Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasi w kadrze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6173 dni




Odp: Nasi w kadrze - 25/03/2017 22:55
Ja mam 2 tezy czemu Gyurcso nie jest u nas chociaż w połowie tak dobry jaki miał być gdzy przychodził jako gwiazda węgierskiej piłki.

1) Gyurcso do tej pory nie zaaklimatyzował się w Pogoni Szczecin tak jak choćby Nunes, może to kwestia jego cichego usposobienia a może braku jemu osób bliskich?
2) Gyurcso po raz pierwszy tak mocno trenuje i jego organizm nie przyzwyczaił się jeszcze do obciążeń i wysiłku jaki serwuje naszym piłkarzom trener przygotowania fizycznego Piotr Jankowicz stąd brak u niego świeżości i motoryki?


PS 1948
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7071 dni




Odp: Nasi w kadrze - 25/03/2017 23:26

  zach-pom napisał:  


1) Gyurcso do tej pory nie zaaklimatyzował się w Pogoni Szczecin tak jak choćby Nunes, może to kwestia jego cichego usposobienia a może braku jemu osób bliskich?


Nunes przez dłuższy czas był piłkarzem Benfici. Oni są jednym z najlepiej pracujących klubów z młodymi piłkarzami na świecie.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3550 dni




Odp: Nasi w kadrze - 26/03/2017 00:16

  zach-pom napisał:  
Ja mam 2 tezy czemu Gyurcso nie jest u nas chociaż w połowie tak dobry jaki miał być gdzy przychodził jako gwiazda węgierskiej piłki.

1) Gyurcso do tej pory nie zaaklimatyzował się w Pogoni Szczecin tak jak choćby Nunes, może to kwestia jego cichego usposobienia a może braku jemu osób bliskich?
2) Gyurcso po raz pierwszy tak mocno trenuje i jego organizm nie przyzwyczaił się jeszcze do obciążeń i wysiłku jaki serwuje naszym piłkarzom trener przygotowania fizycznego Piotr Jankowicz stąd brak u niego świeżości i motoryki?




A takie pierdolenie o szopenie, nie usprawiedliwiajcie go, nie ma z kim grać to nie ma wyników, kiedy nasi dobrze kopali i byli na fali on też błyszczał :)


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3883 dni




Odp: Nasi w kadrze - 26/03/2017 01:02
Bramki.

Jak ktoś nie widział, to tutaj obejrzy te dwie bramki, już prawie byłego zawodnika Pogoni. Jak nic w wakacje odejdzie. Nie wiem z czego my będziemy budować tą drużynę na następny sezon. Klub będzie musiał przeprowadzić dużo transferów a to nie w ich stylu.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4500 dni




Odp: Nasi w kadrze - 26/03/2017 08:56

  Icar napisał:  
Bramki.

Jak ktoś nie widział, to tutaj obejrzy te dwie bramki, już prawie byłego zawodnika Pogoni. Jak nic w wakacje odejdzie. Nie wiem z czego my będziemy budować tą drużynę na następny sezon. Klub będzie musiał przeprowadzić dużo transferów a to nie w ich stylu.



Po to został sprowadzony ,żeby na nim zarobić ,tak samo jak inni ,oprócz turka .Mam nadzieje że będą odchodzić w odstępach czasowych ,bo jak odejdą hurtem ,to będzie katastrofa heheh.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3681 dni




Odp: Nasi w kadrze - 26/03/2017 09:21

  Icar napisał:  
Bramki.

Jak ktoś nie widział, to tutaj obejrzy te dwie bramki, już prawie byłego zawodnika Pogoni. Jak nic w wakacje odejdzie. Nie wiem z czego my będziemy budować tą drużynę na następny sezon. Klub będzie musiał przeprowadzić dużo transferów a to nie w ich stylu.



Kolego więcej spokoju proponuję. Już Deleva sprzedałeś, rozbiór zespołu stwierdziłeś, wcześniej Michniewicza powrót ogłosiłeś. Gdzie ten Czesław?

Co do Węgra to nie ma opcji aby przez rok nie dostosował się do tych "mega" obciążeń w naszej e -klapie.Aż tak ciężko się tu nie trenuje. Albo jest albo nie profesjonalistą.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 26 marca 2017, 09:30 [1 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3883 dni




Odp: Nasi w kadrze - 26/03/2017 11:48
Przecież jestem spokojny, napisałem tylko fakt. W takiej formie, ładującego bramki z Holandią nie zatrzymamy go, za niski poziom tutaj a go stać na więcej zdecydowanie, niż na marnowanie czasu na kolejny sezon w tej słabej lidze. Jestem ciekawy jak nasz zarząd poradzi sobie z zadaniem szybkiego stworzenia nowego zespołu.

A co do Czesia drogi Zygmuncie, to jakbym napisał, że Mroczek przeprosił Radka i wybłagał jego powrót do bramki, dając mu jeszcze podwyżkę, to także byś uwierzył ? ;) Bo to tak samo prawdopodobne było jak Cześkowy powrót ;)

Ostatnio edytowany przez: Icar, 26 marca 2017, 11:55 [2 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3883 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/03/2017 17:57
"Spas Delev pomocnik portowej drużyny znalazł się w jedenastce kolejki eliminacyjnych spotkań Mistrzostw Świata w prestiżowym francuskim dzienniku France Football."


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

****




Odp: Nasi w kadrze - 29/03/2017 11:27
Bramka Listka w kadrze U-19

Kopyto to On ma... szkoda, że tak sporadycznie występuje.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4444 dni




Odp: Nasi w kadrze - 29/03/2017 12:15
Delev z Listkowskim na atak, Fraczczak na skrzydło.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

****




Odp: Nasi w kadrze - 10/06/2017 08:57
Spas zdjęty w 54. minucie, a Adam w 70.
Obie ekipy przegrały, a Węgry poległy z Andorą...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
xxxDZIKUxxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5603 dni




Odp: Nasi w kadrze - 22/08/2017 21:11
Jakub Piotrowski powołany przez Czesia Michniewicza do kadry U-21 na mecz z Gruzją.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3883 dni




Odp: Nasi w kadrze - 23/08/2017 18:00
Nasz Węgier nie dostał powołania do kadry :( Podobno trener stwierdził, że nie wziął go, bo słabo zagrał w czasie ostatniego powołania.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3688 dni




Odp: Nasi w kadrze - 01/09/2017 17:17
Piotrowski od pierwszym minut w meczu z Gruzją U21


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

****




Odp: Nasi w kadrze - 02/09/2017 09:13

  Gonzalez13 napisał:  
Piotrowski od pierwszym minut w meczu z Gruzją U21



Jak zagrał???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5013 dni




Odp: Nasi w kadrze - 03/09/2017 16:17
Polska 2- 2 Belgia U18 i gole dwóch naszych graczy: Walukiewicz i Boniecki :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3883 dni




Odp: Nasi w kadrze - 27/09/2017 12:29
Lasha Dvali powołany do reprezentacji

Kolejny Gruzin w reprezentacji :)


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3883 dni




Odp: Nasi w kadrze - 03/10/2017 15:35
Dojechałeś?

Czesio sobie ciśnie szyderę z Jakuba Piotrowskiego w filmiku na temat obcięcia pensji na zgrupowaniu reprezentacji. Od 5:40 minuty.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3455 dni




Odp: Nasi w kadrze - 03/10/2017 21:42

  Icar napisał:  
Dojechałeś?

Czesio sobie ciśnie szyderę z Jakuba Piotrowskiego w filmiku na temat obcięcia pensji na zgrupowaniu reprezentacji. Od 5:40 minuty.


Czesio po znajomości powołał dodatkowo Kowalczyka...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni

**




Odp: Nasi w kadrze - 03/10/2017 21:50

  j27 napisał:  

  Icar napisał:  
Dojechałeś?

Czesio sobie ciśnie szyderę z Jakuba Piotrowskiego w filmiku na temat obcięcia pensji na zgrupowaniu reprezentacji. Od 5:40 minuty.


Czesio po znajomości powołał dodatkowo Kowalczyka...



Od kiedy Czesiek prowadzi też U-20?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005