Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Kto za Janasa?! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 26/06/2006 19:49
Jestem zwolennikiem trenera z zagranicy, ale mam swojego jednego cichego faworyta w gronie Polaków: Jan Urban.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 26/06/2006 20:19
Henryk Kasperczak podpisał w poniedziałek w Paryżu kontrakt z piłkarską federacją Senegalu. Na jego mocy polski trener przez dwa najbliższe lata będzie prowadził pierwszą reprezentację tego kraju - poinformowała agencja AFP.

90minut


http://e-dieselservice.pl/
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 27/06/2006 07:51

  qbajag napisał:  
Jestem zwolennikiem trenera z zagranicy, ale mam swojego jednego cichego faworyta w gronie Polaków: Jan Urban.




Hmm Urban raczej nie ma doświadczenia z dorosłym futbolem. Szkoli młodzież.

Ja stawiam jednak na kogoś z tej trójki: Majewski (niestety), Skorża, Engel.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 27/06/2006 08:34

  eJay napisał:  

  qbajag napisał:  
Jestem zwolennikiem trenera z zagranicy, ale mam swojego jednego cichego faworyta w gronie Polaków: Jan Urban.




Hmm Urban raczej nie ma doświadczenia z dorosłym futbolem. Szkoli młodzież.

Ja stawiam jednak na kogoś z tej trójki: Majewski (niestety), Skorża, Engel.



Klinsman i Van Basten też praktycznie żadnego doświadczenia nie mieli...Urban który jest od wielu lat trenerem w Hiszpanii byłby wolny od wszelkich układów w Polsce


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6681 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 27/06/2006 09:35
Ryszard Tarasiewicz w poniedziałek zrezygnował z pracy w II-ligowym Śląsku Wrocław, zaś we wtorkowym wydaniu "Przeglądu Sportowego" już przymierza się do pracy z kadrą Polski.
"Chce być selekcjonerem. Ma 44 lata, mówi się, że na kadrę jestem jeszcze za młody. A za chwilę będę za stary. Na pewno nie będę miał kompleksów wobec żadnego polskiego kandydata" - powiedział Tarasiewicz, przed laty piłkarz reprezentacji Polski, uczestnik mundialu w 1986 roku.
"Cenię znaczenie swojego piłkarskiego nazwiska i chcę być selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Myślę, że taka deklaracja jest wystarczająco jasna" - dodał.

haha siech na sali:Dmoże niech jeszcze sie zgłosi Panik albo Kuras?może zostaną.chciec to można sobie.


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 27/06/2006 11:06

  Zen napisał:  
Ryszard Tarasiewicz w poniedziałek zrezygnował z pracy w II-ligowym Śląsku Wrocław, zaś we wtorkowym wydaniu "Przeglądu Sportowego" już przymierza się do pracy z kadrą Polski.
"Chce być selekcjonerem. Ma 44 lata, mówi się, że na kadrę jestem jeszcze za młody. A za chwilę będę za stary. Na pewno nie będę miał kompleksów wobec żadnego polskiego kandydata" - powiedział Tarasiewicz, przed laty piłkarz reprezentacji Polski, uczestnik mundialu w 1986 roku.
"Cenię znaczenie swojego piłkarskiego nazwiska i chcę być selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Myślę, że taka deklaracja jest wystarczająco jasna" - dodał.

haha siech na sali:Dmoże niech jeszcze sie zgłosi Panik albo Kuras?może zostaną.chciec to można sobie.




Znając Listliewicza to ja bym się wcale nie zdziwił gdyby Tarasiewicz został trenerem zresztą już z pół roku temu słyszałem jego nazwisko w kontekście ewentualnego następcy Janasa po nieudanym mundialu.

Ostatnio edytowany przez: qbajag, 27 czerwca 2006, 13:19 [1 raz(y)]


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 27/06/2006 16:25
do kasacji


- Tylko Pogoń -
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 27/06/2006 18:18

  qbajag napisał:  

  Zen napisał:  
Ryszard Tarasiewicz w poniedziałek zrezygnował z pracy w II-ligowym Śląsku Wrocław, zaś we wtorkowym wydaniu "Przeglądu Sportowego" już przymierza się do pracy z kadrą Polski.
"Chce być selekcjonerem. Ma 44 lata, mówi się, że na kadrę jestem jeszcze za młody. A za chwilę będę za stary. Na pewno nie będę miał kompleksów wobec żadnego polskiego kandydata" - powiedział Tarasiewicz, przed laty piłkarz reprezentacji Polski, uczestnik mundialu w 1986 roku.
"Cenię znaczenie swojego piłkarskiego nazwiska i chcę być selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Myślę, że taka deklaracja jest wystarczająco jasna" - dodał.

haha siech na sali:Dmoże niech jeszcze sie zgłosi Panik albo Kuras?może zostaną.chciec to można sobie.




Znając Listliewicza to ja bym się wcale nie zdziwił gdyby Tarasiewicz został trenerem zresztą już z pół roku temu słyszałem jego nazwisko w kontekście ewentualnego następcy Janasa po nieudanym mundialu.



A kto to ? : o
Dopoki nie bedzie Dobrego Trenera (a co za tym idzie, prezesa) to mozemy ''obejsc sie smakiem'' =-(


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6681 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 27/06/2006 19:21
Szkoleniowiec piłkarzy Lecha Poznań Franciszek Smuda powiedział we wtorek we Wrocławiu, że trenowanie reprezentacji Polski go kusi. Jednocześnie przyznał, że musi jeszcze przez kilka lat zbierać doświadczenia, aby podołać temu zadaniu.
Smuda przypomniał, że kilka lat temu był blisko objęcia stanowiska selekcjonera, ale wtedy powiedziano mu w ostatniej chwili, że nie będzie pracować z kadrą.
"Dlatego jestem teraz bardzo ostrożny w wypowiedziach na ten temat. Zresztą ostatnio rozmawiałem ze Zbigniewem Bońkiem i on sam powiedział, że mam czas, żebym poczekał ze dwa, trzy lata i dopiero przyjdzie na mnie pora. Poza tym na razie nie dostałem propozycji, trudno mi rozważać, mam w Lechu kontrakt na 3 lata. A prezesi w Poznaniu nie byliby z tego szczęśliwi" - powiedział Smuda.
Trener nie wie, czy gdyby PZPN rozpisał konkurs na stanowisko selekcjonera, zgłosiłby się.
"Już raz byłem w konkursie, już nie pamiętam z jakim trenerem, wygrałem w głosowaniu, a potem się okazało, że nie jestem tym trenerem. Jestem ostrożny, mam coś do zrobienia w klubach" - dodał.
Franciszek Smuda żartobliwie powiedział, że reprezentacja kusi, ale "dopiero, jak Euro 2012 będzie we Wrocławiu".
"Chcę jeszcze więcej doświadczenia zdobyć w piłce i dopiero wtedy wziąć się za reprezentację. Ale naturalnie, że jakbym miał okazję, to bym chciał, bo mam swoje ambicje. Na przykładzie Lubina widać, że można coś zawsze skroić, także z kadry" - zakończył szkoleniowiec.
Smuda, który przebywa na Dolnym Śląsku na obozie sportowym z zespołem Lecha Poznań, przyjechał do Wrocławia na rozpoczęcie letniego turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży o Puchar Prezydenta Wrocławia. Na rozpoczęcie zmagań trener poprowadził przedmeczową rozgrzewkę z dwiema drużynami
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
80 procent raportu z występu piłkarskiej reprezentacji Polski w finałach mistrzostw świata jest już gotowe - poinformował prezes PZPN Michał Listkiewicz. Do 14 lipca nie należy spodziewać się żadnych przełomowych decyzji.
"Widziałem się dzisiaj z trenerem Janasem, ale było to normalne spotkanie w pracy - powiedział Listkiewicz - Janas przyszedł do siedziby PZPN, załatwiał służbowe sprawy, nie było mowy o żadnej dymisji, zwolnieniu czy też nowym selekcjonerze. Trener poinformował, że ma już gotowe 80 procent raportu z występu naszych piłkarzy na mundialu. Raport ma być gotowy wkrótce, ale do 14 lipca na pewno nic wielkiego się nie wydarzy".
Listkiewicz przyznał, że po ostatnich wydarzeniach związanych z polską reprezentacją niechętnie rozmawia z dziennikarzami.
"Jak w każdej innej szanującej się instytucji musimy dbać o to, aby nie narażać się na szukanie sensacji" - tłumaczył szef piłkarskiej centrali.
W poniedziałek Listkiewicz rozmawiał z ministrem sportu Tomaszem Lipcem, który powiedział, iż w sztabie szkoleniowym polskiej kadry niezbędne są zmiany personalne. Prezes PZPN oczekuje na raport selekcjonera Pawła Janasa z występu polskich piłkarzy w Niemczech, który ma być przedstawiony kierownictwu związku do 14 lipca.


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6681 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 28/06/2006 08:45
Zapowiada się na wielką wojnę prawników. Henryk Kasperczak (60 l.) podpisał dwuletni kontrakt z piłkarską federacją Senegalu. Mimo że nadal obowiązuje go kontrakt z Wisłą Kraków (do 30 czerwca 2008 r.) - czytamy w Super Expressie.
- Nikt w Polsce mnie nie chciał - tłumaczy Kasperczak. - Przecież nikt z PZPN nie pofatygował się, żeby do mnie zadzwonić i porozmawiać. A było sporo czasu. Nikt nawet nie dał mi do zrozumienia, że chciałby porozmawiać na temat reprezentacji. Widocznie komuś to było na rękę. A ja mam swój honor. Skoro mam być w Polsce niechcianym dzieckiem, to bardzo dziękuję. Pracuję w Senegalu.
Ta informacja wstrząsnęła klubem z Krakowa. - Pan Kasperczak w sposób ewidentny złamał umowę kontraktową z klubem - twierdzi rzecznik prasowy Wisły i członek zarządu klubu, Jerzy Jurczyński.
- Jestem wolnym człowiekiem i mogę robić co mi się podoba - tłumaczy. - Wisła uniemożliwiała mi wykonywanie pracy. Nie chciano mnie tam nawet wpuścić na stadion. Nie miałem na co czekać. Była oferta z Senegalu i skorzystałem.
- Mam nadal ważny kontrakt, a to że w Krakowie nie chcieli, abym był trenerem, to już ich problem. Na pewno tę sprawę wezmą w swoje ręce prawnicy. Oni i być może sąd rozstrzygną, kto ma rację - twierdzi Kasperczak
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stefan Majewski ma zastąpić Pawła Janasa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Taką decyzję miał już podjąć Michał Listkiewicz, prezes PZPN.
"Listkowi" Majewskiego polecił Zbigniew Boniek, jego dotychczasowy pracodawca w Widzewie Łódź, który co prawda nie jest pracownikiem związku, ale prezes w kwestiach piłkarskich słucha jego rad.
Najbliższa przyszłość będzie wyglądała najprawdopodobniej tak: Listkiewicz powie Janasowi, żeby ten podał się do dymisji. Tym samym selekcjoner wyjdzie honorowo z całej sytuacji, a prezes będzie mógł namaścić nowego szkoleniowca. Janas wyląduje w Lechu Poznań, jako dyrektor sportowy, a Majewski, zacznie robić porządki przed eliminacjami Euro 2008.
"Nie możemy zapominać o jednej rzeczy: mamy selekcjonera. Teraz trzeba usiąść i zrobić analizę tego, co się stało w Niemczech. Nikt nie zrobi tego za Pawła Janasa, ponieważ nas tam nie było" - stwierdził Majewski, cytowany przez "Fakt". Naciskany czy obejmie kadrę dodał: "Panowie, pomyślcie, ilu trenerów zapytanych o coś takiego, powiedziałoby nie"...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hitzfeld, Antić, Terim, Olsen, Fernandez, Tigana, Santini, Beenhakker, Van Gaal, Voeller, Topmoeller, Ranieri, Milutinović, Daum - prezes PZPN jednym tchem wymieniał we wtorek nazwiska wielkich trenerów.
- Z trzema-czterema z nich porozmawiam i zapytam, co by było, gdyby od 14 lipca reprezentacja Polski potrzebowała nowego selekcjonera - mówi Michał Listkiewicz. A dobrze poinformowani tylko się z tego śmieją, bo kadrę i tak poprowadzi Polak.
- Gdyby nie totalne zaszczucie, wtrącanie się do tego wszystkiego polityków - rzecz nie do pomyślenia w Skandynawii czy krajach Beneluksu - Janas zostałby przynajmniej do końca roku. I wtedy podjęlibyśmy decyzję. Jego ewentualny następca miałby cztery miesiące spokojnej pracy, a nie - jak teraz - dwa przed pierwszym meczem eliminacji Euro - mówi "Gazecie" prezes PZPN.
- Nasi piłkarze nie skompromitowali się na mundialu, wykazali się małymi umiejętnościami. Nie grają w dobrych klubach. Legia, żeby zagrać w Champions League, wzmacnia się obcokrajowcami. Ale żyjemy w kraju, w którym żąda się głów, publicznych egzekucji. Obecnie Pawłowi ciężko byłoby pracować, musiałby wygrywać wszystkie mecze, a grupa eliminacji Euro 2008 jest parszywa. Dodatkowo trener został wygwizdany w Hanowerze, kibice zaśpiewali "Auf wiedersehen, Auf wiedersehen, Janas, Janas, auf wiedersehen [do widzenia, do widzenia , Janas, Janas, do widzenia]. Nie chcę, walkowerem, oddawać Euro - twierdzi Listkiewicz.
Nie mówi jednoznacznie, że Janas zostanie zwolniony, ale wymienia kilkanaście nazwisk zagranicznych trenerów z najwyższej półki. Paweł Janas zarabiał 45 tys. zł miesięcznie. Zagranicznemu trenerowi prezes chce płacić brutto najwyżej 80 tys. zł, czyli tyle, ile Henryk Kasperczak zarabiał w Wiśle Kraków. - Ale reprezentacja ma sponsorów. Może znalazłby się chętny, który dołożyłby do pensji trenera z "wielkim" nazwiskiem - mówi "Gazecie" Listkiewicz.
Nowy - zagraniczny - selekcjoner pracowałby w Polsce pod pewnymi warunkami. - Nie byłoby modelu brazylijskiego, gdzie trener ściąga za sobą sztab kilkunastu współpracowników. Nowy szkoleniowiec miałby do pomocy jednego albo i dwóch młodych polskich szkoleniowców. Takich czeladników, którzy przy mistrzu poduczą się i za dwa-cztery lata sami przejmą stery - tłumaczy prezes. - Na trenera z górnej półki związek nie ma pieniędzy - twierdzi Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Wydziału Zagranicznego PZPN, eurodeputowany Samoobrony.
Polscy kandydaci Listkiewicza na selekcjonera to Stefan Majewski, Dariusz Wdowczyk, Jan Urban, Ryszard Tarasiewicz, Grzegorz Mielcarski, Mirosław Trzeciak. - Majewski już był kandydatem, kiedy trzy i pół roku temu zrezygnował Zbigniew Boniek. Wtedy wybraliśmy Janasa - Listkiewicz przypomina czasy, kiedy Stefan Majewski był w kadrze asystentem Zbigniewa Bońka. Na uwagę, że piłkarze twierdzą, iż Majewski ma ciężki charakter, prezes rzuca: - No to muszę porozmawiać z jego żoną. Ale to jeden z najlepiej wyedukowanych polskich trenerów. Więcej czasu spędza przy laptopie niż za stołem albo przed telewizorem.
Ale według naszych informacji faworytami do objęcia reprezentacji są Jan Urban oraz Ryszard Tarasiewicz. Ten pierwszy zakończył karierę w Hiszpanii, gdzie grał w Osasunie Pampeluna, a obecnie pracuje w hiszpańskim klubie z juniorami. Na zatrudnienie Urbana namawia Michała Listkiewicza były trener kadry Janusz Wójcik. Innym kandydatem na szkoleniowca jest Ryszard Tarasiewicz, były reprezentant, który w poniedziałek zrezygnował z pracy w drugoligowym Śląsku Wrocław. - Słyszałem pogłoski, że mam zostać trenerem kadry. Dzwonią do mnie dziennikarze - mówi Tarasiewicz. - Z PZPN-u jak dotąd nikt się ze mną nie kontaktował. Być może coś więcej wyjaśni się w najbliższych dwóch, trzech dniach - dodaje tajemniczo.
Niewykluczone jednak, że Tarasiewicz i Urban na równych prawach poprowadzą polski zespół. Taki model stosowali Szwedzi, których jeszcze do niedawna prowadził duet trenerski Lars Lagerback oraz Tommy Soederberg.

Janas winę wziął na siebie

W piątek Paweł Janas obejrzy w Berlinie ćwierćfinałowy mecz MŚ Niemcy - Argentyna. Ma również pojechać na oba półfinały. Trwają starania, by dostał wejściówkę na finał. W poniedziałek wieczorem wiceprezes Henryk Apostel i szef Wydziału Szkolenia Antoni Piechniczek mają dostać przygotowany przez Janasa raport z mundialu. - Chcę, by były w nim same konkrety, jak najmniej literatury - mówi Listkiewicz. - Wiem jedno: niektórzy piłkarze przyjechali na zgrupowanie zupełnie nieprzygotowani fizycznie. Zaniedbali pierwsze cztery miesiące roku w swoich klubach. Janas przyznał, że gdyby mógł cofnąć czas, podjąłby wiele innych decyzji. Nie mówił o konkretach. Ale winę za niepowodzenie wziął na siebie.

Co to Kasperczaka to postąpił słusznie(niestety).nikt się z nim nie kotaktował,nie mówił.gdyby czekał to być może nie był by trenerem Polski i Senegali a tak ma Senegal i niezłą kasę.Szkoda że listkiewicz jest głupi i nie pomyslał o dobrym polskim fachowcu aby go zatrzymac w Polsce.a co do majewsiego,Urbana i tych innych to nie moge być trenerem!!co to jest?!to kadra a nie 2 liga.Teraz jak nie ma kasperczaka to tylko zagraniczny Trener np.Beenhakker


stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 30/06/2006 10:49
Dziś w "Metro" napisali że nowym selekcjonerem (to już przesądzone) będzie Jan Urban...


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 30/06/2006 11:15

  stahu napisał:  
Dziś w "Metro" napisali że nowym selekcjonerem (to już przesądzone) będzie Jan Urban...



No nie wiem czy Listek weźmie kogoś z poza układu...ja bym się z Urbana ucieszył...może zaszczepiłby trochę Hiszpańskiej wizji futbolu u nas w kadrze.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7748 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 30/06/2006 14:16
No no... trener juniorow, chce zaczac zbierac szlify w seniorskiej pilce prowadzac reprezentacje. Kandydatura moze lepsza od ludzi bedacych w ukladze, ale nikt nic nie wie o jego umiejetnosciach i on sam nie wie jak moze sobie poradzic z seniorami. Zla kandydatura, trzeba brac kogos z zagranicy.


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 30/06/2006 14:21

  Jay-J napisał:  
No no... trener juniorow, chce zaczac zbierac szlify w seniorskiej pilce prowadzac reprezentacje. Kandydatura moze lepsza od ludzi bedacych w ukladze, ale nikt nic nie wie o jego umiejetnosciach i on sam nie wie jak moze sobie poradzic z seniorami. Zla kandydatura, trzeba brac kogos z zagranicy.



Urban i tak ma obiecaną posadę trenera w Osasunie...już byłby pierwszym trenerem gdyby nie to, że Osasuna weszła do LM.
Ale za rok myślę, że obejmie pierwszą drużynę...i może rzeczywiście za jakieś 5 lat dopiero go do kadry...ale z drugiej strony...gdzie pracował Klinsman przed reprezentacją Niemiec?!


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 30/06/2006 14:44
Nevio Scala :D


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7748 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 01/07/2006 00:08

  qbajag napisał:  

  Jay-J napisał:  
No no... trener juniorow, chce zaczac zbierac szlify w seniorskiej pilce prowadzac reprezentacje. Kandydatura moze lepsza od ludzi bedacych w ukladze, ale nikt nic nie wie o jego umiejetnosciach i on sam nie wie jak moze sobie poradzic z seniorami. Zla kandydatura, trzeba brac kogos z zagranicy.



Urban i tak ma obiecaną posadę trenera w Osasunie...już byłby pierwszym trenerem gdyby nie to, że Osasuna weszła do LM.
Ale za rok myślę, że obejmie pierwszą drużynę...i może rzeczywiście za jakieś 5 lat dopiero go do kadry...



"Srali muchy bedzie wiosna, bedzie trawa lepiej rosla..." ;) Michniewicz tez mial obiecana posade w Amice, a jak doszlo co do czego to mu jej nie dali. Jak poprowadzi Osasune choc jeden sezon i pokaze, ze posiada umiejetnosci rowniez do pracy z seniorami to oczywiscie, prosze bardzo.


  Cytat:  
.gdzie pracował Klinsman przed reprezentacją Niemiec?!



Kiedy Klinsman skonczyl kariere a kiedy Urban? Kto byl wybitnym pilkarzem, klasy absolutnie swiatowej i pracowal z najlepszymi trenerami - Klinsman czy Urban? I wreszcie kwestia potencjalu - Niemcy maja tak wielki, ze moga postawic na mlodego trenera bez doswiadczenia, podobnie jak Holendrzy. My absolutnie, potrzebujemy autorytetu z ktorym pilkarze i Niemiec i Holandii mieli przez wiele lat juz do czynienia, a nasi nie.


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 01/07/2006 10:41
Oby tylko nie Stefan Majewski...a na to się zanosi


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7012 dni

***




Odp: Kto za Janasa?! - 01/07/2006 11:17

  qbajag napisał:  
Oby tylko nie Stefan Majewski...a na to się zanosi



Jeśli nie aresztują Listkiewicza to raczej tak. Szkoda że nie ma sezonu bo widziałbym transa: ''aresztujcie Listkiewicza zanim da nam nowego selekcjonera'' ;)


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

**




Odp: Kto za Janasa?! - 01/07/2006 12:20

  RosSi napisał:  
Nevio Scala :D



Listek powiedział, że Nevio na pewno nie.
A Urban może być co najwyżej asystentem.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7748 dni




Odp: Kto za Janasa?! - 01/07/2006 12:57
Ta kandydatura tego Chorwata to chyba kpina, czlowiek gdzie sie nie pojawial tam klub zaczynal gorzej grac. To musi byc trener ktory byl na mistrzostwach choc raz i nie zawalil ich.


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005