Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasi w kadrze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6802 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 16:33
z Grzelakiem to sie zgadzam ale z Magdoniem :o chca chyba na Mundial 11 Drewniakow zrobic :/


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 16:54
Fakt Magdon sfaulował Gajtkowskiego , ale zawinił cały blok defensywny (głupia strata) ... co do drugiej sytuacji to sie zgadzam .


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7263 dni

***




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 17:24
Magdoń w kadrze B... Tak naprawdę to nie wiem czy się śmiać czy płakać - jest to bowiem najlepszy dowód na to, że selekcjoner nie ma ŻADNEGO pojęcia o aktualnej formie polskich ligowców, a powołania rozdawane są na kompletnie niejasnych zasadach. Na tą chwilę "Madzi" bliżej do najgorszej jedenastki rundy w lidze niż do jakiejkolwiek kadry, choćby to nawet miała być reprezentacja dryblasów z kręconymi włosami.
W ogóle dzisiaj jakiś taki dziwny, drewniany dzień - chyba się gwiazdy chujowo poukładały. Magdoń w kadrze B, Szewczuk następcą Gajtkowskiego w Lechu, brakuje chyba tylko informacji o zainteresowaniu Barcelony Fernando Silverą. Ale jeszcze 6,5 godziny dnia dzisiejszego przed nami, nic straconego ;)


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7253 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 17:39
ojj... to musi być naprawdę źle z obrońcami w polskiej lidze, skoro nawet Magdoń łapie się do kadry B.


Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 18:07
czym wy sie tak jaracie?? nawet jesli jest slaby to gra w kadrze-nawet B-to jakas promocja pilkarza, i jego cena wzrasta. Tak wiec cieszmy sie bo nawet jak sie nie poprawi w grze, to bedzie mozna go sprzedac:]


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7263 dni

***




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 18:10

  czoczo napisał:  
czym wy sie tak jaracie?? nawet jesli jest slaby to gra w kadrze-nawet B-to jakas promocja pilkarza, i jego cena wzrasta. Tak wiec cieszmy sie bo nawet jak sie nie poprawi w grze, to bedzie mozna go sprzedac:]

Obawiam się, że po meczu ze Szkocją wartość Magdonia może niebezpiecznie zbliżyć się do zera :P


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7094 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 18:28

  Szołn napisał:  

  czoczo napisał:  
czym wy sie tak jaracie?? nawet jesli jest slaby to gra w kadrze-nawet B-to jakas promocja pilkarza, i jego cena wzrasta. Tak wiec cieszmy sie bo nawet jak sie nie poprawi w grze, to bedzie mozna go sprzedac:]

Obawiam się, że po meczu ze Szkocją wartość Magdonia może niebezpiecznie zbliżyć się do zera :P



Noo, jest to bardzo prawdopodobne :P


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7773 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 19:06
Optymistyczna wersja - Legia, Wisla albo Groclin dochodza do wniosku ze potrzebuja roslego stopera a ze tez za bardzo nie penetruja rynku kupuja za cene ktorej na pewno nie jest wart reprezentanta zaplecza kadry A.

Pesymistyczna? Ptaszek i Panik (jesli zostanie) cmokaja ze sie tak rozwija i mowia ze jeszcze na mundial moze sie zalapac i koles znow gra cala runde w podstawowym skladzie...


Obrazek gif wstawiony na forum
--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8082 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 19:28
Ciesze sie, ze w koncu ktos zaczal zauwazac Portowcow ! Grzelak w pelni sie zgadzam, choc i tak nie jest on w swojej b. dobrej formie. Magdon?! Wielu z was pisalo ze to kompletne nie porozumienie. Zgodze sie tylkko z tym, ze Magdon został powolany nie w czasie. Ostatnie mecze kompletnie mu nie wychodza, popelniajac przy tym duza ilosc bledow. Ale patrzac na jego forme z przed 2 miesiecy jestem jak najbardziej "na tak" aby go powolac. Wysoki, w miare zwinny jak na swoj wzrost, przy tym skoczny i rozwazny. Szkoda ze zostal zauwazony tak pozno, kiedy jego forma spadla i to o wiele. Mam nadzieje ze to powolanie doda mu sil i umotywuje go.


gandzia 92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 19:30

  Porto napisał:  
z Grzelakiem to sie zgadzam ale z Magdoniem :o chca chyba na Mundial 11 Drewniakow zrobic :/



nio jak takich ludzi biorą do kadry to to jest pomyłka =/


Obrazek jpg wstawiony na forum
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 21:40
Kurwa dlaczego wiekszość krytykuje Magdonia, wkońcu jest Pogoniarzem!!! Dziwie się dlaczego padają takie słowa pod jego adresem. Bądźmy dumni że powołują zawodników Pogoni!! :)


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 21:56
ehh denerwuja mnie takie wpisy ... jesli mowisz ze sie nie nada pojdz do Pogoni i pokaz na co Cie stac ;/ oczywiscie wiem ze on jest pilkarzem i od niego sie wymaga ale ... ale przeciez chlopak nie mzoe grac 2lata i miec caly czas forme rowna .... :| no chyba ze to bylby ktos kroju ronaldinho to rozumiem ... ale bezprzesady panowie uspokujmy sie troszke i nei wjezdzajmy mozna bedzie wjezdzac gdy np. zagra zly mecz w reprezentacji ... ale poco wywolywac wilka z lasu ? a w Pogoni jesli gra zle to na laweczke na jakis okres i tyle na ten temat z mojej storny :)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7518 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 22:35
A może powołanie Magdonia i Grzelaka w nie najelepszej formie to dowód na to, że w Polsce nie ma piłkarzy z prawdziwego zdarzenia? Lepsi polscy ligowcy grają w kadrze A ( patrz Kaźmierczak:D) a gorsi w kadrze B ( Magdoń). :)


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7253 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 22:44
Właśnie...wszyscy o Magdoniu, a mnie dziwi, że nie został powołany Kaźmierczak.

Przecież inni, którzy też pukają do repry A zostali powołani (Piechna, Brożek, Kaczmarek, Dudka, Giza).

Ciekawe czy jest to zasługa słabych występów Przemka w lidze (choć z Estonią zagrał dobrze)...

A powołanie Grzelaka jak najbardziej uzasadnione, moim zdaniem to on, a nie Kazmierczak powinien być w grupie pukających do bram kadry.


stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7531 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/11/2005 23:39

  KloceK napisał:  
ehh denerwuja mnie takie wpisy ... jesli mowisz ze sie nie nada pojdz do Pogoni i pokaz na co Cie stac ;/ oczywiscie wiem ze on jest pilkarzem i od niego sie wymaga ale ... ale przeciez chlopak nie mzoe grac 2lata i miec caly czas forme rowna .... :| no chyba ze to bylby ktos kroju ronaldinho to rozumiem ... ale bezprzesady panowie uspokujmy sie troszke i nei wjezdzajmy mozna bedzie wjezdzac gdy np. zagra zly mecz w reprezentacji ... ale poco wywolywac wilka z lasu ? a w Pogoni jesli gra zle to na laweczke na jakis okres i tyle na ten temat z mojej storny :)




Nawet Ronaldinho miał słaby początek sezonu (jak na niego oczywiscie bo wielu piłkarzy marzy o takiej grze jak on w niższej dyspozycji) Był on nieco przemęczony i Barca sobie średnio radziła , w końcu dostał mecz przerwy i od tego momentu gra jak natchniony (jak i cała Barca) . Także każdy ma prawo być w słabszej dyspozycji. (w Pogoni najrówniejszą forme prezentuje do tej pory Julcimar Pesković , reszta nie obliczalna )

ps zastanawia mnie tylko brak Kazia w tej reprezentacji, bo albo znaczy to że jest on już pewnym kadrowiczem i nie trzeba go sprawdzać , albo bardziej prawdopodobne poprostu jego forma ostatnio jest nie taka jakiej oczekują od niego wszycscy.

ps2 w sumie to fajnie by było jakby na mundial pojechała cała trójka : MAgdoń(jego szanse są nikłe) Kazek(zależy od formy ale ma największe szanse ) i Grzelak (może jechać w przypadku gdy Smolarka przesuną do ataku i Krzynówek z Kosowksim będą grac na skrzydłach, ale przecież jest jeszcze Zieńczuk) , reszta myśle że narazie nie ma szans na powołanie

Co do reszty się całkowicie zgadzam , mimo mojej krytyki ostantio co do jego osoby to myśle że zasłużył na powołanie, może ta runda nie jest najlepsza w jego wykonaniu ale myśle że jednak przyda nam się taki zawodnik jak on na przyszłość


Lokco
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6743 dni




Odp: Nasi w kadrze - 29/11/2005 09:12
Czytając Wasze mądrości odnoszę wrażenie że każdy z Was uważa się za znawcę piłkarskiego na miarę światowych sław. Smutne to że aż tylu zarozumiałych ludzi jest w szeregach kibiców MKSu. Pokażcie mi ludzie oczytani-kto w miejsce Magdonia miejsce w obronie Pogoni się nadaje?? I nie ośmieszajcie się z typami tylko konkretna osoba.Uważam żę zasłużył na powołanie, to że mu się kiksy przydają-to siękażdemu przydają, ważne że są to kiksy bez konsekwencji.Ale jest skuteczny, szybki wysoki, zdecydowany. Popatrzcie na kadrę Janasa-Głowacki jak gra a dostaje powołanie.Bo mimo wszystko jest bardzo dobrym obrońcą, a że mu ostatnio nie idzie to inna sprawa. Brawo dla Janasa i jego świty,za przyglądanie się polskim piłkarzą.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7253 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 29/11/2005 11:21
nie przesadzajmy... Magdoń i Grzelak raczej nie mają żadnych szans na mundial, a szanse Kazka oceniał bym na nikłe. Na mundial pojedzie tylko 22 ludzi (w tym 3 bramkarzy) - to daje 19 zawodników z pola. A tylu to akurat jest "etatowych" reprezentantów i bardzo ciężko będzie komuś nowemu tam wskoczyć.

Za to sądzę, że JEŚLI Grzelak pójdzie do Wisły (czego mu jako zawodnikowi życzę, bo tam ma szansę się rozwinąć - natomiast nie chciałbym jako kibic Pogoni) to za rok będzie grał w reprezentacji i będzie walczył o miejsce z Kosowskim i Krzynówkiem. Grzelak ma nieprzeciętne możliwości (technika, szybkość) i grając w Pogoni nie jest dostrzegany (zbyt dużo zadań defensywnych ma u Panika żeby regularnie grać na wysokim poziomie).
W Wiśle byłoby mu łatwiej i szybko stałby się moim zdaniem pierwszoplanową postacią ligi.


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6848 dni




Odp: Nasi w kadrze - 29/11/2005 15:30

  Bzyku napisał:  
Właśnie...wszyscy o Magdoniu, a mnie dziwi, że nie został powołany Kaźmierczak.

Przecież inni, którzy też pukają do repry A zostali powołani (Piechna, Brożek, Kaczmarek, Dudka, Giza).

Ciekawe czy jest to zasługa słabych występów Przemka w lidze (choć z Estonią zagrał dobrze)...

A powołanie Grzelaka jak najbardziej uzasadnione, moim zdaniem to on, a nie Kazmierczak powinien być w grupie pukających do bram kadry.



Może po prostu mają zamiar powołać Kazia na najbliższy mecz kadry A? i brakuje im 2/3 osób do kadry A i chcą je wyłonić z tej grupy którą powołali.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7763 dni

**




Odp: Nasi w kadrze - 29/11/2005 16:31

  Jay-J napisał:  
Optymistyczna wersja - Legia, Wisla albo Groclin dochodza do wniosku ze potrzebuja roslego stopera a ze tez za bardzo nie penetruja rynku kupuja za cene ktorej na pewno nie jest wart reprezentanta zaplecza kadry A.

Pesymistyczna? Ptaszek i Panik (jesli zostanie) cmokaja ze sie tak rozwija i mowia ze jeszcze na mundial moze sie zalapac i koles znow gra cala runde w podstawowym skladzie...



Legia ma Choto i Ouattarę więc racazej Magdonia nie kupi choć znając Zygo to wszystko jest możliwe...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 06/12/2005 21:21
Mam pytanie Polska B gra ze Szkocją B a nigdzie nie ma informacji na ten temat... może ktos wie gdzie można to zobaczyć?


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005