Autor
Wiadomość
   Kibice -> Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5888 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 25/01/2013 11:41

  Bralin napisał:  
Dlaczego Zaglebie Lubin wywiesza na meczu z nami (2004) flagi WKSu do góry kolami?



pewnie pierwsza okazja, żeby się pochwalić.
przy okazji podbiję, może ktoś coś wygrzebie:

  Cytat:  
ktoś posiada lub gdzieś znalazł nasze zdjęci zdjęcia z PP w Koszalinie. 97' zdajesię



ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 10/02/2013 22:53
Francja-Polska

Obrazek jpg wstawiony na forum


Better dead than red!
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 16/02/2013 13:30
Obrazek jpg wstawiony na forum


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
Szymczasty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4778 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 04/03/2013 23:06
Ma ktoś zdjęcia z meczu Kotwica - Pogoń, ostatni mecz sezonu, Pogoń awansuje do podajże drugiej ligi, wyniki 4:0, przed meczem facet biegnie przez murawę z okrzykiem?
Byłbym wdzięczny ;)


' Bo dla mnie człowieku, żyć bez marzeń nie warto...'
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/03/2013 00:04

  Szymczasty napisał:  
Ma ktoś zdjęcia z meczu Kotwica - Pogoń, ostatni mecz sezonu, Pogoń awansuje do podajże drugiej ligi, wyniki 4:0, przed meczem facet biegnie przez murawę z okrzykiem?
Byłbym wdzięczny ;)



Masz na myśli to spotkanie? http://www.pogononline.pl/index.php/galeria/fotorelacje/20090517_kotwica_pogon-cob/1 ?

Może nie ostatnie, ale jedno z ostatnich spotkań sezonu, po którym awansowaliśmy, wynik się zgadza i jeśli dobrze pamiętam, to chyba przed tym meczem facet przebiegł przez murawę z okrzykiem, że Flotę biją czy jakoś tak.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Szymczasty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4778 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/03/2013 00:27

  Plum napisał:  

  Szymczasty napisał:  
Ma ktoś zdjęcia z meczu Kotwica - Pogoń, ostatni mecz sezonu, Pogoń awansuje do podajże drugiej ligi, wyniki 4:0, przed meczem facet biegnie przez murawę z okrzykiem?
Byłbym wdzięczny ;)



Masz na myśli to spotkanie? http://www.pogononline.pl/index.php/galeria/fotorelacje/20090517_kotwica_pogon-cob/1 ?

Może nie ostatnie, ale jedno z ostatnich spotkań sezonu, po którym awansowaliśmy, wynik się zgadza i jeśli dobrze pamiętam, to chyba przed tym meczem facet przebiegł przez murawę z okrzykiem, że Flotę biją czy jakoś tak.



Dokładnie ;)
Mój pierwszy mecz na Pogoni, pierwszy raz na stadionie w Kołobrzegu. Mało co z sąsiadem w barwach Pogoni nie weszliśmy na sektor Kotwicy.. ;D


' Bo dla mnie człowieku, żyć bez marzeń nie warto...'
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/03/2013 04:51
Tym facetem , był stary fanatyk z dawnych czasów Z..y :)

Fajna sytuacja mi się przypomniała o której młodsza część kibiców Pogonki może nie wiedzieć.
Na początku lat 90-tych , kiedy było jeszcze ciężko z barwami, kibice GKS-u Katowice przed meczami , rozdawali z wielkich worków barwy (szaliki) a po meczu je zbierali spowrotem :) Takie to były czasy.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 5 marca 2013, 04:59 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Lobo.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5459 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/03/2013 11:06

  Plum napisał:  
to chyba przed tym meczem facet przebiegł przez murawę z okrzykiem, że Flotę biją czy jakoś tak.



Jak pamięć nie zawodzi, to Flota wjebała się w kasy, a nas na sektorze "uspokajali" :), ale że ktoś wbiegał na murawę to nie pamiętam. To ostatni wypad w te dziury na szczeblu ligowym. Po tym wyjeździe był jeszcze wypad w PP, na który przystała jakaś setka osób.

PS: Jeden z kibiców już na sektorze intonował wrzutę na Kotwicę składającą się z czterech zwrotek? Przypomni ktoś? ;)


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/03/2013 11:10

  lS. napisał:  

ale że ktoś wbiegał na murawę to nie pamiętam.
)


Wbiegla jedna osoba gdzies w okolicy kas i biegla przez murawe na sektor .


Szymczasty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4778 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/03/2013 18:06
Później pamiętam że ktoś z trybuny krzyknął coś obraźliwego na Pogoń, to pies do niego podszedł i szepnął mu na ucho. Łepek wstał, przeprosił wszystkich za to co powiedział i wyszedł. ;D


' Bo dla mnie człowieku, żyć bez marzeń nie warto...'
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 05/03/2013 21:40

  lS. napisał:  

  Plum napisał:  
to chyba przed tym meczem facet przebiegł przez murawę z okrzykiem, że Flotę biją czy jakoś tak.



Jak pamięć nie zawodzi, to Flota wjebała się w kasy, a nas na sektorze "uspokajali" :), ale że ktoś wbiegał na murawę to nie pamiętam. To ostatni wypad w te dziury na szczeblu ligowym. Po tym wyjeździe był jeszcze wypad w PP, na który przystała jakaś setka osób.

PS: Jeden z kibiców już na sektorze intonował wrzutę na Kotwicę składającą się z czterech zwrotek? Przypomni ktoś? ;)



Stałem wtedy na murawie pod naszym sektorem i pamiętam, że facet przebiegł całe boisko, pod nasz płot z okrzykiem: "Chłopaki! Flotę Nam biją!". Teraz mi się lepiej przypomniało.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
marcinek5
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 08/03/2013 21:30
ta fotka to na 100% lata 92/93 stadion legii nie było jeszcze zgody ponownej nasza prezentacja na tamte lata to było coś szpakowski wtedy powiedział na wizji proszę państwa to nie są kibice ac milanu tylko Pogoni Szczecin echh to były lata


Moja na zawsze Pogoń Szczecin
Szanujmy się nawzajem
Czy staruszek czy małolat każdy śpiewa ........
marcinek5
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 08/03/2013 21:32

  ktn napisał:  
Hmmm - no to już sam zgłupiałem ;)
Sektor dla przyjezdnych więc musiało to być przed zgodą czyli najprawdopodobniej rok 1993.
Tak na meczu wyglądaliśmy
Obrazek jpg wstawiony na forum

Chyba że to duzo przed meczem fotka zrobiona gdy nie ma całej grupy na sektorze i wiszą flagi, bo na tej drugiej fotce brak flag na płocie, jest za to sektorówka. No i grupa stoi na sektorze z jasnymi ławkami a na pierwszej fotce siedzą na ciemnych.



napewno 92/93 stadion legii było extra nie było zgody a szpakowski na wizji powiedział proszę państwa to nie są kibice ac milanu tylko Pogoni Szczecin


Moja na zawsze Pogoń Szczecin
Szanujmy się nawzajem
Czy staruszek czy małolat każdy śpiewa ........
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5424 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 08/03/2013 22:11

  marcinek5 napisał:  

  ktn napisał:  
Hmmm - no to już sam zgłupiałem ;)
Sektor dla przyjezdnych więc musiało to być przed zgodą czyli najprawdopodobniej rok 1993.
Tak na meczu wyglądaliśmy
Obrazek jpg wstawiony na forum

Chyba że to duzo przed meczem fotka zrobiona gdy nie ma całej grupy na sektorze i wiszą flagi, bo na tej drugiej fotce brak flag na płocie, jest za to sektorówka. No i grupa stoi na sektorze z jasnymi ławkami a na pierwszej fotce siedzą na ciemnych.



napewno 92/93 stadion legii było extra nie było zgody a szpakowski na wizji powiedział proszę państwa to nie są kibice ac milanu tylko Pogoni Szczecin




teks Szpakowskiego o kibicach Pogoni i Milany była labo z meczu z Wisła albo Siarką (tu aż dziwne ale jakoś blizej mi tu z tym tekstem)...na Legii raczej nei został wypowiedziany


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 08/03/2013 22:26
Na Legii, na Legii marcinek ma rację z tym tekstem wielkie flagi na wędkach i race ;)

PS ponawiam pytanie ma ktoś na hvs program regionalnych trójek Szczecin, Wrocław, Poznań co nagrywali m.in. u nas na meczu i po nim ? Albo Ekspres reporterów o bandzie Lecha na których sporo o Pogoni ? :]


Better dead than red!
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5424 dni

**




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 08/03/2013 23:22

  ktn napisał:  
Na Legii, na Legii marcinek ma rację z tym tekstem wielkie flagi na wędkach i race ;)

PS ponawiam pytanie ma ktoś na hvs program regionalnych trójek Szczecin, Wrocław, Poznań co nagrywali m.in. u nas na meczu i po nim ? Albo Ekspres reporterów o bandzie Lecha na których sporo o Pogoni ? :]



zapewne chodzi o słynny (niby) wypad na do Poznania, co wypowiada sie m.in. U. na sektorze. Filmik krążył w sieci. Na pewno ktoś go zaraz odkopie
macie linka z tym że .. "to nie kibice Milanu.." - chcę się utwierdzić w faktach


PoGoniarz78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6427 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 09/03/2013 07:03
Potwierdzam. Chodzi o mecz Legia - Pogoń


PRECZ Z KOMUNĄ !
cgutek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 09/03/2013 11:17
"Proszę Państwa, to nie są kibice Milanu to ich koledzy z Pogoni" Legia-Pogoń.
flagi na wędkach, pierwsze w Polsce :)


marcinek5
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 10/03/2013 18:24
tak a Legia wtedy miała szeleszczące papierki srebrne nawet dobrze to wyszło bo kilka dni wcześiej grał olimpic marsylia z ac milanem no i takie nawiązanie he
My natomiast zrobiliśmy na tym meczu bardzo duże wrażenie na Legii i nie tylko
to były czasy te wyjazdy napewno co niektórzy pamiętają także górnik pszów i awans Pogoni do ex-klasy wtedy pierwszej ligi wyjazd rewelka terror potęga radość


Moja na zawsze Pogoń Szczecin
Szanujmy się nawzajem
Czy staruszek czy małolat każdy śpiewa ........
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4990 dni

*




Odp: Troszke historii - Pogoń Szczecin kibicowsko - 10/03/2013 21:03
oj oj oj bardzo pamiętamy :) i pozdrawiamy WSZYSTKICH :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005