Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 08:43
To już dzisiaj! Jaką frekwencję obstawiacie? Według mnie będzie ~15300+ widzów. Niestety sporo osób się wczoraj obudziło, że jednak nie przyjdzie i na facebookowych grupach pisali, że nie idą i oddadzą bilety.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 09:37
Dlatego ja bym mimo wszystko dystrybuował bilety z odzysku, ale wtedy cyrki pod kasami dziś by były i może chcieli tego uniknąć.

16 000 byłoby bajką.

Jeszcze jakby każdy znał słowa hymnu... :) choć liczę, że już wcześniej pokażemy w jakiej formie dziś będziemy.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7642 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 11:55
Ale pogoda zajebista. Będzie mega święto !

W dniu Twoich urodzin dziękuję, że mogę być Twoim kibicem. Kocham Cię! Jeszcze przyjdzie mistrza czas!

Ostatnio edytowany przez: ArP, 28 kwietnia 2018, 12:22 [2 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5776 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 16:08
Jakimś cudem może ktoś ma bilet do oddania?


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 16:21
Wydarzenie na fb, tam ludzie piszą, że oddadzą..ale znikome szanse, że wejdziesz, próbuj.

Fantastyczna sprawa, dwie godziny do meczu a z okna słychać śpiewy


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 21:32
Jak ktoś zna, to dajcie godzinę i kanał powtórki meczu :)


FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5079 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 21:40
Policja na bulwarach robi pokazowke, ganiajac chlopakow z wysokiej


misio pysio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 21:42

  Icar napisał:  
Jak ktoś zna, to dajcie godzinę i kanał powtórki meczu :)



Poniedziałek 30 kwietnia- 6:00- nSport +
Środa 2 maja- 2:00 Canal+ Sport 2


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 21:53
Na boisku nuda, nuda i jeszcze raz nuda, dobrze, że to wygraliśmy, bo widać, że chłopaki lekko zestresowani byli i grali na miękkich nogach.

Kibicowsko bardzo mi się podobało. Wchodziłem w miare wcześnie bo o 16:40, ale już wtedy było sporo osób, na kołowrotkach o tej godzinie w ogóle nie było zatoru, wszystko szło sprawnie, nie wiem jak na innych sektor ale z perspektywy piątego sektora nie widać było zataczających się najebusów, ludzie chętnie podłączali się do pieśni i bardzo pozytywnie reagowali na oprawy. Widać było bardzo dużo matek ze swoimi dziećmi a i po meczu jak wychodziłem to od jednej z tych matek usłyszałem "o matko ale te choreografie były piękne". SKPS, ultrasi i wszyscy ludzie, którzy przygotowaliście oprawę...spisaliście się na złoty medal. Brawa też dla gniazdowego za ogarnięcie repertuaru, proste pieśni, które zna każdy kibic porywały stadion, fale też wychodziły od razu, widać, że ludzie chcieli w tym uczestniczyć i to też zasługa ogarniętego młyna.

"Marsz, marsz, marsz, do boju marsz..." z szalami w górze zamiast klaskania.. wyszło to genialnie, zdecydowanie głośniej wychodzi wersja bez klaskania.

Dziękuje każdej osobie zaangażowanej w stworzenie tak fantastycznego widowiska. Mam nadzieję, że nikt tu nie będzie na nic narzekał bo to już by było malkontenstwo do potęgi.


A bym zapomniał, dziewczyny, które robiły zbiórkę do puszek na krytej - takie dziewczyny powinny zawsze przeprowadzać zbiórki, wiele osób narzekało i słusznie na poprzednich meczach, że dziewczyny z puszkami przed stadionem tylko plują, bluzgają, nie mówią na co zbiórka i mają w dupie kibica. Dziś mieliśmy do czynienia z zadbanymi schludnymi kobietami, które kulturalnie informowały o celu zbiórki. Dziewczyny brawo!

edit: JEDYNE CZEGO SZKODA TO...GODZINY ROZGRYWANIA TEGO SPOTKANIA.

Ostatnio edytowany przez: Owczarek, 28 kwietnia 2018, 22:30 [1 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 22:40

  FL2 napisał:  
Policja na bulwarach robi pokazowke, ganiajac chlopakow z wysokiej



Oby bez większych sankcji...

Fajny widok takiego stadionu, tłumu, zgiełku w okolicy na długi czas przed meczem. Dziwny widok, to brak bezsensownych kolejek przed kasami - zamiast tego pełny ogródek z mega kolejka do cateringu:)

Co do meczu, rozkrecalismy się trochę z czasem, po dość mocnym starcie. Ale dopiero oprawy rozruszały towarzystwo, pomogła też druga bramka.
Sto lat i hymn to była petarda na jaką czekałem. Końcówka zdecydowanie to już jazda bez trzymanki, i fajnie, że sporo ludzi nawet po meczu zostało jeszcze świętować i dziękować piłkarzom.

Jak się okazuje, nawet na takim stadionie, w tych czasach jesteśmy w stanie mieć prawie komplet i bardzo dobrą atmosferę.

Ciekaw jestem efektów zbiórki.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 22:50

  misio pysio napisał:  

  Icar napisał:  
Jak ktoś zna, to dajcie godzinę i kanał powtórki meczu :)



Poniedziałek 30 kwietnia- 6:00- nSport +
Środa 2 maja- 2:00 Canal+ Sport 2



Dzięki Aeja oooo


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 22:52
Klub jednak idzie za ciosem... :)

"📢Bilety na Arkę za 10 zł!📢
Bawimy się dalej! O północy rozpocznie się sprzedaż biletów na kolejny mecz. Wejściówki na cały stadion w cenie 10 zł! A jeśli na Arkę przyjdziecie w sile ponad 10 000, to na bilety na Lechię także kosztować będą dychę!
➡️ https://t.co/ukEJ0gyure https://t.co/Q3QeiySO3v "

Ps. Może przeliczyli szybko zyski z dnia meczowego :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5422 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 28/04/2018 23:59
Wielkie brawa dla ultrasów. Pewnie sporo czasu i wyrzeczeń, ale było warto Panowie, kłaniam się.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 08:11

  Ambasador napisał:  


Ps. Może przeliczyli szybko zyski z dnia meczowego :)



A wiesz, to jest całkiem możliwe. Sam wiesz jak to wygląda przy tej frekwencji oscylującej w granicach 6 tysięcy. Na koronie stadionu nie ma nic oprócz policji, a przy wejściu na strefe masz maksymalnie dwa stoiska z kiełbasami. A wczoraj ludzie jednak dostosowali się do tego o czym tak długo mówił klub i przyszli na mecz sporo wcześniej, ogródki pękały w szwach, ceny nie był specjalnie wygórowane jak na takie wydarzenie, bardzo dużo osób kupiło barwy, pozytywny odbiór tego spotkania na wszelkich forach, naprawdę promocja na duży plus. Wczoraj wyglądało to tak jak powinno wyglądać zawsze, wiemy już, że jest to możliwe więc teraz utrzymanie tej frekwencji zależy tylko od nas, klub właśnie pokazał, że jak chcą to potrafią przyciągnąć kibiców, dobrze, że idą za ciosem trzeba się nakręcać, jeszcze jakby zrobili potem jakąś zniżkę na karnet dla osób, które były na conajmniej 3 z 4 spotkań w rundzie finałowej to już w ogóle byliby mistrzami


kaly11
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 08:31
Brawo dla Wysokiej za to co pokazali na moście długim! Atmoswera na bulwarach niepowtarzalna- śpiwewy na dwie srony itp.. coś pięknego.
Żenująca policja starała się zakłkucić święto nie rozumiem tego..
Jeszcze raz słowa uznania dla FCWK!


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4238 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 08:55
Mecz godny Pogoni Szczecin. Pojedźmy z tym dalej, nie tylko od święta - Pogoń fanatyzmem pierdolnięta :D Dawać wszyscy na mecz z Arką!

ps. Osobom, które miały bilety, a ich nie zwróciły i nie przyszły klub nie powinien sprzedawać już wcale żadnych biletów...


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 09:01

  mlostaaa0 napisał:  


ps. Osobom, które miały bilety, a ich nie zwróciły i nie przyszły klub nie powinien sprzedawać już wcale żadnych biletów...




5% nie przyszło, szczerze nie jest to dużo. Sam znam przypadki, gdzie rzeczy ludziom się pokomplikowały i mimo chęci nie mogły przyjść/przyjechać, zatem zbyt daleko idące wnioski wysnuwasz w mojej ocenie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 09:39

  Ambasador napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  


ps. Osobom, które miały bilety, a ich nie zwróciły i nie przyszły klub nie powinien sprzedawać już wcale żadnych biletów...




5% nie przyszło, szczerze nie jest to dużo. Sam znam przypadki, gdzie rzeczy ludziom się pokomplikowały i mimo chęci nie mogły przyjść/przyjechać, zatem zbyt daleko idące wnioski wysnuwasz w mojej ocenie.



No ale większość z tych 5% mogła napisać z rezygnacją do klubu przy użyciu e-maila. Nie uwierzę, że z prawie tysiąca osób, większość o tym, że nie pójdzie na mecz, dowiedziała się w dniu meczu.

Edit:
Liczba Kibiców uprawnionych do wejścia na mecz: 16 200
✅ Liczba Kibiców #naStadionie: 15 288
✅ Stosunek obecnych do uprawnionych: ~94%


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 09:45

  Icar napisał:  

  Ambasador napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  


ps. Osobom, które miały bilety, a ich nie zwróciły i nie przyszły klub nie powinien sprzedawać już wcale żadnych biletów...




5% nie przyszło, szczerze nie jest to dużo. Sam znam przypadki, gdzie rzeczy ludziom się pokomplikowały i mimo chęci nie mogły przyjść/przyjechać, zatem zbyt daleko idące wnioski wysnuwasz w mojej ocenie.



No ale większość z tych 5% mogła napisać z rezygnacją do klubu przy użyciu e-maila. Nie uwierzę, że z prawie tysiąca osób, większość o tym, że nie pójdzie na mecz, dowiedziała się w dniu meczu.

Edit:
Liczba Kibiców uprawnionych do wejścia na mecz: 16 200
✅ Liczba Kibiców #naStadionie: 15 288
✅ Stosunek obecnych do uprawnionych: ~94%



Sam klub zdecydował, że nie będzie dodatkowej dystrybucji tychże biletów. Pewnie zbyt dużo zachodu mając na uwadze jednak sporo roboty organizacyjnej związanej z meczem i stadionową konferencją.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: Cały stadion na 70-Lecie 28.04.2018 - 29/04/2018 10:51
Przecież do piątku? czwartku? można było zwracać bilety i w piątek je nabyć? Nie wierzę jak już wyżej napisałem, że większość osób z tego tysiąca dopiero w piątek/sobotę dowiedziało się, że nie pójdzie na mecz.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005