Autor
Wiadomość
   Pogoń On-Line -> III urodziny PogonOnline.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: III urodziny PogonOnline.pl - 03/12/2003 15:25
to ja troche orginalnie :DZIEKUJEMY ZA TO CO BYLO , JEST I LICZYMY NA WIECEJ!!!!!Szczegolne podziekowania dla wszystkich ludzi zwiazanych z tworzeniem stronki i odpowiedzialnych za forum -ktore ma bardzo orginalny wyglad i jest bardzo latwo dostepne! moje sugestie sa takie zeby powrocilo to male okienko podczas pisania tresci postu do podgaladania wczesnijeszych wypowiedzi w danym temacie oraz wyszukiwarka na forum! oraz jak najwiecej i szybciej dostarczanych newsow! STO LAT

p.s co z ta flaszka???????


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
Hanki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7678 dni

**




Odp: III urodziny PogonOnline.pl - 03/12/2003 18:20
>p.s co z ta flaszka???????

No ja również dołączam się do tych wszystkich życzeń no i oczywiścię życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu serwisu :D No a co do tej flaszki to jest całkiem zajebista opcja, trzeba by coś zorganizować, w końcu jest co świętować :D POZDRO!


Llibertat per a Catalunya!
Szamał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni




Odp: III urodziny PogonOnline.pl - 06/01/2004 18:19
pogoń on-line 2003 - sto lat


acidland
max_dal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7474 dni




Odp: III urodziny PogonOnline.pl - 06/01/2004 21:52
dołączam się do życzeń. Strona jest super dużo lepsza od Pogoń.v.pl Chyba tylko fotorelacje tam są lepsze. Brakuje tylko jakiegoś porządnego działu download ale jest good tak trzymać!!!


Mówicie że jesteśmy rasistami, mówicie że jesteśmy faszystami, to dlaczego nie dajecie swych córek arabom a synów nie żenicie z murzynkami, czy chciał byś by twój syn chodził w turbanie? czy chciał byś by twa córka zasłaniała twarz? czy chciał byś by w twym bloku mieszkali cyganie? spójrz mi prosto w oczy nim odpowiesz tak!!!
 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005