Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5058 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 07/06/2010 20:53
Teraz ja sie podziele swoimi spostrzezeniami i wynikami . Pogon-Widzew 4-1 Nowak,Predota,Miki x2 to strzelcy bramek. Miki w rozegral 4 mecze sparingowe ale w zadnym nie strzelil bramki a tu taka niespodzianka. Na plus Predota,Miki,Dziuba,Nakoulma. 4 napastnikow w formie mam wiec gitara. Ofensywny pomocnik to Olo,zajebiste prostopadle pily zagrywa. W sparingach probowalem Parzego jako ofensywnego i sie sprawdzil.Takze jak Olo nie moze grac to Parzy w srodku gra. Defensywny pomocnik to Bono-z wolnego transferu,sprowadzilem jeszcze Udarevicia takze z wolnego. Na skrzydlach Petasz i Rogal na zmiane Pietrucha i Wólek. Nowak na prawej obronie wymiata-asysty i bramki. Gram 4-4-2 diament


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 08/06/2010 08:09
Dla tych co grają na większych bazach polecam:
Ezechiela (Czad) za 0 zł, Lexona Castillo (Belize) 0 zł, Strugarka 0zł czy wspomnianego już kameruńczyka Bono 0zł ;)
Tego pierwszego sprzedałem do Belgii za ponad milion euro, a drugiego do Crvenej Zvezdy za 2 miliony euro.


adas|MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 19/09/2010 22:07
Szukałem i nie znalazłem strojow (kitspack-ow) dla druzyn I ligi... ma ktoś moze z Was? do FM 2010?


Jestem paprykarzem i się tego nie wstydzę!!
DamianMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5058 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 19/09/2010 22:38
Obecnie nie ma kitsów I ligi na sezon 2010/11, ale jako że jestem grafikiem na stronie www.fmzone.pl mogę dla Ciebie coś tam zrobić ;). Odezwij się na gg jak coś to dokładnie powiesz mi o co chodzi ;).


"Z mojej duszy, Pogoni nikt nie ruszy"!
adas|MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 20/09/2010 16:32
Jednak udało mi sie ogarnąc z neta :) ale dzieki za checi niżej daje link do kitsów ze 100 krajów wydają sie ok gdyby byl ktos chetny.


Link part1
Link part2


Jestem paprykarzem i się tego nie wstydzę!!
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/10/2010 20:34
Może ktoś będzie wiedział co i jak, grałem na ściągniętym FM'ie 2010, aż w końcu zaczął pojawiać się błąd. Instalowałem ponownie kilka razy, różnie kombinowałem ale nic z tego, ciągle wyskakuje błąd "not well-formed (Invalid token) at line 1 of default.xml"

Ktoś może się z tym spotkał i wie jak zaradzić? Z tego co widziałem to częsty błąd, ale większość linków jak temu zaradzić już wygasła i nic skutecznego nie znalazłem.


Bukowe
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/10/2010 20:39

  RC napisał:  
Może ktoś będzie wiedział co i jak, grałem na ściągniętym FM'ie 2010, aż w końcu zaczął pojawiać się błąd. Instalowałem ponownie kilka razy, różnie kombinowałem ale nic z tego, ciągle wyskakuje błąd "not well-formed (Invalid token) at line 1 of default.xml"

Ktoś może się z tym spotkał i wie jak zaradzić? Z tego co widziałem to częsty błąd, ale większość linków jak temu zaradzić już wygasła i nic skutecznego nie znalazłem.



Niedawno się z tym zmagałem. Nic nie pomogło. Usunąłem i zainstalowałem jeszcze raz.


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/10/2010 21:04

  Beny bennasi napisał:  

  RC napisał:  
Może ktoś będzie wiedział co i jak, grałem na ściągniętym FM'ie 2010, aż w końcu zaczął pojawiać się błąd. Instalowałem ponownie kilka razy, różnie kombinowałem ale nic z tego, ciągle wyskakuje błąd "not well-formed (Invalid token) at line 1 of default.xml"

Ktoś może się z tym spotkał i wie jak zaradzić? Z tego co widziałem to częsty błąd, ale większość linków jak temu zaradzić już wygasła i nic skutecznego nie znalazłem.



Niedawno się z tym zmagałem. Nic nie pomogło. Usunąłem i zainstalowałem jeszcze raz.



Problem w tym, że też usuwałem po czym instalowałem ponownie, ale ciągle ten sam błąd. A ściągać ponownie już bez sensu :)


Bukowe
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/10/2010 21:11
Kilka informacji doty. FM11:

``Po raz pierwszy wirtualni trenerzy będą mogli negocjować kontrakty z piłkarzami w czasie rzeczywistym. A ponieważ Sports Interactive współpracowało w tej kwestii z grupą prawdziwych agentów piłkarskich, to możemy liczyć, że te negocjacje będą realistyczne.

Co ciekawsze, agenci zostali podzieleni na kilka typów, stąd każde negocjacje będą wymagały innego podejścia.

– Pracując w Sports Interactive, robimy co w naszej mocy, aby jak najpełniej oddać atmosferę i emocje związane z pracą piłkarskiego menadżera. Zawsze myśleliśmy, że mamy najlepszy system treningów, jaki da się opracować. Do czasu... Udało nam się uczynić go jeszcze lepszym – przechwala się Miles Jacobson z SI.

Dzięki wprowadzeniu bardziej intuicyjnego systemu treningowego, zaimplementowano nowy obszar "przygotowania do meczu”, za pośrednictwem którego menadżerowie mogą wyznaczać swojej drużynie konkretne obszary zainteresowań przed nadchodzącym spotkaniem.

Zachowano także bardziej podstawowe harmonogramy ćwiczeń dla piłkarzy i 14 zróżnicowanych umiejętności, na których mogą skupiać się zawodnicy. Również interakcja z piłkarzami, pracownikami i radą zarządu będzie się odbywać wedle nowych reguł.

Wprowadzenie zestawu jawnych i zakulisowych porozumień oraz nowego modułu interakcji z piłkarzami pozwoli menadżerowi na odbywanie prywatnych rozmów z zawodnikami, a także publicznych debat na temat piłkarzy z innych klubów.

Dotykowe zmiany to przemodelowany moduł mediów, który pozwoli nam pozostawać na bieżąco z nowinkami ze świata futbolu, a także najbardziej oczekiwana przez społeczność graczy opcja: dynamicznie zmieniająca się reputacja ligowa.

Na koniec jeszcze krótko o zmianach w grafice. Ta jest w tego typu grach najmniej ważna, ale lepsza w niczym nie przeszkadza. Stąd będzie ponad 100 nowych animacji, nowe stadiony, nocne mecze przy reflektorach i większa liczba reakcji zawodników po zdobyciu gola.``

Football Manager 2011 w wersji PC/Mac (i mniejsza wersja, czyli Football Manager Handheld 2011 PSP) zadebiutują na rynku 5 listopada.

Obrazek jpeg wstawiony na forum


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5986 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/10/2010 22:37
A nic nie napisali, czy wyeliminowali błąd ze złym wynikiem meczu?

Obrazek JPG wstawiony na forum


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/10/2010 23:06
Mam nadzieję, że poprawią te lamerskie rzuty rożne. Kupuję zawsze najwyższych obrońców z dobrym skillem Heading i Jumping, a oni w meczu potrafią ustrzelić głową 10 poprzeczek (!).


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/10/2010 23:14

  eJay napisał:  
Mam nadzieję, że poprawią te lamerskie rzuty rożne. Kupuję zawsze najwyższych obrońców z dobrym skillem Heading i Jumping, a oni w meczu potrafią ustrzelić głową 10 poprzeczek (!).



I te zachowanie obrońców biegających czasem równolegle do rywala zamiast w jego kierunku. O bramkach ze spalonego nie wspominając, w dziesiątce zdarzało mi się niemal co mecz.


Bukowe
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5986 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 27/10/2010 20:24
Dzisiaj, gdy próbowałem uruchomić grę pojawił mi się taki komunikat:

"fm.exe - Nie można znaleźć składnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_41.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

Wiecie co jest grane ??? Mam nadzieję, że nie będę musiał na nowo instalować gry, bo fajnie mi się kariera zaczęła układać (MP z Pogonią, awans z drugiego miejsca w PM do dalszej części gry) i nie chcę przechodzić tego wszystkiego od nowa... :(


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6161 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 27/10/2010 20:27

  tomek77 napisał:  
Dzisiaj, gdy próbowałem uruchomić grę pojawił mi się taki komunikat:

"fm.exe - Nie można znaleźć składnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_41.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

Wiecie co jest grane ??? Mam nadzieję, że nie będę musiał na nowo instalować gry, bo fajnie mi się kariera zaczęła układać (MP z Pogonią, awans z drugiego miejsca w PM do dalszej części gry) i nie chcę przechodzić tego wszystkiego od nowa... :(



Jeżeli instalowałeś jakiegoś Patch'a np 10.3 to spróbuj zainstalować go ponownie. Nie stracisz save'ów i wszystkich ustawień. Mnie to pomagało.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5986 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 27/10/2010 20:32

  RS4 napisał:  


Jeżeli instalowałeś jakiegoś Patch'a np 10.3 to spróbuj zainstalować go ponownie. Nie stracisz save'ów i wszystkich ustawień. Mnie to pomagało.



Nic nie instalowałem do gry.


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 27/10/2010 20:38

  tomek77 napisał:  
Dzisiaj, gdy próbowałem uruchomić grę pojawił mi się taki komunikat:

"fm.exe - Nie można znaleźć składnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_41.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

Wiecie co jest grane ??? Mam nadzieję, że nie będę musiał na nowo instalować gry, bo fajnie mi się kariera zaczęła układać (MP z Pogonią, awans z drugiego miejsca w PM do dalszej części gry) i nie chcę przechodzić tego wszystkiego od nowa... :(



Spróbuj ze strony przerzucić sam plik d3dx9_41.dll. Jeśli nic Ci nie pomoże to nie zapomnij, aby zostawić save'a na kompie.

http://www.dll4free.com/D3DX9_41.dll.html --------> tu masz link do samego pliku.
Wklej go do C:Windows/System32
Sam kiedyś miałem taki problem.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7811 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 27/10/2010 20:44

  Ostry napisał:  

  tomek77 napisał:  
Dzisiaj, gdy próbowałem uruchomić grę pojawił mi się taki komunikat:

"fm.exe - Nie można znaleźć składnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono d3dx9_41.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."

Wiecie co jest grane ??? Mam nadzieję, że nie będę musiał na nowo instalować gry, bo fajnie mi się kariera zaczęła układać (MP z Pogonią, awans z drugiego miejsca w PM do dalszej części gry) i nie chcę przechodzić tego wszystkiego od nowa... :(



Spróbuj ze strony przerzucić sam plik d3dx9_41.dll. Jeśli nic Ci nie pomoże to nie zapomnij, aby zostawić save'a na kompie.

http://www.dll4free.com/D3DX9_41.dll.html tu masz link do samego pliku.
Wklej go do C:Windows/System32
Sam kiedyś miałem taki problem.



direct x zainstaluj


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5986 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 27/10/2010 20:51
Dzięki wszystkim za pomoc. Jutro na pewno skorzystam z Waszych rad beer


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 01/11/2010 11:59
Ma ktoś już torrenta do nowego FMa? :D


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 01/11/2010 13:22
Szczerze to nie wiem czy jest sens grać w nowego FM'a. Zakres zmian jest doprawdy kosmetyczny, agenci piłkarzy bardziej wkurwiają niż pomagają (jak grasz drużyną pokroju Man City to co tydzień jesteś zasypywany 20 ofertami zakupu jakiegoś leszcza po okazyjnej cenie). Silnik meczowy delikatnie ulepszony, ale dalej widać durne zachowanie AI. Reszta natomiast po staremu, edytor stałych fragmentów to nic innego jak to samo co było w Fm 2010 tylko z dodanym obrazkiem.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005