Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni

***




Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 18:51
11.11.2008 mija 90 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji będziemy organizować akcję, aby jak najwięcej ludzi przyszło na oficjalne obchody. Chcemy zrobić coś co rozmachem będzie przypominało Szczecin w Monopoly. Potrzebne jest dużo osób do pomocy, także takie z własnymi pomysłami, im więcej - tym lepiej. Spotkanie wszystkich chętnych odbędzie się w Piątek o godz. 18 pod kasami klubowymi na ul. Karłowicza. Przychodzić i nakręcać kolesi. Jeśli ktoś ma pomysły, pytania to śmiało pisać tutaj. Niech temat żyje.



Oficjalne obchody zaczynają się o godz. 12 przy popiersiu Piłsudskiego. My zbieramy się o 11 na placu Grunwaldzkim i po chwili ruszamy w miejsce oficjalnych obchodów.



PS. Na ostatnich uroczystościach było ok. 1000 osób. To co 400 setny Szczecinianin! Po zobaczeniu takiego widoku podjęliśmy decyzje że czas najwyższy coś z tym zrobić. Poziom patriotyzmu wśród młodych Polaków znacznie w ostatnim czasie spadł. Każdy z Nas to wie. To jest najlepszy moment abyśmy pokazali że miłość do ojczyzny nie jest tylko pustym hasłem. Dlatego liczę że na piątkowym spotkaniu będzie tylu forumowiczów, ilu w te kilka dni OnLine odwiedzi. Zapraszam.


Proponuję... nie przyklejać tematu. Zazwyczaj do przyklejanych tematów nikomu się nie chce wchodzić, po prostu podbijajmy go w górę gdy będzie taka potrzeba.

Ostatnio edytowany przez: BTR, 27 października 2008, 18:58 [1 raz(y)]


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8138 dni

*




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 19:21
Bardzo pozytywna akcja


MKS
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 19:24
Całkiem dobry pomysł...


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 19:28
Świetna akcja trzeba to przyznać, większość tylko mówi że kocha swoją Ojczyznę! takie akcje są potrzebne


Pogoń To My!
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7134 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 19:32
Słuszna inicjatywa, niestety przez wiele osób 11 listopad jest traktowany jako kolejny dzień wolny od pracy. Warto przywrócić należytą rangę temu dniu.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 19:42
Jak najbardziej pozytywna incjatywa.. Wszyscy musimy tam być!


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni

**




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 20:02
Ja 11.11 będę na pewno. Co do piątku nie obiecuję.


  Cytat:  
Chcemy zrobić coś co rozmachem


macie jakieś pomysły już czy to ma być dla wtajemniczonych i zaprezentowane 11.11?

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 27 października 2008, 20:08 [1 raz(y)]


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 20:20

  Szymen napisał:  
Ja 11.11 będę na pewno. Co do piątku nie obiecuję.


  Cytat:  
Chcemy zrobić coś co rozmachem


macie jakieś pomysły już czy to ma być dla wtajemniczonych i zaprezentowane 11.11?



Pomysły są. Ale im więcej tym lepiej. Jak ktoś taki ma, to nic tylko mówić i robić jeśli dobry. Generalnie chodzi o to żeby przyszło jak najwięcej ludzi, jak najwięcej ludzi żeby o tym słyszało. Szkielet akcji jest, liczę że jeszcze Wasze pomysły rozszerzą i tak już spory zakres działań. Teraz pracujemy nad materiałami. W piątek zobaczymy ile ludzi będzie i w weekend/po weekendzie startujemy z tematem. Generalnie ma to wyglądać jak ''Szczecin w Monopoly'', choć może być ciężko o aż taki rozmach. Wszystko zależy od Nas. Trzeba dać z siebie maksimum, ku chwale ojczyzny ;)


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 20:27

  BTR napisał:  
Generalnie ma to wyglądać jak ''Szczecin w Monopoly'', choć może być ciężko o aż taki rozmach. Wszystko zależy od Nas. Trzeba dać z siebie maksimum, ku chwale ojczyzny ;)


Zorganizować jakiś flashmob- zaprosić do tego np. TVP SZCZECIN.


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6853 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 20:28

  BTR napisał:  

  Szymen napisał:  
Ja 11.11 będę na pewno. Co do piątku nie obiecuję.


  Cytat:  
Chcemy zrobić coś co rozmachem


macie jakieś pomysły już czy to ma być dla wtajemniczonych i zaprezentowane 11.11?



Pomysły są. Ale im więcej tym lepiej. Jak ktoś taki ma, to nic tylko mówić i robić jeśli dobry. Generalnie chodzi o to żeby przyszło jak najwięcej ludzi, jak najwięcej ludzi żeby o tym słyszało. Szkielet akcji jest, liczę że jeszcze Wasze pomysły rozszerzą i tak już spory zakres działań. Teraz pracujemy nad materiałami. W piątek zobaczymy ile ludzi będzie i w weekend/po weekendzie startujemy z tematem. Generalnie ma to wyglądać jak ''Szczecin w Monopoly'', choć może być ciężko o aż taki rozmach. Wszystko zależy od Nas. Trzeba dać z siebie maksimum, ku chwale ojczyzny ;)



ja się pojawię


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6474 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 20:30
Ja jestem co roku na obchodach i cieszę się że nastąpiło jakieś zainteresowanie ze szerszego środowiska kibiców Pogoni :) do zobaczenia 11.11 !


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6888 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 27/10/2008 20:47
Może by sektorówkę z husarią zaprezentować (tę co miała debiut na Reprezentacja Polskiej Ligi c/a Obcokrajowcy)?
Pierwotnie miała chyba jeździć za meczami reprezentacji, ale pewnie jest teraz w Szczecinie.

Zresztą takich rekwizytów (sektorówek/ flag) biało-czerwonych mamy sporo więcej.

Jak będę w Szczecinie w ten dzień (a planowo mam nie być:/) to obowiązkowo się pojawię.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

****




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 28/10/2008 07:42
Ja się pojawię na pewno.

Ojczyznę trzeba kochać i szanować.


Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6124 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 28/10/2008 21:50
akcja jak najbardziej na plus. Ja bede jako delegat ze szkoly.


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 28/10/2008 21:51
a ja będe jako delegat z forum ;D nie żartuje - na pewno będę.


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 29/10/2008 14:43
Oficjalny plakat. Na dniach pojawią się też inne w wersji do druku na kompie.


Obrazek jpg wstawiony na forum


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni

*




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 29/10/2008 21:21
Inicjatywa bardzo dobra będe na obchodach jak co roku :) oczywiście w piątek też sie pojawie

Ostatnio edytowany przez: Brodo, 29 października 2008, 21:31 [1 raz(y)]


BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni

***




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 30/10/2008 00:35
http://www.mmszczecin.pl/20344/2008/10/29/rocznica-odzyskania-przez-polske-niepodleglosci?districtChanged=true


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 30/10/2008 16:10
Trochę z innych czasów, ale dla podtrzymania ducha patriotycznego warto posłuchać. Zresztą sprawa znana i chyba znacie. Dobrze nastraja przed takimi obchodami.

http://www.youtube.com/watch?v=eX2F6A81yKI&feature=related

Dobrze by było, żeby ktoś z dobrą wiedzą krótko tu napisał co i dlaczego świętuje się 11 listopda. Myslę, że to taka trochę inna lekcja historii w skrócie by była. I mozliwe, że najlepiej zapamiętana. (choć oczywiście biorę pod uwagę, że wszyscy to wiedzą, ale może ktoś sobie coś dodatkowo przypomni ;))


21:37
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6853 dni




Odp: Dumni ze swojej historii... - 11 LISTOPADA - 30/10/2008 21:57

  verte napisał:  
Trochę z innych czasów, ale dla podtrzymania ducha patriotycznego warto posłuchać. Zresztą sprawa znana i chyba znacie. Dobrze nastraja przed takimi obchodami.

http://www.youtube.com/watch?v=eX2F6A81yKI&feature=related

Dobrze by było, żeby ktoś z dobrą wiedzą krótko tu napisał co i dlaczego świętuje się 11 listopda. Myslę, że to taka trochę inna lekcja historii w skrócie by była. I mozliwe, że najlepiej zapamiętana. (choć oczywiście biorę pod uwagę, że wszyscy to wiedzą, ale może ktoś sobie coś dodatkowo przypomni ;))



ja się do MOKu w Policach wybieram na konferencje którą organizuje mój historyk dotyczącą odzyskania przez Polskę niepodległości to podejrzewam że dużo napisze po konferencji


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005