Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasi w kadrze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4228 dni




Odp: Nasi w kadrze - 24/10/2016 19:05
Marketingowo bardzo dobra wiadomość.Obaj z Gyursco powrócili do swoich reprezentacji grając w Pogoni.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/10/2016 14:54
Adam powołany do kadry !

Brawo Adam ! za ostatnie mecze zasłużyłeś ! Obyś tam także strzelał bramki !


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3457 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/10/2016 19:13

  Icar napisał:  
Adam powołany do kadry !

Brawo Adam ! za ostatnie mecze zasłużyłeś ! Obyś tam także strzelał bramki !


Już myślałem,że Frączczak.....


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Nasi w kadrze - 28/10/2016 19:55
:D


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5698 dni




Odp: Nasi w kadrze - 29/10/2016 22:24

  j27 napisał:  

  Icar napisał:  
Adam powołany do kadry !

Brawo Adam ! za ostatnie mecze zasłużyłeś ! Obyś tam także strzelał bramki !


Już myślałem,że Frączczak.....



czekali na 2 gole z Ruchem

ale na razie musza i musi poczekac :-)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Nasi w kadrze - 03/11/2016 18:14
Góralski w kadrze.Wiadomo, Nawałka widzi więcej ale bez jaj. Skoro Góralski to znów: czemu nie Drygas czy Matras?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 03/11/2016 18:40

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Góralski w kadrze.Wiadomo, Nawałka widzi więcej ale bez jaj. Skoro Góralski to znów: czemu nie Drygas czy Matras?



Góralski i Dąbrowski to typowe walczaki do tego szybcy, dynamiczni, grający agresywnie. W obliczu braku gry w klubie Krychowiaka i zjazdu formy Jodłowca nie mamy w formie typowej 6stki. Dlatego powołania dla tych graczy i jak dla mnie są to lepsi zawodnicy do taktyki Nawałki niż Matras, który na wyższy poziom już nie wskoczy, ma swoje ograniczenia i grając na swojej pozycji zawsze będzie miał trudno wygrać rywalizację z takimi zawodnikami jak np Góralski.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4243 dni




Odp: Nasi w kadrze - 04/11/2016 08:25

  kiko napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Góralski w kadrze.Wiadomo, Nawałka widzi więcej ale bez jaj. Skoro Góralski to znów: czemu nie Drygas czy Matras?



Góralski i Dąbrowski to typowe walczaki do tego szybcy, dynamiczni, grający agresywnie. W obliczu braku gry w klubie Krychowiaka i zjazdu formy Jodłowca nie mamy w formie typowej 6stki. Dlatego powołania dla tych graczy i jak dla mnie są to lepsi zawodnicy do taktyki Nawałki niż Matras, który na wyższy poziom już nie wskoczy, ma swoje ograniczenia i grając na swojej pozycji zawsze będzie miał trudno wygrać rywalizację z takimi zawodnikami jak np Góralski.



Aczkolwiek marzy mi sie zeby inni nasi zawodnicy wskoczyli na taki poziom jak Matras. Nie musza na wyzsze. Mistrz Polski w jeden sezon :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Nasi w kadrze - 04/11/2016 12:13
Dla mnie i pewnie nie tylko, Matras jest poziom wyżej niż Dąbrowski i Góralski. Liczby, parametry, warunki fizyczne. Wiadomo jednak - ze Szczecina wszędzie daleko, także do kadry.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 04/11/2016 12:52

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Dla mnie i pewnie nie tylko, Matras jest poziom wyżej niż Dąbrowski i Góralski. Liczby, parametry, warunki fizyczne. Wiadomo jednak - ze Szczecina wszędzie daleko, także do kadry.



Liczby na tej pozycji nie są najważniejsze choć na pewno są atutem. Parametry i warunki fizyczne mogą być natomiast utrudnieniem w taktyce Nawałki. Gramy tylko dwoma środkowymi pomocnikami (jak Milik jest zdrowy), więc nie ma miejsca na takich zawodników, którzy są bardziej statyczni i nie dysponują odpowiednią dynamiką. Tu trzeba zapieprzać po całej szerokości boiska i mieć żelaza płuca. Matras ze względu na swoje warunki tego nie ma i mieć nie będzie. Jeśli gralibyśmy dwoma defensywnymi lub trzema pomocnikami w środku to można by go spróbować, ale w takim ustawieniu jakim preferuje Nawałka nie ma na to szans.

Dąbrowski na pewno jest lepszym i bardziej kompletnym zawodnikiem niż Matrix. Góralski potrzebuje jeszcze trochę ogrania, ale imponuje agresją, bliskim kryciem, zaangażowaniem - a to ceni Nawałka. W dodatku obaj są rok młodsi. Dla mnie wybór jak najbardziej logiczny i zrozumiały.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Nasi w kadrze - 04/11/2016 15:00
Taaa, żelazne płuca. Już dawałeś ten argument. Mnie nie przekonuje. Mączyński ma żelazne płuca? Zieliński też? To może niech Przybesia powoła - też ma "żelazne płuca" przecież. To nie biegi a futbol. I piłkarsko Matras i Drygas są lepsi (takie są fakty) od Dąbrowskiego i Góralskiego, który dla mnie jest typowym drewniakiem. Może powącha murawę w meczu towarzyskim ale chyba nie o to tu chodzi.

W.Parada: "Mało jest w Polsce defensywnych pomocników, spełniających tak dużą rolę w działaniach ofensywnych, jak ma to miejsce w przypadku Matrasa"


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 04/11/2016 15:25

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Taaa, żelazne płuca. Już dawałeś ten argument. Mnie nie przekonuje. Mączyński ma żelazne płuca? Zieliński też? To może niech Przybesia powoła - też ma "żelazne płuca" przecież. To nie biegi a futbol. I piłkarsko Matras i Drygas są lepsi (takie są fakty) od Dąbrowskiego i Góralskiego, który dla mnie jest typowym drewniakiem. Może powącha murawę w meczu towarzyskim ale chyba nie o to tu chodzi.

W.Parada: "Mało jest w Polsce defensywnych pomocników, spełniających tak dużą rolę w działaniach ofensywnych, jak ma to miejsce w przypadku Matrasa"



Mączyński i Zieliński to nie ta pozycja co Matras...
Dąbrowski i Góralski są powołani na pozycję nr 6 do rywalizacji z Krychowiakiem i Jodłowce (jeden nie gra, drugi jest bez formy).
Mączyński, Linetty i Zieliński to pozycje nr 8, czasami w zależności do ustawienia nr 10 - na tych pozycjach Matras nie gra, więc nie ma co go nawet porównywać (ale też jest słabszy od wymienionej trójki).


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4228 dni




Odp: Nasi w kadrze - 04/11/2016 20:52
Matras jest potrzebny w Pogoni a nie w Reprezentacji.Tym bardziej w obliczu wygasającego kontraktu.Zarówno Drygas jak Matrix na dzisiaj są za mało dynamiczni na system grania Nawałki.Miło było by miec reprezentanta w polskiej kadrze ale na dzisiaj raczej nie mamy mocnego kandydata.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3885 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/11/2016 17:09
Adam i Delev w podstawowym składzie w dzisiejszych meczach :)

Polsat Sport Extra - godzina 18 Adam gra
Polsat Sport News - godzina 18 Delev gra.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/11/2016 18:11
Piękna asysta Deleva i Bułgaria prowadzi 1-0!


Pogoń Szczecin MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Nasi w kadrze - 13/11/2016 19:30
Gyurcso gol :)


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5845 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/11/2016 19:52
Gol Gyursco
Asysta Deleva


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/11/2016 20:07
Fajne to, chłopaki odżyli u nas, wrócili do swoich reprezentacji dobrym efektem. Niech to będzie zachęta do przyjścia do nas kolejnego zawodnika (zawodników) tej klasy zimą lub latem.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/11/2016 23:05

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Niech to będzie zachęta do przyjścia do nas kolejnego zawodnika (zawodników) tej klasy zimą lub latem.



Bo przy tej grze, to zaraz w zimie ktoś ich wykupi.


PewienPawel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5435 dni




Odp: Nasi w kadrze - 13/11/2016 23:21
Przy okazji filmiku z Gyurcso można usłyszeć, jak wymawia się prawidłowo jego nazwisko.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005