Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Snooker << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Snooker - 19/01/2009 01:16

  PogońFaN napisał:  

Chciałbym aby w finale zagrali Selby i Ronnie jednak wydaje mi się, że Higgins rozprawi się z Markiem(Obym się mylił :) )



się nie pomyliłeś, finał: o`sullivan vs selby. mecz mistrzostwo. 17. partia rewelacja, selby przegrał na własne życzenie przy stanie 8:8 w partiach. Drugie podejście do 18. partii...no comment :) ale trzecie podejście i zarazem ostatnie w meczu to już tylko popis ronniego. świetny facet jest. należało mu się :)

sullivan 10 - 8 selby


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni

****




Odp: Snooker - 19/01/2009 01:25

  exces napisał:  

  PogońFaN napisał:  

Chciałbym aby w finale zagrali Selby i Ronnie jednak wydaje mi się, że Higgins rozprawi się z Markiem(Obym się mylił :) )



się nie pomyliłeś, finał: o`sullivan vs selby. mecz mistrzostwo. 17. partia rewelacja, selby przegrał na własne życzenie przy stanie 8:8 w partiach. Drugie podejście do 18. partii...no comment :) ale trzecie podejście i zarazem ostatnie w meczu to już tylko popis ronniego. świetny facet jest. należało mu się :)

sullivan 10 - 8 selby




fuck, tylko pierwszą sesje widziałem:(
ale dobrze, że ronnie wygrał:]


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7150 dni




Odp: Snooker - 19/01/2009 01:38
Od poczatku ogladam caly turniej a w finale przy stanie 8-8 przysnolem...Depresja, brawo Ronnie


Ko nie pije,ten kapuje
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 19/01/2009 19:35

  exces napisał:  

  PogońFaN napisał:  

Chciałbym aby w finale zagrali Selby i Ronnie jednak wydaje mi się, że Higgins rozprawi się z Markiem(Obym się mylił :) )



się nie pomyliłeś, finał: o`sullivan vs selby. mecz mistrzostwo. 17. partia rewelacja, selby przegrał na własne życzenie przy stanie 8:8 w partiach. Drugie podejście do 18. partii...no comment :) ale trzecie podejście i zarazem ostatnie w meczu to już tylko popis ronniego. świetny facet jest. należało mu się :)

sullivan 10 - 8 selby



:) mi się wydaje, że Selby ten mecz przegrał na próbie wbicia brązowej na 9:8 dla Niego, zaryzykował i tym razem się nie udało ale ogólnie baaaardzo dobry mecz w wykonaniu oby snookerzystów:)
W ogóle cały turniej mi się bardzo podobał.

Teraz tylko czekać na Welsh Open z nadzieją, że co najmniej będzie na takim samym poziomie jak ten Masters :D


  bo(L)ek napisał:  
Od poczatku ogladam caly turniej a w finale przy stanie 8-8 przysnolem...Depresja, brawo Ronnie



ale wstałeś na Australian Open ^^

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 18 kwietnia 2009, 16:07 [2 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 18/04/2009 16:08
Dziś pierwszy dzień Misrtzostw Świata rozgrywanych w Sheffield.

Jacy są wasi faworyci??? czarny koń???

Mój faworyt - Ronni
Czarny Koń - Selby, Ebdon

Czuję też, że daleko może zajść Higgins.

Narazie O'Sullivan - Bingham 6:3, dokończenie meczu o 20.00 (Ronni miał szansę na maksymalnego break'a ale nie trafił czarnej)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 24/04/2009 15:29
Jak tam podobają się Mistrzostwa???
Dziś dokończenie ciekawego i stojącego na wysokim poziomie meczu Hendry 8-8 Ding ( Ding 3 break'i ponad 100 punktowe w tym meczu już walnął )


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 28/04/2009 20:32
Hendry po 14 latach i jednym dniu zalicza maksymalnego brejka ,chyba opłacało się czekać:)
oglądałem mecz Selby vs. Higgins i ostro z setkami jadą w pierwszej sesji się skończyło 4:4 ale rozpoczęcie meczu w wykonaniu Selby'ego mistrzowskie 3:0 i wszytskie frejmy z brejkami over 100 póżniej Higgins 4 kolejne z rzędu wygrał( też ponad setkę walnął) i w ostatniej partii Selby dosłownie prawie kolejną 100, na zielonej missnął i skończyło się chyba na 96 pkt :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Snooker - 02/05/2009 14:52
Kolejny stół do snookera 12ft pojawił się w Galaxy :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Snooker - 05/05/2009 00:10
World Championship Snooker 2009
John Higgins 18-9 Shaun Murphy


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Snooker - 12/01/2010 16:09
Masters w Londynie,
ogląda ktoś?


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 12/01/2010 16:11
no, niestety O'Sullivan przegrywa, ale mysle ze odrobi, chociaz Robertson gra pewnie nawet przez caly stol


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Snooker - 12/01/2010 16:27
Właśnie od dłuższego czasu domeną Robertsona jest zajebista skuteczność na długich zagraniach. Do tego ostatnie lata pokazują, że Australijczyk z nieopierzonego średniaka wyrasta na czołówkę snookerowego światka, co właśnie pokazuje w meczu z Sullivanem.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 12/01/2010 16:31
no, czasami przesadza z odwagą jak na początku tego frejma kiedy przez cały stół probował wbijać i dał grać Ronniemu, no ale teraz ciekawa koncowka frejma, pewnie bedzie 3:2 i mecz troche bardziej wyrownany. Ja jestem fanem O'Sullivana ale fajnie by bylo zobaczyc taki pojedynek jak jego final z Higginsem w poprzednim sezonie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Snooker - 12/01/2010 16:34

  eF^ napisał:  
Właśnie od dłuższego czasu domeną Robertsona jest zajebista skuteczność na długich zagraniach. Do tego ostatnie lata pokazują, że Australijczyk z nieopierzonego średniaka wyrasta na czołówkę snookerowego światka, co właśnie pokazuje w meczu z Sullivanem.


cutyjesz komentatora? ;) bo dokładnie to samo powiedział.
z tego co pamiętam to jest własnie takie rozstawienie że ronnie z higginsem mogliby się spotkać dopeiro w finale

p.s. szybka akcja i 3:3

Ostatnio edytowany przez: exces, 12 stycznia 2010, 16:42 [1 raz(y)]


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Snooker - 12/01/2010 16:42

  Cytat:  
cutyjesz komentatora? ;) bo dokładnie to samo powiedział.



hehe nie bo głos mam wyłączony, na podstawie obserwacji pisałem bo snookera oglądam regularnie, ale możliwe że gdzieś ktoś kiedyś coś podobnego powiedział i tym się trochę zasugerowałem - w każdym razie co do meczu to Ronnie łapie cug powoli.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 12/01/2010 16:44
transmisja sie skonczyla na eurosporcie ;[


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Snooker - 12/01/2010 16:49

  manes napisał:  
transmisja sie skonczyla na eurosporcie ;[



LINK

Adresy Sopcastów i innych, ja oglądam na Eurosport2 (Sopcast) - po rumuńsku, ale jakościowo jest ok.
Jest 3:3, przy stole Robertson.


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Snooker - 12/01/2010 17:23
ciekawe co sobie myślał ronnie rozbijając te czerwone...


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Snooker - 12/01/2010 17:38
No i Sullivan złapał swój cug ;)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Snooker - 12/01/2010 18:10
no i Ronnie jest dalej :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005