Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 26/03/2008 13:49

  Roger napisał:  

Ja liczę że odwołanie zakończy się powodzeniem szkoda będzie stracić taką szanse na II ligę , lecz patrzyłem tabele i jak flota zostanie ukarana wielką szanse ma Kotwica Kołobrzeg wicelider 3 pkt straty ale myślę że lider nie ma zamiaru wchodzić do II ligi bo to beniaminek biedny a więc jest duża szansa że drużyna z zachodniopomorskiego będzie miała II ligę.



Widziałeś kiedyś stadion w Kotwicy?? Ten obiekt ledwo spełnia wymagania na obecną III a co dopiero mówić o II (nowej I) zresztą Kotwicy również nie stać na awans klasę wyżej...


  Cytat:  
We wtorek (1 kwietnia) Polski Związek Piłki Nożnej rozpatrzy odwołanie Floty Świnoujście od ukarania jej 11 walkowerami.
Tego też dnia dowiemy się w końcu, na którym ostatecznie miejscu w tabeli wyląduje najlepsza drużyna piłkarska naszego województwa. Karę nałożył kilka tygodni temu Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. Działacze związku uznali, że zawodnik Khaddy Kazadi z Konga nie miał prawa grać w zespole, bo nie miał pozwolenia na pracę. Mecze, w których wystąpił, uznano za walkowery. Tym samym świnoujski klubu spadł z pozycji lidera III ligi na sam dół tabeli.


Ostatnio edytowany przez: D., 26 marca 2008, 14:48 [1 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 26/03/2008 18:13

  Bengoro napisał:  
Niech lepiej oddadzą punkty Flocie, zobacz Kotwica jakie ma zaplecze, a stadion w Świnoujściu udoskonalany.



Zaplecze jakim dysponuje Kotwica , w Polsce ma moze tylko kilka klubow. W wojewodztwie z cala pewnoscia nie ma zaplecza na zblizonym poziomie. Widziales gdzies w jednym miejscu , oswietlona sztuczna murawe , mini boiska , basen , 2 hale sportowe , hotel , szpital .. Wszystko w jednym miejscu . Jakies 1000 metrow dalej odnowa biologiczna na najwyzszym poziomie , sporo terenu do biegania
Brakuje jedynie najwazniejszej rzeczy. Stadionu na poziomie. Ale i to sie zmienia. Kasa juz jest zalatwiona .Powinien powstac przyzwoity stadion.Tylko jak to w Polsce wszystko musi sie przeciagac. Z obecnym stanem stadionu w Kolobrzegu beda musieli sie modlic o licencje na nowa 2 lige nawet.
Zebysmy sie w Szczecinie doczekali takch obiektow.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 26 marca 2008, 18:21 [2 raz(y)]


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 27/03/2008 12:38

  goral1982 napisał:  


Zaplecze jakim dysponuje Kotwica , w Polsce ma moze tylko kilka klubow. W wojewodztwie z cala pewnoscia nie ma zaplecza na zblizonym poziomie. Widziales gdzies w jednym miejscu , oswietlona sztuczna murawe , mini boiska , basen , 2 hale sportowe , hotel , szpital .. Wszystko w jednym miejscu . Jakies 1000 metrow dalej odnowa biologiczna na najwyzszym poziomie , sporo terenu do biegania
Brakuje jedynie najwazniejszej rzeczy. Stadionu na poziomie. Ale i to sie zmienia. Kasa juz jest zalatwiona .Powinien powstac przyzwoity stadion.Tylko jak to w Polsce wszystko musi sie przeciagac. Z obecnym stanem stadionu w Kolobrzegu beda musieli sie modlic o licencje na nowa 2 lige nawet.
Zebysmy sie w Szczecinie doczekali takch obiektow.



Potwierdzam. Zima dodatkowo na korcie tenisowym tworzone jest sztuczne lodowisko.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 28/03/2008 09:43
.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 29/03/2008 17:04
Kmita Zabierzów - Tur Turek 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Bagnicki (60), Jan Cios (90).
Żółte kartki: Dariusz Romuzga, Wojciech Ankowski, Sebastian Kurowski - Rafał Piętka, Łukasz Matusiak, Patryk Lipiński.
Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec)
Widzów 300.<sic!!!> zastanawiam sie po co takie ekipy są w drugiej lidze...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 29/03/2008 17:49

  nowa od nowa napisał:  
Kmita Zabierzów - Tur Turek 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Bagnicki (60), Jan Cios (90).
Żółte kartki: Dariusz Romuzga, Wojciech Ankowski, Sebastian Kurowski - Rafał Piętka, Łukasz Matusiak, Patryk Lipiński.
Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec)
Widzów 300.<sic!!!> zastanawiam sie po co takie ekipy są w drugiej lidze...


Ale to II liga, mylisz tematy kolego. A liga jest tam gdzie są pieniądze...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6210 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 29/03/2008 18:34

  Bengoro napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Kmita Zabierzów - Tur Turek 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Bagnicki (60), Jan Cios (90).
Żółte kartki: Dariusz Romuzga, Wojciech Ankowski, Sebastian Kurowski - Rafał Piętka, Łukasz Matusiak, Patryk Lipiński.
Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec)
Widzów 300.<sic!!!> zastanawiam sie po co takie ekipy są w drugiej lidze...


Ale to II liga, mylisz tematy kolego. A liga jest tam gdzie są pieniądze...



spoko,kolego,chodziło tylko mi o frekfencje...a jeżeli idzie o ekstraklase to piłkarski poker trwa dalej w najlepsze..przegrywający wszystko ŁKS znow wygrał mecz tym razem 2:1 z zdegradowanym i walczącym o nic Zagłębiem Lubin. jak widać lecieć z nami w kulki lecieli,lecą i tak czy siak będą lecieć. w korupcyjny proceder zamieszana jest cała liga i chyba czują sie w tym niczym swinka w łajnie.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 29/03/2008 18:58

  nowa od nowa napisał:  

  Bengoro napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Kmita Zabierzów - Tur Turek 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Bagnicki (60), Jan Cios (90).
Żółte kartki: Dariusz Romuzga, Wojciech Ankowski, Sebastian Kurowski - Rafał Piętka, Łukasz Matusiak, Patryk Lipiński.
Sędzia: Michał Zając (Sosnowiec)
Widzów 300.<sic!!!> zastanawiam sie po co takie ekipy są w drugiej lidze...


Ale to II liga, mylisz tematy kolego. A liga jest tam gdzie są pieniądze...



spoko,kolego,chodziło tylko mi o frekfencje...a jeżeli idzie o ekstraklase to piłkarski poker trwa dalej w najlepsze..przegrywający wszystko ŁKS znow wygrał mecz tym razem 2:1 z zdegradowanym i walczącym o nic Zagłębiem Lubin. jak widać lecieć z nami w kulki lecieli,lecą i tak czy siak będą lecieć. w korupcyjny proceder zamieszana jest cała liga i chyba czują sie w tym niczym swinka w łajnie.



Zaorski miałby zajebiaszczy materiał na drugą część "Piłkarskiego pokera", a co do frekwencji był kiedyś w II lidze Heko Czermno i nie ma już tego klubu, bo sponsor zrezygnował, kasa misiu kasa, jak mawiał Wójcik


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 31/03/2008 23:17

  Cytat:  
Mamy gotowe warianty zmniejszenia liczby drużyn występujących w piłkarskiej pierwszej lidze - poinformował prezes prowadzącej jej rozgrywki spółki Ekstraklasa SA Andrzej Rusko.

Dodał, że na razie jednak dywagacje na ten temat są czysto teoretyczne.

"Jesteśmy przygotowani na czasowe zmniejszenie liczby drużyn występujących w ekstraklasie. Gotowych mamy kilka wariantów. Możliwe jest ograniczenie liczby zespołów do 12, a nawet jeszcze bardziej. Musimy chronić jakość produktu, jakim jest Orange Ekstraklasa" - powiedział prezes spółki prowadzącej rozgrywki najwyższej klasy Andrzej Rusko.

Spekulacje o możliwości zmniejszenia odżyły po wybuchu afery korupcyjnej z udziałem Kolportera Korony Kielce. Kilku byłym pracownikom tego klubu prokuratura postawiła zarzuty korupcyjne. Najgłośniejszym echem odbiło się zatrzymanie byłego szkoleniowca Dariusza W.

Kieleckiemu klubowi grozi degradacja do niższej ligi. Taką karę Wydział Dyscypliny PZPN wymierzył już innym klubom zamieszanym w aferę korupcyjną - Zagłębiu Lubin i Widzewowi Łódź.

"Przypominam, że już w zeszłym roku zastanawialiśmy się nad takim pomysłem, a rada nadzorcza spółki wypowiadała się o nim pozytywnie. Jeśli zmusi nas do tego sytuacja, trzeba będzie podjąć stosowne kroki. Na pewno jednak żadne decyzje nie zapadną bez porozumienia z PZPN, Canalem Plus i naszymi akcjonariuszami, czyli klubami" - dodał Rusko, podkreślając przy tym, że ograniczenie liczby drużyn nie powinno skutkować zmniejszeniem ilości rozgrywanych meczów.

"Można przyjąć system trzy-czy nawet czterorundowy. Liczba meczów nie powinna się natomiast zmniejszać, bo liga piłkarska to także produkt marketingowy, a nas wiążą umowy ze sponsorami czy stacją telewizyjną. Na pewno jednak trzeba zadbać, by wszystkie występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej zespoły spełniały odpowiednie standardy" - zaznaczył szef Ekstraklasy SA.

Jego zdaniem, wiele w kwestii zmniejszenia liczby pierwszoligowców zależeć będzie od decyzji PZPN w sprawach dyscyplinarnych.

"Trudno rozmawiać o liczbie klubów karnie zdegradowanych, gdy decyzje podjęte przez organy dyscyplinarne PZPN nie są ostateczne. Dopóki nie będą prawomocne, nie można ferować wyroków i ustalać składu ligi na przyszłym sezon" - zakończył Andrzej Rusko.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 12:49

  Cytat:  
Krzysztof Klicki, właściciel Kolportera Korony Kielce, poinformował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, że wycofuje się z finansowania tego klubu.
Wszystkie zobowiązania zapisane w umowie zostaną wypełnione do końca bieżącego sezonu.
- Po wiadomościach z wrocławskiej prokuratury jestem zdruzgotany. Muszę powiedzieć, że poczułem się oszukany. To moja osobista porażka - powiedział Klicki na konferencji prasowej, odnosząc się w ten sposób do zarzutów korupcyjnych ciążących nad klubem.
- Absolutnie nie dopuszczę jednak do sytuacji, by Korona przestała istnieć. Będę czynił wszystko, by sprzedać korzystnie akcje klubu. Teraz tylko działacze muszą stawiać cele na miarę budżetu, bo ja wycofuję się z finansowania, jak również wycofuję nazwę Kolporter - dodał.
Klicki podjął decyzję o wycofaniu się z klubu kilka dni po tym jak funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz policji zatrzymali sześć osób zamieszanych w proceder tzw. ustawiania wyników meczów Kolportera Korony Kielce, gdy klub ten występował w sezonie 2003/04 w trzeciej lidze.



Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni

*




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 16:40

  Bengoro napisał:  

  Cytat:  
Krzysztof Klicki, właściciel Kolportera Korony Kielce, poinformował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, że wycofuje się z finansowania tego klubu.
Wszystkie zobowiązania zapisane w umowie zostaną wypełnione do końca bieżącego sezonu.
- Po wiadomościach z wrocławskiej prokuratury jestem zdruzgotany. Muszę powiedzieć, że poczułem się oszukany. To moja osobista porażka - powiedział Klicki na konferencji prasowej, odnosząc się w ten sposób do zarzutów korupcyjnych ciążących nad klubem.
- Absolutnie nie dopuszczę jednak do sytuacji, by Korona przestała istnieć. Będę czynił wszystko, by sprzedać korzystnie akcje klubu. Teraz tylko działacze muszą stawiać cele na miarę budżetu, bo ja wycofuję się z finansowania, jak również wycofuję nazwę Kolporter - dodał.
Klicki podjął decyzję o wycofaniu się z klubu kilka dni po tym jak funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz policji zatrzymali sześć osób zamieszanych w proceder tzw. ustawiania wyników meczów Kolportera Korony Kielce, gdy klub ten występował w sezonie 2003/04 w trzeciej lidze.




beda mieli najladniejszy stadion w nizszej lidze;)


100% PD
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 17:54

  tribu napisał:  

  Bengoro napisał:  

  Cytat:  
Krzysztof Klicki, właściciel Kolportera Korony Kielce, poinformował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, że wycofuje się z finansowania tego klubu.
Wszystkie zobowiązania zapisane w umowie zostaną wypełnione do końca bieżącego sezonu.
- Po wiadomościach z wrocławskiej prokuratury jestem zdruzgotany. Muszę powiedzieć, że poczułem się oszukany. To moja osobista porażka - powiedział Klicki na konferencji prasowej, odnosząc się w ten sposób do zarzutów korupcyjnych ciążących nad klubem.
- Absolutnie nie dopuszczę jednak do sytuacji, by Korona przestała istnieć. Będę czynił wszystko, by sprzedać korzystnie akcje klubu. Teraz tylko działacze muszą stawiać cele na miarę budżetu, bo ja wycofuję się z finansowania, jak również wycofuję nazwę Kolporter - dodał.
Klicki podjął decyzję o wycofaniu się z klubu kilka dni po tym jak funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz policji zatrzymali sześć osób zamieszanych w proceder tzw. ustawiania wyników meczów Kolportera Korony Kielce, gdy klub ten występował w sezonie 2003/04 w trzeciej lidze.




beda mieli najladniejszy stadion w nizszej lidze;)



Stadion można mieć, ale kto go utrzyma ? ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 18:21
Stadion jest miejski, więc poradzą sobie. Problem w tym, kto bedzie na nim grał, bo druzyna bez kasy szybko się rozleci, zawodnicy odejda z kartami na ręku do klubow I-ligowych. Też bym na miejscu Klickiego wszystko rzucił w pizdu, tyle lat wykładania szmalu i okazało się, ze wszystko szło na wałkach. A winę ponosi trener, aspirant do piastowania funkcji selekcjonera reprezentacji.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 18:29

  eJay napisał:  
Stadion jest miejski, więc poradzą sobie. Problem w tym, kto bedzie na nim grał, bo druzyna bez kasy szybko się rozleci, zawodnicy odejda z kartami na ręku do klubow I-ligowych. Też bym na miejscu Klickiego wszystko rzucił w pizdu, tyle lat wykładania szmalu i okazało się, ze wszystko szło na wałkach. A winę ponosi trener, aspirant do piastowania funkcji selekcjonera reprezentacji.



Jednak nie chcę mi się wierzyć, że właściciel klubu nic nie wiedział, czy nawet nic nie podejrzewał, że jego drużyna kupuje mecze. Musiał o tym wiedzieć...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5986 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 18:52

  Plum napisał:  

  eJay napisał:  
Stadion jest miejski, więc poradzą sobie. Problem w tym, kto bedzie na nim grał, bo druzyna bez kasy szybko się rozleci, zawodnicy odejda z kartami na ręku do klubow I-ligowych. Też bym na miejscu Klickiego wszystko rzucił w pizdu, tyle lat wykładania szmalu i okazało się, ze wszystko szło na wałkach. A winę ponosi trener, aspirant do piastowania funkcji selekcjonera reprezentacji.



Jednak nie chcę mi się wierzyć, że właściciel klubu nic nie wiedział, czy nawet nic nie podejrzewał, że jego drużyna kupuje mecze. Musiał o tym wiedzieć...



A ja akurat wierzę, że mógł nie wiedzieć. Z tego co wiem on może być czysty. Znam kilka osób z kolportera [firmy,nie klubu] i z tego co mówią on ma zasady. Wierzy w uczciwość w biznesie, a nigdy nie krył, że jest to dla niego biznes. I na koniec dodam jeszcze jedno. Nie bronię go i nie jest mi jego żal.

A jeśli chodzi o stadion to nie widzę problemu. Zaorają i zasadzą truskawki. Albo buraki.


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 18:55
Cóż sam prezes miał prawo nie wiedzieć gdyż, nie każdy wzorem nam dobrze znanym ingeruje we wszystkie sprawy w klubie łącznie ze składem. Jednakże trudno mi uwierzyć aby spośród wszystkich pracowników od piłkarzy przez trenerów, kierowników, masażystów itp. nie znalazł się jeden "uczciwy" który by nawet jeśli nie w oczy to inną drogą oświadczył jaka jest prawda. Zbyt grubymi nićmi szyta akcja. Zapewne jedyne na czym mu w tej chwili zależy to dobra makra firmy Kolporter i za wszelką cenę będzie starał się odciąć od bagna korupcji.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5986 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 18:58
Oczywiście możesz mieć rację...


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/04/2008 22:41
taa ... nie wiedzial ... a Wdowczyk i reszta kupowali mecze za pieniądze z własnej kieszeni ;)


- Tylko Pogoń -
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/04/2008 11:56

  g napisał:  
taa ... nie wiedzial ... a Wdowczyk i reszta kupowali mecze za pieniądze z własnej kieszeni ;)



Mogło tak być ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/04/2008 13:44
del


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005