Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> Porządek na forum << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
maluch
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Porządek na forum - 22/12/2004 14:40
No własnie zgadzam sie z Panem Cobra S. Po co zakładac te same tematy..a nawet nie ma o czym mówic w koncu w regulaminie jest wszystko bardzo jasno napisane...


Regulamin punkt 4
Przed napisaniem jakiegoś tematu, sprawdź czy wcześniej już taki nie był założony. Tematy, które się powtarzają będą usuwane.

Nie to ze pouczam..ale taki punkt z regulaminu to od razu wpada w ucho przynajmniej mi :)

Ostatnio edytowany przez: maluch, 22 grudnia 2004, 14:45 [1 raz(y)]


>>>Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie ---->>>


Jednak wszystko co złe ma swoje dobre strony :)
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8180 dni

**




Odp: Porządek na forum - 01/01/2005 18:46
Od jakiegos czasu na forum pojawila sie grupka kilku mlodych osobnikow, ktorzy swa dzialalnoscia dezorganizuja porzadek na forum. Przez w/w osoby korzystanie z forum stalo sie dla mnie uciazliwe i naraza mnie na czytanie okrutnych betonow.

Wszystkim adminom zycze Szczesliwego Nowego Roku :)


1948
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni




Odp: Porządek na forum - 01/01/2005 22:05

  PoRtAlBoY napisał:  
Od jakiegos czasu na forum pojawila sie grupka kilku mlodych osobnikow, ktorzy swa dzialalnoscia dezorganizuja porzadek na forum. Przez w/w osoby korzystanie z forum stalo sie dla mnie uciazliwe i naraza mnie na czytanie okrutnych betonow.

Wszystkim adminom zycze Szczesliwego Nowego Roku :)



spokojnie PoRtAlBoY grupa ta jest obserwowana od dawna, jeden forumowicz został narazie uciszony
inni członkowie tej grupki są rozpracowani przez IP z jakiego piszą i są już pierwsze obserwacje ;)
tak czy inaczej na pewno nie pojawiają się nowe tematy "betony", a i wpisy w poszczególnych tematach są kasowane jeśli uznamy je za bezsensowne


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8180 dni

**




Odp: Porządek na forum - 02/01/2005 18:46
Hehe ja zawsze spokojny chlopak bylem :) Zobaczylem ze jeszcze nikt nie poruszyl tego tematu w dziale do tego przeznaczonych wiec postanowilem oficjalnie zaprotestowac :P :D


1948
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Porządek na forum - 14/01/2005 11:39
sorki poprostu sie pomylilem z tym tematem o bramkach niewiedzialem pozdrowionka


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni




Odp: Porządek na forum - 14/01/2005 11:47

  POGON V WIEDEN napisał:  
sorki poprostu sie pomylilem z tym tematem o bramkach niewiedzialem pozdrowionka



spokojnie jeden z adminów przyblokował temat, bo już istnieje podobny
jesteś nowym forumowiczem więc wybaczamy ;)

proponuje wile razy korzystać z tego


parker
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6714 dni




Odp: Porządek na forum - 18/12/2005 13:22

  Cobra_S napisał:  

  PoRtAlBoY napisał:  
Od jakiegos czasu na forum pojawila sie grupka kilku mlodych osobnikow, ktorzy swa dzialalnoscia dezorganizuja porzadek na forum. Przez w/w osoby korzystanie z forum stalo sie dla mnie uciazliwe i naraza mnie na czytanie okrutnych betonow.

Wszystkim adminom zycze Szczesliwego Nowego Roku :)



spokojnie PoRtAlBoY grupa ta jest obserwowana od dawna, jeden forumowicz został narazie uciszony
inni członkowie tej grupki są rozpracowani przez IP z jakiego piszą i są już pierwsze obserwacje ;)
tak czy inaczej na pewno nie pojawiają się nowe tematy "betony", a i wpisy w poszczególnych tematach są kasowane jeśli uznamy je za bezsensowne



Co wielki adminie myślisz że jesteś taki wielki, Twoje sposoby blokowania można o kant dupy rozbić istnieje jeszcze coś takiego jak servery proxy dzięki którym można bez problemu wejść na każde forum jako icognito i Ty frajeże tego nikomu nie ograniczysz!!!!!!!!!!!!!!!:)

Pozdro


parker
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6714 dni




Odp: Porządek na forum - 18/12/2005 13:23

  Cobra_S napisał:  

  PoRtAlBoY napisał:  
Od jakiegos czasu na forum pojawila sie grupka kilku mlodych osobnikow, ktorzy swa dzialalnoscia dezorganizuja porzadek na forum. Przez w/w osoby korzystanie z forum stalo sie dla mnie uciazliwe i naraza mnie na czytanie okrutnych betonow.

Wszystkim adminom zycze Szczesliwego Nowego Roku :)



spokojnie PoRtAlBoY grupa ta jest obserwowana od dawna, jeden forumowicz został narazie uciszony
inni członkowie tej grupki są rozpracowani przez IP z jakiego piszą i są już pierwsze obserwacje ;)
tak czy inaczej na pewno nie pojawiają się nowe tematy "betony", a i wpisy w poszczególnych tematach są kasowane jeśli uznamy je za bezsensowne



Co wielki adminie myślisz że jesteś taki wielki, Twoje sposoby blokowania można o kant dupy rozbić istnieje jeszcze coś takiego jak servery proxy dzięki którym można bez problemu wejść na każde forum jako icognito i Ty frajeże tego nikomu nie ograniczysz!!!!!!!!!!!!!!!:)

Pozdro


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7087 dni




Odp: Porządek na forum - 18/12/2005 16:31

  parker napisał:  

  Cobra_S napisał:  

  PoRtAlBoY napisał:  
Od jakiegos czasu na forum pojawila sie grupka kilku mlodych osobnikow, ktorzy swa dzialalnoscia dezorganizuja porzadek na forum. Przez w/w osoby korzystanie z forum stalo sie dla mnie uciazliwe i naraza mnie na czytanie okrutnych betonow.

Wszystkim adminom zycze Szczesliwego Nowego Roku :)



spokojnie PoRtAlBoY grupa ta jest obserwowana od dawna, jeden forumowicz został narazie uciszony
inni członkowie tej grupki są rozpracowani przez IP z jakiego piszą i są już pierwsze obserwacje ;)
tak czy inaczej na pewno nie pojawiają się nowe tematy "betony", a i wpisy w poszczególnych tematach są kasowane jeśli uznamy je za bezsensowne



Co wielki adminie myślisz że jesteś taki wielki, Twoje sposoby blokowania można o kant dupy rozbić istnieje jeszcze coś takiego jak servery proxy dzięki którym można bez problemu wejść na każde forum jako icognito i Ty frajeże tego nikomu nie ograniczysz!!!!!!!!!!!!!!!:)

Pozdro



Żenada..


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni




Odp: Porządek na forum - 18/12/2005 16:42

  parker napisał:  
[cytat=Cobra_S]Co wielki adminie myślisz że jesteś taki wielki, Twoje sposoby blokowania można o kant dupy rozbić istnieje jeszcze coś takiego jak servery proxy dzięki którym można bez problemu wejść na każde forum jako icognito i Ty frajeże tego nikomu nie ograniczysz!!!!!!!!!!!!!!!:)

Pozdro



no faktycznie jestem wielki, ostatnio nawet się mierzyłem i mam 1,90 metra, sposoby blokowania jakie są takie są, nie robie z tego polemiki żadnej
a jeśli tobie pasuje zakładanie nowych kont, po to tylko żeby pisać takie teksty to całkiem zakręcony z ciebie gość.
a co do tego ostaniego zdanie to kłania się ortografia, frajerze pisze się przez "rz" i tu się kłania podstawówka, chyba, że jej nie skończyłeś to tym bardziej cię podziwiam


kojot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6694 dni




Odp: Porządek na forum - 07/01/2006 14:37

  Cobra_S napisał:  

  Romzji napisał:  
Cobra_S Ty Frajeże! Najpierw skontaktuj się z Tym co założył post i wyjaśnijcie to sobie! A nie odrazu zakładasz ostrzeżenie!
flaga3zgodaflaga3



do czego sapiesz???
temat założony przez Maluch 12.12.2004 Hyde Park - tytuł Zyczenia Swiateczne

temat założony przez Romzji Życzenia Świąteczne? Czy warto założyć takie coś na forum? Tak jak na Legilive? 21.12.2004 temat przeniesiony do tego wyzej - nie skasowany i widnieje tam

wiec z kim mam sie kontaktowac i co wyjasniac??
hmm ,frajeze nie pamietam zebysmy byli na Ty, co najwyzej Panie Cobra_S
wystarczylo podbic na gg w profilu, no ale jesli tak....



Cobra_S, czepiasz się Parkera ale wcale nie lepszy jesteś, hihihi...


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni




Odp: Porządek na forum - 07/01/2006 15:41

  kojot napisał:  
Cobra_S, czepiasz się Parkera ale wcale nie lepszy jesteś, hihihi...



wiem fan57 wiem, ze jestem w Twoich oczach najlepszy
serdecznie pozdrawiam


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8312 dni




Odp: Porządek na forum - 07/01/2006 17:07

  kojot napisał:  
Cobra_S, czepiasz się Parkera ale wcale nie lepszy jesteś, hihihi...



fan57 jezeli myslisz ze uzywajac proxy ciebie nie namierzymy - mylisz sie


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
kojot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6694 dni




Odp: Porządek na forum - 09/01/2006 19:57
Mq, napisałem prośbę do Cobra_S, zwracam się równierz bezpośrednio do Ciebie, wydaje mi się że okres karencji już powinien minąć i powinieneś zdjąć blokadę, ponieważ nie można kogoś kto kiedyś troszkę przesadził skazywać na wszelki zakaz dostępu.
Więc zwracam się z prośbą o odblokowanie mojego konta, ponieważ nie chcę siebie i Was męczyć serwerami Proxy co i dla mnie też jest uciążliwe.
Chciałbym wrócić do normy!!!(Chodzi mi o normalny dostęp)

P.S. Obiecuję spokój na forum.

Przepraszam wszem i wobec, jeżeli kogoś uraziłem jeszcze raz przepraszam!

Pozdrawiam, fan57:)

Ostatnio edytowany przez: kojot, 9 stycznia 2006, 20:34 [2 raz(y)]


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni




Odp: Porządek na forum - 09/01/2006 21:04

  kojot napisał:  
Mq, napisałem prośbę do Cobra_S, zwracam się równierz bezpośrednio do Ciebie, wydaje mi się że okres karencji już powinien minąć i powinieneś zdjąć blokadę, ponieważ nie można kogoś kto kiedyś troszkę przesadził skazywać na wszelki zakaz dostępu.
Więc zwracam się z prośbą o odblokowanie mojego konta, ponieważ nie chcę siebie i Was męczyć serwerami Proxy co i dla mnie też jest uciążliwe.
Chciałbym wrócić do normy!!!(Chodzi mi o normalny dostęp)

P.S. Obiecuję spokój na forum.

Przepraszam wszem i wobec, jeżeli kogoś uraziłem jeszcze raz przepraszam!

Pozdrawiam, fan57:)



konto odblokowane!


kojot
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6694 dni




Odp: Porządek na forum - 12/01/2006 14:11

  Cobra_S napisał:  

  kojot napisał:  
Mq, napisałem prośbę do Cobra_S, zwracam się równierz bezpośrednio do Ciebie, wydaje mi się że okres karencji już powinien minąć i powinieneś zdjąć blokadę, ponieważ nie można kogoś kto kiedyś troszkę przesadził skazywać na wszelki zakaz dostępu.
Więc zwracam się z prośbą o odblokowanie mojego konta, ponieważ nie chcę siebie i Was męczyć serwerami Proxy co i dla mnie też jest uciążliwe.
Chciałbym wrócić do normy!!!(Chodzi mi o normalny dostęp)

P.S. Obiecuję spokój na forum.

Przepraszam wszem i wobec, jeżeli kogoś uraziłem jeszcze raz przepraszam!

Pozdrawiam, fan57:)



konto odblokowane!



Dzięki, ale jakoś w dalszym ciągu nie mogę się zalogować.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni




Odp: Porządek na forum - 12/01/2006 15:43

  kojot napisał:  
Dzięki, ale jakoś w dalszym ciągu nie mogę się zalogować.



teraz powinno byc dobrze, moja nie uwaga, ze czegos nie usunalem


fan57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7539 dni




Odp: Porządek na forum - 12/01/2006 17:50

  Cobra_S napisał:  

  kojot napisał:  
Dzięki, ale jakoś w dalszym ciągu nie mogę się zalogować.



teraz powinno byc dobrze, moja nie uwaga, ze czegos nie usunalem



jest oky, dzięki!!!


:) Jedno życie, jedno miasto, jeden klub!!!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6385 dni




Odp: Porządek na forum - 27/06/2007 23:43
Takie pytanie a jednocześnie prośba do administratorów. Czy możecie kasować tematy które nie mają żadnych odpowiedzi a są już na forum od dłuższego czasu. Zasmiecaja tylko forum i nic nie wnoszą. Pomyślcie nad tym. Tak samo o tematach które mają tą samą nazwę. np temat "Andrzej Gołota" są chyba ze 4 (inne w postaci gołot vs...), może wykasować jeden lub je połaczyć do jednego o tej nazwie lub ogolnie temat o boksie który powraca dosyć czesto na poczatek listy tematów gdy są jakies interesujące walki o mistrza czy też z endrju:) pzdr.

t


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

*




Odp: Porządek na forum - 09/12/2007 12:16
Zasugerowałem zbanowanie gościa (nick bandyta) który robi burdel na forum: http://wiejskie.fora.pl/ a w zamian... mój post został skasowany,hm ciekawe oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 2 października 2014, 10:45 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005