Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Kto zasili Pogoń po awansie...??? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kukis_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni




Odp: Kto zasili Pogoń po awansie...??? - 05/06/2004 21:48
ja wiem jedno napewno do Pogońi przyjdzie grzelak. sam orzel(ptak) tak powiedzial


Przemek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni




Odp: Kto zasili Pogoń po awansie...??? - 05/06/2004 22:05
> ja wiem jedno napewno do Pogońi przyjdzie grzelak. sam orzel(ptak) tak
> powiedzial

mało wiesz chłopie hehe


PS
silver_woman19
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni




Odp: Kto zasili Pogoń po awansie...??? - 06/06/2004 09:50
Nasz "ukochany" pan prezydent by się troche dożucił skoro mówi że jest takim oddanym kibicem.....Bo jka narazie to przyniósł tylko makiete ....


" You will never walk alone" MKS...MKS...MKS
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7702 dni

*




Odp: Kto zasili Pogoń po awansie...??? - 06/06/2004 10:34
Awans Pogoni do I ligi beztrosko świętować mogą piłkarze i trenerzy. Za to z chwilą zapewnienia sobie gry w ekstraklasie menedżer Dawid Ptak powinien ostro wziąć się do pracy i ruszyć do poszukiwania wzmocnień.



Szczeciński klub ma w ręku spore atuty: jest w I lidze, obecni piłkarze nie narzekają na wynagrodzenia i grają przy trybunach na których zasiada kilkanaście tysięcy widzów. W Pogoni można więc dobrze zarobić, można się wypromować i osiągnąć sukces. Dlatego nie powinno zabraknąć chętnych do zostania „portowcem”.

- Za wcześnie jednak na nazwiska - tłumaczy Dawid Ptak. - Szukamy napastnika, pomocnika i obrońcy. Prowadzimy rozmowy i z tego co mogę powiedzieć najbliżej jesteśmy pozyskania obrońcy.

Czy trener Bogusław Baniak ma jakieś szczególne życzenie, czy upiera się przy ściągnięciu jakiegoś piłkarza? - Nie, nic takiego nie usłyszałem od szkoleniowca - twierdzi Ptak. - Kilku wymienił, ale jednego szczególnego: nie.

Ptak uważa, że czterech nowych doświadczonych zawodników powinno wystarczyć, by Pogoń odegrała w ekstraklasie znacząca rolę. - Muszą to być jednak ograni w ekstraklasie, sprawdzeni piłkarze - podkreśla. - Nie boję się mówić, że celem będzie coś więcej niż tylko walka o utrzymanie się w I lidze. Przecież taki Górnik Łęczna jako beniaminek był przez moment nawet liderem, a po całej rundzie jesiennej jednym z kandydatów do występów w europejskich pucharach. A wielkich transferów po awansie do I ligi nie zrobił. No i nie ma takiej publiczności jak my...

Czy do Ptaka dzwonią sami piłkarze zainteresowani występami w Pogoni? - To nie jest najlepszy pomysł, takie transfery na ogół nie dochodzą do skutku - wyjaśnia menadżer. - Takie sprawy załatwia się w luźnych rozmowach i to za czyimś pośrednictwem.
Czekamy zatem na efekty pracy Dawida Ptaka.

zrodlo: Glos Szczecinski

Ten obronca co to niby jest blisko to moim zdaniem Jacek Wisniewski ze szczachowianki.....


Kto nie pije ten donosi....
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005