Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w III lidze, CLJ - drużyny młodzieżowe << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6781 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 25/09/2012 22:46
Zajebiste miejsce sobie znaleźliście do ogarniania szczegółów, najllepiej jeszcze rejestracje podajcie. Poza tym widząc pytanie

  Cytat:  
Jest jeden :)! Tylko kwestia transportu - masz prawko?


to już można się z góry domyśleć, jaki będzie efekt tego "wyjzadu".


P. S.
chtwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6691 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 25/09/2012 23:04

  aguiar napisał:  

  chtwo napisał:  
was trzech to co najwyżej korytarz na mokro może pojechać...



I po chuj napinasz? Potem dziwota, że na forum burdel i narzekanie... Tylko stare wygi na forum ciągle spinają to nic dziwnego, że nikomu się nic nie podoba. Ogar w chuj.



chłopczyku zepnij lekko pośladki i czasami pomyśl zanim coś napiszesz,jeżeli to nie pomoże to służę pomocą...


Szacunek dla Braci - Pogarda dla frajerów
NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 26/09/2012 00:18
Wyjebane tam mam co myslicie i jak to widzicie. Jezeli znajda sie chetni reprezentowac POGON takze na wyjazdach rezerw to jest to wydaje mi sie dobra okazja na pokazanie sie z dobrej strony. Gryf Slupsk jakos sie nie bal pojechac do takiego Szczecina i chodzic sobie gdzie im sie podoba. My Potencjal mamy, trzeba go wykorzystac :)


chtwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6691 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 26/09/2012 00:51

  NieZnajomy napisał:  
Wyjebane tam mam co myslicie i jak to widzicie. Jezeli znajda sie chetni reprezentowac POGON takze na wyjazdach rezerw to jest to wydaje mi sie dobra okazja na pokazanie sie z dobrej strony. Gryf Slupsk jakos sie nie bal pojechac do takiego Szczecina i chodzic sobie gdzie im sie podoba. My Potencjal mamy, trzeba go wykorzystac :)



wyjebane to ty i tobie podobni będziecie mieli do pierwszego wpierdolu,jeżeli będzie organizowany jakiś wyjazd na 3 lige to się o tym dowiecie w odpowiednim czasie,a nie nagle wysyp organizatorów-wyjazdowiczów się zrobił co pojadą,dostaną 4 razy z bani i się skończy im zapał na wyjazdy bo tacy z was ogarniacze...


Szacunek dla Braci - Pogarda dla frajerów
NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 26/09/2012 01:54
To pojedzmy i zobaczymy kto dostanie wpierdol. Kto sie wylamie koniec przygody. Nagle wysyp sie zrobil bo wstyd az patrzec jak to nie ma kto reprezentowac Szczecina w takich sytuacjach. Wiekszosci sie odechcialo a tak dobrze kiedys bylo. To czemu nikt kurwa ogarnac z was tego nie moze? twierdzisz ze wszyscy po 4 bankach padna? Jak znajda sie tacy to dowidzenia.Zapal na wyjazdy zawsze jest i niech sie coraz wiecej lebkow nakreca. Duza czesc ma chec zmienic ta bezradnosc i oczekiwanie az ktos cos ogarnie. "Jezeli bedzie organizowany jakis wyjazd" to chce to wiedziec,pewnie i nie tylko ja, wiadomo ze nie na przypalowym forum to oznajmiac, ale przynajmniej poinformowac zainteresowanych z osobna. Ja zlej intencji nie mam, bynajmniej nie do swoich. A kto jaki jest to sie okaze, tkzw. "wyjdzie w praniu".


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6750 dni

**




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 26/09/2012 10:23

  NieZnajomy napisał:  
Gryf Slupsk jakos sie nie bal pojechac do takiego Szczecina i chodzic sobie gdzie im sie podoba.


A skąd zaczerpnąłeś informacje na ten temat? Byłeś na meczu? Widziałeś? Czy przypadkiem zaczytałeś w necie? :)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4992 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 26/09/2012 14:31
Nie chcę się wcinać ale czy przypadkiem mecz w Drawsku nie jest w ten sam dzień co mecz z Jaga ? wiec co wy tu o jakims wyjezdzie mowicie


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6781 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 26/09/2012 17:38
Nie podważaj poziomu ogarnięcia naszej nowej ekipy wyjazdowo-krajoznawczej lol

Chłopaki, fajnie że chcecie działać, ale może wesprzyjcie istniejące już inicjatywy? Ktoś odpowiedział z Was na apel West Side? Może zaangażuj się w patriotyczne akcje, popytaj Portowców? Mnóstwo możliwości jest, wystarczy poszukać, popytać...


P. S.
NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 27/09/2012 01:04

  PoGo napisał:  

  NieZnajomy napisał:  
Gryf Slupsk jakos sie nie bal pojechac do takiego Szczecina i chodzic sobie gdzie im sie podoba.


A skąd zaczerpnąłeś informacje na ten temat? Byłeś na meczu? Widziałeś? Czy przypadkiem zaczytałeś w necie? :)



Skoro taki jestes ciekawy to prosze. Dostalem taka informacje od kolezki ktory przypadkowo ich natrafil. Wazne skad o tym sie dowiedzialem? Raczej wazniejsze zeby nie zadawac takie pytania tylko zrobic cos w tym kierunku, chyba ze dla Ciebie bardziej liczy sie napisanie czegos tylko niz dzialanie.

  Cytat:  
Nie podważaj poziomu ogarnięcia naszej nowej ekipy wyjazdowo-krajoznawczej lol

Chłopaki, fajnie że chcecie działać, ale może wesprzyjcie istniejące już inicjatywy? Ktoś odpowiedział z Was na apel West Side? Może zaangażuj się w patriotyczne akcje, popytaj Portowców? Mnóstwo możliwości jest, wystarczy poszukać, popytać...


Poziomu ogarniecia nie podwazam, uwazam ze mozna go rozwinac :)

Jak dotad nie zauwazylem konkretnej inicjatywy w tym kierunku w ostatnim czasie. Akcje patriotyczne jak najbardziej na wielki + ale to chyba inna dziedzina. Nie wiedzialem gdzie, dlatego zapytalem tutaj. Jezeli ktos ma zamiar odpisac pajacowaniem a sam nie potrafilby w tej sprawie nic wskurac to lepiej niech sie w ogole nie wypowiada bo nikomu to nie jest potrzebne.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4210 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 27/09/2012 10:31

  PoGo napisał:  

  NieZnajomy napisał:  
Gryf Slupsk jakos sie nie bal pojechac do takiego Szczecina i chodzic sobie gdzie im sie podoba.


A skąd zaczerpnąłeś informacje na ten temat? Byłeś na meczu? Widziałeś? Czy przypadkiem zaczytałeś w necie? :)



apropo , turyści ze Słupska pstryknęli pamiątkową fotkę u nas na dworcu :

Obrazek jpg wstawiony na forum


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6750 dni

**




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 27/09/2012 11:10

  NieZnajomy napisał:  
Skoro taki jestes ciekawy to prosze. Dostalem taka informacje od kolezki ktory przypadkowo ich natrafil. Wazne skad o tym sie dowiedzialem? Raczej wazniejsze zeby nie zadawac takie pytania tylko zrobic cos w tym kierunku, chyba ze dla Ciebie bardziej liczy sie napisanie czegos tylko niz dzialanie.


Widzisz, między nami jest taka różnica że nie muszę posiłkować się informacjami od kolegi. Inaczej nie wypowiadałbym się w temacie. A o moje działanie bądź spokojny.


  utopiec napisał:  
apropo , turyści ze Słupska pstryknęli pamiątkową fotkę u nas na dworcu :


Faktycznie, akcja warta odnotowania. Aż strach się bać do czego posuną się następnym razem? Wkleją vlepkę? Wyrzucą pustą butelkę na tory? :D

Prośba do modów - zróbcie porządek w temacie, a odpowiednie osoby niech utemperują zapał 'Nowej Elity Wyjazdowej'. Bez odbioru.

Ostatnio edytowany przez: PoGo, 27 września 2012, 11:19 [1 raz(y)]


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 27/09/2012 13:15
Pewnie, ze nie musisz, wolisz stac i patrzec i nic po za tym nie zrobic? no jeszcze napisac swoje madrosci kiedy ktos chce cos zadzialac wspolnie. Nie mi to oceniac ale tak teraz wiekszosc robi. Najlepiej to zkwitowac i czekac do usranej smierci az "odpowiednie osoby cos zrobia". Jestem spokojny o twe dzialanie, bo widze jakie jest. Ponarzekac ze ktos chce dobrze.. Juz sie nie nadaje...

Rowniez mam prosbe.Nie kwitujcie od razu kazdego co chce cos wskurac. Nie wiem w jakim sensie chcesz utemperowac zapal jak to nazwales nowej Elity Wyjazdowej, chyba ze poprzez odebranie im checi do zrobienia czegokolwiek. Chcesz zeby przestali sie interesowac? By nie chcieli nic dzialac? Nie wszyscy jak twierdzisz sa kibicami od ekstraklasy, moze tak sie wydaje bo nagle tylu zaczelo wypisywac jak wlaczyli rejestracje, niektorzy czytali to forum od dluzszego czasu bez mozliwosci wypowiedzi a nie sa tymi cepami. Mozna by rzec "Nie jestem tu od wczoraj".
Wiadomo ze sa cepy ktore sie zarejestrowaly i pajacuja, sa nowi, uczacy sie od podstaw, nie wiedza jeszcze duzo rzeczy. Bynajmniej mi o to nie chodzi. Ja nie z tych. Wiadomo ze ucze sie z kazdym dniem i nie jestem jakims kurwa guru dlatego zadaje pytania i oczekuje odpowiedzi.


Rowniez bez odbioru bo sensu nie widze w dalszej polemice.. Bedzie co bedzie, czyli jak dotychczas...


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 27/09/2012 16:15
Nie podcinajcie chłopakom skrzydeł. Mają zapał i chęci. Chcą jeżdzić na rezerwy, by reprezentować Pogoń w III-lidze, niech jeżdzą. Tylko muszą zdać sobie sprawę że w tej lidze też są ekipy które mogą im mordeczki oklepać. A jak tak się stanie , i przyniosą wstyd Pogoni, muszą się liczyć z konsekwencjami tu w Szczecinie!


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Divecki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6408 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 28/09/2012 18:55
Do Drawska mogą przyjechać nawet w trzech nikt im tu nic nie zrobi ale uważać muszą się sami nauczyć.


FC-ZDR
składak76
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4214 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 03/10/2012 14:51
W III rundzie PP ( 26 września) na szczeblu okręgu rezerwy Pogoni pokonały w Stargardzie miejscową Unię ( A klasa ) 13:0.
0:1 - 16' - Andrzejewski
0:2 - 25' - Neumann
0:3 - 30' - Walków
0:4 - 40' - Neumann
0:5 - 44' - Porzeziński
0:6 - 47' - Chodorowski
0:7 - 49' - Galoch
0:8 - 58' - Pogorzelczyk
0:9 - 61' - Chodorowski
0:10 - 69' - Walków
0:11 - 82' - Galoch
0:12 - 85' - Andrzejewski
0:13 - 89' - Majak
Pogoń II: Rudnicki - Sobolczyk (46' Murawski), Karczmarski, Porzeziński, Gutowski (46' Szewczykowski), Majak, Wilk (46' Pogorzelczyk), Chodorowski, Walków, Andrzejewski, Neumann (46' Galoch).


składak76
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4214 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 05/10/2012 11:23
Już jutro kolejne kolejki w III lidze i ME. W młodej ekstraklasie Pogoń zmierzy się u siebie o godz. 16 z Widzewem. Po 9 kolejkach nasi piłkarze są liderami z 19pkt.a Widzew jest 7 w tabeli i zgromadził 13 pkt. ale nalezy zaznaczyć, że do tej pory nie przegrał ( 2 zwycięstwa, 7 remisów). Natomiast już rano o godz. 11 w III lidze nasze rezerwy zmierzą się z aktualnym liderem tabeli rezerwami gdańskiej Lechii, które jeszcze nie odniosły porażki i mają sześć zwycięstw i jeden remis. Więc w obu meczach o zwycięstwa będzie ciężko, jest za to okazja żeby w jednym dniu w Szczecinie zobaczyć obie nasze ekipy, co ze względu na brak wyjazdów na Widzew i Legię do Warszawy może przyciągnie trochę kibiców na trybuny.


stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4988 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 06/10/2012 18:24
Nie wiem czy to jakieś mega ważne ale widzę ze Rudnicki grał dziś w meczu rezerw a wczoraj(i w sumie trochę też dziś)na baletach z piwkiem w ręku do 3 siedział. Trochę mało profesjonalnie ale może u nas w kraju po baletach lepiej się gra...


Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6775 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 06/10/2012 19:57
Młody jest to się szybko regeneruje ;P ale niestety widać, że profesjonalistą nie jest...


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4837 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 09/10/2012 04:26

  NieZnajomy napisał:  
Wyjebane tam mam co myslicie i jak to widzicie. Jezeli znajda sie chetni reprezentowac POGON takze na wyjazdach rezerw to jest to wydaje mi sie dobra okazja na pokazanie sie z dobrej strony. Gryf Slupsk jakos sie nie bal pojechac do takiego Szczecina i chodzic sobie gdzie im sie podoba. My Potencjal mamy, trzeba go wykorzystac :)



W tym tygodniu, przerwa na reprezentację. I co kolego zapał na reprezentowanie Pogoni na niższym szczeblu rozgrywek upadł? Robicie coś w tajemnicy? Czy robimy inwazję na Dębno !!!!! :) Tak się rwałeś do zrobienia czegoś. Masz okazję :)

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 9 października 2012, 06:00 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4219 dni




Odp: Występy Pogoni w III lidze i Młodej Ekstraklasie - 09/10/2012 04:48
Nie minal kolego. Mialem na mysli przedewszystkim te bardziej "prestizowe" mecze chociazby Koszalin badz Kolobrzeg. Ja organizatorem nie jestem wiec nie wiem nic o tym. Bedzie organizacja to chyba "bedzie jakas informacja".


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005