Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 13/11/2009 23:22

  Misiek. napisał:  
Ja mam swój trening ustawiony.

Po rundzie jesiennej zajmuje 7 miejsce. FOTO TABELA Ogólnie zadowolony jestem z tej rundy, udane transfery letnie. Mikołajczak, Renusz i Klepczarek dobre wzmocnienia. Janoszka kontuzja i 2 mecze rozegrał więc go nie oceniam. W trakcie sezonu z wolnego wziąłem Fabiniaka ale rozegrał tylko mecz w Pucharze Polski bo do ligi nie mogłem go zgłosić. W pucharze jestem w ćwierćfinale z Jagiellonią a mecze rozgrywane są na wiosnę.
Formę napastników oceniam bardzo dobrze: Mikołajczak 9 goli, Prędota 8 i Dziuba 4. W środku pomocy Koman na prawdę zajebisty zawodnik. W końcu ogarnął się Iwan i on z Komanem dzielą najczęściej w środku. Po bokach Petasz na lewej a na prawej bardzo różnie Rogalski, Renusz lub Wólek. W obronie wygląda to tak : Nowak/Klepczarek, Hrymowicz, Mysiak/Nowak i Petrik. W bramce Janukiewicz. Uważam tą rundę za udaną, a takim małym marzeniem w grze jest miejsce w pierwszej piątce.

Zobaczymy jak to będzie na wiosnę :)

EDIT:

Pierwszy zimowy transfer - Lisowski z Widzewa.




SKŁAD
PP
TABELA

Ogólnie sezon bardzo dobry. Na wiosnę 0 remisów i tylko 3 porażki!!! Reszta wygrane. Moje ''marzenia'' się spełniły i to jeszcze jak :D Brązowy medal i Puchar Polski, pięknie :) Teraz się zobaczy na co pieniądze pozwolą i celem teraz jest chociaż awans do grupy LE no i postaram się bić o majstra :)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2009 16:27
u mnie natomiast kadra szeroka, żeby nie powiedzieć że ZA szeroka, ale póki co mam kręgosłup druzyny, który po małych modyfikacjach w taktyce zachowuje sie bardzo dobrze :) Na skrzydłach Petasz z Piechniakiem, oboje zarówno strzelają bramki jak kąśliwie dośrodkowują, a tam robote kończą Grzelak z Tatajem. Problemem jest obrona, bo Czy to Kadi czy Petrik czy Hrymowicz potrafią rozegrać kilka spotkań na bardzo wysokim poziomie strzelając nawet po kilka bramek, tylko po to żeby kolejne zawalić totalnie.. Polecam na bramce Czecha Vaclavika, dobrze sie spisywał choc jest troche poddatny na kontuzje.. ale teraz dziwnie sie złożyło że i on i Pyskaty doznał jakis urazów i z przymusu musiałem w bramie walczyć Zomerskim z juniorów, ale chłopak dobrze sie spisał i po 2 meczach z arka i lechią mam komplet punktów :)

Edit: a Ty Arso taktyku nie pochwalisz sie jak sie spisuje Twoj team w formacji 2-1-7? :D

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 14 listopada 2009, 16:52 [2 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2009 18:39
U mnie standard czyli awans w 1 sezonie i narazie jestem na 4-5 miejscu po 12kolejkach:)
Takie rady:
- Zauwazylem ze w nowym FM'ie warto dbac aby płace wychodzily na zysk (zeby nie generować strat). Potem w 2 sezonie to daje naprawde spore mozliwosci jezeli chodzi o transfery:)
- Jak zaczynasz gre sciagaj Tataja lub nokulme(tak sie pisze?) z Łęcznej
- Przeszukujcie w wyszukiwarce graczy ktorym koncza sie kontrakty (złapałem goscia z 1 repry wegier i robi co chce na obronie;) )
- Nigdy nie zmieniałem bazy danych w grze ale mnie zdenerwowało jedno. W Ekstraklasie w meczach z Legia czy Cracovia Pogoń ma max frekwencje 5k ludzi to lekka przesada co? (obojetnie jaka pozycja w tabeli) A lech ma masakrycznie wysoka... Sie potem człowiek dziwi skad maja tyle kasy i dlaczego jada wszystkich wzmacniajac sie milionowymi transferami... Ogolnie lech za dobrze jest zrobiony... Zmieniłem srednia frekwencje na ok 7,500 i jest to liczba bardziej realistyczna niż max 4-5k... Polecam wszystkim;)


Amat victoria curam
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2009 18:55
Troche za nisko, gralem zajebiscie wazny mecz u siebie z Lechem(frekwencja 6tys) ale znowu w pucharach w meczach ktore gralem u siebie: Mettalist(13tys) , Panathinakos(15tys) , Sampdoria(15tys) no i niestety 3 miejsce w tabeli ale przynajmniej szmalem rzucili(3,4mln zl).


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6454 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2009 19:02

  WM napisał:  
U mnie standard czyli awans w 1 sezonie i narazie jestem na 4-5 miejscu po 12kolejkach:)
Takie rady:
- Zauwazylem ze w nowym FM'ie warto dbac aby płace wychodzily na zysk (zeby nie generować strat). Potem w 2 sezonie to daje naprawde spore mozliwosci jezeli chodzi o transfery:)
- Jak zaczynasz gre sciagaj Tataja lub nokulme(tak sie pisze?) z Łęcznej
- Przeszukujcie w wyszukiwarce graczy ktorym koncza sie kontrakty (złapałem goscia z 1 repry wegier i robi co chce na obronie;) )
- Nigdy nie zmieniałem bazy danych w grze ale mnie zdenerwowało jedno. W Ekstraklasie w meczach z Legia czy Cracovia Pogoń ma max frekwencje 5k ludzi to lekka przesada co? (obojetnie jaka pozycja w tabeli) A lech ma masakrycznie wysoka... Sie potem człowiek dziwi skad maja tyle kasy i dlaczego jada wszystkich wzmacniajac sie milionowymi transferami... Ogolnie lech za dobrze jest zrobiony... Zmieniłem srednia frekwencje na ok 7,500 i jest to liczba bardziej realistyczna niż max 4-5k... Polecam wszystkim;)



Zmieniałeś edytorem czy w plikach grzebałeś ? Ja polecam Stachyre z Łęcznej, za 150 tys. PLN go kupiłem i pięknie śmiga na prawym skrzydle ;)


"W życiu piękne są tylko chwile"
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2009 19:09

  Randall McMurphy napisał:  
Troche za nisko, gralem zajebiscie wazny mecz u siebie z Lechem(frekwencja 6tys) ale znowu w pucharach w meczach ktore gralem u siebie: Mettalist(13tys) , Panathinakos(15tys) , Sampdoria(15tys) no i niestety 3 miejsce w tabeli ale przynajmniej szmalem rzucili(3,4mln zl).



Wiem ze nisko ale nie chcialem "przepakować":) Zeby nie bylo ze łatwiej;d


  Truszek napisał:  

  WM napisał:  
U mnie standard czyli awans w 1 sezonie i narazie jestem na 4-5 miejscu po 12kolejkach:)
Takie rady:
- Zauwazylem ze w nowym FM'ie warto dbac aby płace wychodzily na zysk (zeby nie generować strat). Potem w 2 sezonie to daje naprawde spore mozliwosci jezeli chodzi o transfery:)
- Jak zaczynasz gre sciagaj Tataja lub nokulme(tak sie pisze?) z Łęcznej
- Przeszukujcie w wyszukiwarce graczy ktorym koncza sie kontrakty (złapałem goscia z 1 repry wegier i robi co chce na obronie;) )
- Nigdy nie zmieniałem bazy danych w grze ale mnie zdenerwowało jedno. W Ekstraklasie w meczach z Legia czy Cracovia Pogoń ma max frekwencje 5k ludzi to lekka przesada co? (obojetnie jaka pozycja w tabeli) A lech ma masakrycznie wysoka... Sie potem człowiek dziwi skad maja tyle kasy i dlaczego jada wszystkich wzmacniajac sie milionowymi transferami... Ogolnie lech za dobrze jest zrobiony... Zmieniłem srednia frekwencje na ok 7,500 i jest to liczba bardziej realistyczna niż max 4-5k... Polecam wszystkim;)



Zmieniałeś edytorem czy w plikach grzebałeś ? Ja polecam Stachyre z Łęcznej, za 150 tys. PLN go kupiłem i pięknie śmiga na prawym skrzydle ;)



Zmieniałem edytorem czasu rzeczywistego
FMRTE

Kilka klikniec i gotowe

Ostatnio edytowany przez: WM, 14 listopada 2009, 19:16 [1 raz(y)]


Amat victoria curam
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7088 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2009 22:01

  WM napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Troche za nisko, gralem zajebiscie wazny mecz u siebie z Lechem(frekwencja 6tys) ale znowu w pucharach w meczach ktore gralem u siebie: Mettalist(13tys) , Panathinakos(15tys) , Sampdoria(15tys) no i niestety 3 miejsce w tabeli ale przynajmniej szmalem rzucili(3,4mln zl).



Wiem ze nisko ale nie chcialem "przepakować":) Zeby nie bylo ze łatwiej;d


  Truszek napisał:  

  WM napisał:  
U mnie standard czyli awans w 1 sezonie i narazie jestem na 4-5 miejscu po 12kolejkach:)
Takie rady:
- Zauwazylem ze w nowym FM'ie warto dbac aby płace wychodzily na zysk (zeby nie generować strat). Potem w 2 sezonie to daje naprawde spore mozliwosci jezeli chodzi o transfery:)
- Jak zaczynasz gre sciagaj Tataja lub nokulme(tak sie pisze?) z Łęcznej
- Przeszukujcie w wyszukiwarce graczy ktorym koncza sie kontrakty (złapałem goscia z 1 repry wegier i robi co chce na obronie;) )
- Nigdy nie zmieniałem bazy danych w grze ale mnie zdenerwowało jedno. W Ekstraklasie w meczach z Legia czy Cracovia Pogoń ma max frekwencje 5k ludzi to lekka przesada co? (obojetnie jaka pozycja w tabeli) A lech ma masakrycznie wysoka... Sie potem człowiek dziwi skad maja tyle kasy i dlaczego jada wszystkich wzmacniajac sie milionowymi transferami... Ogolnie lech za dobrze jest zrobiony... Zmieniłem srednia frekwencje na ok 7,500 i jest to liczba bardziej realistyczna niż max 4-5k... Polecam wszystkim;)



Zmieniałeś edytorem czy w plikach grzebałeś ? Ja polecam Stachyre z Łęcznej, za 150 tys. PLN go kupiłem i pięknie śmiga na prawym skrzydle ;)



Zmieniałem edytorem czasu rzeczywistego
FMRTE

Kilka klikniec i gotowe



a trzeba rozpoczynac kariere od nowa ?


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2009 23:35
Ja trzeci sezon w ekstraklasie i obrona majstra udana ;)
Co do frekwencji to przychodzi wraz z pozycją. Po pierwszym sezonie w ekstraklasie gdzie mailem max 7tys. , w drugim już średnia padła na 11tys.


MW'03
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 14/11/2009 23:37
No i mi pieniądze na wiele nie pozwoliły, jak zwykle musiałem szukać z wolnych kontraktów i jakoś dobrze trafiłem :D Łągiewka, Zahorski, Karim Guede (Togo), John Owoeri (Nigeria), Alfredo Pacheco (Salwador) no i po 6 kolejkach 1 miejsce w tabeli, awans do grupy LE (3 runda. 2-2 i 1-0 z Rapidem Bukareszt oraz 4 runda. 0-0 i 3-2 z Valenciennes) a tam trafiłem na ... Roma, Twente i Olympiakos :D Bardzo ciężko, a 1 mecz 2-0 na wyjeździe przegrana z Grekami :D Zobaczymy jak to dalej się potoczy :)


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 15/11/2009 12:15

  Gucio napisał:  

  WM napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Troche za nisko, gralem zajebiscie wazny mecz u siebie z Lechem(frekwencja 6tys) ale znowu w pucharach w meczach ktore gralem u siebie: Mettalist(13tys) , Panathinakos(15tys) , Sampdoria(15tys) no i niestety 3 miejsce w tabeli ale przynajmniej szmalem rzucili(3,4mln zl).



Wiem ze nisko ale nie chcialem "przepakować":) Zeby nie bylo ze łatwiej;d


  Truszek napisał:  

  WM napisał:  
U mnie standard czyli awans w 1 sezonie i narazie jestem na 4-5 miejscu po 12kolejkach:)
Takie rady:
- Zauwazylem ze w nowym FM'ie warto dbac aby płace wychodzily na zysk (zeby nie generować strat). Potem w 2 sezonie to daje naprawde spore mozliwosci jezeli chodzi o transfery:)
- Jak zaczynasz gre sciagaj Tataja lub nokulme(tak sie pisze?) z Łęcznej
- Przeszukujcie w wyszukiwarce graczy ktorym koncza sie kontrakty (złapałem goscia z 1 repry wegier i robi co chce na obronie;) )
- Nigdy nie zmieniałem bazy danych w grze ale mnie zdenerwowało jedno. W Ekstraklasie w meczach z Legia czy Cracovia Pogoń ma max frekwencje 5k ludzi to lekka przesada co? (obojetnie jaka pozycja w tabeli) A lech ma masakrycznie wysoka... Sie potem człowiek dziwi skad maja tyle kasy i dlaczego jada wszystkich wzmacniajac sie milionowymi transferami... Ogolnie lech za dobrze jest zrobiony... Zmieniłem srednia frekwencje na ok 7,500 i jest to liczba bardziej realistyczna niż max 4-5k... Polecam wszystkim;)



Zmieniałeś edytorem czy w plikach grzebałeś ? Ja polecam Stachyre z Łęcznej, za 150 tys. PLN go kupiłem i pięknie śmiga na prawym skrzydle ;)



Zmieniałem edytorem czasu rzeczywistego
FMRTE

Kilka klikniec i gotowe



a trzeba rozpoczynac kariere od nowa ?



Nie trzeba od nowa

masz wlaczona gre
Zrzucasz na pasek
wlaczasz program
dajesz wczytuj
szukasz Pogoni i zmieniasz


Amat victoria curam
asa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5723 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 15/11/2009 14:38
Kupiłem dzisiaj fm10 i niby udało mi sie wszystko zainstalować kody wpisałem i dalej mi nie działa co zrobiłem zle?jakie błędy popełniam?jak chce uruchomić gr wyświetla mi sie Cannot run game failed to set up graphics system


mat1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7121 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 15/11/2009 16:07
Przed chwila :) http://images41.fotosik.pl/223/9cad1cd3a19db5c7.jpg


Obrazek jpg wstawiony na forum
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6615 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 15/11/2009 17:07

  Robert007 napisał:  
Kupiłem dzisiaj fm10 i niby udało mi sie wszystko zainstalować kody wpisałem i dalej mi nie działa co zrobiłem zle?jakie błędy popełniam?jak chce uruchomić gr wyświetla mi sie Cannot run game failed to set up graphics system



spr wymagania


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
LeeLoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 15/11/2009 17:14

  mat1 napisał:  
Przed chwila :) http://images41.fotosik.pl/223/9cad1cd3a19db5c7.jpg



niekoniecznie Celtic w 2013 roku musi byc dobry;)


asa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5723 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 15/11/2009 17:50

  zenon napisał:  

  Robert007 napisał:  
Kupiłem dzisiaj fm10 i niby udało mi sie wszystko zainstalować kody wpisałem i dalej mi nie działa co zrobiłem zle?jakie błędy popełniam?jak chce uruchomić gr wyświetla mi sie Cannot run game failed to set up graphics system



spr wymagania



teraz mi wychodzi jak chce włączyć żeby grać Football Manager 10 is already running?


mat1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7121 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 15/11/2009 21:40
Kolejny ciekawy mecz:
http://images45.fotosik.pl/228/9e97848ebb64f74a.png

Sklad zenitu:
http://images37.fotosik.pl/222/a71e54e2ad73b22e.png

Moj sklad:
http://images42.fotosik.pl/139/52c4239f2c37ee66.png

Ogolnie awans do uefa poprzez wygranie pucharu polski. W grupie rywale: napoli, celtic i trabzonspor. Awans z 2 miejsca no i trafilem na zenit, 5-0 w pierwszym meczu, wiec zapowiada sie awans do kolejnej rundy :)


Obrazek jpg wstawiony na forum
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 16/11/2009 19:17
No to czas teraz na mnie ja w porownaniu co do niektorych jestem daleko w polu jesli chodzi o kariere ...

Ja jestem dopiero na polmetku rozgrywek 1 ligi ....

Jesli chodzi o transfery to przed sezonem pozbylem sie z klubu Dymka i Ropiejki sprzedalem do KSZO za oszalamiajaca kwote 15 tysiecy zl!

Kołc i Predota przesunieci po meczach przedsezonowych do rezerw...

Do klubu sprowadzilem 4 zawodnikow oczywiscie wszyscy z wolnego transferu:

- Rafal Dopierała -DM - ( calkiem porzadny zmiennik na pozycje Komana )
- Batata -OPS (Ustawiony za napastnikami spisuje sie zupelnie niezle kilka bramek i asyst )
- Tomasz Dawidowski PP,OPS (zmiennik grajacego na prawej pomocy Wolkiewicza niestety spisuje sie przecietnie zero bramek i zero asyst )
- Hadis Zubanowic - N ( calikem szybki ,zwrotny dobrze grajacy glowa napastnik kilka bramek strzelil garajac na pozycji drugiego napastnika na zmiane z Kowalem )


Po 19 kolejkach przed przerwa zimowa zajmuje 1 miejsce z przewaga 3 punktow nad Gornikiem i 7 nad Widzewem .Notujac 2-2 z Gornikiem na wyjezdzie i 2-0 u siebie z Widzewem .

Ogolnie najlepiej spisuje sie obrona i tylko 14 straconych bramek pomoc troszke slabiej chociaz Petasz krolem asyst w 1 lidze i z Komana jako DM mozna byc bardzo zadowolonym .W Ataku rozkreca sie Lebedynski z 12 bramkami a Kowal i Zubanowic graja na zmiane jako drugi napastnik .

Po rundzie jesiennej ze skladu sprzedany Przytula do Wisly Plock za cale 30 tysiecy zl !
Nikogo nie sprowadzilem ufajac ze obecny sklad powinien utrzymac przewage nad 3 Widzewem.

Udalo sie zorganizowac ciekawe sparingi z naprawde mocnymi druzynami i mimo kiepskich wynikow gralem caly czas ofensywnie

-Zaglebie Lubin 1-4
-Corinthians 0-2
- Polonia Bytom 0-0
-Wisła Kraków 1-1
-Lech Poznan 0-4
- Arka Gdynia 2-0

Po 1 stycznia udalo sie zakontrakotwac na pryszly sezon za darmo :

-Gikiewicz- N -ŁKS
-Rybski - OPPS - Odra Wodzisław

Z ciekawych informacji mozna dodac ze wczoraj zlozylem podanie o prace w reprezentacji Maroka ktora wlasnie odpadla na etapie grupowym Pucharu Afryki i po kilku dniach zostalem przyjety :)


Skład
Taktyka -Dom
Tabela

Ostatnio edytowany przez: Boberek, 16 listopada 2009, 19:25 [3 raz(y)]


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 18/11/2009 14:26
NARESZCIE!! Wczesniej 2 miejsce teraz 1!

Foto

Przedostatnia kolejka i wyjazd do Poznania(2:2 - 2 bramy Komana) inaczej znowu by bylo 2 miejsce...Musze poprawic ofensywe zdecydowanie za malo bramek, z drugiej strony cieszy najlepsza obrona w lidze.

Najlepsi z druzynie: Koman , Bróz(swietny prawy obronca)

Najwiecej bramek: Lebedynski( Standard), Kujawa , Petasz

Czas na LM:) Ponadto polecam obronce Sean Clarke(Ghana), w 2012r. ma 22lata i jest wart u mnie 5,5mln zl znalazlem na free,podstawowy zawodnik obrony(ost. 5 wystepow 7.28śr. w tym Lech, Slask,Polonia,Belchatow,Lechia) w sumie dzieki niemu stracilem najmniej bramek w calej lidze.

A i zmienilem druzyne narodowa na Wybrzeze Kosci Sloniowej;) Wczesniej W finale Pucharu Narodow Afryki poleglem z Nigeria...

Nie jest zle;]

P.S Najwieksze nieporozumienie: Matusiak - nic nie gral, Sikora jako tako,liczylem na wiecej

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 18 listopada 2009, 14:47 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 18/11/2009 15:24

  Misiek. napisał:  
No i mi pieniądze na wiele nie pozwoliły, jak zwykle musiałem szukać z wolnych kontraktów i jakoś dobrze trafiłem :D Łągiewka, Zahorski, Karim Guede (Togo), John Owoeri (Nigeria), Alfredo Pacheco (Salwador) no i po 6 kolejkach 1 miejsce w tabeli, awans do grupy LE (3 runda. 2-2 i 1-0 z Rapidem Bukareszt oraz 4 runda. 0-0 i 3-2 z Valenciennes) a tam trafiłem na ... Roma, Twente i Olympiakos :D Bardzo ciężko, a 1 mecz 2-0 na wyjeździe przegrana z Grekami :D Zobaczymy jak to dalej się potoczy :)



Po rundzie jesiennej tabela się przedstawia właśnie tak. Wisła przewagę ma wyłącznie tym, że wygrała ze mną ale u siebie myślę, że to odrobię :) Transfery tak miarę udane, najbardziej Zahorski się przydaję na zmianę Petasza lub Guede w środku z Komanem, ale Iwan się mega ogarnął i końcówkę rundy on grał. W Lidze Europejskiej czwarte miejsce z 3 punktami, jedyna wygrana u siebie z Twente. Pierwsze koty za płoty i walczymy o majstra na wiosnę :)

A po sezonie wzmocni mnie Nowak z Korony i powalczę o Chinyamę, lecz żąda trochę za dużo jak na razie i ciężko będzie chyba go zakontraktować :D


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 18/11/2009 15:49

  Misiek. napisał:  

  Misiek. napisał:  
No i mi pieniądze na wiele nie pozwoliły, jak zwykle musiałem szukać z wolnych kontraktów i jakoś dobrze trafiłem :D Łągiewka, Zahorski, Karim Guede (Togo), John Owoeri (Nigeria), Alfredo Pacheco (Salwador) no i po 6 kolejkach 1 miejsce w tabeli, awans do grupy LE (3 runda. 2-2 i 1-0 z Rapidem Bukareszt oraz 4 runda. 0-0 i 3-2 z Valenciennes) a tam trafiłem na ... Roma, Twente i Olympiakos :D Bardzo ciężko, a 1 mecz 2-0 na wyjeździe przegrana z Grekami :D Zobaczymy jak to dalej się potoczy :)



Po rundzie jesiennej tabela się przedstawia właśnie tak. Wisła przewagę ma wyłącznie tym, że wygrała ze mną ale u siebie myślę, że to odrobię :) Transfery tak miarę udane, najbardziej Zahorski się przydaję na zmianę Petasza lub Guede w środku z Komanem, ale Iwan się mega ogarnął i końcówkę rundy on grał. W Lidze Europejskiej czwarte miejsce z 3 punktami, jedyna wygrana u siebie z Twente. Pierwsze koty za płoty i walczymy o majstra na wiosnę :)

A po sezonie wzmocni mnie Nowak z Korony i powalczę o Chinyamę, lecz żąda trochę za dużo jak na razie i ciężko będzie chyba go zakontraktować :D



Wlasnie przed Chwila podpisalem kontrakt z Chinyama:] Po sezonie dostaniesz $(zalezy jakie miejsce zajmiesz) no i budzet placowy wzrosnie wtedy mozna go sciagnac.

edit:

Sklad na nowy sezon - sporo zmian,Chinyama,Szalachowski, Tanevski,Pozniak(dobry mlodzik), Ajuru,Outtara,Traore, Zawodzinski(dobry mlodzik), Majkowski(dobry mlodzik),Mikolajczak(dobry mlodzik), Godlewski(dobry mlodzik) ciekawi mnie ten Wolkiewicz statsy calkiem dobre,przed sezonem wart 5mln, teraz 180tys... Dobra zaczynamy:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 18 listopada 2009, 16:11 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005