Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Football Manager! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 02/11/2009 10:44
Taktykę warto ustawiać konkretnie pod przeciwnika. Sztab szkoleniowy po jakimś czasie zaczyna dokładniej analizować styl innych drużyn. U mnie na przykład w meczu z Łęczną musiałem ustawić Pogoń w formacji 4-1-2-1-2 i z mocnym pressingiem (Niżnik lubi sobie rozgrywać piłkę w środku, ze mną już miał gorzej) dzięki czemu wygrałem pewnie 3:0. W napadzie stawiam na Mikiego i Prędotę (jest dobry jako egzekutor, 6 bramek w 6 meczach). Zakupy miałem skromne bo gastro nie dali kasy - wziąłem za free Batatę, Udarevica i Moryca. Mam na oku też paru młodych zawodników z rezerw ekstraklasy, więc nie będzie tak źle.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6904 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 02/11/2009 12:30

  eJay napisał:  
Taktykę warto ustawiać konkretnie pod przeciwnika. Sztab szkoleniowy po jakimś czasie zaczyna dokładniej analizować styl innych drużyn. U mnie na przykład w meczu z Łęczną musiałem ustawić Pogoń w formacji 4-1-2-1-2 i z mocnym pressingiem (Niżnik lubi sobie rozgrywać piłkę w środku, ze mną już miał gorzej) dzięki czemu wygrałem pewnie 3:0. W napadzie stawiam na Mikiego i Prędotę (jest dobry jako egzekutor, 6 bramek w 6 meczach). Zakupy miałem skromne bo gastro nie dali kasy - wziąłem za free Batatę, Udarevica i Moryca. Mam na oku też paru młodych zawodników z rezerw ekstraklasy, więc nie będzie tak źle.



Jak nie masz pieniędzy, wejdź sobie w siedzibę zarządu i edytuj budżet, przesuń z płacowego na transfery i będzie pieniążek ;>


PS do końca życia !
kondzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6981 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 02/11/2009 16:38
Ma ktoś cd-key do FM'a ? ;) Czy potrzebny jest tylko do grania online?


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7516 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 02/11/2009 17:59
Ktoś wie jak zrobić, żeby kadra Niemiec była normalnie itp. ?


Z daleka nie będzie widać.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 02/11/2009 18:32

  ZetPe napisał:  
Ktoś wie jak zrobić, żeby kadra Niemiec była normalnie itp. ?



Ściągnij to ->klik

Wrzucasz go do daty - podmieniając pliki 'lnc'
Poza tym, że będzie reprezentacja Niemiec to fake ten zmienia także nazwy pucharów, lig i klubów na poprawne :]

Jest to plik z FM 2009 ale podobno działa bez problemów na 2010


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 02/11/2009 23:47
Polecam do Pogonki grajka z Kamerunu Bono za free kozak.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 21:24
http://img402.imageshack.us/img402/1346/47135678.jpg

Dużo lepsza wersja gry od poprzedniej, wiele ciekawszych opcji no i oczywiście najlepsze jest to, że można gierzyć Pogonią :) za wielu transferów nie robiłem, żeby od razu zrobić awans. Kupiłem Gregorka, którego polecił ktoś z forum no ale jedyne jaki z niego pożytek to że zarabia dużo kasy a nic nie gra :) Jedynie Batata coś tam wniósł dobrego do ekipy
Janukiewicz - Nowak Hrymowicz Mysiak Woźniak - defensywny Koman prawa pomoc Wólkiewicz lewa Petasz ofensywny pomocnik środkowy Moskalewicz napad Lebedyńśki najczęściej z Dziubą


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6476 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 21:35
Jak w sezonie spisuje się Ropiejko ? Ja dopiero po sparingach (całkiem udanych) jestem i nie zachwycił mnie, więc myśle czy go sprzedać. Kowala i Leonowicza :D podobnie. I Rabe ciągle informuje mnie o problemach z utrzymaniem się przy piłce i niecelności podań, chociaż próbowałem różncyh rodzajów.


"W życiu piękne są tylko chwile"
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 21:42
Ropiejko,Dymek,Kołc i Rydzak od razu zostali przesunięci do rezerw jakoś za bardzo nie są potrzebni w zespole, Lebedyński leci na króla po 31 meczach ma 20 bramek, Wólkiewicz nominowany do najlepszego młodego zawodnika 1 ligi. Z Lebedyńskim najczęsciej wystepował Prędota ale złapal kontuzje i godnie go zastępuje Dziuba z Kowalem :) co do Leonowicza to jak wypadnie z różnych powodów Nowak to spokojnie daje radę:)


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 21:54
Nareszcie dzis odpalilem FM ,pierwszy meczu u siebie z Widzewem i 4:0 :] Kupilem Jarke i za free Zubanovic, Batata i Stanislaw Terlecki Jr. ale to chyba przez wzglad na starego FM bo tam nawet niezly byl. Ustawienie 4-4-2(normal) i wiadomo reszta(pressing,podania,kontry) w zaleznosci z kim i gdzie u siebie na Widzew dalem akurat kontry i prawie 3x wiecej strzalow niz Widzew:) Do rezerwy Ropiejko,Kowal,Kolc(chwilowo ,zobaczymy ktory sie bardziej nadaje do 1 skladu)...Kazadi o dziwo na prawej daje rade choc wole Nowaka no i Rogalski z Predota calkiem dobrze sobie radza (sporo bramek i asyst w sparingach).
TAKTYKA - Foto 1
Skład - Foto 2

p.s troche wkurwiony bo po 1 sparingu Olo wylecial na 5 tyg.:/ ale damy rade:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Truszeg
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6476 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 22:09
Na inauguracje remis ze Stalową kwasny Masa strzałów ale przewagę w posiadaniu piłki jak zwykle ma rywal. No i cały czas podania...


"W życiu piękne są tylko chwile"
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 22:18
Ja narazie po 10 meczach 3 miejsce 2 pkt straty do 2 i 5 pkt do lidera - Gornik Leczna ;) 2 oczywiscie Widzew. Petasz u mnie na lawce, zdecydowanie lepiej spisuje sie Pietruszka ktory ma kilka asyst i bramke. Rozgrywajacy Koman. Sciagnalem tylko za darmo Aleksa z Litwy za free ale siedzi na lawce.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5478 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 22:37
Koniec rundy jesiennej. 4 miejsce w tabeli z dużą stratą do Górników - Zabrze i Łęcznej i niewielką do Podbeskidzia. Widzew na 11 miejscu :o

Kupiłem Dawida Jarkę - początek świetny, później trochę gorzej, ale ogólnie wydaje się transfer na plus. Do tego, po udanych testach, kupiony Daniel Rygel z Odry Wodzisław - niestety zawodzi. Ponadto z wolnego transferu Zubanovic i Wróbel grający bardzo nierówno. Sprzedany Parzy, i niezwykle irytujący, POTWORNIE nieskuteczny Lebedyński. Głównie pierwszy skład wygląda następująco: Janukiewicz - Nowak, Hrymowicz, Mysiak/Dymek, Woźniak - Wólkiewicz, Koman, Olo/Rogalski, Pietruszka/Petasz - Jarka, Dziuba.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 23:02
Po remisie na wyjezdzie z GKP nadszedl kolejny wyjazd do Zabrza i....wygrana 3:0.Taktyka - Powstrzymywanie i maksymalna defensywa...3 kontry i 3 gole:)

FOTO

Dobra nie zaśmiecam po sezonie sie odezwe;)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 23:14
Hehe, ja w Zabrzu zrobiłem taki sam wynik jak Pogoń w "realu" ;) W Gorzowie niestety też i jest to jak na razie jedyna wygrana Stilonu w sezonie :/
Po 19 kolejkach trzecie miejsce ze stratą jednego punktu do niepokonanej jak do tej pory Łęcznej. Górnik i Widzew w środku tabeli i powoli przestają się liczyć w walce o awans.
Myślicie, że powinienem wysłać skauta do Brazylii? :D


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

**




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 03/11/2009 23:55
A ja właśnie wyrwałem za darmo Trzeciakiewicza (defensywny pomocnik). Gość wyróżnia się zajebistym wzrostem (200 cm) i ma niezłe staty. Spokojnie może być zastępcą Komana. W tym momencie u mnie na wylocie są Dymek, Rydzak, Kołc i Dziuba wraz z Ropiejką. Lebedyński zerwał ścięgno i 3 miesiące ma z głowy :/ Na szczęście Prędota robi u mnie za snajpera i zdobył już nagrodę najlepszego piłkarza miesiąca. Po słabym początku dociera się powoli defensywa, więc przerwa zimowa zostanie wykorzystana na sprowadzenie jakiegoś klasowego napastnika. Taktyka 4-2-3-1 asymetryczne (wygląda dziwnie, ale sprawuje się świetnie), do tego agresywna gra, wolne tempo i standardowe krycie napastników przeciwnika.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6318 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 09:38
Na koniec rundy jesiennej 2 miejsce, ze stratą 3 punktów do Kluczborka :O oraz przewaga 2 punktów nad Łęczną, 3 nad Wartą i przewaga 6 punktów nad Gieksą, Widzew 7 miejsce, Górnik 9. Przed sezonem zakupiony B. Iwan z GKS-u Katowice, ale od początku mnie nie zachwyca i jest do odstrzału. Na listę wystawiony i Kołc i Rydzak, jednak nikt nie zainteresowany. Taktyka na każdego przeciwnika inna, więc nie będę się tu rozpisywał. W przerwie zimowej przychodzi K. Gołoś z rezerw Wisły. Zobaczymy :)

Dziuba z 13 bramkami po rundzie zajmuję 2 miejsce w klasyfikacji strzelców. Prędota 7 bramek i oni tworzą głównie parę napastników, chociaż Miki niejednokrotnie pokazał, że warto na niego stawić i strzelił w rundzie 4 bramki. W obronie rządzą Kadi, Nowak, Hrymowicz i Woźniak, ale i Mysiak bardzo przydatny. Wróbel i Dymek bardzo kiepscy i więcej grają rezerwach niż w 1 składzie. W środku rządzi Koman i tu rożnie, albo z Moskalewiczem albo Przytułą. Na bokach Rogalski z Petaszem, powoli wprowadzam Wólka, Pietruszka średnio. Najlepsze średnie: Nowak 7.24, Hrymowicz 7.22 no i Dziuba 7.25 :)

Ogólnie gra na duży +, zobaczymy jak to będzie na wiosnę :) :D

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 4 listopada 2009, 09:45 [4 raz(y)]


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni

****




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 13:15
Co do oryginalnej wersji gry. Właśnie zostało rozkminione obejscie braku mozliwosci instalacji gry na kilku komputerach. Idzie to obejsc na dwa sposoby. Tak, wiec nic tylko skladac sie na oryginaly z kolegami.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 14:20
Ktos juz moze prowadzi jakas Reprezentacje? Bo po rundzie jesiennej zglosilem sie na trenera Ghany i o dziwo przyjeli moj wniosek;)

Foto


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6903 dni




Odp: Football Manager 2007 - 2010! - 04/11/2009 16:27
Co do reprezentacji. Niezle zdziwko zalapalem kiedy zobaczylem ze moge zlozyc papiery do u-19 reprezentacji Polski.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005