Autor
Wiadomość
   Kibice -> Kibice w naszym województwie. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6174 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 22/06/2011 14:12

  BFC napisał:  
opowie ktos cos o kibicach w Łobzie? ;)
dawno nie bylem, a slyszalem ze cos tam dzialaja





Na Światowidzie zawsze jakiś młynek jest chłopaki coś tam działają mimo ciężkich czasów i gry piłkarzy jaką prezentowali grajki ale w końcu w tym sezonie udało się odbić od dna i jest awans do V ligi.

Światowid Łobez - niegdyś uznany klub grający nawet w III lidze. Po wielu latach marazmu oraz złego zarządzania na krawędzi klasy okręgowej ocierający się o A klasę. Skostniały zarząd z dawnych lat skutecznie blokuje rozwój klubu, zespołów, zawodników. Ale są wierni kibice - przedstawiam artykuły z ostatnich dwóch lat potwierdzające moją oraz wielu mi podobnych walkę o Światowid - potwierdzające, że chcieć znaczy móc. Dziś Światowid to już inny klub - organizacja, możliwości, przestrzeń do działania oraz wreszcie walka o upragniony awans nie walka o utrzymanie.Rewolucja oparta na faktach - Światowid Łobez


PS 1948
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 08/07/2011 07:19
Drawa Drawsko P. awansowała w tym sezonie do III ligi. Wczoraj ogłosili terminarze i szykuje się ciekawy początek. Do Drawska najpierw przyjeżdża silna kibicowsko:D Pogoń Barlinek, potem wyjazd do Lechii II Gdańsk i arcyciekawy mecz u siebie z Gwardią Koszalin... poziom atrakcji zapewniony:)


=ZDR=
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7383 dni

*




Odp: Kibice w naszym województwie. - 08/07/2011 19:23
Błazen
  mikos napisał:  
Pogoń Barlinek


Ostatnio edytowany przez: ZCH 1948, 12 lipca 2011, 23:45 [1 raz(y)]


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 02/10/2011 12:48
Darzbór - WIELIM SZCZECINEK (28.09.11r)
W środowe popołudnie na derbach Szczecinka gromadzi się około 600 widzów. Tak niska frekwencja spowodowana była zapewne słabą promocją tego spotkania, cieszy fakt że większość kibiców na stadionie stanowiła grupa kibiców Wielimia, która tego dnia utworzyła około 250 osobowy młyn na sektorach D1 i D2 (na meczu obecni nasi bracia z Karlina w sile 20 osób, oraz FC z Barwic, Bornego i Czarnego, wielkie dzięki!). Powolna sprzedaż biletów sprawia, że fani KSW meldują się w komplecie dopiero pod koniec pierwszej połowy. Od pierwszych minut prowadzimy doping na bardzo wysokim poziomie. Na płocie tego dnia zawisły wszystkie nasze fany oraz jedna flaga Karliniaków. Gdy pojawiamy się na sektorze w komplecie prezentujemy oprawę na którą składał się transparent o treści: " W SZCZECINKU BEZ ZMIANY... WIELIM PANY!", który dopełniła sektorówka z panoramą miasta oraz 4 świece dymne. Niemal cały mecz atmosferę podgrzewają peterdy hukowe. Co do gospodarzy tego meczu nie ma co tu dużo pisać grupa ok.30-40 konfidentów potrafiącą jak zwykle spinać się tylko zza pleców policji i przede wszystkim na Internecie. Co do samego wyniku Wielim niestety przepierdala 3-2 mimo, że prowadziliśmy już 2-1. Podsumowując po raz kolejny udowadniamy, że dominujemy w naszym mieście, darzbór wygrywa tylko na boisku, poza nim zdecydowane zwycięstwo fanów Szczecineckiego Wielimia!

klik

Ostatnio edytowany przez: Portowiec92, 2 października 2011, 12:54 [4 raz(y)]


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 07/11/2011 11:00
Gwardia - Kotwica


abstrakcja!
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6539 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 05/02/2012 01:00
Zgodnie z tym co pisałem w innym temacie na wykladach pobawiłem sie w mapke kibiców w województwie. Dzięki mapce wykłady stały się ciekawsze...;)
Użyłem starej mapki którą zrobiłem kiedyś w innym celu i zastanawiam się jak nanieść mniejsze miejscowości jak np. Pobierowo itp.
Mapka jest wykadrowana na okolice szczecina by ustalić "szablon" dla reszty.

W sumie nie mam pojęcia jak zaznaczać kluby w danym mieście i jak zaznaczać "ilość" kibiców w poszczególnych miastach (zmnieszanie/zwiększanie herbów?).
Jak macie jakieś sugestie co do kolorów, układu to piszcie.

I najważniejsze. Jeżeli podajecie informacje dotyczące innych klubów to róbcie to rzetelnie a nie zaślepieni Pogonią. Jeżeli w mieście jest jakaś grupa to piszcie

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: WM, 5 lutego 2012, 01:08 [1 raz(y)]


Amat victoria curam
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4501 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 05/02/2012 11:57
Dobra robota ;] Ale jakbyś miał czas się pobawić w takie rzeczy mógłbyś uwzględnić całe województwo a nie tylko okolice Szczecina.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni

****




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 19:58
wlasnie raczej chodzilo o mniejsza i bardziej szczegolowa mape...ale dobrze ze masz checi, teraz wystarczy dopracowac


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 20:46
tutaj masz mape dokladniejsza
mapa Zachodniopom.


abstrakcja!
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 21:01
no ta mapka jest całkiem całkiem, myslę ,że można sobie darować miejscowe kluby , chyba że mają jakąś jakość i obstawić tylko te większe , a przynajmniej te które na prawdę mają kibiców. Zrób jakąs próbe a my pomożemy nanosząc poprawki


=ZDR=
PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 21:20

  mikos napisał:  
no ta mapka jest całkiem całkiem, myslę ,że można sobie darować miejscowe kluby , chyba że mają jakąś jakość i obstawić tylko te większe , a przynajmniej te które na prawdę mają kibiców. Zrób jakąs próbe a my pomożemy nanosząc poprawki



zgadza się tym bardziej że oprócz błękitnych są to same pro Pogoniarskie kluby


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7356 dni

****




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 21:22
To zróbcie sobie próbę rozpisując miejscowości a dopiero potem jak już nie będzie wątpliwości - wrzucicie na mapę ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6539 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 22:18
Naprawdę myśleliście że to co podałem wyżej to mapa właściwa? :)
Chciałem pokazać "kawałek" żeby nie zawalać forum. Właściwa mapa obejmuje całe województwo z głównymi miastami. Usunąłem co zbędne czyli lasy i niektóre kolory. I Uzupełniłem z głowy niektóre miasta.

Mapka poniżej to 50procent mapki właściwej.
Tak jak ktoś już pisał nie ma sensu żebym umieszczał coś na mapie dopóki nie będzie doprecyzowane kto gdzie. Szkoda wykładów ( ;) )
Przyznam że szybko czas mija a na wykładach to rzecz święta.
Jeszcze nie wiem w jaki sposób uzupełnię mniejsze miasta jak Międzywodzie itp. Zacznę nad tym myśleć jak skończę wszystkie miasta główne.

Wrzucam listę miast i pouzupełniajcie WSZYSTKIE średnie kluby jakie mają kibiców w mieście.
Zależy mi żeby było to zgodne z prawdą a nie na zasadzie jesteśmy wszędzie.
Podobnie chciałbym aby wyznaczono WSZYSTKIE oficjalne FC Pogoni (niech ktoś ogarnięty uzupełni).

http://oi39.tinypic.com/s10tb7.jpg

Lista miast:
Świnoujscie
Międzyzdroe
Wolin
Nowe warpno
Kamien pomorski
Golczewo
Gryfice
Trzebiatów
Płoty
Nowogard
Płoty
Resko
Szczecin ;)
Łobez
Świdwin
Połczyn zdrój
Barwice
Szczecinek
Bobolice
Białogard
Karlino
Darłowo
Sławno
Polanów
Koszalin
Kołobrzeg
Czaplinek
Zlocieniec
Drawsko Pomorskie
Węgorzyno
Wałcz
Mirosławiec
Kalisz Pomorski
Drawno
Recz
Tuczno
Maszewo
Chociwel
Dobrzany
Choszczno
Pyrzyce
Stargard
Gryfino
Suchan
Goleniów
Police
Pelczyce
Barlinek
Lipiany
Mysliborz
Debno
Mieszkowice
Moryn
Chojna
Cedynia
Trzcinskko zdrój
Człopa
Tuczno
Biały Bór


Amat victoria curam
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7356 dni

****




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 22:28
Nie ma czegoś takiego jak oficjalne FC Pogoni.
Są miasta kibicujące - te liczne i mniej liczne, zorganizowane i mniej zorganizowane - jak i te aktywne kibicowsko lub nie.
Ogólnie Wam powiem że taka mapka jest nie do zrobienia poprawnie - zawsze będzie jakieś "ale".
Widzę na podanej wcześniej mapce że Flota ma kilka FC w innych miejscowościach. Musicie wiedzieć że jak by tego typu FC uwzględniać pod katem naszych miast - to ikonek na mapie by się nie zmieściło tyle.


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6198 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 22:40
I oznaczaj raczej same kluby na których naprawdę coś się dzieje, bo raczej np. na Chemiku Police to niezbyt


Bukowe
rdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5820 dni

**




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 22:44

  WM napisał:  


Lista miast:


Mieszkowice
Moryn
Chojna
Cedynia
Trzcinskko zdrój



te wszystkie miasta i okolice skupia wiadome fc,a co do samych miejscowych klubow to w samej Chojnie mlodziez potrafi sie zebrac,a w pozostalych miastach jak przyjezdza Odra :) Takie okoliczne klimaciki :) Tak jak pisze K. ciezko sprecyzowac do konca miasta i ich "orientacje",ale mysle,ze mozna sprobowac ;)


FCh'92
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 22:49
Spróbuje dawne koszalińskie i okolice "domu" , ostatnio trochę zjeździłem niższe ligi :), jak wiadomo pojedyńcze osoby jeżdżą z wielu miejscowości na Pogoń:
Lista miast:
Łobez - Światowid (aktualnie walczą o byt i widać ich w mieście), Pogoń
Świdwin - pustynia , kiedyś Kotwica,
Połczyn zdrój - j.w. troche miejscowych
Barwice - Wielim i miejscowi
Szczecinek - Wielim= FC Legii
Bobolice- Mechanik = FC Gwardii
Białogard- FC Gwardii
Karlino- MKS = Pogoń?
Darłowo- Darłovia
Sławno - raczej nic konkretnego, trochę jeździ do Słupska , trochę Gwardii , w sumie nic znaczącego
Polanów - kiedyś Gwardia , teraz pusto , troche miejscowych
Koszalin- Gwardia , Bałtyku nie ma
Kołobrzeg - Kotwica , Legia
Czaplinek- pustynia , pikniki pro pyrowe
Zlocieniec - Olimp = FC Gwardii
Drawsko Pomorskie - Drawa (pro Pogoń), FC ZDR
Węgorzyno - pusto
Wałcz - ciężko ... jest Pogoń, jest Legia no i jak w każdej miejscowości w Polsce RTS:D
Mirosławiec - raczej pusto
Kalisz Pomorski - pusto
Chociwel - raczej pro Pogoniarska miejscowość , są miejscowi , mała spina z Drawą w lidze nawet była
Biały Bór - pusto


=ZDR=
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5366 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 22:51
Myślę, że jeżeli chodzi o południowy zachód województwa czyli Dębno, Chojna, Mieszkowice, Cedynia, Trzcińsko itp. to nie powinno być wątpliwości. Gorzej będzie z południem środkowym. W Myśliborzu całkiem niedawno jeszcze była ładna grupka jeżdżąca na Pogoń, jednocześnie też całkiem solidna jak na małomiasteczkowe warunki ekipka Osadnika. Nie wiem jak jest w tej chwili, na pewno są osoby jeżdżące na Pogoń, ale też słyszałem o sympatykach Stilonu i Stali Gorzów (ogólnie żużel i Stal w tych rejonach, co prawda głównie piknikowo, ale mocno obecne), pytanie jak to zaznaczyć żeby było rzetelnie? Podobnie jest w Barlinku - byli kibice szczecińscy, ale ostatnio powstał śmieszny twór co się brata z Błękitnymi, a były też jednostki za Lechem i Stalą Gorzów, ale bardziej piknik. Lipiany - kibicowska pustka choć ludzie tradycyjnie identyfikują się z Pogonią, a w ekstraklasie pewnie zaczną się wycieczki na Twardowskiego na co bardziej atrakcyjnego przeciwnika, póki co na wyjazdach w porywach do 2 osób. Pyrzyce pro Pogoń, kilka osób z tego co widziałem jeździ na wyjazdy, kiedyś starali się ultrasować na Sokole (obecnie chyba nic się już tam nie dzieje ale myślę że są osoby na forum co się wypowiedzą)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 22:58
z wymienionej wyzej listy

Miasta działające:
Gryfice
Drawsko Pomorskie
Wałcz (plus dziwny Widzew)
Stargard (plus Błekitni, heh)
Gryfino
Chojna
Debno
Police
Karlino
+Wysoka Kam.


Ktoś tam jeździ:
Międzyzdroe
Kamien pomorski
Nowogard
Łobez
Szczecinek
Choszczno
Goleniów
Mysliborz (większość pro Stilon)
+Kliniska


Podobno ktoś jeździ:
Świnoujscie
Trzebiatów
Mirosławiec
Pyrzyce
Barlinek
Lipiany
Mieszkowice


nie wiadomo co tam dzieje się:
Wolin
Nowe warpno
Golczewo
Płoty
Resko
Połczyn zdrój
Barwice
Darłowo
Czaplinek
Węgorzyno
Kalisz Pomorski
Drawno
Recz
Tuczno
Maszewo
Chociwel
Dobrzany
Suchan
Pelczyce
Moryn
Cedynia
Trzcinskko zdrój
Człopa


nie są z nami:
Świdwin
Bobolice
Białogard
Zlocieniec
Sławno
Polanów
Koszalin
Kołobrzeg


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: Kibice w naszym województwie. - 06/02/2012 23:05

  BzM napisał:  
z wymienionej wyzej listy

Miasta działające:
Gryfice
Drawsko Pomorskie
Wałcz (plus dziwny Widzew)
Stargard (plus Błekitni, heh)
Gryfino
Chojna
Debno
Police
Karlino
+Wysoka Kam.


Ktoś tam jeździ:
Międzyzdroe
Kamien pomorski
Nowogard
Łobez
Szczecinek
Choszczno
Goleniów
Mysliborz (większość pro Stilon)
+Kliniska


Podobno ktoś jeździ:
Świnoujscie
Trzebiatów
Mirosławiec
Pyrzyce
Barlinek
Lipiany
Mieszkowice


nie wiadomo co tam dzieje się:
Wolin
Nowe warpno
Golczewo
Płoty
Resko
Połczyn zdrój
Barwice
Darłowo
Czaplinek
Węgorzyno
Kalisz Pomorski
Drawno
Recz
Tuczno
Maszewo
Chociwel
Dobrzany
Suchan
Pelczyce
Moryn
Cedynia
Trzcinskko zdrój
Człopa


nie są z nami:
Świdwin
Bobolice
Białogard
Zlocieniec
Sławno
Polanów
Koszalin
Kołobrzeg



W Złocieńcu kilka osób za L, zaliczają mecze czy to w Wawie czy na wyjazdach, w Sz-nie też kilka razy byli i na wyjazdach Pogoni.
W Kołobrzegu napewno jeden postawny, znany kibic Pogoni :) (jako ciekawostka). Świdwin to pustynia kibicowska, ale może ktoś tam na Gwardię pomyka.
PS. Choszczno żyję ;)

Ostatnio edytowany przez: Cz, 6 lutego 2012, 23:26 [1 raz(y)]


www.sectorshop.net
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005