Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Belgia - Polska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6375 dni




Odp: Belgia - Polska - 10/11/2006 22:45
Kto wybiera sie ze Szczecina samochodem? Kiedy wyjezdzacie i o ktorej ?

Ja planuje dzien meczu ok 8


HERRING POWER
lala555
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6353 dni




Odp: Belgia - Polska - 14/11/2006 20:09
ja jade z Londynu ,prom mam o 8 potem zwiedzanie Brukseli a na deser meczyk niech nas bedzie tam slychac pozdrawiam


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Belgia - Polska - 14/11/2006 23:55
Podobno ma być ok. 12 tysięcy polskich fanów....


POOOLSKAAAA BIAŁO - CZERWONI !!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 07:04
Siedze wlasnie na lotnisku w dublinie i widac juz powolutki ze zbiera sie grupka na meczyk co prawda nie mam jeszcze biletu ale to najmniejszy problem najwazniejsze ze bedzie nas duzo no i mam nadzieje na dobry wynik czyli wygrana chociaz 1-1 wyglada bardziej realnie.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 11:40

  PogońFaN napisał:  
Podobno ma być ok. 12 tysięcy polskich fanów....


POOOLSKAAAA BIAŁO - CZERWONI !!!



skąd masz takie info ? chyba lekka przesada...


Ko nie pije,ten kapuje
W F H
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8024 dni

****




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 14:30
sprzedanio na ten mecz rowne 12tys biletow


szczecin-berlin, berlin-szczecin nie jeden wariat tam na kebab leci,ja też lece zresztą... :D
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6681 dni




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 15:40
Skład Polski na Belgię:

Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Bąk, Bronowicki - Błaszczykowski, Sobolewski, Dudka, Smolarek - Matusiak, Żurawski

Rezerwa: Kuszczak, Baszczyński, Murawski, Szałachowski, Kaźmierczak, Garguła, Frankowski.


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 15:44

  Zen napisał:  
Skład Polski na Belgię:

Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Bąk, Bronowicki - Błaszczykowski, Sobolewski, Dudka, Smolarek - Matusiak, Żurawski

Rezerwa: Kuszczak, Baszczyński, Murawski, Szałachowski, Kaźmierczak, Garguła, Frankowski.



za Dudke - Kaziu , za Wasilewskiego - Baszczynski i było by ok


Ko nie pije,ten kapuje
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 16:07

  bo(L)ek napisał:  

  Zen napisał:  
Skład Polski na Belgię:

Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Bąk, Bronowicki - Błaszczykowski, Sobolewski, Dudka, Smolarek - Matusiak, Żurawski

Rezerwa: Kuszczak, Baszczyński, Murawski, Szałachowski, Kaźmierczak, Garguła, Frankowski.



za Dudke - Kaziu , za Wasilewskiego - Baszczynski i było by ok



Przede wszystkim wariant z Dudką mnie zaskoczył. W ogóle pomijam już to, jak on się tam znalazł w tej kadrze...
Wasilewski, zobaczymy może wreszcie się sprawdzi w "poważnym meczu"...


robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6466 dni




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 17:00
juz niedlugo mecz :D ja sie zaloze ze gagrula dzisiaj walnie brame :D www.gargula.pl - Gargula rulezzz


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 18:05

  bo(L)ek napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Podobno ma być ok. 12 tysięcy polskich fanów....


POOOLSKAAAA BIAŁO - CZERWONI !!!



skąd masz takie info ? chyba lekka przesada...



a mowia o tym wszedzie:) moze byc 14 tysiecy badz wiecej...:)

Ps. a czemu sie tak dziwisz???

Pzdr


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 20:35
Według komentatora jest 15 tys. kibiców z Polski ! są super słyszalni i przekrzykują Belgów ! - brawo oby tak dalej


M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni

**




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 21:22
Pieknie Przepieknie oby tak dalej 15 tys fanow znakomita liczba i na rozgrzewce gromkie GRAMY U SIEBIE

0-1 Pieknie .....Boruc uratowal koncowke

Ostatnio edytowany przez: M_, 15 listopada 2006, 22:51 [1 raz(y)]


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
Alain85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6361 dni




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 22:42
0:1 Pieknie:D:D choc myslalem ze pod koniec padne na zawal. Najlepsi : Matusiak, Smolarek, Bronowicki, Błaszczykowski i Boruc( nie liczac jego wykopow;P ) POLSKA:D:D:D:D


"Chwała temu kto mnie zabije. Śmierć temu kto mnie obrazi"
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni

****




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 22:51

  bo(L)ek napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Podobno ma być ok. 12 tysięcy polskich fanów....


POOOLSKAAAA BIAŁO - CZERWONI !!!



skąd masz takie info ? chyba lekka przesada...



a myślałes ze ile 500? około 15 tys polskich fanow..

cały stadion robii fale :D przesadzili..


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 22:53
Najważniejsze, że 3 pkt mamy dopisane:)

Brawa dla całego zespołu za walke, za stracone siły na tej "ciężkiej" murawie no i WIELKI + dla Naszych kibiców:)

Ps. Co do Eliminacji to... mozna by powiedziec... "Nieważne jak się zaczyna, ważne jest to, jak się kończy..."


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Belgia - Polska - 15/11/2006 22:54
Smolarek to chyba płuca ze stali ma, przecież końcówka meczu wszyscy już ledwo chodzą a ten biega sprintem - super ma kondycję. Bardzo dobry występ Matusiaka udokumentowany bramką, pomimo paru błędów w obronie bardzo ładnie Bronowicki (już kolejny dobry występ), znakomicie (szczególnie pod koniec meczu) Boruc - gdyby nie on to pewnie stracilibyśmy bramkę. Denerwowały mnie parszywe wykopy Bąka (85 procent niecelnych gdzieś), może i czyścił w obronie ale co z tego jeśli po chwili Belgia miała piłkę i szła kolejna groźna akcja. Podobał mi się Błaszczykowski, czasami za dużo kiwał i mógł podać do lepiej ustawionego kolegi ale z meczu na mecz gra coraz pewniej i naprawdę może on być w przyszłości jednym z filarów reprezentacji. W 1 połowie ładnie Sobolewski i Żurawski - szkoda, że ten drugi zszedł bo grał naprawdę nieźle. Każmierczak 2x dotknął piłkę, szkoda pierwszej sytuacji w której Garguła zamiast od razu podać to przodu zagubił się i spieprzył niezłą akcję. Ogolnie duża przewaga Polaków szczególnie w pierwszej połowie, szkoda że nie przypieczętowana jeszcze jedną bramką - tak nerwówka na końca. Belgowie bardzo słabo, bez pomysłu na grę.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7748 dni




Odp: Belgia - Polska - 16/11/2006 09:12
Swietnie, tworzy sie druzyna z charakterem, mimo braku 6 podstawowych zawodnikow i kilku zmiennikow zagralismy dobre spotkanie i co najwazniejsze wygralismy i znow do groznej sytuacji bramkowej dopuscilismy dopiero w ostatniej akcji meczu. No ale brak koncentracji mozna wyeliminowac. Na wiosne pierwsze 4 mecze - 12 pktow i jedziemy na EURO :) Co do pilkarzy to Matusiak jest naprawde swietny, az nie moge uwierzyc ze by nie zagral gdyby zdrowy byl Rasiak. Bardzo dobrze Smolarek, on jest nie do zdarcia. Wczoraj nie strzelil ale w ataku byl bardzo przydatny. Blaszczykowski i te jego szarze choc ledwo trzymal sie na nogach, rosnie nam bardzo dobry skrzydlowy. Srodek pola oddalismy (Sobolewski niezle, ale Dudka? :O A Dziekanowski mowil ze zagral swietne spotkanie, niech Lewandowski wraca bo jego brak byl az nadto widoczny), na szczescie Belgowie bardziej bokami sie pchali, kiedy nie wybijali do przodu pilek bez pomyslu, a tam swietny znow Bronowicki i niezly Wasilewski. Zewlakow zagral tez niezly mecz, mimo ze na srodku obrony widzialem go po raz pierwszy. No i Boruc... gdyby nie te wykopy... :) Ciezko zadecydowac kto powinien byc #1, on czy Kowalewski.

Boruc 8 - Wasilewski 7, Zewlakow 7, Bak 7, Bronowicki 8 - Blaszczykowski 7, Sobolewski 7, Dudka 5, Smolarek 8 - Matusiak 9, Zurawski 7 (Gargula 7).


Obrazek gif wstawiony na forum
Fidel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6396 dni




Odp: Belgia - Polska - 16/11/2006 13:31
pomału pomału i pniemy sie w góre :D czekaja nas spokojne święta :D


"..bo nie siła lecz charakter daje nam przewage.."
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Belgia - Polska - 16/11/2006 15:19
Typowy mecz walki, ale mimo wszystko podobała mi się gra naszych. Przez większą część meczu, kontrolowali sytuację na boisku, gdy trzeba było przytrzymać piłkę - przytrzymywali, gdy cofnąć - cofali. Kilka razy ładnie grali klepą (na jakby nie było, fatalnej murawie). Cieszy mnie to, że nie odstawiają nogi i wkładają serce w grę. Tego nie było za Janasa. Kilka akcji przednich, nawet momentami atak pozycyjny nam wychodził (ta akcja z końcówki pierwszej połowy - mistrzostwo). Z tyłu, na zero, ładnie cała linia obrony, a obydwaj środkowi nie grali na swoich nominalnych pozycjach. Cieszy kolejne zwycięstwo, bo odrabiamy straty. Warto jeszcze zauważyć, iż wczoraj nie grała połowa składu ze wspaniałego meczu z Portugalią, to znaczy, że mamy dość szeroką i wyrównaną kadrę. Pod koniec trochę nerwowo, ale szczęśliwie. Słówko o Borucu - Artur musi poćwiczyć mocno wykopy, bo tyle ile on piłek wysłał w trybuny, to dawno już nie widziałem... Na przedpolu - znakomicie.

P.S. liczba naszych fantastyczna! eek?


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005