Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Snooker << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Snooker - 23/01/2006 11:22
Nie wiem czy ktos poza mna na forum interesuja sie choc po czesci snookiem:)

Wczoraj ogladajac transmisje na Eurosporcie z finalu turnieju w Londynie... poprostu... zapieralo mi dech w piersiach... To co gral Ronni i John to poprostu marzenie...Mam nadzieje, ze bede mial przyjemnosc ogladac jeszcze wielokrotnie finaly pokroju wczorajszego meczu:)

Oczywiscie, moim ulubionym graczem jest O'Sullivan, nie wiem jak On moze grac lewa i prawa reka ale robi to wysmienicie, jego gre mozna ogladac non stop ale lubie go nie tylko za to lecz za caloksztal.


Jesli temat sie nie przymnie badz nie spodoba adminom to prosze go wykasowac:)

Ps. Jesli ktos chcialbym popykac w necie, to moge polecic jedna dobre gre.
Carom3d
Trzeba zalozyc konto i wejsc w dzial dowload i sciagnac instalke ktora ma okolo 12mb, zainstalowac i mozna garc:)(grywalnosc i grafika(3d) na prawde na bardzo wysokim poziomie) Jesli ktos chcialby sie poradzic co do tej gry to zapraszam na gg(w profilu) badz tutaj.


PS2. Byl ktos moze w klubie gdzie jest stol do snookera??? Bodajze na Slonecznym, za Realem i Abba. Jesli tak, to prosilbym o jakas recenzje na temat tego klubu(cena itp)

Pozdrawiam:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Snooker - 23/01/2006 11:30
A wiesz ze prawdziwych stolow snookerowych min.taki jaki byl w Londynie jest na swiecie tylko kilkadziesiat?:D


,,Vi är överallt,,- POGON
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 23/01/2006 11:38
A czy ja napisalem, ze na SLonku jest takie sukno i taki stol jak w Londynie???:) TO jest oczywiste, ze .. nie:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 11:40

  PogonFan napisał:  
Nie wiem czy ktos poza mna na forum interesuja sie choc po czesci snookiem:)

Wczoraj ogladajac transmisje na Eurosporcie z finalu turnieju w Londynie... poprostu... zapieralo mi dech w piersiach... To co gral Ronni i John to poprostu marzenie...Mam nadzieje, ze bede mial przyjemnosc ogladac jeszcze wielokrotnie finaly pokroju wczorajszego meczu:)

Oczywiscie, moim ulubionym graczem jest O'Sullivan, nie wiem jak On moze grac lewa i prawa reka ale robi to wysmienicie, jego gre mozna ogladac non stop ale lubie go nie tylko za to lecz za caloksztal.


Jesli temat sie nie przymnie badz nie spodoba adminom to prosze go wykasowac:)

Ps. Jesli ktos chcialbym popykac w necie, to moge polecic jedna dobre gre.
Carom3d
Trzeba zalozyc konto i wejsc w dzial dowload i sciagnac instalke ktora ma okolo 12mb, zainstalowac i mozna garc:)(grywalnosc i grafika(3d) na prawde na bardzo wysokim poziomie) Jesli ktos chcialby sie poradzic co do tej gry to zapraszam na gg(w profilu) badz tutaj.


PS2. Byl ktos moze w klubie gdzie jest stol do snookera??? Bodajze na Slonecznym, za Realem i Abba. Jesli tak, to prosilbym o jakas recenzje na temat tego klubu(cena itp)

Pozdrawiam:)



heh ja rowniez ogladalem wczoraj ten final :) co prawda nie od poczatku, bo od stanu 5:5, ale za to do samego konca:) szkoda, ze O'Sullivan przegral, kibicowalem mu, ale brawa wielkie dla Higginsa, bo przy takim stanie w ostatniej partii nie popelnic zadnego bledu, to po prostu mistrzostwo swiata :) i jeszcze ta czerwona w srodek :) zaraz sciagam instalke ...


- Tylko Pogoń -
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Snooker - 23/01/2006 11:42

  PogonFan napisał:  
A czy ja napisalem, ze na SLonku jest takie sukno i taki stol jak w Londynie???:) TO jest oczywiste, ze .. nie:)



Nie no ja wiem z enie napisales..To byla tylko taka ciekawostka:)


,,Vi är överallt,,- POGON
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 12:03
Osobiście, gdy tylko mam okazję oglądam snooker'a i moim faworytem jest Stephen Hendry. Niestety tym razem pożegnał się on z turniejem bardzo szybko - co było sporą niespodzianką.
Finał naprawdę na najwyższym poziomie, szkoda tylko iż przegrał O'Sullivan.


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 12:05

  PogonFan napisał:  
A czy ja napisalem, ze na SLonku jest takie sukno i taki stol jak w Londynie???:) TO jest oczywiste, ze .. nie:)



a powiem ci ze nie mamy sie czego wstydzic. stoly na Slonecznym sa 4, wszystkie pochodza z rozgrywanych niedawno w Ostrowie Wielkopolskim mistrzostw Europy amatorow, i sa prawdopodobnie najlepszymi stolami w kraju. Bardzo dobrze zadbane i przede wszystkich bardzo dobrej jakosci. Nawet podswietlane od dolu :) Poza tym w Szczecinie jest chyba jedyny klub w kraju w ktorym wszystkie stoly w klubie sa identyczne co daje bardzo dobre warunki do treningu.

Co do stolu na turnieju w Londynie, jest on specjalnie przygotowywany przez firme Riley na najwieksze zawody wiec nie wiem czy gdziekolwiek indziej niz na takich zawodach mozna na nich pograc :)
o g

  Cytat:  
PS2. Byl ktos moze w klubie gdzie jest stol do snookera??? Bodajze na Slonecznym, za Realem i Abba. Jesli tak, to prosilbym o jakas recenzje na temat tego klubu(cena itp)



Cena 15zł za 1,5h [promocja, ale jeszcze powinna byc] za Snookera, 10 za zwyklego Poola. Jak wyzej pisalem klub bardzo dobry, jako jedyny w Polsce ma tablice elektroniczne do liczenia punktow na pilota ;)


  Cytat:  
Ps. Jesli ktos chcialbym popykac w necie, to moge polecic jedna dobre gre.
Carom3d


Ja bardziej polecam Snooker na Fly-Or-Die.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Snooker - 23/01/2006 12:31
Co do gy w snookera,lecz w na komputerze mogę polecić grę Cue Club. Grafika i grywalność b.dobra....
Można potrenować sobie grę z komputerem itd


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pawel211
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 13:15
No finał był poprostu zamocny również liczyłem na O'Sullivana ale Higgins grał równie dobrze a ta czerwona w ostatniej partii wygrała dla mnie ale szczęście też jest potrzebne i Higgins miał te szczęście aż w nadmiarze bo wcześniej O'Sullivan tez pechowo klika razy uderzał ale finał godny finału masters :):):)


maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 13:45
Tez bardoz lubie ten sporcik:) moze mi ktos polecic jakis fajny klubik w centrum lub okolicach z dobrymi stolami do poola (do snookera to chyba ciezko bedzie). BTW Olimpic odpada mimo, ze maja fajne promocje, ale jakos malo mi sie tam podoba (o stolach nie wspomne)


miejsce na Twoja reklame.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Snooker - 23/01/2006 13:46
ja akurat bardziej kibicowałem Higginsowi i cieszę się, że wygrał.

A już klnąłem na czym świat stoi, jak po 13 frejmie na godzine prąd wysiadł w całej dzielnicy - na szczęście w porę naprawili.

A te dwie bile z ostatniej partii - ta, która cudem się dotoczyła i ten dubel... Coś niesamowitego :)


A oprócz Higginsa najbardziej lubię McCullocha, za to, że za przeproszeniem - się nie pierdzieli i próbuje wbijać co się tylko da. Z różnym skutkiem, ale zawsze jest to ciekawe :)


zakoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6794 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 13:47

  PogonFan napisał:  


Ps. Jesli ktos chcialbym popykac w necie, to moge polecic jedna dobre gre.
Carom3d
Trzeba zalozyc konto i wejsc w dzial dowload i sciagnac instalke ktora ma okolo 12mb, zainstalowac i mozna garc:)(grywalnosc i grafika(3d) na prawde na bardzo wysokim poziomie) Jesli ktos chcialby sie poradzic co do tej gry to zapraszam na gg(w profilu) badz tutaj.





wszystko pieknie fajnie... tylko jak ustawi sile strzalu? :) naciskam spacje a kij wykonuje tylko ruch nie uderzajac bil :] heelp


If you continue to burn up d herbs, we gonna burn down d cane fields...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7159 dni

****




Odp: Snooker - 23/01/2006 14:04

  zakoo napisał:  

  PogonFan napisał:  


Ps. Jesli ktos chcialbym popykac w necie, to moge polecic jedna dobre gre.
Carom3d
Trzeba zalozyc konto i wejsc w dzial dowload i sciagnac instalke ktora ma okolo 12mb, zainstalowac i mozna garc:)(grywalnosc i grafika(3d) na prawde na bardzo wysokim poziomie) Jesli ktos chcialby sie poradzic co do tej gry to zapraszam na gg(w profilu) badz tutaj.





wszystko pieknie fajnie... tylko jak ustawi sile strzalu? :) naciskam spacje a kij wykonuje tylko ruch nie uderzajac bil :] heelp





Zeby uderzyc musisz przetrzymac ctrl( rownoczesnie tzrymaj shift, spowalania to ruch kijem na boki) no i muszka... uderzasz tak jakby kijem, najpierw do tylu pozniej do przodu:) Milego grania:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 15:30

  maluch69 napisał:  
Tez bardoz lubie ten sporcik:) moze mi ktos polecic jakis fajny klubik w centrum lub okolicach z dobrymi stolami do poola (do snookera to chyba ciezko bedzie). BTW Olimpic odpada mimo, ze maja fajne promocje, ale jakos malo mi sie tam podoba (o stolach nie wspomne)



W Szczecinie stol snookerowy jest tylko w Freeballu. ( a wlasciwie stoly ;) )
Kiedy dawno dawno temu byl w Olimpicu ;)

Najlepszy klub z poolem znajduje sie w Maxtonie (Krzekowo, kolo petli tramwajowej)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 15:35
W necie można też popykać na www.gryonline.wp.pl w Snookera. Fajnie zrobione:P Ranking itp.


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 16:30
bylem juz nieraz w tym FreeBall i polecam stoly super sie na nich gra, Facet co to prowadzi wporzodalu :)


maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7240 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 16:49

  Mq napisał:  
W Szczecinie stol snookerowy jest tylko w Freeballu. ( a wlasciwie stoly ;) )
Kiedy dawno dawno temu byl w Olimpicu ;)

Najlepszy klub z poolem znajduje sie w Maxtonie (Krzekowo, kolo petli tramwajowej)



Bylem tam ostatnio, bardzo fajnie:) kominek w srodku robi swoje:) no to chyba nie mam juz co szukac klubu skoro ten jest najlepszy.


miejsce na Twoja reklame.
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 16:50

  Porto napisał:  
bylem juz nieraz w tym FreeBall i polecam stoly super sie na nich gra, Facet co to prowadzi wporzodalu :)


maja tez szkolke. 10zł za h gry + 10zł dla trenera


  JuStyNa napisał:  
W necie można też popykać na www.gryonline.wp.pl w Snookera. Fajnie zrobione:P Ranking itp.


moze wyglada fajnie, ale realizm gry = 0 :)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Snooker - 23/01/2006 17:01
realizm gry bardzo niewielki, ale fajnie jest pograć z wieloma ludźmi, a nie z komputerem :)


Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7481 dni




Odp: Snooker - 23/01/2006 17:34

  Mq napisał:  

  maluch69 napisał:  
Tez bardoz lubie ten sporcik:) moze mi ktos polecic jakis fajny klubik w centrum lub okolicach z dobrymi stolami do poola (do snookera to chyba ciezko bedzie). BTW Olimpic odpada mimo, ze maja fajne promocje, ale jakos malo mi sie tam podoba (o stolach nie wspomne)



W Szczecinie stol snookerowy jest tylko w Freeballu. ( a wlasciwie stoly ;) )
Kiedy dawno dawno temu byl w Olimpicu ;)

Najlepszy klub z poolem znajduje sie w Maxtonie (Krzekowo, kolo petli tramwajowej)



Maxton rzeczywiscie najlepszy. Odkad pokazano mi ten klub, to juz nie pokazuje sie w Olimpicu. Stoly i w ogole calysprzet w Maxtonie jest dobrze utrzymany. http://www.bilard-maxton.pl/


Zawsze wierni Portowcom!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005