Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5873 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 16:51
9,69!!!!!! a mogło być spokojnie o 0,1s szybciej...mam nadzieje ze Bolt pojawi sie na Pedros Cup we wrzesniu u nas :)

a jutro Kolbowicz i Wasilewski płyną po zloto; trzeba trzymac kciuki!!!!!


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 17:25
KLIK: Będzie zadyma w polskiej szermierce?


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 17:26
a co sądzicie o drugiej grupie piłkarzy ręcznych grupie b? paradoksalnie Polakom opłaci sie wysoko przegrać z Francją (trzeba kalkulować-za dużo wygrywaliśmy meczy o nic, w późniejszej fazie zdało sie to psu na bude) wtedy trafimy na Islandie-która leży nam jak nikt ,lub rewelacje,przynajmniej dla mnie Koree pd,a umikniemy Niemców (nie gadajmy że chcemy na nich trafić,bo to slogan) Duńczyków bądź Ruskich...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 17:28

  Sampaio napisał:  



to samo będzie w pływaniu i wielu wielu innych dyscyplinach co Polacy zawiedli...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 16/08/2008 17:34
aaa jeszcze jedno http://pekin.onet.pl/167337,1267681,33859,0,0,tabele.html?tab=7044
przejrzyjcie sobie wszystkie kategorie mężczyzn. nadal uważacie za faworyta Kołeckiego i Dołęge? a swoją drogą ciekaw po olimpiadzie jestem jak to nagle korzeń rzeń szenia pomagał chińczykom we wszystkim-ciężary,pływanie,kajaki etc... bo w innych jak boks,judo,zapasy,gimnastyka,skoki do wody etc pomagają im sedziowie. olimipiada i fair play to pusty frazes


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 10:42
Polska osada w składzie Łukasz Pawłowski, Bartłomiej Pawełczak, Miłosz Bernatajtys, Paweł Rańda wywalczyła srebrny medal w wioślarskiej konkurencji czwórki bez sternika wagi lekkiej.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 11:07
Nasza czwórka podwójna w składzie Marek Kolbowicz, Adam Korol, Michał Jeliński, Konrad Wasielewski wywalczyła złoty medal w finale igrzysk olimpijskich w Pekinie.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 11:44
Agnieszka Wieszczek brąz w zapasach w stylu wolnym do 72kg:D


POGOŃ 100% SZCZECIN
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 11:45
no no, cos sie chyba ruszyło, juz dzisiaj trzy medale zainkasowane:) dalej dalej!!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5873 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 11:56
to jest pierwsze w historii złoto dla SZCZECINA!!!!!! :D :D :D :D :D :D
brawo brawo brawo!!!!!!!!!! :D


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 12:08
Dzień się bardzo dobrze rozpoczął ;) Brawo i oby tak dalej !


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 12:11
tak troche nie ogarniam zasad panujących w judo czy zapasach..te całe repesaże..albo dwie brązowe medalistki jak to przed chwilą widziałem..heh trzeba się przyuczyc:D


POGOŃ 100% SZCZECIN
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 12:27
ten koleś chyba potrzebuje psychologa;)

"To nieprawdopodobne. Amerykanin Matthew Emmons, prowadzący zdecydowanie przed ostatnia kolejką strzeleckiego finału karabinu dowolnego - trzy postawy, w ostatniej serii strzelił tak fatalnie, że wypadł poza podium.
To aż trudne do uwierzenia, ale Emmons, trafiający z regularnością szwajcarskiego zegarka dziesiątki, w ostatniej kolejce zaliczył zaledwie 4,4 pkt. Ostatecznie ukończył rywalizację na 4. pozycji.

Przed czterema laty Emmons również prowadził w finale, ale w ostatniej serii oddał strzał do niewłaściwej tarczy i sędziowie zaliczyli mu zero, co spowodowało spadek na ostatnią, ósmą pozycję."


POGOŃ 100% SZCZECIN
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6374 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 14:33
Szymon Kołecki srebrny medal :)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 14:34
Kołecki w podnoszeniu ciężarów - srebro ! :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 14:44
a Ziólkowski...no coż..a Kołecki to zawsze mój faworyt,szkoda że "tylko" srebro..i ten Kazach i jego łokieć..


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5873 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 14:53
brawo Kołecki :)

a jutro Blanik, Dołęga i Pyrek :) niestety wszyscy mniej wiecej w tym samym czasie :/


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 15:15

  Sampaio napisał:  



i jeszcze słówko-riposta byla zenujaca-kolesiostwo z zwiazku zrobilo z niej alkoholiczke. kurwa mam nadzieje ze to precedens i namowa do śmiałości zawodników z innych dyscyplin i posypia sie glowy wszystich dziadkow lesnych i całego tego betonu,któremu wydaje sie że jest nie do ruszenia


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6971 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 17/08/2008 18:16

  anathema napisał:  

  Sampaio napisał:  



i jeszcze słówko-riposta byla zenujaca-kolesiostwo z zwiazku zrobilo z niej alkoholiczke. kurwa mam nadzieje ze to precedens i namowa do śmiałości zawodników z innych dyscyplin i posypia sie glowy wszystich dziadkow lesnych i całego tego betonu,któremu wydaje sie że jest nie do ruszenia



Zaczeła się wojna na całego


POGOŃ 100% SZCZECIN
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5873 dni




Odp: Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 - 18/08/2008 13:07
no i prosze gruchała z kolezankami daly ciala, ale juz sie usprawiedliwily i jest cacy...faktycznie wynika, ze w polskim zwiazku nie dzieje sie za dobrze, ale to nie trener ani prezes przegrali jedna z walk w 1/4 z usa 0:7 i to nie oni osmieszyli sie w turnieju indywidualnym...poza tym po tymze wlasnie turnieju to gruchala mowila ze jest juz za stara i nie ma motywacji do walki...no koment. Nie bronie zadnych prezesow dyrektorow itd itp ale zawodnicy powinni miec odwage powiedziec: spieprzylismy, przepraszamy, a nie od razu szukac wymowek...

ps Lozano juz wie z kim zagramy w cwiercfinale :) klik


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005