Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 26/11/2007 20:17
nie wiem czemu ale gdy ogladalem poraz pierwszy rozstawienie Koszykow odrazu rzucila mi sie w oczy taka "banalna" grupa:
Holandia, Włochy, Hiszpania i nasze orły Leosia :P


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 12:56
lipna ta grupa trochę .. miałem nadzieję, że NIE trafimy na Niemców ale się nie udało.. a grupa C to swoista "grupa śmierci", bynajmniej tak się zapowiada ;)


Against modern wszystko!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 12:57
W sumie nam sie udało znowu.
Chorwacja i Austria do ogrania : )


no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6307 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 12:59

  pckjtn napisał:  
W sumie nam sie udało znowu.
Chorwacja i Austria do ogrania : )



niemcy również :) coś czuje że 1miejsce będzie nasze ;)


gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6684 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 13:05

  MolestaEwenement napisał:  

  pckjtn napisał:  
W sumie nam sie udało znowu.
Chorwacja i Austria do ogrania : )



niemcy również :) coś czuje że 1miejsce będzie nasze ;)



rewanz na Niemcach!!


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 13:10
Ładna grupa. Leo pokazal nam jak pokonac Portugalie, ktora byla nie do pokonania , teraz pokaze nam jak to zrobic z Niemcami.


Paula19mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 13:33
ciężko bedzie..poraz kolejny gramy na wielkiej imprezie z gospodarzami... i jeszcze niemcy..pozostaje wiara i jeszcze raz wiara!:)


Zawsze w moim sercu tylko Pogoń Szczecinska!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7096 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 14:03
Wygląda na to, że czas zlać dupsko Niemcom. Znowu trafiamy na gospodarzy - właściwie to już reguła. Możemy liczyć zapewne na wparcie Anglików bo gramy i z Chorwacją i ze Szwabami ;) Kibicowsko i piłkarsko bardzo ciekawie.

Zobaczcie na grupę C - masakra.


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7340 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 14:39
Grupa bardzo interesujaca, zwlaszcza pod wzgledem kibicowskim. Bardzo dobrze ze gramy w Austrii, szkoda tylko ze 2 najciekawsze mecze gramy w Klagenfurcie, tam wejdzie 30 tys kibicow, dostac bilet na ten mecz to niemal jak wygranc w totka. O meczu z Austria to juz wogle nie wspomne, stadion napewno wiekszy ale wiadomo, gospodarz. Wie ktos moze jak to jest z biletami FMT? Czy beda jeszcze w sprzedazy? Z tego co sie orientuje to zapisy na loterie na te bilety (na zwykle tez) zakonczyly sie jakos w marcu? Bedzie jeszcze jedna tura organizowana przez UEFA? Czy zostaje tylko PZPN?

Mam nadzieje ze nie bedziemy skazani na takie ceny - http://www.euro-2008tickets.com/prodView.asp

Ostatnio edytowany przez: Kriss, 2 grudnia 2007, 14:49 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 14:58
Ciezko moze byc z Chorwacja,jednak bardzo ciesze sie,ze gramy ze Szkopami mam nadzieje,ze skopiemy im dupsko w rewanzu za ostatni mecz:D


POGOŃ & LEGIA
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 15:39

  Kriss napisał:  


Mam nadzieje ze nie bedziemy skazani na takie ceny - http://www.euro-2008tickets.com/prodView.asp





a to nie jest cena za wszystkie 3 grupowe mecze?


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7340 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 15:59

  pckjtn napisał:  

  Kriss napisał:  


Mam nadzieje ze nie bedziemy skazani na takie ceny - http://www.euro-2008tickets.com/prodView.asp





a to nie jest cena za wszystkie 3 grupowe mecze?



Nie, tu masz na 3 mecze grupowe - http://www.euro-2008tickets.com/prodList.asp?idcategory=725&curPage=2&sortField=ddate

900 euro - jak dla mnie wysiadka. Normalna cena dla federacji to 240 euro. Jak cos zawsze zostaje ogladanie meczu przed stadionem, waidomo to nie to co na stadionie ale tez bedzie dobrze.


Obrazek jpg wstawiony na forum
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6260 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 18:34
grupa śmierci sie trafiła ...


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 18:41

  Paula19mks napisał:  
ciężko bedzie..poraz kolejny gramy na wielkiej imprezie z gospodarzami... i jeszcze niemcy..pozostaje wiara i jeszcze raz wiara!:)



No czeizko bedzie fakt:) , co nieoznacza ze bedzie zle:D.Po raz pierwszy jestesmy na Euro to moze wreszcie po raz pierwszy wygramy z Niemcami?:) kto wie oby:D.Wieze w LEO!A co do grupy to nie mozna mowic czy jest zla czy nie zla , bo tu kazda druzyna jest dobra;).Nawet skazana przez wiele osob na straty Austria.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/12/2007 19:03

  pchela napisał:  

  Paula19mks napisał:  
ciężko bedzie..poraz kolejny gramy na wielkiej imprezie z gospodarzami... i jeszcze niemcy..pozostaje wiara i jeszcze raz wiara!:)



No czeizko bedzie fakt:) , co nieoznacza ze bedzie zle:D.Po raz pierwszy jestesmy na Euro to moze wreszcie po raz pierwszy wygramy z Niemcami?:) kto wie oby:D.Wieze w LEO!A co do grupy to nie mozna mowic czy jest zla czy nie zla , bo tu kazda druzyna jest dobra;).Nawet skazana przez wiele osob na straty Austria.




Moze i kazda ale uwierz widzialem ostatnie mecze towarzyskie Austrii i jest naprawde slaba 3 miesiace temu mieli zmieniac trenera,ale ze zostalo tak malo czasu do euro to nie zmienili.Ogolnie jest to bardzo mlody zespol i brakuje mu doswiadczenia w sensie gry o stawke bo mecze towarzyskie to inna bajka,ale wiadomo gospodarze:):) Ja glownego faworyta upatrywalbym w Chorwacji jezeli chodzi o nasza grupe.Jezeli chodzi o kometarze po losowaniu to sa zadowoleni bo nas upatruja jako najslabsza druzyne obok Rumuni,ale o sobie nic nie mowia kasztany jedne:):)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 03/12/2007 12:51

  Kriss napisał:  

  pckjtn napisał:  

  Kriss napisał:  


Mam nadzieje ze nie bedziemy skazani na takie ceny - http://www.euro-2008tickets.com/prodView.asp





a to nie jest cena za wszystkie 3 grupowe mecze?



Nie, tu masz na 3 mecze grupowe - http://www.euro-2008tickets.com/prodList.asp?idcategory=725&curPage=2&sortField=ddate

900 euro - jak dla mnie wysiadka. Normalna cena dla federacji to 240 euro. Jak cos zawsze zostaje ogladanie meczu przed stadionem, waidomo to nie to co na stadionie ale tez bedzie dobrze.



Na stronie www.worldticketshop.com jest jeszcze drożej po 800 euro za najgorsze miejsca i to tylko na jeden mecz wychodzi na to że będę musiał chyba sprzedać samochód żeby pojechać na Euro 2008 PZPN zaczyna sprzedaż w połowie grudnia ale będzie tylko po około 6-7 tysięcy na każdy mecz a chętnych będzie sto razy więcej więc chyba szanse są nieduże i ciekawe jak będzie wyglądało losowanie na przykład jeżeli zamówię 5 biletów i jak mnie wylosują to dostanę 5 biletów czy tylko jeden wie ktoś może coś an ten temat bo jak zamówienia bedą tylko indywidualne to będzie lipa


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6534 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 03/12/2007 16:03

  Scarface napisał:  

  Kriss napisał:  

  pckjtn napisał:  

  Kriss napisał:  


Mam nadzieje ze nie bedziemy skazani na takie ceny - http://www.euro-2008tickets.com/prodView.asp





a to nie jest cena za wszystkie 3 grupowe mecze?



Nie, tu masz na 3 mecze grupowe - http://www.euro-2008tickets.com/prodList.asp?idcategory=725&curPage=2&sortField=ddate

900 euro - jak dla mnie wysiadka. Normalna cena dla federacji to 240 euro. Jak cos zawsze zostaje ogladanie meczu przed stadionem, waidomo to nie to co na stadionie ale tez bedzie dobrze.



Na stronie www.worldticketshop.com jest jeszcze drożej po 800 euro za najgorsze miejsca i to tylko na jeden mecz wychodzi na to że będę musiał chyba sprzedać samochód żeby pojechać na Euro 2008 PZPN zaczyna sprzedaż w połowie grudnia ale będzie tylko po około 6-7 tysięcy na każdy mecz a chętnych będzie sto razy więcej więc chyba szanse są nieduże i ciekawe jak będzie wyglądało losowanie na przykład jeżeli zamówię 5 biletów i jak mnie wylosują to dostanę 5 biletów czy tylko jeden wie ktoś może coś an ten temat bo jak zamówienia bedą tylko indywidualne to będzie lipa



Z tego co mi wiadomo...to na jedną osobę przypada tylko jeden bilet. Więc jeżeli zamówisz 5 szt ( choć nie wiem czy to jest możliwe) w każdym bądź razie dostaniesz jeden bilet.


P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 04/12/2007 09:59
Na jeden mecz Euro 2008 będzie chciało pojechać przynajmniej 100 tys. kibiców - prognozuje Zbigniew Koźmiński, rzecznik PZPN. Biletów będzie jednak nawet 40-krotnie mniej. Wprawdzie można je też zdobyć na międzynarodowych portalach internetowych, ale tam będą kosztowały nawet 20 tys. zł.
Polski Związek Piłki Nożnej dostanie od organizatorów Euro 2008 ok. 19 tys. biletów do sprzedania w Polsce. Kibice będą mogli jednak kupić tylko część z nich. 40-50 proc. wejściówek PZPN musi oddać sponsorom reprezentacji. Będą to w dodatku bilety wyłącznie na te mecze, w których zagrają Polacy, a nasi kibice zajmą 15 do 20 proc. miejsc na stadionie.

"Zatem na jeden mecz dostaniemy prawdopodobnie ok. 5-6 tys. biletów" - liczy rzecznik PZPN.
Biletów będzie mało, a na dodatek są drogie. Za najgorszą miejscówkę na meczu Polska-Niemcy, który będzie 8 czerwca w Klangenfurt w Austrii, zapłacimy od 375 euro (1 tys. 350 zł), a za najlepsze rzędy - 700 euro (2 tys. 520 zł).

Jednak bilety będzie można też kupić przez internet. Międzynarodowe portale już wystawiają je na sprzedaż. Trzeba jednak mieć jeszcze więcej pieniędzy. Bilet na mecz z Niemcami kosztuje od 895 euro (3 tys. 222 zł) do 1 tys. 195 euro (4 tys. 302 zł.) A ceny biletów na mecz finałowy to od 1 tys. 950 euro (ok. 7 tys. zł) do 4 tys. 900 euro (prawie 20 tys. zł). Jeśli jednak chętnych będzie więcej niż biletów, wejściówki zostaną rozlosowane, a wpłacone pieniądze oddane

JEBAC!


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Melu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7559 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 04/12/2007 10:46
ta podana wyzej stronka tochyba jakas "fima krzak", nie ma takiech cen na mecze
na oficjalnej stronie euro cenu sa duzo nizsze

http://www.uefa.com/competitions/euro/organisation/ticketing/prices.html

nie wiem skad oni wzieli takie ceny, chyba ze sprzedaja z 2 lub 3 krotnym przebiciem lub wyludzaja kase
spokojnie poczekajmy i zobaczymy co bedzie
pozdro


Na Zawsze Z Pogonią
S T A R G A R D
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 04/12/2007 18:34
no coż pozostaje chyba jedynie nauczyć sie nowej piosenki:
Jesteśmy zawsze tam
Gdzie nasza Polska gra
Nawet bez bileta
Aejaooo hej Polska gol
i dopingować Naszych pod stadionem a jebane austriaki już poniżają Polskich kibiców i naszą drużynę jeszcze im miny opadną a jak nie miny to zęby ;)


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005