Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7113 dni




Odp: Football Manager 2007 - 31/01/2008 16:47
nie napisalem ze Porto jest slabeuszem, ale nigdy nie gralem zadna Barcelona czy innym Realem stad pomysl z Chelsea, bo naprawde nie wiedzialem kogo wziac pewnie zagram runde i sie znudzi ... chociaz kto wie zobaczymy.Zawsze katowalem lige Polska Legia, Pogoń teraz dopiero od 07 jakos powoli powoli staram sie grac zagraniczniakami no i Porto to w sumie najlepszy klub jaki prowadzilem na starcie,ale i tak trudno nimi LM podbic... bynajmniej dla mnie ;)


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni




Odp: Football Manager 2007 - 31/01/2008 17:02
To Ty grasz w wersje 2007??


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 31/01/2008 17:09
Ja to pamiętam jak ciupałem w 03-04 chyba West Ham'em i Sunderlandem(WHU lider a Sunderland 4 pozycja:d ) ogólnie to zawsze grałem Pogonią a z zagranicznych to West Ham United(teraz 3 mistrzostwa z rzędu, LM, Uefa itp :P ) z angielskiej to grałem tez Nott'm Forest(w 03-04 zajebista ekipa była Prutton Harlewood, Reid i dalej nie pamiętam ) no i Hull City:) z 3 ligi awansowałem do 1 i na tym skończyłem(lubię team'y które maja duże stadiony :) a no i bym zapomniał, ze wiele sezonów rozegrałem Shakhtarem :D no i z moim kuzynkiem ja grałem Shakhtarem a On Dynamo :) zawsze zażarta walka była:) szkoda, ze neta w domu nie mam bo tak to bym zagral z kimś online:)

Ps. Niedawno grałem Valencia, w I sezonie zdobyte mistrzostwo Hiszpanii jednak Valencia to nie WHU :) i obecnie gram w Europe Universalis II ( Polską oczywiście :D )


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni




Odp: Football Manager 2007 - 31/01/2008 17:42
Jeśli już jesteśmy przy tego typu grach to dla mnie Cywilizacja poza konkurencją (pamiętam jeszcze jak na św. pamięci Amidze 500 łupałem) ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7113 dni




Odp: Football Manager 2007 - 31/01/2008 21:44
zle napisalem mialo nie byc 'teraz' ;) od 07 staram sie wyruszac za granice a w 08 obecnie oczywiscie gram ;)


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni




Odp: Football Manager 2007 - 01/02/2008 15:13

  Gucio napisał:  


Fc Porto - 3 sezony (LM x1, MP x 3 , PPx3)

Nigdy nie gralem poteznym klubem chce zobaczyc jak wyglada manager z innej perspektywy ;)



Tak jeszcze na chwilkę powrócę do wątku potęg moim zdaniem Porto jak najbardziej się do nich zalicza ;) Trzeba się naprawdę "postarać" żeby w lidze zająć miejsce gorsze niż trzecie, a wyjście z grupy w LM też nie stanowi szczególnie wybitnego zadania.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7113 dni




Odp: Football Manager 2007 - 01/02/2008 20:38
jak dla mnie to dobra Europejska druzyna, ale napewno nie potega futbolu. U mnie w lidze np Braga sporo mieszala w tej 'podstawowej' pierwszej trojce, liga nie jest jakas super mocna, ale mecze ze Sportingiem i Benfica to nie zle dreszczowce.Z LM tez da sie wyjsc ale po wyjsciu juz nie jest tak kolorowo przy takich druzynach jak Milan Chelsea czy Barcelona uwierz, ze naprawde ciezko wygrac LM ;) zreszta sproboj pograc Porto sam zobaczysz.Oczywiscie duzo latwiej niz slabiakami ale tez sie sytmapczynie gra i trzeba sie nastarac aby stworzyc dobra ekipe.


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7836 dni




Odp: Football Manager 2007 - 01/02/2008 22:42
pograjcie sobie z kims przez neta, wiele ciekawiej i nagle nie wygrywa sie wszystkich trofeow heheh ;d


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni




Odp: Football Manager 2007 - 03/02/2008 12:00

  Gucio napisał:  
jak dla mnie to dobra Europejska druzyna, ale napewno nie potega futbolu. U mnie w lidze np Braga sporo mieszala w tej 'podstawowej' pierwszej trojce, liga nie jest jakas super mocna, ale mecze ze Sportingiem i Benfica to nie zle dreszczowce.Z LM tez da sie wyjsc ale po wyjsciu juz nie jest tak kolorowo przy takich druzynach jak Milan Chelsea czy Barcelona uwierz, ze naprawde ciezko wygrac LM ;) zreszta sproboj pograc Porto sam zobaczysz.Oczywiscie duzo latwiej niz slabiakami ale tez sie sytmapczynie gra i trzeba sie nastarac aby stworzyc dobra ekipe.



Kwestia uznania, w moich oczach ekipa rok rocznie grającą o MP, i z dobrym skutkiem grająca w LM, w dodatku posiadająca młody ambitny skład zarazem taka, która nie ma większych problemów ze ściągnięciem do siebie zawodników to już zespół co najmniej stopień wyżej niż dobra europejska drużyna ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7678 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 03/02/2008 22:12
Niedawno chcialem sobie znowu sciagnac FM08, sciagalem juz 4 razy z roznych zrodel i ciagle cos niedzialalo. Najczesciej pliki byly uszkodzone. Jesli ktos ma jakis sprawdzony i dzialajacy torrent do FM po PL to byłbym bardzo wdzieczny gdyby go zarzucił.


Babilon Team
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6915 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 03/02/2008 22:44

  Orło napisał:  
Niedawno chcialem sobie znowu sciagnac FM08, sciagalem juz 4 razy z roznych zrodel i ciagle cos niedzialalo. Najczesciej pliki byly uszkodzone. Jesli ktos ma jakis sprawdzony i dzialajacy torrent do FM po PL to byłbym bardzo wdzieczny gdyby go zarzucił.



FM08 - dziala na 100%


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
LegiaWarszawa1916
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5919 dni




Odp: Football Manager 2007 - 08/02/2008 18:35
Fm... Cóż...Osobiście gram 3 sezon Legią
Skład:
Bramkarz : Fabiański / Bialkowski
LO: Edson
PO: Wojciech Szala
ŚO: Jakub Rzeźniczak
ŚO: Dickson Choto
LPO: Jacek Krzynowek
OPŚ: Łukasz Garguła
DPŚ: Mariusz Lewandowski
PPO: Jakub Błaszczykowski
NP: Bartosz Grzelak
NP: Kerlon


A.. No i zapraszam na forum o tematyce fm'a i cma
www.fmsport.fora.pl

Pozdrawiam Przyjaciół ze Szczecina^^


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni




Odp: Football Manager 2007 - 08/02/2008 18:49
Jak na trzeci sezon to dość biedny skład - choć z drugiej strony plusem takiego stanu rzeczy jest to, iż ekipa przy niezbyt dużej rotacji w składzie jest ze sobą dobrze zgrana ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 08/02/2008 19:37

  Dyzio napisał:  
Jak na trzeci sezon to dość biedny skład - choć z drugiej strony plusem takiego stanu rzeczy jest to, iż ekipa przy niezbyt dużej rotacji w składzie jest ze sobą dobrze zgrana ;)





No ja widze transfery na szesciu pozycjach, wiec polowa pierwszej jedenastki jest wymieniona, lecz na kolana to nie powala. Rzezniczak i ewentualnie Szala daja rade :)


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7399 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 23/03/2008 00:12
Poradzi ktos cos? Zainstalowalem alcohola52, zrobilem obraz plyty, zainstalowalem latke 8.01 pogralem. Po kilku godzinach wlaczylem kompa, obrazu nie bylo, ok. Zrobilem na nowo, ale tu pojawia sie problem, bo wyskakuje cos ze dysk jest nie sformatowany i co za tym idzie gra nie idzie ;) Dla pewnosci wrzucilem cracka 8.0 i bylo ok, no ale problem w tym ze mam save na 8.01. Da rade jakos ta blokade przejsc, bo wyczytalem gdzies ze to niby blok na nielegale :D z gory dzieki


MW'03
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni




Odp: Football Manager 2007 - 26/03/2008 14:23
Może spróbuj "daemonem" (w miarę nową wersją od 4.11 wzwyż) zaznaczając uprzednio w w kategoriach emulacja i opcje wszystkie możliwości.

P.S. A tak poza tym to polecałbym grę na łatce 8.0.2. lub na 8.0.2. fix


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni




Odp: Football Manager 2007 - 26/03/2008 15:09
Myślę, że jednak gra samemu, ale słabą drużyną jest niewiele mniej emocjonująca. Ja zawsze robię tak, że jak mam najnowszą wersję, to biorę sobie na początek dobry klub żeby obczaić grę. Wziąłem Barcelonę i oczywiście skończyłem na drugim sezonie, bo niewiele z tego było frajdy. Wygrywałem wszystko jak leci, oprócz Pucharu Króla, w którym zawsze mi coś nie wyszło. Mój skład po dwóch sezonach:

Bramka: Victor Valdes
LO: Marcelo (Inter)
PO: Daniel Alves (Sevilla)
ŚO: Carles Puyol
ŚO: Vincent Kompany (bodajże z Anderlechtu)
DPŚ: Xavi
OPŚ: Messi
PPO: Cristiano Ronaldo (Man Utd)
LPO: Ronaldinho
NP: Samuel Eto'o
NP: Thierry Henry

Na rezerwie są jeszcze: Iniesta, Deco, Silva (Valencia), Giovanni, Bojan Krkic, Ezequiel Garay (Racing), Gianluca Zambrotta, Dwayne Miller (Jamajczyk, niezły bramkarz, polecam).
Oczywiście skład nie jest powodem do dumy kiedy ma się takie fundusze. Ale jest to dobry przykład na to, jak przy prowadzeniu dobrego klubu wystarczy uzupełnić najsłabsze punkty w składzie i już można wygrywać cokolwiek. W przypadku Barcelony w FM2008 te słabe punkty to obrona. Barcelona to taki hiszpański Lech Poznań - dużo goli strzela i dużo traci. Po zakupie dobrych obrońców gra szybko się nudzi :)


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Football Manager 2007 - 30/06/2008 19:01
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2e029a28a2629688.html

to mi dali terminarz nie ma co .. miał ktoś też taki przypadek w tej grze, ze w ciągu 5 dni gra 4 mecze ?


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 30/06/2008 19:46
Ja ostatnio odkurzyłem z półki Championship Managera 01/02. Ściągnęłem ostatniego patcha + update DEAN'a z końca maja. W nim jest dość fajnie zrobiona Polska Liga. W OE gra 16 zespołów, w I lidze 16 i do tego 3 II ligi (dawne III).Do tego dużo III i IV ligowych klubów, które regularnie awansują do wyższych lig. Nie jest perfekcyjnie dopracowana, ale miło się gra. Gra zaczyna się od sezonu 07/08.

Nasza Pogoń umieszczona jest w I lidze (dawnej II) z aktualnym składem na dzień dzisiejszy (jest tylko Matlak i Drumlak(?!). Nie omieszkałem oczywiście zacząć gry Pogonią :D

Aktualnie jestem po 7 sezonie. W dorobku 4 mistrzostwa Polski z rzędu, 2 zwycięstwa w LM z rzędu,Puchar Interkontynentalny, 2 Puchary Polski. Gra się miło i lajtowo :). Po zwycięstwie w LM, sporo kasy w banku do tego wzrasta reputacja klubu i można dokonać ciekawych transferów.

Aktualnie mój skład prezentuję się tak:
GK Fabiański
DC Osiecki (z niższych lig)
DC Radu (z Lazio)
DC Galijc (z Crveny)
DMC Kaz :D (z Porto -> free transfer)
DMC Iniesta ( ten z Barcy, kupiony z Sevilli za 16mln $)
MC Dembele (z AZ za 12mln$)
AMC Kontsevoy (z Białorusi)
AMC Calincov (z Mołdawi)
AMC Szymański (z Lechii)
SC Eduardo (ten z Arsenalu, kupiony z Benfici za 10mln$)

Skład trochę śmieszny i nie znany, ale mam już rok 2014 i nie opłaca się kupować tych gwiazd, które mają >30lat.
Dużo młodych fajnych zawodników, tylko trzeba ich dość długo szukać, ale miło później jak takie pionki za grosze okazują się kozackimi playerami :)


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6321 dni




Odp: Football Manager 2007 - 30/06/2008 22:55
aż się dziwię, że tak dobrze Ci idzie ;D i że Ci zawodnicy przychodzą do Ciebie ;) ale w Cm'ie wszystko jest możliwe jak widać ;D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005