Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Wasze szale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7282 dni

**




Odp: Wasze szale - 17/03/2006 22:26
mam do sprzedania szal lechii Gdansk z jednej strony duzy napis lechia i na gorze Veni Vidi Vici a z drugiej strony Chuligani Wolnego Miasta - Honor Klub Tradycja. Cena - 20zl gg:904004 Aktualne tylko do jutra

Ostatnio edytowany przez: barcish, 17 marca 2006, 22:33 [1 raz(y)]


POGOŃ SZCZECIN!
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7282 dni

**




Odp: Wasze szale - 18/03/2006 14:44
wyglad szala:

z jednej strony:
Obrazek jpg wstawiony na forum

z drugiej strony:
Obrazek jpg wstawiony na forum

kurewskie barwy ale moze komus do kolekcji sie przyda. Sprawa dosc pilna!


POGOŃ SZCZECIN!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni

****




Odp: Wasze szale - 18/03/2006 16:55
Mam na wymiane flage na kiju Legii za szale (Flaga naszej legii ) . Pozdrawiam


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7282 dni

**




Odp: Wasze szale - 18/03/2006 18:58

  Bart1987 napisał:  
wyglad szala:

z jednej strony:
Obrazek jpg wstawiony na forum

z drugiej strony:
Obrazek jpg wstawiony na forum

kurewskie barwy ale moze komus do kolekcji sie przyda. Sprawa dosc pilna!



po raz ostatni sie przypominam, powyzszy szal na sprzedaz. gg 904004 (cały czas jestem ukryty)

Ostatnio edytowany przez: barcish, 18 marca 2006, 19:11 [1 raz(y)]


POGOŃ SZCZECIN!
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Wasze szale - 18/03/2006 19:18

  Beton_Ziom napisał:  
Mam na wymiane flage na kiju Legii za szale (Flaga naszej legii ) . Pozdrawiam



Chcesz zamienic kradziona flage na szal nonono


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni

****




Odp: Wasze szale - 18/03/2006 20:18

  Aris(L) napisał:  

  Beton_Ziom napisał:  
Mam na wymiane flage na kiju Legii za szale (Flaga naszej legii ) . Pozdrawiam



Chcesz zamienic kradziona flage na szal nonono



nie wiem czy kradziona dostalem ta flage od kumpla zrewanzowal sie bo kiedys dalem mu szal .A ta stoji mi w pokoju czasem siostrzenica sie ja pobawi i nic pozatym wiec pisze moze ktos bedzie chcial i tyle w temacie . propozycja dalej aktualna :)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni

****




Odp: Wasze szale - 19/03/2006 23:18

  Plum napisał:  
. Zresztą tło na nowej fladze (Wierni tradycji) również jest żółte............... Szalik, może wydawać się, że jest dla dziecka, ale celem nie było zrobienie szalika, typu Lads from Szczecin, czyli na czarnym tle, z napisami typu „Będziemy walczyć dopóki starczy sił”
Celem było zrobienie szalika Pogoni, z elementem lokalnego patriotyzmu, w tym przypadku nazwa i herb Polic.
Drobne poprawki;
http://szort.pl/Szalik_Pogoni+Police



uspokoj sie troszke....


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7262 dni




Odp: Wasze szale - 20/03/2006 21:26
Mam do sprzedania 2 szaliki:
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: maluch69, 21 marca 2006, 21:36 [1 raz(y)]


miejsce na Twoja reklame.
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni

****




Odp: Wasze szale - 20/03/2006 21:32
Ile chcesz za 2 szaliki ?! bo bym wziol jakiś napisz do mnie na gadu . Pozdro


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7269 dni




Odp: Wasze szale - 23/03/2006 14:43

  narodowiec napisał:  

  pogoniarz73 napisał:  

  Ekipant napisał:  

  Porto napisał:  

  RysiO napisał:  
Widział już ktoś nowy szal Legia&Juventus ???, wczoraj na Turzynie taki widzialem :)



to trza bedzie sobie kupic :)
szkoda ze nie ma POGOŃ&JUVE :(




a po co taki skoro nie mamy zgody z Juve?? jużlepiej byłoby z SS Lazio :) wiadomo czemu.. :D



..a ja jakos ni chujca nie moge zatrybic czemu,Ekipant moze mi podpowiesz oczy

Edit



A ja tam mam takie same zdanie jak Ekipant i my chyba wiemy dlaczego zgoda z SS Lazio byłaby najlepsza ze wszystkich zagranicznych kibiców.



no to dobrze, ze tylko Wy wiecie ;) pozdrawiam ;) Nella Roma esiste solo la A.S. Roma !!!Obrazek gif wstawiony na forum


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni

****




Odp: Wasze szale - 24/03/2006 02:15

  Wuju napisał:  

  narodowiec napisał:  

  pogoniarz73 napisał:  

  Ekipant napisał:  

  Porto napisał:  

  RysiO napisał:  
Widział już ktoś nowy szal Legia&Juventus ???, wczoraj na Turzynie taki widzialem :)



to trza bedzie sobie kupic :)
szkoda ze nie ma POGOŃ&JUVE :(




a po co taki skoro nie mamy zgody z Juve?? jużlepiej byłoby z SS Lazio :) wiadomo czemu.. :D



..a ja jakos ni chujca nie moge zatrybic czemu,Ekipant moze mi podpowiesz oczy

Edit



A ja tam mam takie same zdanie jak Ekipant i my chyba wiemy dlaczego zgoda z SS Lazio byłaby najlepsza ze wszystkich zagranicznych kibiców.



no to dobrze, ze tylko Wy wiecie ;) pozdrawiam ;) Nella Roma esiste solo la A.S. Roma !!!Obrazek gif wstawiony na forum




komuna juz nie wroci wiec nadeszla era Lazio SS :D antyRoma i antyLivorno


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7269 dni




Odp: Wasze szale - 25/03/2006 15:25

  Ekipant napisał:  

  Wuju napisał:  

  narodowiec napisał:  

  pogoniarz73 napisał:  

  Ekipant napisał:  

  Porto napisał:  

  RysiO napisał:  
Widział już ktoś nowy szal Legia&Juventus ???, wczoraj na Turzynie taki widzialem :)



to trza bedzie sobie kupic :)
szkoda ze nie ma POGOŃ&JUVE :(




a po co taki skoro nie mamy zgody z Juve?? jużlepiej byłoby z SS Lazio :) wiadomo czemu.. :D



..a ja jakos ni chujca nie moge zatrybic czemu,Ekipant moze mi podpowiesz oczy

Edit



A ja tam mam takie same zdanie jak Ekipant i my chyba wiemy dlaczego zgoda z SS Lazio byłaby najlepsza ze wszystkich zagranicznych kibiców.



no to dobrze, ze tylko Wy wiecie ;) pozdrawiam ;) Nella Roma esiste solo la A.S. Roma !!!Obrazek gif wstawiony na forum




komuna juz nie wroci wiec nadeszla era Lazio SS :D antyRoma i antyLivorno



nie zapominaj, ze w Romie jest mnóstwo grup skrajnie prawicowych :) Tradizione Distinzione, San Lorenzo, Ultras Romani, Boys i jeszcze trochę tego jest :) takze z tą AntyRomą to chyba nie, az tak do końca ;) ale mamy może nie do końca, ale podobne poglądy, precz z lewactwem ! a na meczach z Livorno dzieją się wielkie rzeczy, zresztą pewnie czytales,słyszales koktajle mołotowa itp. duzo by o tym pisać, ale zostawimy to na inny temat. W następnym sezonie bardzo mozliwe, ze pojedziemy do Livorno z chłopakami :) a i jeszcze ciekawostka, ostatnimi czasy na meczach Livorno u siebie zamiast hymnu klubowego leci hymn ZSRR, to jest dopiero super sprawa :/ pozdrawiam-saluti, C`e' solo l' A.S. Roma

Wracając do tematu! posiada ktoś szalik U.S. Palermo ?


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni




Odp: Wasze szale - 02/04/2006 01:01
Ja mogę wymienić łączony szal "Lechia-Śląsk-Wisła" na taki jednostronny GRANATOWO-BORDOWY szal Pogoni, jakby co do gg 4763862


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni

****




Odp: Wasze szale - 02/04/2006 14:42
Nowe zdobycze:

[Dejvi: Gotowe ziom ;)]

Obrazek jpg wstawiony na forum



Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni




Odp: Wasze szale - 02/04/2006 14:53
Sprzedam ten szalik cena 15zł. (pilne) !!
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum

sprzedany...

Ostatnio edytowany przez: P.1948.S, 2 kwietnia 2006, 16:19 [1 raz(y)]


Arek87
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7699 dni

*




Odp: Wasze szale - 02/04/2006 20:47

  Wuju napisał:  
nie zapominaj, ze w Romie jest mnóstwo grup skrajnie prawicowych :) Tradizione Distinzione, San Lorenzo, Ultras Romani, Boys i jeszcze trochę tego jest :) takze z tą AntyRomą to chyba nie, az tak do końca ;) ale mamy może nie do końca, ale podobne poglądy, precz z lewactwem ! a na meczach z Livorno dzieją się wielkie rzeczy, zresztą pewnie czytales,słyszales koktajle mołotowa itp. duzo by o tym pisać, ale zostawimy to na inny temat. W następnym sezonie bardzo mozliwe, ze pojedziemy do Livorno z chłopakami :) a i jeszcze ciekawostka, ostatnimi czasy na meczach Livorno u siebie zamiast hymnu klubowego leci hymn ZSRR, to jest dopiero super sprawa :/



da sinistra a destra e da destra a sinistra
gialorosso pezzo di m****


Obrazek jpg wstawiony na forum
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni

***




Odp: Wasze szale - 03/04/2006 21:36
Sorki, nie miałem internetu przez dwa tygodnie.
Nie wiem co Ci przeszkadza. Szalik został już wykonany, w najbliższym czasie odbiór, nie jest to jedna sztuka tylko troszkę więcej, co znaczy że nie spodobał się tylko mi ale też paru innym osobom.
Tyle, nie chcę się kłócić o szale, wązne że projekt doczekał się realizacji.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 15 kwietnia 2006, 19:34 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni

****




Odp: Wasze szale - 06/04/2006 01:14

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  


P.S
Roma jest obecnie bardziej prawicowa niz Lazio, ktore oprocz tradycji nie posiada tak wiele zorganizowanych grup prawicowych i skrajnie prawicowych.



jednak tradycja jest najwazniejsza a tworzenie sie grup prawicowych przy klubach o tradycjach skrajnie lewicowych to jakis chory paradoks...u Nas tez mozna go zaobserwowac na podstawie kibicow jednej z polskich druzyn...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7944 dni

**




Odp: Wasze szale - 06/04/2006 14:42
a o ktory polski klub Ci chodzi bo jakos nie moge skojarzyc (Polonia Wawa? Sosnowiec?)
pzdr


Szlugi, wóda, gołe baby !
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6625 dni




Odp: Wasze szale - 06/04/2006 21:07
Kurde wczoraj wygrałem licytacje szalika Pogoń Hooligans .Napisałem do manego już 3 maile i nie odpowiada :/Co moge zrobić??


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.42 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005