Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Darmowe pamiątki piłkarskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dawidos92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Darmowe pamiątki piłkarskie - 19/09/2006 20:32
Wysyłał ktoś już z was do różnych klubów e-maile lub listy po różnego rodzaju pamiątki?? Jak tak to co dostaliście i czy coś wogóle dostaliście ile czekaliście itp. Bo właśnie zaczołem wysyłac troche mail do klubów !


http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35013645
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8229 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 19/09/2006 20:41
wysylalem i dostalem z ok.100 paczek.ale juz mi sie to znudzilo.


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 19/09/2006 20:43
Kiedyś się w to bawiłem troche...na odpowiedź po e-mailu nie masz co liczyć wysyłaj listy tradycyjne..


Dawidos92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 19/09/2006 20:56
Acha ale dużo osób mi mówiło że to wygląda tak że niektóre kluby wysyłajom po meilu np. middlesbrough ale u middlesbrough jest takie coś niby że jak wyślesz email to tam ci coś dadzom a po liście tradycyjnym dadzom ci coś lepszego.Acha i jeszce jakby ktoś mógł podac albo adresy zwykłe albo email do jakiś piłkarzy byłbym bardzo wdzięczny.


http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35013645
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 19/09/2006 21:24
Napiszesz e-maila do Middelsborough to też ci przyślą na e-maila np: historie klubu i zdięcie drużyny.
Mi tylko na e-mail odpisała pół roku po wysłania e-maila Federacja Szwecji.


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 19/09/2006 22:01
Ja dostalem jakis czas temu miedzy innymi zdjecia calej druzyny milanu z autografami (wszystkie autentyczne nie jakies xero :D:D ), proporczyki z Leeds, odznaki z Fifa i wiele innych ..... o i bym zapomnial dostalem tez z PSG flage na cala sciane Diabeł faja


Dawidos92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 19/09/2006 22:03

  maks napisał:  
Napiszesz e-maila do Middelsborough to też ci przyślą na e-maila np: historie klubu i zdięcie drużyny.
Mi tylko na e-mail odpisała pół roku po wysłania e-maila Federacja Szwecji.



Acha spoko ja zobacze powysyłam najpier maile niektóre kluby takie jak Arsenal Londyn piszą by wysłac im list pocztom tradycyjnom więc zobacze acha mam takom małom prośbe mógłby mi ktos podac jakiś wzór do federacji po jakims jenzyku najlepiej po angielsku


http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35013645
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6497 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 19/09/2006 22:34
Kiedys sie w to bawiłem :) Duzo listów wysyłałem ale nieliczni coś odsyłali mi :

Leeds United
Wisła Płock ( ponad 50 biletów )
Górnik Zabrze ( szalik )
Rep. Irlandi
Newcastle

i tam jeszcepare klubów ...


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

**




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 01:09
napiszcie do gornika leczna to macie gwarantowane comiesieczne kilogramy akulatury (bilety) :P


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni

*




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 08:59

  Dawidos92 napisał:  
Acha spoko ja zobacze powysyłam najpier maile niektóre kluby takie jak Arsenal Londyn piszą by wysłac im list pocztom tradycyjnom więc zobacze acha mam takom małom prośbe mógłby mi ktos podac jakiś wzór do federacji po jakims jenzyku najlepiej po angielsku



popros zeby Ci wyslali slownik jezyka polskiego...

->klik<-


100% PD
Dawidos92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 14:42

  Łukasz napisał:  
napiszcie do gornika leczna to macie gwarantowane comiesieczne kilogramy akulatury (bilety) :P



ALe po jednym liście e-mailu będom co mieśiąc wysyłac?? Czy jak co miesiąc wysyłac i meile??


http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35013645
liga.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6615 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 15:03

  Dawidos92 napisał:  
ALe po jednym liście e-mailu będom co mieśiąc wysyłac?? Czy jak co miesiąc wysyłac i meile??




  Cytat:  
Nie powinno sie wysylac listów do tego samego klubu czesciej niz raz w roku.



drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 17:06
kurwa,chyba ze 20 minut szukalem tego listu:) jak cos jest to forma listupo angielsku.tresc:

I have been interested in sport for many years.Football is my favourite dicipline.Your team is the one.Your team is the best in the worldI hope you don't mind my asking you to send me some materials(baflets pennot - ale nie jestem pewien do tych slow,kiedys mniej wyraznie pisalem:P,jak cos omin je)about your team and ist photography with the players autographs.I will be very greatfull is your answer to my request.THANK YOU in adwance.I wish you good luck.I'm looking forward to your letterWith compliments

i tutaj podajesz imie nazwisko,adres i kraj pochodzenia,ale po angielsku,czyli POLAND.
Co do tresci listu,pewien nie jestem,czyto jest dobra forma,bo ja go sporo lat temu dostalem i nie wiem,czy dalej unkcjonuje akurat ta wersja.Od razu podaje adresy klubow,ale tak samo,nie wiem czy sa one aktualne:

AJAX AMSTERDAM:
POSTBUS 12522
1100 AM AMSTERDAM
HOLAND

BORUSSIA DORTMUND
STROBELALEE
POSTFACH 100509
44-005 DORTMUND
GERMANY

BAYERN LEVEKUSEN
POSTFACH 120140
51-349 LEVERKUSEN
GERMANY

VLF VOLFSBURG
ELSTERWENG 5
38-446 VOLFSBURG
GERMANY

F.C. BARCELONA
AVENIDE ARISTIDES SAILOT SIN
E-08028 BARCELONA
SPAIN

JUVENTUS TURYN
PIAZZA CRIMEA 7
10-147 TORINO
ITALY

AC MILAN
VIA TURAT 3
20-121 MILANO
ITALY

ASTON VILLA
VILLA PARK
TRINITY ROAD
BIRMINGHAM B6 6HE
ENGLAND

LAZIO RZYM
VIA UMBERTO NOVEVO 32
00-195 ROMA
ITALY

AS ROMA
VIA DI TVIGAIA
00-128 ROMA
ITALY

ATLETICO MADRYT
PASEO UIRGEN DEL PUERTO 67
28-005 MADRIT

F.C. PSG
30 AVENNE DU PARU DES PRINCES
F-75016 PARIS
FRANCE

F.C. MANCHESTER UNITED
SIR MATT BUSBY WAY
OLD TRAFFORD
MANCHESTER M 16 ORA
ENGLAND

AC PARMA
VIA PORTIGIANI
O'ITALIE 1
1,1-43100 PARMA
ITALY

i mowie,to jest wersja,jaka ja kiedys dostalem,czy dalej taka jest i czy adresy sie zgadzaja,nie mam pojecia.tak samo,czy bledow w nazwach nie ma,tez nie wiem,sam juzsobie pokombinuj.pozdro.aha,a co daja nie mam pojecia:P


Paveu1989
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6513 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 18:22
Takie pytanko a łączy się to z jakimis opłatami z mojej strony.? :]


drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 18:56
jesli chodzi o oplaty,to chyba oczywiste,ze znaczek,koperta i takie tam pierdoly:)


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 19:19
Zanim cos wkleisz drewniak 3 razy pomysl.
Przez taki wyzysk Polacy uwazani sa za obywateli 2 kategorii.
Moglibyscie sie chociaz wysilic i poszukac adresow czy napisac list.
Jedno jest pewne..jak dostaniecie odpowiedz na 1% maili to bedzie to sukces;]
Utrudniacie tylko pasje prawdziwym kolekcjonerom swym wyzyskiem.


drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 19:59
3 razy pomysl,no oka,ale zacznijmy od tego,ze ktos poprosil o jakies adresy i przykladowy list,wiec zamiescilem w tym temacie.tak wiec nie wiem o co tobie teraz chodzi.poza tym,jesli chodzi o list,osobiscie widzialem,koles wyslal,po 2 miechach dostal z manchesteru autografy,plakat druzyny i jakies tam inne piedoly


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni

**




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 20:32
jakies 11-12 lat temu bawilem sie w to z kumplami z podworka. Kupilismy Skarb Kibica "Ligi Europy" i wysylalismy do co lepszych klubow identyczne listy :) Jeszcze tego troche mi zostalo min katalogi z pamiatkami Bayernu M. czy Borussi M, plakaty i bilety Aston Villi, dosyc sporo zdjec z autografami pilkarzy Bayeru Leverkusen (min A. Ledwon), jakies pierdolki podeslaly tez PSG, VFB Stuttgart,Juventus, FC Koeln i DFB i inne ktorych nie pamietam. Jeden kolega wyslal faksem do Monchengladbach i mu przyslali zajebista paczke z duzymi plakatami, proporczyki, bilety i inne takie (ale naprawde dosc sporo) - obecnie kolega ten stoi miedzy slupkami Widzewa Lodz ;)

Aha - raz z VFB Stuttgart dostalem zdj druzyny i jakiegos pilkarza i... najklejke ŁKSu Lodz :)


Szlugi, wóda, gołe baby !
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 20:53
[cytat=U-96] Jeden kolega wyslal faksem do Monchengladbach i mu przyslali zajebista paczke z duzymi plakatami, proporczyki, bilety i inne takie (ale naprawde dosc sporo) - obecnie kolega ten stoi miedzy slupkami Widzewa Lodz ;) [cytat]

I czy ten kolega byl na osrodku ''Rusalka'' k. Jez.Weltyn w te wakacje? ; P

Co do tematu, fajne pamiatki mozna dostac, a nie trzeba sie wcale praktycznie wysilic, lecz jak ktos nei zbiera ''zawodowo'' to nie ma sensu wysylac ;)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
drewniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Darmowe pamiątki piłkarskie - 20/09/2006 21:52
no zgadza sie,jesli ktos zawodow nie zbiera,to jak ktos madrze napisal,wyzysk,z czego polska slynie,ale skoro chlopaczek akurat w taki sposob nie wiem,podnieca sie,niech sobie wysle,pochwali sie znajomym i sie cieszy,bo mnie akurat to nie rajcuje,osobiscie nie bawilem sie w to,adresy i list dostalem od kolesia.


 - 1  - 2  - 3  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005