Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Głosujemy na Wiktorię!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5675 dni




Głosujemy na Wiktorię!!! - 07/01/2019 15:43
Jak ktos moze-niech pomoze. Wiktoria,corka jednego z nas, potrzebuje naszych glosow do zdobycia stypendium,ktore pomoze jej w rozwijaniu talentu. Klikajcie w link, to zajmuje doslownie minute. Cala Pogoń Zawsze Razem!!!

https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/uczen-glosowanie?id=487930041&fbclid=IwAR2t9fg38iD5zY7vu04m2jKmUsESosJWHKxs6upL4DC583R4Nzu6ApN8c8Q


seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5675 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 08/01/2019 10:14
Glosujcie, dzisiaj kolejny dzien rywalizacji :) brakuje niewiele do pierwszego miejsca. Codziennie mozna oddac glos wiec nie ma na co czekac 1 miejsce


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 08/01/2019 17:22
Obrazek jpg wstawiony na forum

To tak, żeby była jasność komu pomagamy.

Można to przenieść do głównego działu i przykleić do 21.01?
Obecnie Wiktoria jest na drugim miejsce z 90 głosami straty do pierwszego.

[Ambasador: przeniesione i przyklejone.]


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5675 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 09/01/2019 00:07
Juz jest pierwsza z ponad setka przewagi 1 miejsce Kuba L. dobry pomysl z tym zdjeciem. Mysle ze 99 procent forumowiczow powinno rozpoznac osobe ze zdjecia :) Ale tu chodzi przede wszystkim o to zeby corka Ch., ktora jak widac ma ogromny talent, mogla ze spokojna glowa patrzec w przyszlosc.

Przeniesienie i przyklejenie posta do konca glosowania jak najbardziej wskazane ;)


dPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5749 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 10/01/2019 23:09
Głosujemy do 21.01?


„żyjemy wszyscy w ekstremalnych sytuacjach,
nie w Ciechocinku w sanatorium na wakacjach!”

" Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że.. .PS! ..że nie ma dla mnie innych miejsc.. !! "

FC Gryfice
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 11/01/2019 11:40
Przejrzałem regulamin akcji (link: https://www.enea.pl/akademia-talentow/regulamin-konkursu_uczen-1-.pdf) i okazuje się, że nie:
Par. 5 pkt 8 "Mechanizm głosowania będzie działał w okresie od dnia 2 stycznia 2019 roku od godz. 00:00:01 do dnia 16 stycznia 2019 roku do godz. 23:59:59."

Więc według tego głosujemy tylko do 16.01.

21.01 ma być ogłoszenie wyników (stypendia dostaną nie tylko wybrani przez internautów, ale też przez jury):
Par. 5 pkt 18 "Lista Zwycięzców wybranych przez Jury oraz wyłonionych w toku głosowania Internautów zostanie ogłoszona na stronie internetowej Akcji pod adresem www.enea.pl/pl/akademiatalentow w dniu 21 stycznia 2019 roku do godz. 23:59:59."

Także zostało tylko kilka dni głosowania, każdego dnia można raz zagłosować. Wiktoria ma co prawda prawie 600 głosów przewagi nad drugim miejscem, ale z moich obserwacji wynika, że konkurentka odrabia straty.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7466 dni

*****




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 13/01/2019 01:32
Ludziska, tam wynik powinien byc podwojony lub przynajmniej jeszcze 1948 glosow.
Ostatnie pare dni.
Do konca!!!


Sami przeciw wszystkim!!!
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5675 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 14/01/2019 17:30
Obrazek png wstawiony na forum



https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/uczen-glosowanie?id=487930041&fbclid=IwAR1xmpAq9ftG_U2-BHEgL9bBUris0-WsuMMTp3Atdb18ZFyUIXaSO_PQEcs


Glosujemy, przekazujemy, pokazmy co znaczy Granatowo Bordowa Brać 1 miejsce


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7466 dni

*****




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 15/01/2019 21:03
Bracia, ja tam w internetowych glosowaniach zazwyczaj nie uczestnicze, ale tutaj jest kwestia pomocy dla pasjonatki sportu, rodzinnie mocno powiazanej z cala kibicowska Pogonia. Przewaga to juz tylko 100 glosow.
Dawac wszyscy, zmobilizowac sie troche, tak jakby to od nas w ostatniej kolejsce zalezaly europejskie puchary dla Pogoni :)


Sami przeciw wszystkim!!!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 15/01/2019 21:20
Faktycznie odrabiają straty, jak ostatnio głosowałem, to chyba kilkaset głosów przewagi było.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3434 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 17/01/2019 09:21
No i po ptakach...


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 17/01/2019 11:16
Nie wierzę, że głosowanie było uczciwe - zwyciężczyni w ostatnim dniu doszło co najmniej 2.000 głosów (miała około 3.000, a zakończyła z wynikiem 5.200). Niemożliwe wydaje mi się, żeby jednego dnia uczciwie dostała 2.000 głosów, gdy wcześniej dziennie dostawała około 200.
Mam nadzieję, że organizatorzy zweryfikują wyniki.
Czekamy do 21.01.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
seba7605
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5675 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 17/01/2019 11:23
J27, 21 stycznia beda znane wyniki. Nic nie jest jeszcze stracone. Nasza mobilizacja byla niesamowita i Wiktoria zdobyla wiele glosow, ale jakie miala szanse z jawnym walkiem? Tempo w jakim przybywalo glosow "zwyciezczyni" bylo wrecz niemozliwe do wykonania uczciwie. Poczekamy zobaczymy. W regulaminie konkursu jest zapisane ze nie mozna korzystac z serwisow gdzie mozna kupic glosy, a wydaje sie ze wlasnie taka sytuacja miala miejsce u "zwyciezcy".


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3434 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 17/01/2019 12:31

  seba7605 napisał:  
J27, 21 stycznia beda znane wyniki. Nic nie jest jeszcze stracone. Nasza mobilizacja byla niesamowita i Wiktoria zdobyla wiele glosow, ale jakie miala szanse z jawnym walkiem? Tempo w jakim przybywalo glosow "zwyciezczyni" bylo wrecz niemozliwe do wykonania uczciwie. Poczekamy zobaczymy. W regulaminie konkursu jest zapisane ze nie mozna korzystac z serwisow gdzie mozna kupic glosy, a wydaje sie ze wlasnie taka sytuacja miala miejsce u "zwyciezcy".


a co sobie polkikalem to moje:)


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4475 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 17/01/2019 21:49
Ja złożyłbym oficjalne zażalenie coby na pewno wzięli się za sprawdzenie czy głosy zostały oddane "legalnie"


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5107 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 18/01/2019 09:49
Z mojej strony poprzez zakładkę kontakt poszła prośba o zweryfikowanie głosowania.

Odp:
Witam,

Odpowiadając na e-mail informuję, iż przed ogłoszeniem wyników głosy będą zweryfikowane.

Jeśli zidentyfikujemy głosy oddane niezgodnie z Regulaminem zostaną one usunięte.

Jednocześnie informuję, iż chcąc w naszej akcji wyróżnić wybitnie uzdolnione talenty oprócz głosowania Internautów, 6 laureatów w każdej kategorii wybieranych jest przez Jury złożone z przedstawicieli Organizatorów oraz autorytetów w danej dziedzinie: nauka, sport, sztuka. Pełna lista zwycięzców zostanie ogłoszona 21 stycznia br.

Z poważaniem



Joanna Sobótka-Klimczak

Kierownik Biura Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

Ostatnio edytowany przez: Pyrgol, 18 stycznia 2019, 11:02 [1 raz(y)]


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6866 dni




Odp: Głosujemy na Wiktorię!!! - 21/01/2019 16:50
Są rozstrzygnięcia: nie obniżyli liczby głosów oddanych na Amelię Wiktorię P. (zwyciężczyni głosowania w dziedzinie sport) i to ona dostała stypendium za głosy internautów, ale Wiktoria (II miejsce w głosowaniu w tej dziedzinie) została zwycięzcą konkursu decyzją jury i też dostała stypendium.

Według mnie niesmak pozostaje, bo wałek z głosami na Amelię w ostatnim dniu wydawał się oczywisty, ale najważniejsze, że Wiktoria ma stypendium. Należało się jej.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
 - 1  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005