Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 17:10

  Macieja napisał:  
Jest już spolszczenie do fm??



było kilka stronek wczesniej teraz zamonotwałem i jest okej


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 17:11

  Macieja napisał:  
Jest już spolszczenie do fm??




  Krzaku napisał:  
http://rapidshare.com/files/299981186/polish.ltc

Spolszczenie do FM 2010 jakby ktoś szukał ;)



Wystarczy chcieć i poszukać.


Macieja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5626 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 17:16
Jeszcze jakby ktoś wkleił wersje fm10 do ściągnięcia w 100% działającą,to było by super:)

Z góry dziękuje.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6296 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 17:22

  Macieja napisał:  
Jeszcze jakby ktoś wkleił wersje fm10 do ściągnięcia w 100% działającą,to było by super:)

Z góry dziękuje.




  BS napisał:  
wersja działająca bez żadnych problemów http://torrenty.org/torrent/417794



Dosłownie jedną stroną wcześniej, tak ciężko poszukać? :o


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 09/11/2009 21:35
No niestety pierwszy sezon w ekstraklasie, mistrza niema ale jest wice, glupie remisy u siebie z jakimis cieniasami i zabraklo kilku pkt do mistrza... Najlepsi w sezonie Petasz , Lebedynski i Nowak...Koman pol na pol jesien udana ,wiosna juz gorzej...Do odstrzalu 6-7 zawodnikow, no i kilku ciekawych na free mozna trafic( Madej,Rachwal,Matusiak,Balaz,Rogalski) kasa za 2 miejsce 2,9mln zl wiec cos tam sie powinno z tego zmontowac . Do tego wymieniony caly sztab szkoleniowy z Mazuro i Rabe na czele;) czas na puchary....

Foto

Masa zmian, 14 nowych pilkarzy i wszyscy za free;) wiec w sumie calkowita przebudowa
SKŁAD

polecam szczegolnie obcokrajowcow, calkiem niezle statsy i warci min. 4mln z wolnego transferu np. FOTO

Nareszcie jestem zadowolony z linni ataku bo wczesniej praktycznie sam Lebedynski strzelal bramy na zmiane z Petaszem a teraz: Matusiak,Sikora,Lebedynski,Kujawa,Kwekue,Ikechukwu i mlody Mikolajczak w rezerwie Paluchowski,Tumicz,Puchala,Dziuba wiec juz jest jakies pole manewru..potrzeba jeszcze 2 pomocnikow i mozna walic:D

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 9 listopada 2009, 22:48 [3 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/11/2009 13:50
a ktoś z was wywalczył awan bez wczytywania gry, czy to tylko ze mnie taki kiepski menadzer że nie umiem tego osiągnąć? :D


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/11/2009 14:02
Awansować prosta sprawa, ale w Ekstraklasie to ledwo się utrzymuje pierwszy sezon w 14 miejsce, teraz pod koniec 13. :)


Z daleka nie będzie widać.
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/11/2009 14:19

  ZetPe napisał:  
Awansować prosta sprawa, ale w Ekstraklasie to ledwo się utrzymuje pierwszy sezon w 14 miejsce, teraz pod koniec 13. :)



no u mnie w 1 lidze jakies cuda sie działy.. jak nie porażki czy remisy prowadząc juz 3-1 czy nawet 4-1 przy kontroliowaniu gry czy defensywie to ciągłe karne z dupy czy czewra Komana :P


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/11/2009 17:38
1 sezon za mną. Nie trudno zgadnąć, że skończyło się awansem :) Miki najlepszym młodym zawodnikiem 1 ligi. Na wylocie Kadi, Przytuła, Kołc, Ropiejko, Dziuba i Kowal. Staram się jeszcze opchnąć gdzieś Dymka. Co do wzmocnień, nie żałuję, że odpaliłem sobie wszystkie ligi stanowe w Brazylii bo jest tam naprawdę sporo ciekawych grajków (Ptak chyba źle szukał:P). Wzmocniłem się napastnikiem Amaurim z rezerw Ponte Preta oraz Juninho Urso (pomocnik z Santo Andre). Oprócz tego walczę o Emersona Crisa (zajebisty gość, ale już 32-latek) i Karłowicza z OKS Olsztyn - zdolny 17-latek zawsze się przyda. W międzyczasie wciągnąłem za darmo Basica na bramkę. Czas podbić ekstraklasę :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/11/2009 20:13

  ZetPe napisał:  
Awansować prosta sprawa, ale w Ekstraklasie to ledwo się utrzymuje pierwszy sezon w 14 miejsce, teraz pod koniec 13. :)



E tam :) Klr świadkiem hehe ;) Koniec drugiego sezonu i nareszcie mistrz :) Co mnie martwi to bieda. Mistrzostwo Polski a ja dostaje 5 tys na transfery i 180 tys na płace przy czym wydaje 150tys. Czyli w najlepszym wypadku mam 1,5mln zł na transfery przy 150tys na place. Cyrk dla mnie jakiś. Ale ogólnie nie jest źle. Zboczymy jak to będzie w sezonie pucharowym.
Jedyne czego żałuje to o tym, że zapomniałem dodać kraje z zawodnikami typu Brazylia, Argentyna, Serbia. No ale nic. ;)


MW'03
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7260 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/11/2009 21:11
moze komus sie przyda w jednym linku:

ftp://216.39.67.234:21//%20/Football%20Manager%202010/Football.Manager.2010-RELOADED.iso


POGOŃ SZCZECIN!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/11/2009 22:21
Po 10 meczach 2 sezonu w ekstraklasie i kilku w grupie ligi Europoejskiej(mam w grupie Panathinaikos, Sampdorie i Mettalist) powiem jedno...gowno!! Niewiem o co chodzi zablokowali sie czy kryzys,niewazne z jakim przeciwnikiem gram zawsze maja przewage w ..posiadaniu pilki,strzalach(celnych) i ledwo co narazie moge wygrac z Flota u siebie( u mnie awansowali) 10 mecz niedawno rozegralem i 4 w plecy(pod rzad) w tym 1 remis,zmiana taktyki odpada bo niemam dobrego AMC,a gre 3 -5 obroncami lub 1 napastnikiem czy tam bez skrzydlowych raczej odpuszczam..mial ktos cos podobnego? bo juz niewiem co robic...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 10/11/2009 22:56

  Randall McMurphy napisał:  
Po 10 meczach 2 sezonu w ekstraklasie i kilku w grupie ligi Europoejskiej(mam w grupie Panathinaikos, Sampdorie i Mettalist) powiem jedno...gowno!! Niewiem o co chodzi zablokowali sie czy kryzys,niewazne z jakim przeciwnikiem gram zawsze maja przewage w ..posiadaniu pilki,strzalach(celnych) i ledwo co narazie moge wygrac z Flota u siebie( u mnie awansowali) 10 mecz niedawno rozegralem i 4 w plecy(pod rzad) w tym 1 remis,zmiana taktyki odpada bo niemam dobrego AMC,a gre 3 -5 obroncami lub 1 napastnikiem czy tam bez skrzydlowych raczej odpuszczam..mial ktos cos podobnego? bo juz niewiem co robic...



Moim zdaniem okres przygotowawczy. Albo dałeś im ostro popalić albo za słabo przygotowałeś. Zawsze trudniej ich przygotować w sezonie pucharowym. Daj im z 3 dni odpoczynku w jakiejś przerwie reprezentacyjnej i powinno pójść z górki ;)


MW'03
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7260 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2009 00:47
Pytanie: jak wyglada szybkosc dzialania gry w porownaniu do edycji 2009?


POGOŃ SZCZECIN!
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2009 01:47
Wy tu o pucharach, a ja drugi sezon biję się o awans, bo w pierwszym Górnik Z. i Podbeskidzie wygrało niemal wszystkie mecze i były poza zasięgiem. Teraz ciekawe transfery, m.in. Jarecki, Niewiada, Fechner, Folc i Lebedyński się w końcu rozstrzelał. Dwie pierwsze kolejki jeszcze kiepskie ze względu na brak ogrania, ale później już luźne zwycięstwa z Flotą, Widzewem i GieKSą, więc myślę, że w tym sezonie awans bezproblemowy :]


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2009 09:11

  L. napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Po 10 meczach 2 sezonu w ekstraklasie i kilku w grupie ligi Europoejskiej(mam w grupie Panathinaikos, Sampdorie i Mettalist) powiem jedno...gowno!! Niewiem o co chodzi zablokowali sie czy kryzys,niewazne z jakim przeciwnikiem gram zawsze maja przewage w ..posiadaniu pilki,strzalach(celnych) i ledwo co narazie moge wygrac z Flota u siebie( u mnie awansowali) 10 mecz niedawno rozegralem i 4 w plecy(pod rzad) w tym 1 remis,zmiana taktyki odpada bo niemam dobrego AMC,a gre 3 -5 obroncami lub 1 napastnikiem czy tam bez skrzydlowych raczej odpuszczam..mial ktos cos podobnego? bo juz niewiem co robic...



Moim zdaniem okres przygotowawczy. Albo dałeś im ostro popalić albo za słabo przygotowałeś. Zawsze trudniej ich przygotować w sezonie pucharowym. Daj im z 3 dni odpoczynku w jakiejś przerwie reprezentacyjnej i powinno pójść z górki ;)



Juz chyba wiem...az ciezko uwierzyc ile Koman daje na srodku pomocy..wrocil po kontuzji i odrazu srodek pomocy jak i przewaga w posiadaniu wrocila, ale trening tez zmniejszylem(Liga , PP,Liga Europejska,mecze w reperezentacji) jednak troche za duzo dla nich a sie dziwilem czemu mieli po 65% kondycji jak konczyli mecz;)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2009 10:09

  Bart_Emigrant napisał:  
Pytanie: jak wyglada szybkosc dzialania gry w porownaniu do edycji 2009?



Podobna, a nawet trochę lepsza - wszystko zależy od kompa.

W pierwszym sezonie awans z 2 miejsca za plecami Łęcznej ;) Teraz walka o utrzymanie po 25 kolejkach z powodzeniem ( 12 lokata).


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2009 16:24

  cmrev napisał:  
Gracze wykryli bardzo ważną lukę w grze Football Manager 2010
Od wyjścia gry, a także poprawki, nie minęło zbyt wiele czasu, a tu pojawiło się bardzo poważne zagrożenie ze strony samej gry. Na Forum SI wielu graczy doświadczyło poważnego błędu programistycznego - wycieku pamięci.

Wyciek pamięci (ang. memory leak) to błąd, który skutkuje nie zwalnianiem pamięci przez aplikację, która stale rośnie, aż do granicy możliwości komputera. Gdy pamięć się skończy, gra informuje o braku dostępnej pamięci i zamyka się. Błąd ten jest na tyle krytyczny, że SI Games uruchomiło nowy adres mailowy do nadsyłania zgłoszeń o błędach - [email protected] - gdzie w treści powinno się powiadomić (po angielsku) o błędzie oraz wysłać swoje specyfikacje komputera (np. programem dxdiag). Ze zgłoszeń widać, że to właśnie nie specyfikacja komputera, a sam kod jest problemem, ponieważ nadsyłane zgłoszenia różnią się od siebie diametralnie. Prawodopodobnie z tego powodu będzie stworzony osoby hotfix poprawiający ów błąd, jeśli tylko programiści znajdą jego przyczynę.



Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6382 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 11/11/2009 22:38
Po pierwszym sezonie awans z pierwszego miejsca 4 pkt nad Górnikiem. Ogólnie najlepszy Lebedyński 25 bramek w 19 meczach ( wartośc 5,5 mln po sezonie 1 miejsce ) no i przebłyski Dziuby, Prędoty i Ropieja. Z transferów w 1 lidze to Rybski (Wypożyczenie), Udarevic i Skrzyński. Po awansie sprzedałem Kowala i Petrika (stracił miejsce po kontuzji), a w ich miejsce Tataj i Lisowski z Widzewa a do tego na środek pola Hanzel. Na inauguracje 0:0 z Legią.

PS Strasznie chujowy terminarz mi dali w Ekstraklasie...


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 13/11/2009 15:33
Foto

rozegrali sie..troche, szczegolnie Miko co mecz - bramka..ten przestoj chyba byl spowodowany jednak zlym okresem przygotowawczym...pierwsze mecze kompletnie nic nie grali teraz zaczeli..narazie 2 sezon w ekstraklasie i jestem 2 ze strata 3pkt do Lecha,za mna Slask ze strata 2pkt. Liga europejska: punkty tylko u siebie z Panathinaikosem(0-0) i Metallistem(2:1) jakas tam szansa na 2 miejsce w grupie jeszcze jest...

Foto

koniec rundy jesiennej..ten Lech to jakas masakra, u siebie prowadzilem z nimi 2:0 a koncowy wynik 3:3....kryzys ominiety;) zebym tylko nie zjebal okresu zimowego,w Lidze Europejskiej raczej 3 miejsce ,chyba ze wygram wysoko z Panata na wyjezdzie;) no i przegrana w PP..walczymy dalej:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 13 listopada 2009, 22:22 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005