Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 18/11/2009 17:08
Ja właśnie przed chwilą zacząłem 5 sezon w ekstraklasie:) Na tą chwile przy ustawieniu walki o tytuł dostałem budżet 62,5mln zł. ;) Czyli wojaże w LM dały swoje. W sezonie 2012/13 wychodzę z rozgrywek grupowych LM i odpadam po dwumeczu z Porto. Sezon 13/14 to przejęcie majstra przez Legie mi zostaje wice. W eliminacjach trafiam na Porto i odpadam do LE. Teraz czeka mnie dwumecz z Hibernian. Wkurwia mnie tylko to, że jakby mi się grajki poblokowały. Nic nie grają tak jak jeszcze sezon/ dwa sezony temu. Taktyki nie zmieniałem więc być może trzeba pogrzebać tam.

Skład wygląda tak
SKŁAD

Edit : 2-2 i siebie i 0-0 na wyjeździe, wiec w tym roku po pucharach :]

Ostatnio edytowany przez: L., 18 listopada 2009, 18:02 [1 raz(y)]


MW'03
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 18/11/2009 21:07

  L. napisał:  
...

Edit : 2-2 i siebie i 0-0 na wyjeździe, wiec w tym roku po pucharach :]



Heh podobnie mam,najpierw radocha z awansu do grupowej LM( wczesniej Basel 3:0 0-2, Turku 6:0 2:2) a jak zobaczylemn grupe to juz lekke wkurwienie: Benfica,Milan,Athletic Bilbao,Pogoń

Po awansie do grupy wyskoczylo mi info:
FOTO Kiedy ta kasa bedzie na koncie?:)

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 18 listopada 2009, 21:25 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 18/11/2009 21:57

  Randall McMurphy napisał:  

  L. napisał:  
...

Edit : 2-2 i siebie i 0-0 na wyjeździe, wiec w tym roku po pucharach :]



Heh podobnie mam,najpierw radocha z awansu do grupowej LM( wczesniej Basel 3:0 0-2, Turku 6:0 2:2) a jak zobaczylemn grupe to juz lekke wkurwienie: Benfica,Milan,Athletic Bilbao,Pogoń

Po awansie do grupy wyskoczylo mi info:
FOTO Kiedy ta kasa bedzie na koncie?:)



Kase dostajesz od razu, ale na transfery dadzą Ci większy budżet dopiero na nowy sezon. Mi w Pogoni nie zdarzyło się jeszcze dostać dodatkowy hajs w trakcie sezonu.


MW'03
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 19/11/2009 12:16
Ze sie tak pochwale: Foto Borubar wie co robic:]

Wczesniej u siebie wygrana z Athletic 1:0 i porazka w Milanie 4:0:/ ale 6 pkt jest i chyba to ostatnie zdobyte bo teraz tylko u siebie Milan i wyjazdy do Lizbony i Bilbao, i takie info: za kazda wygrana w LM niecale 3mln zl,widzow niecale 18tys.

4 dni po meczu z Benfica...Legia Foto duet Chinyama - Lebedynski rozwala wszystko:]

edit: po wymeczonym PP z Nielba( wygran w karnych ale 2 sklad)) u siebie z Korona Foto Cos latwa ta gra sie zrobila Tabela Foto :]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 19 listopada 2009, 12:53 [3 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 19/11/2009 18:54

  Misiek. napisał:  
Po rundzie jesiennej tabela się przedstawia właśnie tak. Wisła przewagę ma wyłącznie tym, że wygrała ze mną ale u siebie myślę, że to odrobię :) Transfery tak miarę udane, najbardziej Zahorski się przydaję na zmianę Petasza lub Guede w środku z Komanem, ale Iwan się mega ogarnął i końcówkę rundy on grał. W Lidze Europejskiej czwarte miejsce z 3 punktami, jedyna wygrana u siebie z Twente. Pierwsze koty za płoty i walczymy o majstra na wiosnę :)

A po sezonie wzmocni mnie Nowak z Korony i powalczę o Chinyamę, lecz żąda trochę za dużo jak na razie i ciężko będzie chyba go zakontraktować :D



Skład
PP
Liga

Mistrz i Puchar Polski :) Pięknie :D Po sezonie wzmacniają klub za darmo Nowak oraz Zabłocki, zobaczymy na co pozwoli kasa od zarządu :D może w końcu rzucą trochę grosza :) No i czas na Ligę Mistrzów :)

I nie pozwoliła kasa bo tylko 250 tyś., a więc znowu z kontraktów musiałem ściągać i tak: Nowak, Zabłocki, Fojut, Chinyama.

Cel: Mistrz i Faza Grupowa LM :)

EDIT: Faza grupowa jest :) 2 runda el. z Carmathern (Walia) 3:0 i 5:0, 3 runda el. Timisoara (Rumunia) 1:0 i 2:0, Baraż o grupę z Partizanem 1:0 i 1:1 :) Po wszystkich meczach eliminacyjnych Lebedyński ma 8 bramek :D

W grupie trafiam na : Sporting, Marsylia oraz Dinamo, więc są szanse na wyjście :)

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 20 listopada 2009, 19:16 [4 raz(y)]


DL.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 21/11/2009 19:23
Też się pochwale moimi osiągnięciami :). A więc mam już marzec 2014.

I następujący skład:
Obrazek png wstawiony na forum
Kilka słów o zawodnikach:
Wojciech Skaba - w 2011 Legia nie przedłużyła z nim kontraktu, więc szybko zrobiłem to za nich. Wojtek okazał się świetnym zakupem, obecnie jest najlepszym bramkarzem Ekstraklasy. Jeszcze taka ciekawostka, że Legia w 2013 próbowała go ode mnie odkupić za 7,5 miliona złotych. Ale nie chciałem z nimi nawet prowadzić negocjacji.
Mysiak i Hrymowicz - grają bo nie mam kiedy poszukać kogoś lepszego na ich miejsce. Choć przyznam, że mimo słabych umiejętności ich gra ładnie wygląda na boisku.
Mariusz Gogol - w 2011 zakupiony z Jagielonii za prawie 4 miliony złotych. Świetny talent, przez prawie 2 sezony kapitan reprezentacji polski do lat 21.
Daniel Wółkiewicz - jego świetne dośrodkowania dają mi często zwycięstwo, ma na koncie kilka goli w reprezentacji U-21.
Piotr Petasz - jego fenomenalne wolne cały czas dają mi kilka ważnych goli w sezonie. Jak i jego idealne wrzutki w pole karne. Bez niego byłoby mi mega ciężko.
Piotr Koman - nie myślałem że tak się rozwinie w FMie, świetny środkowy rozgrywający. Ma na swoim koncie takie nagrody jak: Bramka Sezonu 2012 - 2013 i jego nazwisko widnieje w 11 Sezonu też tego roku.
Ahmed Magdy - gdy szperałem po reprezentacjach znalazłem go w pierwszym składzie Egiptu, był bez klubu więc postanowiłem na niego zerknąć. Skille miał świetne, więc podpisałem z nim kontrakt i nie żałuje, bo na boisku okazał się jeszcze lepszy. Obecnie jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w klubie.
Sławomir Peszko - Świetny zawodnik, sprowadzony małymi kosztami ;]
Karol Kostrubala - w 2012 przeszedł do mnie z Cracovii, dobry bramkostrzelny napastnik.
Mikołaj Lebedyński - wyrobił się na mega napastnika. Król Strzelców Ekstraklasy. Młody Piłkarz Sezonu I ligi, Młody Piłkarz Sezonu Ekstraklasy i drugie miejsce w plebiscycie Piłkarz Roku Ekstraklasy.

Osiągnięcia:
2009/2010 - awans do Ekstraklasy
2010/2011 - 4 miejsce w Ekstralasie
2011/2012 - dojście do ćwierćfinału UEFA!(m. in. dzięki temu wynikowi Polska otrzymała drugie miejsce w Lidze Mistrzów, więc teraz do LM awansuje 1 i 2 miejsce), wygrany Puchar Polski
2012/2013 - 3 miejsce w Ekstraklasie
2013/2014 - właśnie doszedłem do 1/8 UEFA niestety na 90% się z nim zaraz pożegnam, bo trafiłem na AC Milan.

PS.:
U was też tak polska piłka się rozwinęła?
Np. w 2013/2014 z fazy grupowej UEFA wyszły, aż 4 drużyny(Lech, Lechia, Legia i Pogoń)! Wcześniej odpadł tylko Górnik. Do 1/8 awansowałem już tylko ja i Legia.

A reprezentacja polski po zdobyciu 0 pkt w ME 2012, zagrała fantastyczne eliminacje do MŚ 2014 wyszła z pierwszego miejsca pokonując dwukrotnie włochów. Co do samych piłkarzy to też jakiś kosmos :D.

Borysiuk - pierwszy skład Barcelony
Fabiański - pierwszy bramkarz Arsenalu
Glik - pierwszy skład Leverkusen,
można tak wymieniać i wymieniać :)


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 21/11/2009 20:15
Jak to mawiają na zachodzie - Dreams come true... http://i48.tinypic.com/v8gc4m.jpg

Diabełek

Amauri robi co chce z ligowymi kopaczami. 16 bramek na 20 meczy. Miki gra regularnie w U-21. Z nowych transferów - pozyskałem Kone Jakaidze z Dynama Bukareszt, solidny pomocnik na środek. Ma dużo przechwytów. U mnie Borysiuk wylądował w Szachtarze Donieck, ale ma dopiero 19 lat więc pewnie kariera przed nim.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
DL.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 21/11/2009 20:27
O właśnie zauważyłem, że pierwszym bramkarzem AC Milanu jest Jan Mucha :D Ciekawe


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 22/11/2009 14:41
FOTO NA Kolana!!Aa

Edit:

Potrojna korona:]

SuperPuchar
Liga - Tabela
Puchar Polski

Skład


W LM zabraklo mi 1pkt do przejscia dalej, wiec ``tylko`` 3 miejsce:]

Najlepsi piilkarze: bezapelacyjnie Chinyama( 26 mecze ligowe: 24gole,10 asyst), Lebedynski(28 mecze ligowe: 22gole,11asyst), Koman , Sean Clarke i bramkarz N`Doye - glowny szkielet druzyny...Ogolnie masakra sezon, w lidze jedna jedyna porazka z Wisla w Krakowie, zreszta +42 w bramkach mowi samo za siebie:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 22 listopada 2009, 15:14 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
DL.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 22/11/2009 16:29
A mi świetnie idzie w UEFA :D Trochę szczęście mi pomogło, ale jestem już w półfinale, najlepsze jest to, że od wyjścia z grupy wygrałem tylko jeden mecz xD

W grupie też mega fart, bo bramka na wagę awansu padła w 93 minucie.

Screeny:
Faza Grupowa
Droga do półfinału

Największy fart z AC Milanem na wyjeździe:
Do przerwy przegrywałem 2:0, a po przerwie najpierw Mucha strzela sobie samobója, a 20 minut później dostaje rzut karny i 2:2 ;]
Screen: http://img688.imageshack.us/img688/2176/48551461.png


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 24/11/2009 20:39
Jak ustawiacie instrukcje dotyczące przeciwników - dostosowujecie ustawienia do poszczególnych piłkarzy zawsze czy tylko do niektórych, tych bardziej niebezpiecznych?

I jeszcze jedno mam w składzie piłkarza (konkretnie Petasz), który ma bardzo niskie morale, dlatego że chciałby przejść do lepszego klubu, kontrakt ma ważny jeszcze przez 2 lata, chciałbym go zatrzymać bo w pojedynkę wygrał dla mnie parę ważnych meczy, ale nie widzę za bardzo sensu trzymania go przez taki okres z takim nastawieniem, jest jakiś sposób żeby podwyższyć mu morale i żeby się ogarnął (gra zawsze w pierwszym składzie, z Pogonią awansowałem po pierwszym sezonie do ekstraklasy w której miałem 5 miejsce, teraz zaczynam 2 sezon).


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 24/11/2009 21:46

  eF^ napisał:  
Jak ustawiacie instrukcje dotyczące przeciwników - dostosowujecie ustawienia do poszczególnych piłkarzy zawsze czy tylko do niektórych, tych bardziej niebezpiecznych?



To od wielu czynników zależy. Od atrybutów, pozycji, ustawienia.

Mozesz grac pressingiem na defensora ze słaba koncentracja, wymuszenie gry slabsza noga na pilkarzy ofensywnych posiadajacych tylko "jedna" noge, ale nie zagrasz na przyklad pressingiem na szybkiego napastnika.

Zalezy z kim grasz, jak grasz i o co grasz :)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 24/11/2009 22:51
Foto - Co za mecz!! Ponadto udalo mi sie pozyskac pilkarza Nicea - Kafoumba Coulibaly za free i w srodku pola z Komanem wymiataja...zobaczymy jak teraz pojdzie z pucharami...

p.s Ty Dal jakim cudem w 2014r. juz rozjebales Milan i Chelsea...ciekawe ile razy od Save zaczynales...bo cos mi sie wierzyc w to niechce ze tak szybko mozna zbudowac z Pogoni taki team ktory moze swobodnie konkurowac w Europie z takimi potentatami. Bo fartem chyba nie nazwiesz rozwalenie Milanu,Chelsea i Hsv na raz...

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 24 listopada 2009, 23:30 [3 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
DL.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 25/11/2009 17:47

  Randall McMurphy napisał:  
p.s Ty Dal jakim cudem w 2014r. juz rozjebales Milan i Chelsea...ciekawe ile razy od Save zaczynales...bo cos mi sie wierzyc w to niechce ze tak szybko mozna zbudowac z Pogoni taki team ktory moze swobodnie konkurowac w Europie z takimi potentatami. Bo fartem chyba nie nazwiesz rozwalenie Milanu,Chelsea i Hsv na raz...



Chelsea w 2014 jest przeciętna(choć przyznam, że 3:3 u nich było mega ciężko), a z Milanem to był fart. HSV nie było trudne(choć na wyjeździe przegrałem), a 3 krotny mistrz Anglii Tottenham(od 2011 do 2013), zniszczył mnie totalnie :( Po za tym końcówka sezonu niestety fatalnie, i znów bez mistrza i ledwo do UEFA się zaklasyfikowałem.


Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7088 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 25/11/2009 17:55

  dal1948 napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
p.s Ty Dal jakim cudem w 2014r. juz rozjebales Milan i Chelsea...ciekawe ile razy od Save zaczynales...bo cos mi sie wierzyc w to niechce ze tak szybko mozna zbudowac z Pogoni taki team ktory moze swobodnie konkurowac w Europie z takimi potentatami. Bo fartem chyba nie nazwiesz rozwalenie Milanu,Chelsea i Hsv na raz...



Chelsea w 2014 jest przeciętna(choć przyznam, że 3:3 u nich było mega ciężko), a z Milanem to był fart. HSV nie było trudne(choć na wyjeździe przegrałem), a 3 krotny mistrz Anglii Tottenham(od 2011 do 2013), zniszczył mnie totalnie :( Po za tym końcówka sezonu niestety fatalnie, i znów bez mistrza i ledwo do UEFA się zaklasyfikowałem.



w takich wypadkach z reguly zaczynaja sie jaja, gdy zaczynamy grac po necie... znam przypadki gdzie o srodek tabeli bylo ciezko ;)


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
DL.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 25/11/2009 18:40
A to mój obecny skład :) :
SKŁAD


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 28/11/2009 01:02
Właśnie w pierwszym sezonie po awansie wygrałem z Pogonią Ekstraklasę - rzutem na taśmę w ostatnim meczu zremisowałem w Zabrzu 1:1 i lepszym bilansem bezpośrednich meczów wyprzedziłem właśnie Górnik.

Wygrałem Superpuchar Polski z Koroną Kielce bezproblemowo, a później 3 rundy kwalifikacji LM odpowiednio z Dynamo Tbilisi (w dwumeczu 7:2) z Efenborgiem (w dwumeczu 5:2) i ostatni z Crveną po horrorze 2:3 na wyjeździe 3:2 u siebie, obie dogrywki bez bramek i w karnych 4:2 dla mnie. W LM w grupie trafiłem na Arsenal, Porto i Kopenhage.

Aktualnie prócz pucharów na starcie ekstraklasy jestem pierwszy z bilansem 3-1-0. Najlepsi w składzie Amusan, Lebedyński - strzelają co mecz minimum po bramce. W środku króluje Majewski i Jedryka (ewentualnie Koman i Pietruszka), bokach szaleją Petasz i Wólkiewicz a w obronie dobrze Nowak, Hrymowicz, Komorowski.

SKŁAD


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 28/11/2009 13:46
FOTO - Nareszcie awans z grupowej LM:] ale to chyba wszystko jesli chodzi o puchary bo trafilem na ...Inter:/


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
DL.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 28/11/2009 15:47
Gratulacje. Mi niestety nie dana była jeszcze Liga Mistrzów(zawsze pod koniec sezonu coś się pieprzy i tracę miejsce premiowane udziałami w LM :( Po za tym w poprzednim sezonie z UEFA odpadłem już podczas fazy grupowej. Za to warto wspomnieć, że zdobyłem Puchar Polski, Superpuchar, Puchar U21, Mistrzostwo U21 podczas jednego roku(2015) :)


DL.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 29/11/2009 02:12
Obrazek png wstawiony na forum
I tym sposobem straciłem najlepszego skrzydłowego ;/
Wy też mieliście taką sytuacje? Bo u mnie to już drugi raz kiedy to zarząd decyduje za mnie. Sezon temu było tak jak Lech zaoferował 13 milionów za Mile, tyle że na szczęście Mila wyśmiał zaoferowany mu kontrakt przez Lecha.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005