Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Zrzutka Na Flagi 2006 zakończona - zebraliśmy 2059,51zł << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy już 1668,5zł ] - 28/05/2006 21:15

  Steryd napisał:  
Niektore gwiazdy forum, ktore zazwyczaj blyszcza w innych tematach, tu sie jakos dziwnym trafem nie udzielaja. Wplat jest malo, a flagi za darmo sie nie uszyja. Zmienmy podejscie, wezmy przyklad np z Legii, gdzie zbiorki sa zawsze mile widziane a efekty widac na trybunach.



Otóż to...Duża większośc osób potrafi TYLKO zwracać uwagę innym, robiąc i kreując siebie, jak powiedział kolega Steryd, na "gwiazdeczkę" forum. Tylko, że jak przyjdzie coś już zrobić, zaczną się konkrety to nagle wszyscy milczą...Wystarczy spojrzeć na ten temat...Wpłat jak na lekarstwo, nawet postów się tu nie nabija, brak jakichkolwiek działań z ich strony i jak dla mnie w temacie powinno być: "zebraliśmy dopiero".

Ja do swojej wcześniejszej wpłaty dorzucam jeszcze 50 zł.

pozdrawiam


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6894 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy już 1668,5zł ] - 29/05/2006 01:20
Jak na razie wpisow jak na lekarstwo...moze by zrobic akcje "kto nie wplaci - ban";)
Ode mnie 50 zl.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy już 1668,5zł ] - 29/05/2006 19:28
Niedługo można się spodziewac odemnie kolejnej wpłaty ;)


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni

****




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy już 1668,5zł ] - 29/05/2006 21:50

  oczko82 napisał:  
...jak dla mnie w temacie powinno być: "zebraliśmy dopiero".


coś w tym jest, zmienione.


  oczko82 napisał:  
Ja do swojej wcześniejszej wpłaty dorzucam jeszcze 50 zł.


jak powiedział - tak uczynił, 50zł doliczone

+20zł od Gacy
+50zł od Pana Moderatora :P

stan konta na dziś: 1788,5zł ... dopiero ;)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 30/05/2006 10:03
.... moje zdanie jest takie ze w ten sposob raczej nie zbierzecie za duzo hajsu, bo kto by kupowal kota ( flage ) w worku ?!?

jak skrobniecie jakis kozacki projekt flagii i sie powie za na ta flage potrzebne jest np: 2tys , to bedzie to juz jakas konkretna wizja a tak to w sumie chuj wie co za flagi powstana z tego hajsu , a kolejne flagi 4 x 2 raczej nie poprawia sytulacji....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 30/05/2006 11:56
Właśnie odpowiedzcie mi na pytanie, czy ktoś wam projektuje te flagi, bo ja po sesji ( jeśli to nie będzie za późno ) moge troche popracować nad projektami, w koncu jestem plastykiem, a co do kasy to każdy wie że robie wiadomo jaką flagę ( własnym sumptem, a więc bedzie recznie robiona, ale zapewniam że nie bedzie to jakaś fuszerka i wkładam w nią troche kasy ), i naprawde ciężko żebym się dorzucił do tego, natomiast moge pomóc jakimiś projektami. Jak coś moj nr gg to 9374416, ale zaznaczam że dopiero po sesji!!!

Ps, Małolat - wiekszosc kibicow zbiera w taki sposob na flagi, nie ma tu zadnego kupowania w worku, jak jestes kibicem Pogoni to sie dorzucisz bo to na Pogoń, a już ktoś odpowiedni się tym zajmie i zrobi to najlepiej jak potrafi, tzn. wykorzysta pieniadze.

Ostatnio edytowany przez: IS, 30 maja 2006, 12:02 [1 raz(y)]


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 30/05/2006 14:10

  malolat_ps napisał:  
.... moje zdanie jest takie ze w ten sposob raczej nie zbierzecie za duzo hajsu, bo kto by kupowal kota ( flage ) w worku ?!?

jak skrobniecie jakis kozacki projekt flagii i sie powie za na ta flage potrzebne jest np: 2tys , to bedzie to juz jakas konkretna wizja a tak to w sumie chuj wie co za flagi powstana z tego hajsu , a kolejne flagi 4 x 2 raczej nie poprawia sytulacji....



Z takim podejściem napewno nie! Ale jakby tak większość wpłaciła tylko po 10 zł to już jest niezła sumka...- z portfela wiele nie ubędzie (wpłata nie odczuwalna) a efekty w postaci flag napewno będą.

PS. Helmut na 1 stronie tematu zmień mój nick - popraw na małą literę ;)

Ostatnio edytowany przez: db1948, 30 maja 2006, 15:03 [2 raz(y)]


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 30/05/2006 18:53
niestety.. juz mialem dokonywac przelewu lecz stuklem pewna lampe i te 150zl ktore uzbieralem aby wyslac musze z potrojona moca oddac za lampe : x .. lecz mysle ze 50zl napewno jakos uzbieram i wysle jakos w nastepnym dygodniu .. : /


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 31/05/2006 09:29

  narodowiec napisał:  

Ps, Małolat - wiekszosc kibicow zbiera w taki sposob na flagi,


- to w jaki sposob sobie zbieraja inne kluby na flagi lata mi kolo chuja , a jak widac ten system nie sprawdza sie w Szczecinie


  narodowiec napisał:  

nie ma tu zadnego kupowania w worku,


- to w takim razie na jakie flagi jest ta zrzuta ?!?! ( podaj linka do projektu czy czegos takiego ??? )


  narodowiec napisał:  

jak jestes kibicem Pogoni to sie dorzucisz bo to na Pogoń,


- a od kiedy to milosc do klubu mierzy sie na podstawie hajsu i " dorzutek " ?!?


  narodowiec napisał:  

a już ktoś odpowiedni się tym zajmie i zrobi to najlepiej jak potrafi, tzn. wykorzysta pieniadze.


- to ze ktos " zrobi to najlepiej jak potrafi " nie oznacza ze ta flaga bedzie rewelacyja bo co jesli poglady realizatora beda zgola odmienne od tych co sie zrzucaja ?!



zreszta ta dyskusja jest zbeda ... spojrz na temat .....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 31/05/2006 13:52
30 zl jak narazie poszlo ode mnie....


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 31/05/2006 17:53

  malolat_ps napisał:  

  narodowiec napisał:  

Ps, Małolat - wiekszosc kibicow zbiera w taki sposob na flagi,


- to w jaki sposob sobie zbieraja inne kluby na flagi lata mi kolo chuja , a jak widac ten system nie sprawdza sie w Szczecinie


  narodowiec napisał:  

nie ma tu zadnego kupowania w worku,


- to w takim razie na jakie flagi jest ta zrzuta ?!?! ( podaj linka do projektu czy czegos takiego ??? )


  narodowiec napisał:  

jak jestes kibicem Pogoni to sie dorzucisz bo to na Pogoń,


- a od kiedy to milosc do klubu mierzy sie na podstawie hajsu i " dorzutek " ?!?


  narodowiec napisał:  

a już ktoś odpowiedni się tym zajmie i zrobi to najlepiej jak potrafi, tzn. wykorzysta pieniadze.


- to ze ktos " zrobi to najlepiej jak potrafi " nie oznacza ze ta flaga bedzie rewelacyja bo co jesli poglady realizatora beda zgola odmienne od tych co sie zrzucaja ?!



zreszta ta dyskusja jest zbeda ... spojrz na temat .....



Jak jest zbedna, to po cholere zaczynasz głupią dyskusje - mój post dotyczył głownie chęci pomocy ale z innej strony i niech tak zostanie. Pozdr.


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 01/06/2006 04:55

  narodowiec napisał:  

Jak jest zbedna, to po cholere zaczynasz głupią dyskusje - mój post dotyczył głownie chęci pomocy ale z innej strony i niech tak zostanie. Pozdr.



... glupia to jest predzej twoja odpowiedz, gdyz nie zawiera chocby JEDNEGO argumentu ktory by kogos przekonal dop wplacenia hajsu ...

p.s. po twoich wczesniejszysz wpisach spodziewalem sie ciekawej wymiany zdan a tu chuj....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6879 dni

*




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 01/06/2006 18:06
+50 zl ode mnie ( z okazji Dnia Dziecka i Dnia Hieprblyskawicznej Wyplaty Zwrotow Z Urzedu Skarbowego ;) )


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 01/06/2006 18:08

  malolat_ps napisał:  

  narodowiec napisał:  

Jak jest zbedna, to po cholere zaczynasz głupią dyskusje - mój post dotyczył głownie chęci pomocy ale z innej strony i niech tak zostanie. Pozdr.



... glupia to jest predzej twoja odpowiedz, gdyz nie zawiera chocby JEDNEGO argumentu ktory by kogos przekonal dop wplacenia hajsu ...

p.s. po twoich wczesniejszysz wpisach spodziewalem sie ciekawej wymiany zdan a tu chuj....



Chcesz dyskutować, bo nie masz co robić, to zapraszam do ogórkowego, a nie tutaj. Bez odbioru.


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni

****




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1788,5zł ] - 03/06/2006 16:21
- Kuba, Biały Bór 50zł
- Boberek 30zł
- Sandra 25zł

suma 1893,5zł


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1893,5zł ] - 06/06/2006 19:26

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Trafila wplata od Mario?



Pewnie w banku okazalo sie ze ma falszywe banknoty i niestety nie mogl wplacic...


P.S. Ode mnie przelew dotrze najpozniej do przyszlej soboty i jest to termin ostateczny.

Ostatnio edytowany przez: Steryd, 16 czerwca 2006, 13:04 [1 raz(y)]


1948
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6879 dni

*




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1893,5zł ] - 06/06/2006 19:31
... czy ktos wie, ile poczta "ma prawo" dni realizowac przelew?? moj od zeszlego czwartku jest "realizowany" i nic ... :| :|:|


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1893,5zł ] - 06/06/2006 21:05
Shee chyba bedziesz musiala uzbroic sie w cierpliwosc,ja wyslalem pieniadze dokladnie 27 Kwietnia i... nie wiem co sie stalo ale prawdopodobnie nie doszly.. oczy Minal prawie miesiac i postanowilem zlozyc reklamacje...babka kazala czekac ale jak widac mija drugi tydzien i dalej nic.. pierdolca idzie dostac z ta poczta... Aa


Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6879 dni

*




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1893,5zł ] - 06/06/2006 21:50

  Pogoniarz73 napisał:  
Shee chyba bedziesz musiala uzbroic sie w cierpliwosc,ja wyslalem pieniadze dokladnie 27 Kwietnia i... nie wiem co sie stalo ale prawdopodobnie nie doszly.. oczy Minal prawie miesiac i postanowilem zlozyc reklamacje...babka kazala czekac ale jak widac mija drugi tydzien i dalej nic.. pierdolca idzie dostac z ta poczta... Aa


ok, by wiecej nie rozmywac- dzieki za info.
Mam nadziejez ze dojdzie, bo nie chce mi sie z pania z okienka rozmawiac na temat reklamacji.


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Zrzutka Na Flagi 2006! [ Zebraliśmy dopiero 1893,5zł ] - 09/06/2006 15:40
20 zika wysłanych pozdrawiam


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005