Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasi w kadrze << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3944 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 13:20
Pewnie zagra Brożek. Nie bez przyczyny jako pierwszy dostał powołanie. Ale kto wie może Fornalik wyjdzie z 2 napastnikami?


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 13:43
Jutro o godz. 20:30 kadra U-20 zagra u nas z Włochami. W składzie pojawi się zapewnę Jakub Bąk .
Bilety są darmowe.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4484 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 14:25
Na San Marino każdy logicznie myślący trener zagrałby jak najbardziej ofensywnie się da, aby wysoko wygrać i jako tako podreperować swój i kadry wizerunek. Np. dwoma napastnikami i trzema obrońcami. No ale nie od dziś wiadomo, że z logicznym myśleniem u Fornalika słabo, więc wyjdzeimy pewnie znowu dwoma defensywnymi i jednym napadziorem (najpewniej Brożek, bo tak jak wyżej ktoś wspomniał, został powołany przed Robakiem).


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 16:11
Zeby grac dwoma napastnikami trzeba miec dwoch napastnikow .


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4484 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 16:59

  goral1982 napisał:  
Zeby grac dwoma napastnikami trzeba miec dwoch napastnikow .



Brożek i Robak. Jak potrzebna będzie zmiana to najwyżej wejdzie jakiś pomocnik. San Marino to nie jest poważny rywal żeby na ataku nie mógł grać jakiś ofensywnie usposobiony pomocnik.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 18:04
Za to atak w skladzie Brozek i Robak w kontekscie reprezentacji prezentuje sie powaznie.


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 18:52
Polska: Boruc – Celeban, Jędrzejczyk, Salamon, Boenisch – Błaszczykowski, Krychowiak, Klich, Sobota, Zieliński – Brożek


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4069 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 19:44
Brawo Fornalik idoto. Kurwa te drewno to nawet do pustej bramki nie strzeli. Skład z dupy.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4069 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 19:47
Mam nadzieje że Boniek pójdzie po rozum do głowy i po meczu z San Marino wypier.... tego pseudotrenera!!! Grać jednym napastnikiem przeciwko druzynie amatorów! No kur... ręce opadają, aż się oglądać meczu nie chce!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 19:59
Nie wiecie jaki będzie wynik, jak będzie wyglądała gra a już płaczecie ;) Poczekajcie z tym do końca meczu. Ciekawe co napiszecie jak Brożek strzeli powiedzmy hat-tricka.
Jak dla mnie to możemy nawet przegrać, bo może wtedy nie będziemy musieli męczyć się z Fornalikiem, ale...kto za niego? Kolejny pseudo trener np Urban?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 20:22
U-18 Błażej Chouwer powołany na mecze towarzyskie z Rumunią (24.09 i 26.09)
U-20 Koj zastapiony Marcjanikiem (Konsekwencja czerwonej kartki), Bąk w kadrze.
U-23 Lewandowski i Golla zagrali cały mecz z Portugalią (6-1, towarzyski)
Kadra A: Robak na ławce w meczu el. MŚ z San Marino

Kogoś z kadrowiczów z Pogoni pominąłem ?


DL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5322 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 20:22

  Mazi MKS napisał:  
Mam nadzieje że Boniek pójdzie po rozum do głowy i po meczu z San Marino wypier.... tego pseudotrenera!!! Grać jednym napastnikiem przeciwko druzynie amatorów! No kur... ręce opadają, aż się oglądać meczu nie chce!


Przecież odkąd Boniek został prezesem wiadomo, że tylko awans mógł uratować Fornalikowi posadę. Teraz się go tylko trzyma do końca eliminacji, a za niego będzie ktoś z zagranicy.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4069 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 20:33

  xxjarek05xx napisał:  
Nie wiecie jaki będzie wynik, jak będzie wyglądała gra a już płaczecie ;) Poczekajcie z tym do końca meczu. Ciekawe co napiszecie jak Brożek strzeli powiedzmy hat-tricka.
Jak dla mnie to możemy nawet przegrać, bo może wtedy nie będziemy musieli męczyć się z Fornalikiem, ale...kto za niego? Kolejny pseudo trener np Urban?



Nie chodzi o sam wynik i kto ile bramek strzeli. Chodzi o ustawienie jakim Nasza reprezentacja zagra!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4069 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 20:34

  DL napisał:  

  Mazi MKS napisał:  
Mam nadzieje że Boniek pójdzie po rozum do głowy i po meczu z San Marino wypier.... tego pseudotrenera!!! Grać jednym napastnikiem przeciwko druzynie amatorów! No kur... ręce opadają, aż się oglądać meczu nie chce!


Przecież odkąd Boniek został prezesem wiadomo, że tylko awans mógł uratować Fornalikowi posadę. Teraz się go tylko trzyma do końca eliminacji, a za niego będzie ktoś z zagranicy.



Tym bardziej mnie to dziwi, powinien już go wywalić i dać innemu budować już reprezentację na najbiższe ME.

Ciekawe ile Brożek zmarnuje 100?

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 10 września 2013, 20:51 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 21:14
Jak patrze co robi ten Brozek to smiac sie chce...


DobraF
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 21:15

  Mazi MKS napisał:  

  DL napisał:  

  Mazi MKS napisał:  
Mam nadzieje że Boniek pójdzie po rozum do głowy i po meczu z San Marino wypier.... tego pseudotrenera!!! Grać jednym napastnikiem przeciwko druzynie amatorów! No kur... ręce opadają, aż się oglądać meczu nie chce!


Przecież odkąd Boniek został prezesem wiadomo, że tylko awans mógł uratować Fornalikowi posadę. Teraz się go tylko trzyma do końca eliminacji, a za niego będzie ktoś z zagranicy.



Tym bardziej mnie to dziwi, powinien już go wywalić i dać innemu budować już reprezentację na najbiższe ME.

Ciekawe ile Brożek zmarnuje 100?



Heh ale wykrakałeś :] już trzecia setka zmarnowana!


Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4421 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 21:15
Brozek ciota


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4069 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 21:31
Robak strzeliłby by te setki.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 21:39
Brożek King


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni




Odp: Nasi w kadrze - 10/09/2013 21:40
Brożek w pierwszym skladzie to jest jakis dramat !! ROBAKA pewnie nie wpusci bo bedzie liczyl na bramki SUPER SNAJPERA :)


PS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005