jest w formie. Skolimowska się męczyła, czyli chyba faktycznie ma problem Mam tylko nadzieję, że nie spali sie psychicznie, bo to dla niej pierwsza tak poważna impreza.

Jeśli chodzi o Barbarę Madej w oszczepie, to sytuacja też jest raczej jasna. Ma ona 13. wynik na świecie w tym roku. Pozytywne jest to, że najlepszy wynik w tym roku uzyskała dzisiaj w kwalifikacjach, więc jest w formie. Jednak również w tej konkurencji nie upatrywałbym szans medalowych.

Już prędzej medalu należy szukać (oczywiście patrząc tylko na tegoroczne wyniki, chociaż jak widać Igrzyska rządzą się swoimi sprawami i trzeba zakładać, że ktoś może błysnąć jakimś świetnym wynikiem, tak jak np. Majewski) w biegu na 400 m przez płotki. Anna Jesień ma 6 wynik w tym roku i na Igrzyskach jeszcze go nie poprawiła. Mam nadzieję, że zrobi to w finale.

Kończąc swój przydługi wywód TUTAJ chętni mogą zobaczyć TOP20 najlepszych wyników w lekkiej atletyce w tym roku.

Ostatnio edytowany przez: tomek77, 19 sierpnia 2008, 20:09 [1 raz(y)]


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6012 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 19:47
Do Moderatora: post do usunięcia.


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 20:01
Nasi sportowcy mają większe parcie na szkło niż na treningi. Wygrali ci, którzy nie gwiazdorzyli i nie pisano o nich na portalach plotkarskich.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 19/08/2008 20:05
ja liczę najbardziej jeszcze na ręcznych i siatkarzy... :) reszta to nie wiem czy coś jeszcze ogarnie :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005